Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-P42G20E, TX-P46G20E, TX-P50G20E, TX-P54G20E

Pacho69 (2)|1.6.2010 14:55
Zdravím všechy,
mám prosbu na někoho ze šťastných majitelů TX-P46G20E, TX-P50G20E. Potřeboval bych vědět vzdálenost spodních otvorů VESA pro uchcení na zeď od spodní hrany TV (bez podstavce). Mám veškerou aparaturu na stěně a rád bych věděl, zda budu muset nějak reorganizovat komponenty při umístění nové TV na stávající nástěnný držák (uchycení univerzál, Vogels).
Omlouvám se, že otravuji, změřil bych si to někde v obchodě, ale mám zlomený kotník, nohu v sádře a nemohu chodit ani řídit. Bohužel na netu jsem to nikde nenašel, pouze informaci, že je to 400x300 mm. Vzdálenost lze jen "odhadnout" podle manuálu, ale ten je pro tři modely a rozměrově to je opravdu jen odhad.
Velice vám děkuji, rozhoduji se mezi velikostí 46" a 50".
newmannko (36)|1.6.2010 15:40
[quote=crysis81;284161]pozeral som ten wifi adapter v nasich obchodoch a tam je trosku iny ako v tom linku co si dal sem.pritom oznacenie je to iste,len ma trosku iny dizajn a nema tlacidlo:
http://www.epicom.sk/zbozi/netgear-dual-band-wireless-n-usb-2-0-adapter/detail.aspx?p=z:114984
tak teraz neviem ci ho kupit alebo nie(vzhladom na zrejme iny typ v nasich obchodoch),no tahat cca 12m kabla od routeru sa mi moc nechce...[/quote]

no presne moj problem, tahat to cez troje dvere a poschodie to teda nie :)
Mystix (274)|1.6.2010 15:42
[quote=spartan67;284162]Mne se to naladilo po zaskrnuti vsechno a zobrazuje se normalne bez prepinani,pokud mas slabsi signal pro hd kanaly,musis pockat az trochu zesili,coz se stava,nebo ti sama tv po zapnuti kdyz bude signal dobry nabidne naladeni novych kanalu...[/quote]

No nevím. Bydlím v Praze a jsem kousek od žižkovského vysílače. Signál by určitě být problém neměl. Navíc třeba na čt2 dávali nějaký koncert a před ním šla upoutávka,že ho mohu sledovat i v HD,ale nic se mi do HD nepřeplo. Tak nevím :-(
SlavoF (834)|1.6.2010 15:52
[quote=crysis81;284161]pozeral som ten wifi adapter v nasich obchodoch a tam je trosku iny ako v tom linku co si dal sem.pritom oznacenie je to iste,len ma trosku iny dizajn a nema tlacidlo:
http://www.epicom.sk/zbozi/netgear-dual-band-wireless-n-usb-2-0-adapter/detail.aspx?p=z:114984
tak teraz neviem ci ho kupit alebo nie(vzhladom na zrejme iny typ v nasich obchodoch),no tahat cca 12m kabla od routeru sa mi moc nechce...[/quote]
[COLOR=black]musíš hladať WNDA3100v2[/COLOR]
čiže tento:
http://www.epicom.sk/zbozi/netgear-dual-band-wireless-n-usb-2-0-adapter/detail.aspx?p=z:176566
spartan67 (210)|1.6.2010 16:06
[quote=Mystix;284186]No nevím. Bydlím v Praze a jsem kousek od žižkovského vysílače. Signál by určitě být problém neměl. Navíc třeba na čt2 dávali nějaký koncert a před ním šla upoutávka,že ho mohu sledovat i v HD,ale nic se mi do HD nepřeplo. Tak nevím :-([/quote]
Ja bydlim taky v Praze,nevim jestli ten multiplex co vysila HD novu a CT je vysilanej zrovna ze zizkova,ma to vypadky a neslape to kvalitne cely den,nekdy to vypadne uplne,nekdy kostkuje(pouze hd)nejlip to slapalo v modranech,no nevim,opravdu to zaskrtni jako ja a pokud nebude signel tv ti po zapnuti sama napise zda chces aktualizovat kanaly,ze nejake obevila,tak je to u mne,dneska to napriklad od rana vubec neslape...
spartan67 (210)|1.6.2010 16:09
[quote=newmannko;284185]no presne moj problem, tahat to cez troje dvere a poschodie to teda nie :)[/quote]
ja jsem tv napichl chlapi primo do notesu,kde mam pripojeny net pres wi-fi,propojil jsem to lanem,nacetl sit a net v tv slape,na kable k routru kaslu a wi-fi k tv se mi kupovat nechce...tak to zkuste takhle...myslim ze takhle muzete zaroven sdilet s pc soubory...
Pacho69 (2)|1.6.2010 16:43
[quote=Mystix;284186]No nevím. Bydlím v Praze a jsem kousek od žižkovského vysílače. Signál by určitě být problém neměl. Navíc třeba na čt2 dávali nějaký koncert a před ním šla upoutávka,že ho mohu sledovat i v HD,ale nic se mi do HD nepřeplo. Tak nevím :-([/quote]

