Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD rekordery

mala_zaba (6)|1.3.2010 11:01
Zdravím. Můžete mi prosím někdo poradit?? Všude u specifikací píšou, jak dvd rekorder podporuje všechny formáty, atd.... Ale mě by zajímalo, zda DVD rekordery(nebo konkretne ktery) umeji zapisovat ne jen na DVD ale i na CD a pripadne, zda umeji zapisovat i v jinem formatu nez DVD formatu?? Jinak cena pro me neni rozhodujici.

Dekuju moc
Pitomec (10211)|1.3.2010 18:56
DVD rekordér umí nahrávat pouze na DVD médium, a to ve formátu DVD-Video nebo některé typy i DVD-VR.
KOCOUR65 (653)|1.3.2010 19:14
proc myslis ze je v nazvu dvd - a na vic k cemu by ti bylo zapisovani na cd kdyz dnes vse jde prave k vetsim kapacitam dat - na cd se zapisovalo pred 15 lety - byla to novinka za kterou si musel pekne zasolit - jo to byly stroje ktere byly jen v nejdrazsich hifi (to uz bylo cenove vyhodnejsi koupit cd vypalovacku do pc) - jinak jestli chces tak hledej neco takoveho-

http://www.nakupuj.com/sony-rcdw100s-stribrny/29090/
mala_zaba (6)|9.3.2010 09:07
To je sice pravda, že už v názvu je DVD. V názvech mechanik do PC taky často vystupuje pouze DVD a umí pálit i CD. Jedná se mi zhruba o to, že bych rád vypaloval menší video úseky a přijde mi zbytečný abych na DVD o kapacitě přes 4 GB pálil data o kapacitě 500 MB. A pálení v nějakých jiných formátech by se mi vcelku taky hodilo, tak mě napadlo jestli už něco takovýho neexistuje no. Jinak děkuji za rady ;-) a mějte se
mala_zaba (6)|9.3.2010 09:21
Koukam....neni tento CD rekorder pouze pro vypalovani hudby?? Nikde jsem nenašel, že by podporoval něco krom mp3.
MIHI (940)|9.3.2010 20:17
[quote=mala_zaba;270842]To je sice pravda, že už v názvu je DVD. V názvech mechanik do PC taky často vystupuje pouze DVD a umí pálit i CD. Jedná se mi zhruba o to, že bych rád vypaloval menší video úseky a přijde mi zbytečný abych na DVD o kapacitě přes 4 GB pálil data o kapacitě 500 MB. A pálení v nějakých jiných formátech by se mi vcelku taky hodilo, tak mě napadlo jestli už něco takovýho neexistuje no. Jinak děkuji za rady ;-) a mějte se[/quote]
A k čemu by ti to bylo, když bys, čistě teoreticky, na tom pálil v něčem jiném než v DVD formátu, tak bys to pak stejně v jiných DVD přehrávačích nepřečetl:) Tak s tím nelaboruj a vypaluj na CD a DVD prostě v počítači :)