Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-P42G20E, TX-P46G20E, TX-P50G20E, TX-P54G20E

jarino1978 (8045)|28.6.2010 22:00
k smiechu si ty sám. Ale skôr je tvoj pokrivený názor k :-(((
na TV hľadaj v prvom rade kvalitný obraz a nie nejakú predraženú nálepku THX, ktorá neprinesie do obrazu nič, len ti z peňaženky vytiahne prachy. :-E
Bré ráno...
spartan67 (210)|28.6.2010 22:03
papa,on uz se tu nekdo najde kdo te bude obdivovat,ja uz jsem se nasmal dost...
jarino1978 (8045)|28.6.2010 22:06
smiať sa na svojej hlúposti je obdivuhodné :-)-

Ale vlastne si ortodoxný Lucasista : Máš aj toaletný papier s logom THX ?

Chápem... 9-)
logitech_z-5500_digital_970115-0914.jpg
peatro (1054)|28.6.2010 23:09
[quote=spartan67;287497]THX nalepka o nicem?Mas pocit ze tento certifikat se dava zadarmo?[/quote]

Tak je treba se nad tim zamyslet, urcite THX oznaceni na TV neznamena, ze je certifikovana jako neco lepsiho, na druhou stranu tv s tim to oznacenim muze dat jistotu odberatelum, ze kupuji obrazove prumerne dobrou TV, ale ne lepsi a uz vubec ne nejlepsi......
jsou daleko lepsi TV bez THX
souhlasim s tim , ze se jedna o marketing
Je to vicemene pro lidi tahak, voditko, kteri chcou za malo penez hodne muziky
A zadarmo to urcite neni, Lucas z toho ma urcite profit za nic, a panasonic si tim zvysuje prodejnost, bych to prirovnal k necemu jako, kdyz samsung vysel s reklamou prvni LED TV a pri tom ji nemaji do dnes na trhu, taky to nebyla zcela pravda
A kdyby chtel to logo mit treba LG na svych TV, tak je to jen otazka obchodniho jednani a ne technologie
jarino1978 (8045)|29.6.2010 06:25
[quote=peatro;287544]
A kdyby chtel to logo mit treba LG na svych TV, tak je to jen otazka obchodniho jednani a ne technologie[/quote]

- to, čo si napísal, je pravda
- inak to logo THX má aj tohtoročná vyššia séria LCD LG
http://www.techradar.com/blogs/article/lg-ships-first-thx-certified-led-lcd-tv-range-619593
kasy (44)|29.6.2010 07:07
peatro, jarino1978: Nemyslím si, že máte tak úplně pravdu. Kdyby to fungovalo tak, jak naznačujete, neboli jako jakýsi "oblbovák" na spotřebitele, firma THX by velice rychle zkrachovala. Lidi totiž nejsou úplně blbí, ani u nás, ani jinde ve světě. To je můj názor.
jarino1978 (8045)|29.6.2010 08:29
primárny záťah THX je úplne niekde inde a bol v úplne inom čase. Možno pre starších logo THX niečo hovorí, pre mladšiu generáciu však už vôbec nie. To, čo firma hlási pre mainstream, je len obyčajná PR podpora.
Spotrebiteľ môže kludne spávať, ak nemá jeho výrobok toto logo, podobne by sa mal držať nohami na zemi spotrebiteľ, ktorý má výrobok s týmto logom. Toto logo nehovorí a nikdy nehovorilo NIČ o kvalite, výnimočnosti, spoľahlivosti, alebo nadradenosti. Ono to nie je ani žiadna kvalitatívna norma, ako si mnohí myslia.
V dnešnej dobre ide len o obchodný vzťah medzi dvoma subjektami, pričom primárnym poslaním je len podpora predaja pre výrobcu napr. TV . Z predaja každého kusa putuje do kasičky THX licenčný poplatok. To je všetko.
To však neznamená, že napr. TV s logom THX je v niečom výnimočná, oproti TV bez tohoto loga. Je to len šikovný, ale klamlivý ťah na spotrebiteľa, aby platil viac, aj keď nemusí.
LPK (177)|29.6.2010 10:05
jarino, peatro: v podstate mate pravdu a souhlasim, ze logo THX nehovori nic o tom, jak je dany vyrobek kvalitni, spolehlivy atd. .... mod THX u teto TV znamena pouze a jen to, ze pri tomto nastaveni ma uzivatel "relativni jistotu" presneho podani obrazu (barvy, jas, gama ....) bez dodatecneho upravovani. Nejni to uplne 100% ale blizi se to dost hodne .... Uzivatel ktery nema moznost dodatecne kalibrace tento mod urcite oceni - otazka financni castky kterou za toto je ochotny zaplatit bych pominul, to zalezi na kazdem jednotlivci a jeho rozhodnuti a dle meho je to proste jista vyhoda rady G (to jen odpoved na puvodni dotaz)...
spartan67 (210)|29.6.2010 19:48
Asi takhle,mam audio sestavu THX,TV THX,oboji hraje skvele co se tyka obrazu i zvuku,o necem to asi hovori,nikomu nic nevnucuju ale taky nedelam ze vsech jen blbce kteri vyhazuji penize za hovadiny a nicemu nerozumi,vid pane nejchytrejsi jarino...mimochodem ceny u obou pristroju nebyly vubec kvuli THX zavratne,spis naopak,takze vubec nerozumim kecum o vyhazovani penez...vzdy jsem dal na odborniky kteri tomu rozumi a udelal jsem dobre,taky jich je par tady ale opravdu jen par...tim koncim debatu o THX z me strany..
jarino1978 (8045)|29.6.2010 20:54
[quote=spartan67;287599]tim koncim debatu o THX z me strany..[/quote]