Multiplex 4 nevysílá ze Žižkova a jeho příjem po celé praze není 100%
naopak, vysílá ze 3 vysílačů malým výkonem:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Bob_a_Bobek (8)|1.6.2010 21:10
[quote=Mystix;284186]No nevím. Bydlím v Praze a jsem kousek od žižkovského vysílače. Signál by určitě být problém neměl. Navíc třeba na čt2 dávali nějaký koncert a před ním šla upoutávka,že ho mohu sledovat i v HD,ale nic se mi do HD nepřeplo. Tak nevím :-([/quote]

A jseš si jistý, že na té nové STA jsou propustě pro (tuším) 64 kanál? Já bych to neviděl na problém TV, ale ty antény, která Ti nepošle ten správný signál do bytu
Zipik (25)|2.6.2010 07:22
Tak tak informuj se u správce, jaké kanály máte aktivované.Vidím spíš problém v tom, že STA není upravená pro příjem 64k Mux4.
spartan67 (210)|2.6.2010 18:01
Tak dneska se mi stahl novy update 2.405,tak jsem zvedav co prinese..
spartan67 (210)|2.6.2010 18:12
Tak nic zasadniho,rozjel se skype,samozrejme vyzva k zakoupeni origo kamery..
Bob_a_Bobek (8)|3.6.2010 10:00
[quote=spartan67;284325]Tak dneska se mi stahl novy update 2.405,tak jsem zvedav co prinese..[/quote]

Mně se včera nestáhnul. Bez povolení aktualizace mě nepustil na Viera Cast. Tak jsem mu to povolil. Dostal se na 12% a po cca pěti minutách bez další progrese zahlásil něco ve stylu "Server je přetížen, vypněte a zapněte TV hlavním vypínačem a zkuste později". :-( Už jsem to pak ani nezkoušel...
LPK (177)|3.6.2010 10:17
netusim co vse krome toho skype se tam objevilo, ale rekl bych ze obraz z DVB-T se mi zda o malinko lepsi .... ale to opravdu jen subektivne a mohlo to byt dano i signalem ... na netu nikde popisky zatim nejsou, tak je to opravdu ve hvezdach :( bohuzel debilni umisteni IFC zustalo porad stejne :(
noaid (284)|3.6.2010 11:16
Nezkoušel k tomu někdo připojit jinou než doporučovanou webkameru s mikrofonem? Já to doma zkusím se svou.
spartan67 (210)|3.6.2010 17:16
[quote=LPK;284392]netusim co vse krome toho skype se tam objevilo, ale rekl bych ze obraz z DVB-T se mi zda o malinko lepsi .... ale to opravdu jen subektivne a mohlo to byt dano i signalem ... na netu nikde popisky zatim nejsou, tak je to opravdu ve hvezdach :( bohuzel debilni umisteni IFC zustalo porad stejne :([/quote]
Clovece vis ze mas asi pravdu,ja myslel ze se mi to zda a ani jsem nenasel odvahu to tady zminovat,ale fakt je obraz DVB-T trosku hezci,doufam ze nemame halusky oba...
spartan67 (210)|3.6.2010 17:18
[quote=noaid;284405]Nezkoušel k tomu někdo připojit jinou než doporučovanou webkameru s mikrofonem? Já to doma zkusím se svou.[/quote]

