Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-P42G20E, TX-P46G20E, TX-P50G20E, TX-P54G20E

houzka (3)|21.6.2010 13:03
[quote=tombor;286598]Tak se během příštího týdne(snad) taky stanu majitelem TX-P42G20E a měl bych dotaz ohledně nahrávání na připojený HDD přes usb.Lze nahrávat z integrovaného tuneru(DVB-T)jeden program a na TV sledovat jiný program z externího zdroje,např satelitu?Nebo je dáno,že co se nahrává,to se musí sledovat.Díky za info.[/quote]

----------------------------------------------------------------------------------------------
Tv mám doma a při nahrávání naštěstí jde přepnout na jiný zdroj!
SlavoF (834)|21.6.2010 14:09
[quote=Freebiker;286733]Ahoj fanatici, jen malá zpráva ode mě, mám nově plazmu TX-P42V20E, vše nainstalováno, media server Ok, jen se mi nedaří zaktualizovat software na verzi 2.405! tím pádem Viera cast nejde!!!!!, zkoušel jsem to alespoň 20x ale stále mi to načte tak max 75% a televize se z dúvodu "výpadku spojení se serverem" restartuje. síťová nastavení - vše ok, občas vypadává při testu spojení se sreverem. Ale hlavně pod starou verzí mi to neběží, mám jen uprostřed okno s tv programem co běží na telce. Nemáte s tím někdo podobní problémy. případně nemáte možnost sehnat aktualizaci jinak než stažením přes TV?
díky za info[/quote]
ide to aj inak, ale tam to vychádza dost opozdene, a V20 tam zatial ani nie je
http://panasonic.jp/support/global/cs/tv/download/2010/eu.html
newmannko (36)|21.6.2010 17:05
[quote=Freebiker;286733]Ahoj fanatici, jen malá zpráva ode mě, mám nově plazmu TX-P42V20E, vše nainstalováno, media server Ok, jen se mi nedaří zaktualizovat software na verzi 2.405! tím pádem Viera cast nejde!!!!!, zkoušel jsem to alespoň 20x ale stále mi to načte tak max 75% a televize se z dúvodu "výpadku spojení se serverem" restartuje. síťová nastavení - vše ok, občas vypadává při testu spojení se sreverem. Ale hlavně pod starou verzí mi to neběží, mám jen uprostřed okno s tv programem co běží na telce. Nemáte s tím někdo podobní problémy. případně nemáte možnost sehnat aktualizaci jinak než stažením přes TV?
díky za info[/quote]

No a ako mas napojenu tv na net ? kabel ci wifi ? ja som hned kupil wifi usb adapter od Netgearu a pri aktualizacii mi to tiez padalo ako tebe, tak som to pichol na kabel aktualizoval na novu verziu a pouzivam uz len wifi adapter na tejto novej verzii firmwaru a ide to bez problemov.
JerryG (2)|21.6.2010 19:05
Netusite, proc TX-P50G20E je na eshopech v podstate nedostupna (napr. mall, datart), jestli se chystaji nove modely ?

Je z hlediska obrazove kvality velky rozdil mezi radou S a G ?
Deee-aN (190)|21.6.2010 19:35
[quote=JerryG;286782]Netusite, proc TX-P50G20E je na eshopech v podstate nedostupna (napr. mall, datart), jestli se chystaji nove modely ?

[/quote]
Podívej se po kamenných krámech. Já měl celkem kliku a sehnal ho u nás v Euronicsu za 34990,-. Všude okolo za 37000,-.