to si mal spraviť hneď, lebo si z toho úplne mimo 9-)mal si si kúpiť radšej G15, ktorá je lacnejšia, dala sa zohnať a mala kvalitnejší obraz, ako G20. Tej by nepomohlo ani 10 THX nálepiek. :-E
lukesvk (1)|29.6.2010 21:44
Ahojte vsetci, prosim o radu. Ako sa da zmenit kriterium triedenia (nazov, datum) zloziek a suborov pri prezerani cez media server na TV. Ak sa nemylim, tak aktivne je to v sedom stlpci. Je to vec TV alebo priamo media server softwaru. Pouzivam Wild media server. Dik.
spartan67 (210)|29.6.2010 21:59
Vivat Jarino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jsi genius,uz ho nekdo pochvalte nebo neusne....
tombor (3)|29.6.2010 22:10
Já odpovím z pohledu běžného uživatele.Týden jsem majitelem TX-P42G20ES,a musím říct,že super.Dokoupil jsem HDD Verbatim,wifi adaptér Netgear,vše bez problému zprovoznil,a televizi si užívám.Nekupoval jsem si ji jenom kvůli certifikaci THX,ta mi je na nic(zatím).Ale HDD nahradil dosluhující video(po 15ti letech),viera cast vyplní nudné chvilky dětí(Nova archiv,Youtube,...),vlastně i moje.A to je důvod koupě této tv-užitná hodnota.
spartan67 (210)|29.6.2010 22:14
[quote=tombor;287616]Já odpovím z pohledu běžného uživatele.Týden jsem majitelem TX-P42G20ES,a musím říct,že super.Dokoupil jsem HDD Verbatim,wifi adaptér Netgear,vše bez problému zprovoznil,a televizi si užívám.Nekupoval jsem si ji jenom kvůli certifikaci THX,ta mi je na nic(zatím).Ale HDD nahradil dosluhující video(po 15ti letech),viera cast vyplní nudné chvilky dětí(Nova archiv,Youtube,...),vlastně i moje.A to je důvod koupě této tv-užitná hodnota.[/quote]
souhlas,bohuzel ale mame pry horsi obraz jako G15...
spartan67 (210)|29.6.2010 22:28
[quote=jarino1978;287602]to si mal spraviť hneď, lebo si z toho úplne mimo 9-)mal si si kúpiť radšej G15, ktorá je lacnejšia, dala sa zohnať a mala kvalitnejší obraz, ako G20. Tej by nepomohlo ani 10 THX nálepiek. :-E[/quote]