Jsem zvedav jak to dopadne dej vedet,ja to zkousel pouze s handycam ale tu TV vidi pouze jako usb disk,asi tim ze ma HDD...
spartan67 (210)|3.6.2010 17:27
[quote=Bob_a_Bobek;284386]Mně se včera nestáhnul. Bez povolení aktualizace mě nepustil na Viera Cast. Tak jsem mu to povolil. Dostal se na 12% a po cca pěti minutách bez další progrese zahlásil něco ve stylu "Server je přetížen, vypněte a zapněte TV hlavním vypínačem a zkuste později". :-( Už jsem to pak ani nezkoušel...[/quote]
Tak to zkus znovu,treba uz to dotahne,mne se to povedlo na prvni pokus,zcela nahodne,pustil jsem Vieracast a zacalo to automaticky,po stazeni mne to vyzvalo k vypnuti hlavniho vypinace..
noaid (284)|4.6.2010 09:06
[quote=spartan67;284449]Jsem zvedav jak to dopadne dej vedet,ja to zkousel pouze s handycam ale tu TV vidi pouze jako usb disk,asi tim ze ma HDD...[/quote]

Já to zkoušel s Herkules webkou a tv nijak nereagovala, jako bych tam nic nestrčil. Takže to asi fakt chce jen tu jednu jedinou, Panasonicem vyrobenou, draze placenou, zisk přinášející...
LPK (177)|4.6.2010 09:11
jj pichnul jsem tam nazkousku synkovu geniusku a taky nic :( takze urcite to bude mit panak pohlidane :( jedine pockat jestli se neobjevi nejaka alternativa z ciny ...
afk_cz (25)|5.6.2010 00:23
a lidicky, vy si myslite, ze nahrali do telky drivery na vsechny webkamery ? :) podle mne by to chtelo zkusit nekde splasit tu origo co tam maji podporovanou a treba ten modul na wifi taky, strcit to do notebooku hned v krame a udelat 'lsusb' (v linuxu) a ulozit si ID zarizeni. pak uz snad treba pujde vygooglit, co to je za pouzity chip a uz se da zkouset jine zarizeni se stejnym chipem. to by byla cesta podobneho/stejneho HW. pokud to ale jednoduse neorizli na samotne USB ID (coz bych se ani nedivil). jinak tady je napriklad seznamek zarizeni podle ID: http://www.linux-usb.org/usb.ids
je tam i par zarizeni primo od Panasonicu. muj osobni typ je ten, ze si pohlidali jednoduse byznys tim, ze to orizli na konkretni USB ID a dali to primo do FW. chtelo by to nejakym zpusobem splasit nekde FW z telky a nejakym zpusobem si s nim pohrat, pokud to bude vubec mozne. bude to asi "jenom" nejaka binarka... na to jsem ale maly pan :(
SlavoF (834)|5.6.2010 19:06
FW z telky nie je problem, je na stranke panasonicu
na wifi je odkaz na predch. stranke
a pan. bude certifikovat aj ine kamery ako pan. /aspon sa tak vyjadril/
noaid (284)|8.6.2010 08:50
Tak jsem po určité době zahoření a s většími znalostmi provedl rekalibraci panelu, tentokrát mnohem lépe.
Pomocí Správy barev (hue a sytost) jsem usadil barvy R G B zcela přesně na správné body v diagramu, odchylka šedé od referenčního bodu je v rozsahu 15-50 % < 4, 50-100% < 3, celkově je to teď více lineární.
Subjektivně se mi zdá, že je to lepší, takové šťavnatější.
A nastavení je dost jiné než na počátku. Za pár měsíců si sondu půjčím znovu a zkusím to zase přeměřit.
Kdo kalibroval už dávno, doporučuji zopakovat, pokud máte možnost.
Používám Profesionál 1 s zapnutým ECO a nižším kontrastem a jasem jako "ekologický mod" a Profesionál 2 s přesným nastavením, vypnutým ECO a správným kontrastem a jasem na BD přehrávač.
LPK (177)|8.6.2010 13:20
[quote=noaid;285046]Tak jsem po určité době zahoření a s většími znalostmi provedl rekalibraci panelu, tentokrát mnohem lépe.
Pomocí Správy barev (hue a sytost) jsem usadil barvy R G B zcela přesně na správné body v diagramu, odchylka šedé od referenčního bodu je v rozsahu 15-50 % < 4, 50-100% < 3, celkově je to teď více lineární.
Subjektivně se mi zdá, že je to lepší, takové šťavnatější.
A nastavení je dost jiné než na počátku. Za pár měsíců si sondu půjčím znovu a zkusím to zase přeměřit.
Kdo kalibroval už dávno, doporučuji zopakovat, pokud máte možnost.
Používám Profesionál 1 s zapnutým ECO a nižším kontrastem a jasem jako "ekologický mod" a Profesionál 2 s přesným nastavením, vypnutým ECO a správným kontrastem a jasem na BD přehrávač.[/quote]