BTW: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ;)
eMutt (1)|21.6.2010 22:43
Zdravím všechny,
bohužel se mi min. týden odporoučela moje krásná CRT Grundig a tak musím pořídit novej kus. Původně jsem chtěl LCD, ale nakonec jsem skončil s výběrem u plazmy Panasonic :-) V tuhle chvíli se rozhoduju mezi TX-P42S20E a TX-P42G20E, radši bych chtěl samo Géčko, ale je to přecijen "pár" tis. navíc... A jelikož by v tuhle chvíli bylo G na hranici mých finančních možností, tak bude asi spíš záležet na tom kolik budou cca stát další věci, který budou třeba dokoupit...
Věřím že mi pomůžete se správným výběrem, mám v těch všech wifi a lan a popcornech atd. tak trochu guláš.
Takže co bych rád. Nějak nejsem schopnej dohledat co tyhle plazmy vlastně umějí přehrát, např. z USB apod., spíš se mi zdá že nic. Původně jsem z LCD vybral Samsung LE40C650 protože přes USB umí přehrát v podstatě všechny možný avi, divx, DVD (vob), mkv, titule atd. včetně podpory DTS apod... a to samý bych rád od Viery. Jde to? Předpokládám že jde, klíčová otázka asi spíš bude za kolik... :-)
V tuto chvíli mám:
- PC s WinXP SP2 (ale v jiný místnosti)
- kabelovku UPC (mám tu jejich krabičku skze kterou to funguje, tak předpokládám nic dalšího k tomu dokupovat netřeba)
- receiver Onkyo + 5.1 bedny
Když už budu mít pěknou telku, co dalšího musím udělat/koupit pro to, abych si v klidu moh přehrát oblíbenej film včetně kvalitního zvuku? Mám pořídit třeba WD TV Live HD? Nebo nějak propojit s PC přes Wifi? Nebo jiná lepší/levnější možnost?
Díky za rady
kasy (44)|22.6.2010 07:01
[QUOTE=JerryG;286782]Netusite, proc TX-P50G20E je na eshopech v podstate nedostupna (napr. mall, datart), jestli se chystaji nove modely ?

Podívej se třeba sem:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Tady jsem ji koupil, naprosto bez problémů.
newmannko (36)|22.6.2010 09:17
Ake mate skusenosti s pripojenim ext.disku k TV ? Ja som pripojil 320 GB 2,5" disk len s filmami ale nezobrazi ich. Cez USB kluc to ide ? treba nejak specialny format alebo typ disku ?
Bob_a_Bobek (8)|22.6.2010 09:17
[quote=eMutt;286812]Zdravím všechny,
......
V tuto chvíli mám:
- PC s WinXP SP2 (ale v jiný místnosti)
- kabelovku UPC (mám tu jejich krabičku skze kterou to funguje, tak předpokládám nic dalšího k tomu dokupovat netřeba)
- receiver Onkyo + 5.1 bedny
Když už budu mít pěknou telku, co dalšího musím udělat/koupit pro to, abych si v klidu moh přehrát oblíbenej film včetně kvalitního zvuku? Mám pořídit třeba WD TV Live HD? Nebo nějak propojit s PC přes Wifi? Nebo jiná lepší/levnější možnost?
Díky za rady[/quote]

Odpovím Ti pouze na Tvoji závěrečnou otázku. K receiveru a bednám si zakup kvalitní přehrávač, zapoj ho, pouštěj na něm kvalitní zdrojová média (BD bez komprimací zvukové i obrazové složky) a vychutnáš si v klidu tu nejvyšší možnou kvalitu. Mám to tak doma taky (BDP + receiver Pioneer + 5.1 Cantony) a žádný flešky a USB a sítě a formáty neřeším. Snad jen na "takovýto domácí koukání" blbostí si to převedu na flash v podporovaném Divx, zkouknu a smáznu a kolikrát ani ty bedny nepustím...
noaid (284)|22.6.2010 09:22
[quote=eMutt;286812]Nějak nejsem schopnej dohledat co tyhle plazmy vlastně umějí přehrát, např. z USB apod., spíš se mi zdá že nic. Původně jsem z LCD vybral Samsung LE40C650 protože přes USB umí přehrát v podstatě všechny možný avi, divx, DVD (vob), mkv, titule atd. včetně podpory DTS apod... a to samý bych rád od Viery. Jde to? Předpokládám že jde, klíčová otázka asi spíš bude za kolik... :-)
V tuto chvíli mám:
- PC s WinXP SP2 (ale v jiný místnosti)
- kabelovku UPC (mám tu jejich krabičku skze kterou to funguje, tak předpokládám nic dalšího k tomu dokupovat netřeba)
- receiver Onkyo + 5.1 bedny
Když už budu mít pěknou telku, co dalšího musím udělat/koupit pro to, abych si v klidu moh přehrát oblíbenej film včetně kvalitního zvuku? Mám pořídit třeba WD TV Live HD? Nebo nějak propojit s PC přes Wifi? Nebo jiná lepší/levnější možnost?
Díky za rady[/quote]