Koukam chytroline ze ty vlastne uz hodne dlouho nedelas nic jineho nez plives po plazmach a Panasoniku vubec,vid,v podstate vsude chvalis jen tu svoji vykopavku,asi tomu venujes hodne casu,cist ty tvoje kraviny to je zazitek...[odkaz, pro zobrazení se přihlaste],tady je vlakno pro Panasonic TX-P42G20E, TX-P46G20E, TX-P50G20E, TX-P54G20E,tak nevim co sem lezes a otravujes,nebo si kup poradnou televizi a tu korejskou s...ku odvez na smetiste,radi ti tady poradime...
peatro (1054)|30.6.2010 02:06
[quote=jarino1978;287602]mal si si kúpiť radšej G15, ktorá je lacnejšia, dala sa zohnať a mala kvalitnejší obraz, ako G20. [/quote]

Co? to je asi blbost..............podle me je G15 pravdepodobne shodna s G10, ma navic DVB-S a LAN pripojeni pro ty archivy a blbustky, krome SKYPE a USB, ale ze by modelove rady 2009 byly leppsi nez 2010 obrazove asi NEE, dle meho nazoru shodne a levnejsi i kdyz letosni G20 bude kontrastnejsi
spartan67 (210)|30.6.2010 07:41
[quote=peatro;287637]Co? to je asi blbost..............podle me je G15 pravdepodobne shodna s G10, ma navic DVB-S a LAN pripojeni pro ty archivy a blbustky, krome SKYPE a USB, ale ze by modelove rady 2009 byly leppsi nez 2010 obrazove asi NEE, dle meho nazoru shodne a levnejsi i kdyz letosni G20 bude kontrastnejsi[/quote]
No to vis,Panasonic zvolil novou stategii,zhorsovani obrazu...
kasy (44)|30.6.2010 08:26
Myslím, že je vše jasné. Jarino je prostě "svůj", tak ho tak berme. Ve vlákně o kamerách doporučuje výhradně značku Canon. Proč? No protože ji má! Řešení je nereagovat na nesmysly.
spartan67 (210)|30.6.2010 16:49
[quote=kasy;287647]Myslím, že je vše jasné. Jarino je prostě "svůj", tak ho tak berme. Ve vlákně o kamerách doporučuje výhradně značku Canon. Proč? No protože ji má! Řešení je nereagovat na nesmysly.[/quote]
Mas naprostou pravdu,zbytecne se nechavam unest.
jarino1978 (8045)|30.6.2010 17:28
[quote=spartan67;287669]Mas naprostou pravdu,zbytecne se nechavam unest.[/quote]

buď v kľude, tebe to aj tak nepomôže :D
jarino1978 (8045)|30.6.2010 17:29
[quote=kasy;287647]Myslím, že je vše jasné. Jarino je prostě "svůj", tak ho tak berme. Ve vlákně o kamerách doporučuje výhradně značku Canon. Proč? No protože ji má! Řešení je nereagovat na nesmysly.[/quote]

prečo ? pretože sú kvalitné, ty expert... Sony sú maximálne dobré na low-light, Canon na bežné podmienky. Ostatných výrobcov nemá ani zmysel spomínať. Optika Canon proste kreslí pre mňa najkvalitnejšie.
jarino1978 (8045)|30.6.2010 17:37
[quote=spartan67;287619]Koukam chytroline ze ty vlastne uz hodne dlouho nedelas nic jineho nez plives po plazmach a Panasoniku vubec,[/quote]