supr ... vim ze to nemuze sedet kazdemu, ale jestli muzes tak sem postni hodnoty nastaveni te kalibrace :-)
noaid (284)|8.6.2010 13:42
Jak jsem psal, ty hodnoty jsou jiné než předchozí kalibrace, a to je na stejné TV. Na jiném kusu to bude zase jinak, nemá asi moc smysl to tak nastavovat naslepo. Ale klidně to tu večer napíšu, jestli nezapomenu, jen mi pak nenadávejte, že to vypadá blbě :-)
LPK (177)|8.6.2010 14:01
[quote=noaid;285068]Jak jsem psal, ty hodnoty jsou jiné než předchozí kalibrace, a to je na stejné TV. Na jiném kusu to bude zase jinak, nemá asi moc smysl to tak nastavovat naslepo. Ale klidně to tu večer napíšu, jestli nezapomenu, jen mi pak nenadávejte, že to vypadá blbě :-)[/quote]

to jen tak pro zajimavost ... aspon to pak bude i v budoucnu dohledatelny a porovnatelny :-)
noaid (284)|8.6.2010 21:04
Kontrast 50
jas 0
sytost 30
ECO, šum vypnuto

Vyvážení
zisk
-r -6
-g 0
-b -5
omezení
-r 0
-g 0
-b +6

Správa barev
odstín
-r +1
-g +4
-b +1
sytost
-r -1
-g +10
-b 0
SlavoF (834)|8.6.2010 22:30
super, ešte keby si tak napísal o aký typ zobrazenia sa jedná /thx, kino,.../ aby som nemusel pátrať 30 príspevkov dozadu tak by to bolo ok.
to čo sa domnievam je teda Profesionál 1, ale nie som si istý ked to tu nie je jasne napísané a to je asi to najpodstatnejšie
lebo píšeš "Používám Profesionál 1 s zapnutým ECO "
a tu je
"ECO, šum vypnuto"
tak fakt neviem
nič z toho tým pádom nemám
noaid (284)|9.6.2010 08:17
[quote=noaid;285046]Používám Profesionál 1 s zapnutým ECO a nižším kontrastem a jasem jako "ekologický mod" a Profesionál 2 s přesným nastavením, vypnutým ECO a správným kontrastem a jasem na BD přehrávač.[/quote]
Nemusíš pátrat 30 příspěvků, stačí čtyři. Mimochodem já když něco zjišťuji, tak hledám i mnoho dní stovky příspěvků, a v jiných řečech.
David Lister (405)|10.6.2010 07:21
Mohl bych mít na majitele dotaz. Zajímá mně, jestli se tak chovají všechny plasmy Panasonic.

Jde mi o převzorkování obrazu. Vůbec jsem se tím nezabýval a předpokládal jsem, že zapnutí a vypnutí převzorkování lze nastavit pro každý vstup zvlášť. Včera jsem byl ale nemile překvapen. Připojil jsme přes komponent satelit, nastavil 1080i, zapnul převzorkování. Pak jsme přepnul na HDMI, kde mám PC a vidím ořezanou plochu :-(. Tak jsem to tam vypnul, ale to se pak vyplo převzorkování i na komopnentu. Stejně tak to funguje i na všechny ostatní HDMI vstupy.
emkaa (105)|10.6.2010 08:47
[quote=David Lister;285241]Mohl bych mít na majitele dotaz. Zajímá mně, jestli se tak chovají všechny plasmy Panasonic.