Rozdíl mezi řadou S20 a G20 je v možnostech připojení, myslím, že S20 nemá přípojení na net, USB, VieraCast a patrně ani DVB-C tuner pro kabelovku.
G20 má navíc otočný stojan, což hojně využívám když koukám z gauče.
G20 určitě toho neumí přehrát tolik, jako ten Samsung. Audio jen mp3, video jen avi s divx nebo xvid vč. titulků, možná ještě mpeg. WDTV nebo něco podobného by asi byla nutnost, hlavně pokud by si člověk přehrával mkv v hd rozlišení, což je opravdu super, ale chce to zase hodně velké disky :-)

Z tvého příspěvku vyplývá, že asi nemáš router, jen kabelový modem od UPC. Takže pokud chceš připojit do sítě kromě PC i TV nebo WDTV, budeš potřebovat ten router+UTP LAN kabely. To se vleze tak do 800Kč.
Pokud budeš chtít přehrávat HD filmy v mkv a další formáty, musíš přikoupit i něco jako WDTV Live.
Na UPC bys musel používat u S20 STB od UPC buď ten co máš přes SCART(což je ale velká degradace kvality) nebo ten jejich dražší s hdmi výstupem. U G20 by se musel koupit CI slot s UPC kartou do TV, to přijde prý asi na 1500 Kč a mohl bys přijímat vše vč. HD programů, je to ideální řešení. Jediný zádrhel je, že by v TV musela být nastavena země ne Česko, ale Finsko nebo Švédsko (nevím přesně) aby se ta kabelovka naladila.
Já bych šel jednoznačně do G20, a časem přikoupil nějaký ten přehrávač. Nebo PC připojil přímo HDMI kabelem z grafiky do TV a jako přehrávač používal PC. Mi takto funguje bez problémů kabel dlouhý 10m, někomu prý i 15m. Ten vyjde na pár stovek. Jen je nutná grafická karta, která po hdmi umí posílat i zvuk - součastné ATI to umí myslím všechny, i ty nejlevnější, NVIDIA moc ne.
Spyke (45)|22.6.2010 10:30
[quote=noaid;286835]
Na UPC bys musel používat u S20 STB od UPC buď ten co máš přes SCART(což je ale velká degradace kvality) nebo ten jejich dražší s hdmi výstupem. U G20 by se musel koupit CI slot s UPC kartou do TV, to přijde prý asi na 1500 Kč a mohl bys přijímat vše vč. HD programů, je to ideální řešení.[/quote]

Chci se zeptat na to UPC, doma ho máme taky a budu si asi taky kupovat tu G20ku a nevím jak připojit UPC. Moc nechápu to připojení CI slot,co to vlastne je? a a jak to funguje? budu muset platit poplatky za HD kanaly anebo kdyz koupim ten slot tak to bude zadarmo?
noaid (284)|22.6.2010 11:25
Na boku tv je díra do které se strká CI modul (Common Interface, Univerzální Rozhraní), do kterého se ještě strčí zákaznická čipová karta. V podstatě ten modul funguje jako držák té karty :-)
STB je už součástí té TV, karta v podstatě určuje vaši identifikaci a tudíž to, co máte zakoupeno, jaké sady kanálů. Platit se samozřejmě musí.
U S20 by byla nutnost si od UPC pronajmout ten dražší STB s hdmi s instalačním poplatkem skoro 6000Kč. U G20 si stačí koupit (ne pronajmout) dle doporučení UPC příslušný CI modul za asi 1500 Kč a na základě smlouvy a objednaných balíčků dostanete tu čipovou kartu, kterou strčíte do toho modulu.
Výhoda G20+CI modul je v tom, že nepotřebujete ke kabelovce žádnou další krabičku ani ovladač, vše je v TV, jak analog, tak DVB-T, tak i kabelové programy.
Bohužel panasonic se dosud nějak nedohodl s UPC a při volbě Česká republika není kabelový modem povolen, proto se při instalaci TV musí nastavit to Finsko nebo Švédsko, pak lze kabelovku používat. Ale to by měl popsat někdo, kdo to tak používá, já jedu jen DVB-T.
peatro (1054)|22.6.2010 12:22
Co? to jsou pekne nesmysly.....................
S20 MA stejny slot CI pro modul conax jako G20 , kde nekteri na to chodi??
A ten instalacni poplatek 6000 je dalsi pekna kravina, 6000,- stoji ten DVB-C setbox, novy zakaznici maji instalaci za 1,- + 100,- na prvni 4 mesice a pak 150,- mesicne za pronajem setboxu+
A CI stoji 1200,- + 200,- za pronajem karty UPC + postovne .................a dnes je vlastne skoro kazda TV vybavena CI
SPise u panasonicu musis ladit v krajine Svedsko nebo Finsko aby se ti ten interni DVB-C tuner aktivoval
noaid (284)|22.6.2010 12:52
Ano, S20 sice CI slot má, ale naprosto k ničemu, jelikož nemá kabelový tuner. Což ale asi nevíš, že.