na neho ani nie je nutné pľuvať. Ten sa za posledné 3 roky opľuval sám. :-E
Z vrcholu klesnúť na dno, dokáže len málokto, Panasonic to dokázal priam ukážkovo. Tento rok sa začína z toho bahna zviechať modelovou radou V.
Ale to by si musel mať najskôr prax. :-E
Deee-aN (190)|30.6.2010 20:17
//OT: koukám, že TVF klasika je už i tady - tzn. hloupý flamy...:( IMHO, když nemám co říct k tématu, je lepší mlčet....
jupol (94)|1.7.2010 10:29
Som 2 mesiace majiteľom P50G20E. Mám s ním tie najlepšie skúsenosti. Zdroj obrazu je prijímač Vantage HD- DVB S, S2. Pri sledovaní futbalového zápasu som zbadal na trávniku škvrny. Pri podrobnom zisťovaní som našiel evidentné logo TV stanice TA3,ktoré tam je stále a zreteľne je ho možno pozorovať na svetlom pozadí. Má niekto s týmto javom u tohto prijímača skúsenosti?
dm52 (11)|1.7.2010 11:01
[quote=newmannko;286833]Ake mate skusenosti s pripojenim ext.disku k TV ? Ja som pripojil 320 GB 2,5" disk len s filmami ale nezobrazi ich. Cez USB kluc to ide ? treba nejak specialny format alebo typ disku ?[/quote]

On se ten Hard Disk musí po připojení k TV nějak přeformátovat - viz návod k TV. Pak se na něj dá i z TV nahrávat. Do druhéhé USB jsem ale vrazil ještě dalčí externí disk a z toho jdou filmy přehrávat. Ale zase nepobere titulky, kde je diakritika, je to zmršený. Včera jsem přes Viera Cast stáhnul novej firmware, ale zatím jsem nezkoušel, jestli se titulky polepšily.
noaid (284)|1.7.2010 11:13
Nehraji titulky přes tv, ale když jsem to kdysi zkoušel, tak stačilo myslím v menu tv nastavit jazyk nebo kódovou stránku titulků, nějaká taková volba tam je, buď pod tlačítkem vlevo nahoře nebo tím vlevo dole vedle kurzorových kláves.
Freebiker (5)|1.7.2010 13:52
Když jsem přečetl pár stránek z této diskuze mám pocit, že je to chat o tom jak špatná je TV Panasonic! Myslel jsem si, že to tu mám být o vychytávka a cheatech. A ne se hádat jak je důležité THX! Jdete s tozuhle diskuzí do pr....!!! Je to tu samej chytrák....
peatro (1054)|1.7.2010 17:56
[quote=Freebiker;287748]Když jsem přečetl pár stránek z této diskuze mám pocit, že je to chat o tom jak špatná je TV Panasonic! Myslel jsem si, že to tu mám být o vychytávka a cheatech. A ne se hádat jak je důležité THX! Jdete s tozuhle diskuzí do pr....!!! Je to tu samej chytrák....[/quote]

no hlavne ty jsi tu vnesl vychytavku do diskuse..........kdyz se nechci vyjadrovat k TV, tak radsi drzim hubu..............zacina to tu byt flame:-(
spartan67 (210)|1.7.2010 19:15
[quote=Freebiker;287748]Když jsem přečetl pár stránek z této diskuze mám pocit, že je to chat o tom jak špatná je TV Panasonic! Myslel jsem si, že to tu mám být o vychytávka a cheatech. A ne se hádat jak je důležité THX! Jdete s tozuhle diskuzí do pr....!!! Je to tu samej chytrák....[/quote]
smeruj svoje vytky vuci kritikum panasoniku konkretne,myslim ze chronicky pomlouvac teto a vubec vsech jinych znacek nez ma sam,je tu pouze jeden,tak nevim proc ho neoslovis,mas strach nebo co...nehaz nas tady do jednoho pytle..
Deee-aN (190)|1.7.2010 20:39
IMHO fóra jsou o řešení problémů.

Abych nebyl zase úplně OT, trošku mě zklamal ovladač. Možná je to baterkama, ale proti DO starého CRT Philips, které mohlo být otočené kamkoli a ne přímo na TV a fugovalo, dálku od Panasonicu musím namířit poměrně přesně, aby se něco stalo.

BTW, je tu někdo, kdo už úspěšně otestoval připojení neoriginální webkamery?
spartan67 (210)|1.7.2010 21:46
[quote=Deee-aN;287764]IMHO fóra jsou o řešení problémů.

Abych nebyl zase úplně OT, trošku mě zklamal ovladač. Možná je to baterkama, ale proti DO starého CRT Philips, které mohlo být otočené kamkoli a ne přímo na TV a fugovalo, dálku od Panasonicu musím namířit poměrně přesně, aby se něco stalo.