Jde mi o převzorkování obrazu. Vůbec jsem se tím nezabýval a předpokládal jsem, že zapnutí a vypnutí převzorkování lze nastavit pro každý vstup zvlášť. Včera jsem byl ale nemile překvapen. Připojil jsme přes komponent satelit, nastavil 1080i, zapnul převzorkování. Pak jsme přepnul na HDMI, kde mám PC a vidím ořezanou plochu :-(. Tak jsem to tam vypnul, ale to se pak vyplo převzorkování i na komopnentu. Stejně tak to funguje i na všechny ostatní HDMI vstupy.[/quote]
Vítej ve světě podle Panasonicu, u G10 je to taktéž. Mimochodem zůstalo na G20 na dálkovým ovládání to geniální tlačítko na zresetování všech nastavení? :-)
noaid (284)|10.6.2010 08:52
Převzorkování je patrně bohužel spíše atributem rozlišení než vstupů. Jeho nastavení je platné pro dané zozlišení (HD nebo SD). Taky mi to vadí. DVB-T HD převzorkování většinou potřebuje, naopak BD přehrávač ne. A musím to tudíž přepínat přepínat.
noaid (284)|10.6.2010 08:53
To tlačítko tam není.
jaguar000 (123)|10.6.2010 09:23
[quote=noaid;285245]Převzorkování je patrně bohužel spíše atributem rozlišení než vstupů. Jeho nastavení je platné pro dané zozlišení (HD nebo SD). Taky mi to vadí. DVB-T HD převzorkování většinou potřebuje, naopak BD přehrávač ne. A musím to tudíž přepínat přepínat.[/quote]

jj kdyby to bylo alespoň jako příkaz (tlačítko) a ne hluboko v menu. Takové makro nenastavím ani na Harmony One :-(
David Lister (405)|10.6.2010 12:32
[quote=noaid;285245]Převzorkování je patrně bohužel spíše atributem rozlišení...[/quote]

Jo toho jsem si právě všiml a dost mě to štve, protože to je teda pěkne na :-(
Aspoň vidím, že bych si s jiným Panákem nepomohl. To snad jen sehnat satelit, který to převzorkování umí sám, ale kdoví, jestli se něco takového vůbec dělá.

Jinak to resetovací tlačítko u G už naštěstí není, ale u S ho tam ti "šikulové" zapomněli a za to bych jim taky nejraději nafackoval...
noaid (284)|10.6.2010 14:17
[quote=David Lister;285265] ale u S ho tam ti "šikulové" zapomněli a za to bych jim taky nejraději nafackoval...[/quote]

No a co takhle rozdělat dálkáč a příslušné tlačítko na plošném spoji odizolovat, třeba kouskem papíru. To by jej zneškodnilo.
Jozef035 (646)|10.6.2010 15:26
[quote=noaid;285282]No a co takhle rozdělat dálkáč a příslušné tlačítko na plošném spoji odizolovat, třeba kouskem papíru. To by jej zneškodnilo.[/quote]

A čo tak zavesiť za gule do prievanu toho, kto to tlačítko voľakedy v pominutí mysle vymyslel :-D
noaid (284)|10.6.2010 15:56
[quote=Jozef035;285293]A čo tak zavesiť za gule do prievanu toho, kto to tlačítko voľakedy v pominutí mysle vymyslel :-D[/quote]

Obávám se, že to nevyřeší konkrétní problém. Ale s realizací bych s radostí pomohl.:-D
darkmagic (3)|10.6.2010 22:27
[quote=David Lister;285265]Aspoň vidím, že bych si s jiným Panákem nepomohl. To snad jen sehnat satelit, který to převzorkování umí sám, ale kdoví, jestli se něco takového vůbec dělá.[/quote]

Jsem vlastníkem satelitního přijímače Vantage HD 1100S a myslím (tj. četl jsem), že převzorkovávat na 1080i umí sám. Jistě to nevím, ale leze mi z něho 1080i signál, jestli SD rozlišení převzorkuje, nebo jen roztáhne, nevím.:)
Můžeš zkusit pogooglit a třeba najdeš přesnější informaci.

edit: tak už jsem to našel: Integrierter Upscaler der SD Sendungen bis zu 1080i hochscaliert.
Upsacaling SD na 1080i tedy funguje.
noaid (284)|11.6.2010 08:45
Převzorkování není přepočet SD na HD, ale lehké zvětšení obrazu tak, aby se okraje přenášeného obrazu trochu schovaly jakoby za rám, ježto v TV vysílání většinou obraz není zcela "od kraje ke kraji". Je to pozůstatek z doby CRT TV, u kterých to byla vlastnost, takže z důvodu zachování kompatibility u digitálních tv bylo přidáno toto převzorkování.
Nemá to nic společného s rozlišením.
LPK (177)|11.6.2010 09:50
[quote=noaid;285340]Převzorkování není přepočet SD na HD, ale lehké zvětšení obrazu tak, aby se okraje přenášeného obrazu trochu schovaly jakoby za rám, ježto v TV vysílání většinou obraz není zcela "od kraje ke kraji". Je to pozůstatek z doby CRT TV, u kterých to byla vlastnost, takže z důvodu zachování kompatibility u digitálních tv bylo přidáno toto převzorkování.
Nemá to nic společného s rozlišením.[/quote]