Dobře není to instalační poplatek. Prostě člověk musí vysolit 6000 Kč aby měl hdmi stb. To je snad jedno, jak se to jmenuje, jde o cenu.

A zbytek jsi jen potvrdil to, co jsem říkal. Příště by to ale chtělo více slušnosti.
peatro (1054)|22.6.2010 14:51
tak ja mam doma S a jede mi UPC normalne, tak nevim proc by nemel mit tuner, radeji se podivej na stranky vyrobce, tuner DVB-C a DVB-T maji vsechny panasoniky 2010 a 2009 z oznacenim Y
a 6000,- nikdo platit nemusi, 100,- prvni 4 mesice pak za 150,- mesicne doporucuji http://www.upc.cz
noaid (284)|22.6.2010 15:17
OK. Pokud jede, tak jede.
Na stránku Panasoniku jsem koukal http://www.panasonic.net/avc/viera/eu2010/product/s_plasma_spec.html a nic tam uvedeno nebylo. Na většině stránek, které jsem našel, bylo uvedeno, že kabelový tuner nemá, někde i výslovně. Jen u 2 stránek z více než 10ti prohlížených bylo uvedeno, že tuner má.
peatro (1054)|22.6.2010 15:30
tak jasne ze uvadeji , ze nema, kdyz idioti z panasonicu ho neaktivovali pro krajinu cesko, delaji z toho neprekonatelny problem , az jim lidi prestanou kupovat ty TV, tak hned zmeni firmaware do mesice

http://www.panasonic.cz/html/cs_CZ/V%C3%BDrobky/Ploch%C3%A9+televizory+Viera/Plazma+TV/TX-P42S20/specifications/3477420/index.html?trackInfo=true
spartan67 (210)|22.6.2010 18:18
[quote=peatro;286884]tak ja mam doma S a jede mi UPC normalne, tak nevim proc by nemel mit tuner, radeji se podivej na stranky vyrobce, tuner DVB-C a DVB-T maji vsechny panasoniky 2010 a 2009 z oznacenim Y
a 6000,- nikdo platit nemusi, 100,- prvni 4 mesice pak za 150,- mesicne doporucuji http://www.upc.cz[/quote]
aha a pokud tomu rozumim dobre,mam TX-P42G20E a tim padem od UPC nepotrebuji ten jejich hd prijimac ale vyresi to karta ktera se zasune do CIslotu a samozrejme propoji ucastnickym kabelem ze zdi?
noaid (284)|22.6.2010 19:16
Ano, tak to je.
spartan67 (210)|22.6.2010 19:55
[quote=noaid;286927]Ano, tak to je.[/quote]
dik...asi do toho pujdu,fotbal sice funguje v hd ale vypadky obrazu jsou caste(myslim jen multiplex kde je CTHD a NovaHD),takze pozemni zatim jeste neni ani v Praze dostatecne silne,dalsi multiplexy jedou celkem slusne ale hd je hd..
Mutt (65)|22.6.2010 22:52
[quote=noaid;286835]
Z tvého příspěvku vyplývá, že asi nemáš router, jen kabelový modem od UPC. Takže pokud chceš připojit do sítě kromě PC i TV nebo WDTV, budeš potřebovat ten router+UTP LAN kabely. To se vleze tak do 800Kč.
Pokud budeš chtít přehrávat HD filmy v mkv a další formáty, musíš přikoupit i něco jako WDTV Live.
Na UPC bys musel používat u S20 STB od UPC buď ten co máš přes SCART(což je ale velká degradace kvality) nebo ten jejich dražší s hdmi výstupem. U G20 by se musel koupit CI slot s UPC kartou do TV, to přijde prý asi na 1500 Kč a mohl bys přijímat vše vč. HD programů, je to ideální řešení. Jediný zádrhel je, že by v TV musela být nastavena země ne Česko, ale Finsko nebo Švédsko (nevím přesně) aby se ta kabelovka naladila.
Já bych šel jednoznačně do G20, a časem přikoupil nějaký ten přehrávač. Nebo PC připojil přímo HDMI kabelem z grafiky do TV a jako přehrávač používal PC. Mi takto funguje bez problémů kabel dlouhý 10m, někomu prý i 15m. Ten vyjde na pár stovek. Jen je nutná grafická karta, která po hdmi umí posílat i zvuk - součastné ATI to umí myslím všechny, i ty nejlevnější, NVIDIA moc ne.[/quote]
OK díky, zatím teda asi pořídím jen tu kartu na UPC a propojím TV s PC přes HDMI (mám tuším Ati 3870 tak to snad bude dobrý, to ještě zjistim...) a časem dokoupím to WDTV.
Ještě nejsem uplně rozhodnutej, ale tak na 80% půjdu nejspíš do Géčka ;-)
peatro (1054)|22.6.2010 22:58
[quote=Mutt;286964]OK díky, zatím teda asi pořídím jen tu kartu na UPC a propojím TV s PC přes HDMI (mám tuším Ati 3870 tak to snad bude dobrý, to ještě zjistim...) a časem dokoupím to WDTV.
Ještě nejsem uplně rozhodnutej, ale tak na 80% půjdu nejspíš do Géčka ;-)[/quote]