BTW, je tu někdo, kdo už úspěšně otestoval připojení neoriginální webkamery?[/quote]
Myslim ze to tu uz nekdo psal,ja jsem zkousel geniusku a tv ji nebere,myslim ze to maji osetrene na tu svoji origo i s mikrofonem,slape pry v hd rozliseni no ale je moc draha...to za ni nedam...
jarino1978 (8045)|1.7.2010 21:55
.....................
jarino1978 (8045)|1.7.2010 21:59
[quote=Deee-aN;287764]BTW, je tu někdo, kdo už úspěšně otestoval připojení neoriginální webkamery?[/quote]

- ide len od Panasonicu za 3 litre. Ako bonus máš strobo obraz z webky. :D Nakoľko je málo pravdepodobné, že ten na druhej strane má "HD" webku, využitie tejto kraviny stratilo zmysel. Tvoj kolega na druhej strane bude mať určite nesmiernu radosť, že ťa bude vidieť trhano a každých 5s bude buffer....
Tython (1)|1.7.2010 22:00
Ahoj, mám malý dotázek, snad to sem patří.. Mám TX-P42G20E a chci si jí pověsit na zeď na držák STELL SHO 1004.
Chci se jenom zeptat vás kdo to tak máte podobně - dávali jste tam ty černé vymezovací vložky, nebo jste to přišroubovali přímo?? Dík...
jarino1978 (8045)|1.7.2010 22:02
[quote=spartan67;287758]smeruj svoje vytky vuci kritikum panasoniku konkretne,myslim ze chronicky pomlouvac teto a vubec vsech jinych znacek nez ma sam,je tu pouze jeden,tak nevim proc ho neoslovis,mas strach nebo co...nehaz nas tady do jednoho pytle..[/quote]

choď sa radšej učiť niečo o THX, aby si aj naďalej nemusel klamať neznalých ľudí :-)- Pomôže ti to určite viac, ako neustále prezentovanie tvojich chabých vedomostí. 9-)
jarino1978 (8045)|1.7.2010 22:03
[quote=Tython;287774]Chci se jenom zeptat vás kdo to tak máte podobně - dávali jste tam ty černé vymezovací vložky, nebo jste to přišroubovali přímo?? Dík...[/quote]

myslíš si, že výrobca stojanu ti ich pribalil ako bonus ?
spartan67 (210)|1.7.2010 22:26
[quote=Tython;287774]Ahoj, mám malý dotázek, snad to sem patří.. Mám TX-P42G20E a chci si jí pověsit na zeď na držák STELL SHO 1004.
Chci se jenom zeptat vás kdo to tak máte podobně - dávali jste tam ty černé vymezovací vložky, nebo jste to přišroubovali přímo?? Dík...[/quote]
mam podobny drzak,pokud mas na mysli ty umelohmotne silnejsi,jsou k tomu aby byla tv dostatecne vzdalena od zdi(chlazeni atd)tak je tam urcite dej..
amigoxt (8)|2.7.2010 17:13
Naham P46G20E a momentalne nikde niesu, nema niekto info o dostupnosti? dik
axicom (626)|4.7.2010 16:41
Dnes po cca 3 mesicich..... Panasonic uz ne, toto je prilis!
04072010422.jpg
eldorado09 (1441)|4.7.2010 16:53
Axicom: To sa môže stať s každou TV. Alebo máš zlé skúsenosti s Panasonicom?
garb7 (1189)|4.7.2010 16:57
To samé si řeknou ti co koupily Samsunga a měly závadu a tak pokud budeš mít fakt smůlu nebudeš mít za chvíli co koupit .
axicom (626)|4.7.2010 17:08
No nejhorsi na tom je, ze TV je opatrovana, nema ani skrabanecek a to jak se to vraci ze servisu asi vsichni zname. Tam se s tim neserou, vsak to neni jejich.

[quote=eldorado09;287984]Axicom: To sa môže stať s každou TV. Alebo máš zlé skúsenosti s Panasonicom?[/quote]

Predesly mel vadny bod po pul roce a uz jsem tu psal jak mi u teto G20 rezonuje neco ve vnitr.
jarino1978 (8045)|4.7.2010 22:32
Panasonic - The best quality of the world....