tak to se bohuzel pletes ....prevzorkovani pri zvetsovani (upscaling) je dopocitani pixelu dle urciteho algoritmu na pozadovane rozliseni (1920x1080). To znamena ze pokud TV opravdu prevzorkovava signal, tak dopocitava chybejici pixely. Pokud ale TV pouze roztahuje signal, tak skutecne nic nedopocitava a pixely signalu jen "roztahne" prez vice fyzickych pixelu - to znamena ze zobrazeni SD je ve finale mnohem horsi nez pri prezvorkovani.

to co popisujes ty je proste zvetseni (roztazeni) a ja si tedy osobne myslim ze G20 prevzorkovava a ne jen roztahuje obraz, proto je ten SD signal na tak vysoke urovni zobrazeni. Podle me prevzorkovava (a je to i v nazvu te funkce v menu) i pokud se maji schovat i ty roztrepkane okraje na hranach zobrazeneho signalu.
kasy (44)|11.6.2010 12:31
noaid: Použil jsem hodnoty WB a Správy barev, které uvádíš na předešlé stránce. Barvy (zejména pleťovka) vypadají lépe. Sondu vlastním, takže budu uvažovat o kalibraci, ale musím si o ní nejdříve něco přečíst.
noaid (284)|11.6.2010 14:45
LPK, my si nerozumíme, já to odděluji jako dva samostatné problémy:

1. Přepočet SD na HD rozlišení - ten se u SD děla vždy a u HD jen třeba u 720p apod., prostě pokud je vstupní signál v menším rozlišení než je nativní rozlišení panelu, jinak ne - upsampling.
2. Následný "výřez" z TV digi obrazu (ořezání okrajových částí) a přepočtení tohoto výřezu na nativní rozl. panelu. To je to, co myslím tím převzorkováním - oversampling. Je možné jej dělat i u HD signálu.

Obě činnosti se mohou dělat softwarově jak samostatně, tak v rámci jednoho parametrizovaného algoritmu (např.výřez z SD a jeho následné přepočítání na HD), což ja asi pravděpodobnější. Ale pořád jde z logického pohledu o dvě jakoby samostatné činnosti.
noaid (284)|11.6.2010 14:49
[quote=kasy;285365]Sondu vlastním, takže budu uvažovat o kalibraci, ale musím si o ní nejdříve něco přečíst.[/quote]

Vůbec se toho neboj, není to takový problém, v podstatě jen sekvenční odklikávání dle návodu, složitější je jen uvaha, který barevný parametr jak změnit, ale pokud barvám trochu rozumíš, i to je v podstatě jen rutina.
crysis81 (91)|11.6.2010 15:17
po tomto tropickom tyzdni mozem len skonstatovat,ze by nebolo od veci kupit na leto LED tv ;),kedze plazma na moj vkus az moc hreje,v izbe 4x3m je to veru dost poznat.ale tak cez zimu to bude fajn,no teraz sa pri pozerani tv pekne spotim :) .
peatro (1054)|11.6.2010 19:05
tak uz je nejak poresene dvb-c prijem lokalizaci cesko? nebo to porad jediny panasonic neumi:-)
Mystix (274)|11.6.2010 19:36
Zdravíčko. Můžete mi poradit? Jakou je lepší mít nastavenou obnovovací frekvenci pro připojení z PC přes HDMI? Těch 24 Hz nebo 60Hz. Měl jsem vždy za to,že větší frekvence je lepší. Obraz je klidnější. Ale nějak jsem pak nepochopil funkci 24p Playback plus,která se objeví jen při obnovovací frekvenci 24Hz.

Díky za objasnění.
axicom (626)|12.6.2010 23:44
TV mi dnes nabidla fw Ver. 2.405

Opraveno
spartan67 (210)|13.6.2010 07:02
[quote=axicom;285515]TV mi dnes nabidla fw Ver. 2.005[/quote]
Opravdu 2.005?Ne 2.405?
axicom (626)|13.6.2010 08:48
Jo jo, mas pravdu, je to 2,405 :-)
spartan67 (210)|13.6.2010 10:01
[quote=axicom;285520]Jo jo, mas pravdu, je to 2,405 :-)[/quote]
jo jo,tak to je ten skype,uz setrim na jejich levnou webku..