samozdrejme ta karta musi byt sparovana, jinak to nebude fungovat!!!
takze lica cryptoworks modul primo zparovany s UPC kartou cena okolo 1600,-
M.T.V. (21)|23.6.2010 11:02
[quote=peatro;286894]tak jasne ze uvadeji , ze nema, kdyz idioti z panasonicu ho neaktivovali pro krajinu cesko, delaji z toho neprekonatelny problem , az jim lidi prestanou kupovat ty TV, tak hned zmeni firmaware do mesice

http://www.panasonic.cz/html/cs_CZ/V%C3%BDrobky/Ploch%C3%A9+televizory+Viera/Plazma+TV/TX-P42S20/specifications/3477420/index.html?trackInfo=true[/quote]

Hm, stále odkládám koupi G20 kvůli ceně, ale S20 je v 50" úhlopříčce o deset tisíc levnější!!! Pokud S20 má také DVB-C tuner a dá se do ní strčit dekódovací karta, pak by to pro mě mohla být zajímavá alternativa. Chci primárně jako zdroj TV použít DVB-C (UPC). Nemám zatím v plánu na tom přehrávat videa přes USB, ani používat Vieracast. Jde mi o kvalitní reprodukci z digitální TV, DVD a výhledově Blueray. Jsou mezi S20 a G20 nějaké zásadní rozdíly, kvůli kterým bych si měl "připlatit" za G řadu? Mám na mysli obrazovku a elektroniku za ní a tím kvalitu obrazu. Díky za názory.
garb7 (1189)|23.6.2010 11:30
zásadní rozdíl je ve dne za světla nebot "S" má před panelem sklo a to má o něco horší povrchovou úpravu než panel u "G" večer je rozdíl v obraze minimální.
Zipik (25)|24.6.2010 08:22
Tak nevím já mám G20 a za dne je ten obraz taky mizerný.Stašně se leskne a černá je šedá :-(Škoda, že panel není při vypnuté TV černý ale je šedý.Pak se ve tmavých scenách místo černé zobrazuje již ta zmiňovaná šedá:-(Jinak jsem s obrazem velice spokojen ;-)

Jen se zeptám S20 má jěště před panelem druhé sklo?G 20 má taky panel skleněný, tak nevím asi se zajdu podívat do obchodu.
spartan67 (210)|24.6.2010 18:13
tak Tv si prave stahuje nejnovejsi update 2.407,musim do divadla,tak vecer uvidim co je noveho..snad to bude k necemu,stazeno ale na netu o tom nic, no uvidime o co se jedna..
peatro (1054)|24.6.2010 19:23
[quote=M.T.V.;287007]Jsou mezi S20 a G20 nějaké zásadní rozdíly, kvůli kterým bych si měl "připlatit" za G řadu? [/quote]

Kontrast NeOPDP vs PDP kontr. pomer 5.000.000 vs 2.000.000
Deee-aN (190)|24.6.2010 19:36
[quote=spartan67;287138]tak Tv si prave stahuje nejnovejsi update 2.407,musim do divadla,tak vecer uvidim co je noveho..snad to bude k necemu,stazeno ale na netu o tom nic, no uvidime o co se jedna..[/quote]
Po chvíli hledání nového FW telka prohlásila, že má aktuální 2.405...:(
[quote=peatro;287145]Kontrast NeOPDP vs PDP kontr. pomer 5.000.000 vs 2.000.000[/quote]
THX mód, větší možnosti doladění barev ("kalibrace") ....
spartan67 (210)|24.6.2010 23:43
[QUOTE=Deee-aN;287148]Po chvíli hledání nového FW telka prohlásila, že má aktuální 2.405...:(

ja jsem nedaval stahnout software pres menu,jen jsem kliknul na vieracast a zacalo to stahovat samo...
spartan67 (210)|25.6.2010 07:06
Tak jsem zatim po update 2.407 neobjevil nic,a tady http://panasonic.jp/support/global/cs/tv/index.html taky samozrejme nic nepisou..
kasy (44)|25.6.2010 08:57
Po update na 2.407 mi prijde obraz při příjmu DVB-T lepší, jakoby prokreslenější, více detailů, bližší HD nebo jak to nazvat. Ale možná přání je otcem myšlenky.
LPK (177)|25.6.2010 11:03
[quote=kasy;287186]Po update na 2.407 mi prijde obraz při příjmu DVB-T lepší, jakoby prokreslenější, více detailů, bližší HD nebo jak to nazvat. Ale možná přání je otcem myšlenky.[/quote]

nejni to jen prani ... opravdu je to znatelne a nejsi sam kdo si toho vsiml, uz se to tu resilo

[quote=M.T.V.;287007]Jsou mezi S20 a G20 nějaké zásadní rozdíly, kvůli kterým bych si měl "připlatit" za G řadu?[/quote]

no je tam jednak mod THX (predkalibrovany jiz z vyroby k maximalni vernosti barev) + jsou tam k dispozici 2 rezimi Profesional, ktere si muzes nastavit "nakalibrovat" dodatecne dle vlastnich pozadavku .... tohle rada S proste nema a tim padem prichazis o moznost jemneho doladeni jednotlivych barevnych kanalu
Freebiker (5)|25.6.2010 14:23
Co se týká aktualizace sw viear cast - současný 2.405. byl nahrazen včera vyšlou aktualizací s číslem 2.407
Jinak mám nové informaci ze servisu - od 1.7. bode možné aktualizace stáhnout na SD a přes SD slot aktualizovat - to je pro všechny co s tím mají problém.
popis jak na to zde:
nahrání SW
http://panasonic.jp/support/global/cs/tv/download/2010/down_eug20.html
implementace
http://panasonic.jp/support/global/cs/tv/download/2010/step3_eu.html
doufám že jsem tím neporušil nějaká pravidla - případně se předem omlouvám
SlavoF (834)|25.6.2010 14:47
...
"Jinak mám nové informaci ..."

to vieme už od marca :)

a možné to bolo už od začiatku aj na starých modeloch
peatro (1054)|25.6.2010 15:49
[quote=LPK;287196]no je tam jednak mod THX (predkalibrovany jiz z vyroby k maximalni vernosti barev) + jsou tam k dispozici 2 rezimi Profesional, ktere si muzes nastavit "nakalibrovat" dodatecne dle vlastnich pozadavku .... tohle rada S proste nema a tim padem prichazis o moznost jemneho doladeni jednotlivych barevnych kanalu[/quote]

THX nalepka o nicem, a zbytek se da na tom S-ku ladit taky, treba vlezt do serv. menu a rozsirit nabitku o tyto moznosti.
Spis jde o ten kontrast, z hovn. byc neupletes
noaid (284)|25.6.2010 16:13
Po posledním FW je jen jedna změna - ve VieraCast přibyl Euronews.
Deee-aN (190)|25.6.2010 16:19
[quote=spartan67;287170][QUOTE=Deee-aN;287148]Po chvíli hledání nového FW telka prohlásila, že má aktuální 2.405...:(

ja jsem nedaval stahnout software pres menu,jen jsem kliknul na vieracast a zacalo to stahovat samo...[/quote]
Jj, u mě to nakonec dopadlo taky tak :).
kasy (44)|26.6.2010 08:16
LPK: Díky za reakci. Vlákno sleduji od jeho vzniku, vím, že otázka zlepšení kvality obrazu při příjmu DVB-T signálu tu byla již zmíněna. Jednalo se o firmware 2.405. Mně připadá, že k dalšímu zlepšení došlo i u nejnovějšího 2.407. Proto jsem se o tom zmínil, zajímalo mě, zda má někdo další podobný pocit.
Zipik (25)|26.6.2010 21:45
Mě se aktualizací ztratil mod profesional 1,2.I Vám už nejdou?
Zipik (25)|26.6.2010 21:57
[quote=SlavoF;286192]Zobrazenie prevádzkových hodín:
1. Na TV stlačiť "Vol -"
2. počas toho stlačiť trikrát tlačidlo "0" na diaľkovom ovládači
3. čakať kým nabehne servisne menu
4. Potom stlačiť "2" na diaľkovom ovládaci
5. Stlačiť tlačidlo "OK" na diaľkovom ovládači
6. Kurzor šípkami vpravo nadol do prázdneho poľa /vpravo od "PTCT"/
7. Stlačiť tlačidlo "Mute" asi na 5 sekúnd[/quote]

Jak se dá potom z tohoto menu dostat?Zkoušel jsem zpět i exit na ovladači a nic nepomohlo.Musel jsem TV vypnout natvrdo vypínačem...
kasy (44)|27.6.2010 07:39
Zipik: Mám firmware 2.407 i oba mody professional.
Zipik (25)|27.6.2010 11:44
[quote=kasy;287349]Zipik: Mám firmware 2.407 i oba mody professional.[/quote]

Hmm tak budu muset zjistit pročpak je tam nemám :-(

Tak už vím vypl jsem si ISFCCC.Teď už vše ok ;-)
noaid (284)|27.6.2010 13:01
[quote=Zipik;287343]Jak se dá potom z tohoto menu dostat?Zkoušel jsem zpět i exit na ovladači a nic nepomohlo.Musel jsem TV vypnout natvrdo vypínačem...[/quote]
Myslím, že to nakonec šlo dlouhým podržením Exit.
spartan67 (210)|28.6.2010 18:09
[quote=peatro;287246]THX nalepka o nicem, a zbytek se da na tom S-ku ladit taky, treba vlezt do serv. menu a rozsirit nabitku o tyto moznosti.
Spis jde o ten kontrast, z hovn. byc neupletes[/quote]
THX nalepka o nicem?Mas pocit ze tento certifikat se dava zadarmo?
jarino1978 (8045)|28.6.2010 20:31
[quote=spartan67;287497]THX nalepka o nicem?Mas pocit ze tento certifikat se dava zadarmo?[/quote]

aký certifikát ? je to len marketingový ťah. fuj.
spartan67 (210)|28.6.2010 21:12
[quote=jarino1978;287519]aký certifikát ? je to len marketingový ťah. fuj.[/quote]
A jeje,ty jsi vlastne ten nejchytrejsi...asi nemas dostatecne informace,doporucuju ti si o tom neco precist..
jarino1978 (8045)|28.6.2010 21:40
netreba čítať somariny. treba rozmýšľať...
spartan67 (210)|28.6.2010 21:50
[quote=jarino1978;287527]netreba čítať somariny. treba rozmýšľať...[/quote]

Jasne,mas pravdu,clovek co premysli myslim urcite da prednost pro hodnoceni Lucase,nebo se chces srovnavat?Ale nakonec ani nevim proc na tebe reaguju,psal jsem to nekomu jinemu a netusil jsem ze se zase budes predvadet..takze smeruj svou pozornost na ty co ti ty tvoje blaboly zerou,ne na mne..
jarino1978 (8045)|28.6.2010 21:54
v prvom rade tie svoje bláboly neponúkaj druhým, lebo ich klameš a zavádzaš . 9-)

Logo THX neznamená nič. Ten tvoj Lucas tú telku ani nevidel.
spartan67 (210)|28.6.2010 21:58
[quote=jarino1978;287533]v prvom rade tie svoje bláboly neponúkaj druhým, lebo ich klameš a zavádzaš . 9-)

Logo THX neznamená nič.[/quote]
Tak ted uz budu hledat v elektru na pristrojich jen logo jarino...zaruka svetove kvality...predpokladam ze pouze na SAMSUNG 46M86BD atd...jsi k smichu