Každopádne to je módna vlna. Za návrh výroby spotrebnej elektroniky, ktorá vydrží viac, ako garančná doba, sa dávajú hodinové výpovede.
Ale za ten shit, čo vyšiel v tvojom prípade z výroby, by si zaslúžil tú hodinovku celý vývoj...
crysis81 (91)|5.7.2010 00:29
[quote=jarino1978;288005]Panasonic - The best quality of the world....

Každopádne to je módna vlna. Za návrh výroby spotrebnej elektroniky, ktorá vydrží viac, ako garančná doba, sa dávajú hodinové výpovede.
Ale za ten shit, čo vyšiel v tvojom prípade z výroby, by si zaslúžil tú hodinovku celý vývoj...[/quote]

len tak pre info,mal som po sebe dve TV od Samsungu.plochy CRT na ktorom mi po 2 rokoch odisli scarty a komponentny konektor a o pol roka aj obrazovka.v decembri min.roka som si kupil LCD a od vyroby mi nesiel hdmi konektor.nedalo mi nevsimnut si tvoje vyzdvihovanie Samsungu a degradacia znacky Panasonic,no moje skusenosti mi hovoria uplny opak.
uplne zbytocne tu riesenim svojich mindrakov provokujes ludi a zas!eras toto vlakno.je smutne ze ti to uz tolko ludi povedalo,no ty si to doteraz nepochopil.nechapem naco chodis do vlakna na tv ktoru nemas a ani nechces mat.ja mam po skusenostiach alergiu na Samsung a nechodim do vlakna zo Samsungami a nekydam tam na ne ake su to shity.

Deee-aN--->mne funguje ovladac s ktoreho kolvek uhla bez problemov ;)
spartan67 (210)|5.7.2010 06:22
[quote=axicom;287982]Dnes po cca 3 mesicich..... Panasonic uz ne, toto je prilis![/quote]
To mne mrzi ze mas smulu,je to fakt asi pech,ja mam G20 od brezna a slape jako hodinky,lidi co ke mne chodi uz ji poridili taky a vsichni ok,pravda je ze mame vsichni P42...no je to pech...
jupol (94)|5.7.2010 09:14
[quote=jarino1978;287772]- pokiaľ je burn in len dočasný, zmizne sám.
- pokiaľ to tam sleduješ už dlho ( napr. 5 dní ) a nezmizne to, máš problém. Otázne je , či je to rušivé, alebo nie. Ak ti to vadí, choď TV reklamovať s odvolaním na testy na web stránkach Panasonicu, že vypaľovanie obrazu nie je možné. Inú možnosť nemáš, pretože na burn in sa záruka nevsťahuje.[/quote]
Veľmi pekne ďakujem, že máš starosť ako to reklamovať, ale keby si si pozorne prečítal moju poslednú vetu, kde sa pýtam na podobné skúsenosti s uvedeným prijímačom, tak by si na to reagovať asi nemal, veď tento prijímač nemáš ergo nemôžeš mať s ním ani skúsenosti...
jupol (94)|5.7.2010 10:04
[quote=spartan67;288032]Pozor na Jarina,aby vam nesundal reputacni body jako mne,ja jsem kvuli tomu tyden nespal....[/quote]
Chcel som porovnať skúsenosti s týmto javom... mne to vychádza zatiaľ tak, že problémy majú asi len 50-ky. (Opravte ma, ak sa mýlim). Mám už tretí Panasonic za sebou a nikdy som nemal problém. Mám 5 ročnú plazmu TH-37PA60E, ktorá šla denne min. 12 hod. a tento jav nepozná.
spartan67 (210)|5.7.2010 10:29
[quote=jupol;288034]Chcel som porovnať skúsenosti s týmto javom... mne to vychádza zatiaľ tak, že problémy majú asi len 50-ky. (Opravte ma, ak sa mýlim). Mám už tretí Panasonic za sebou a nikdy som nemal problém. Mám 5 ročnú plazmu TH-37PA60E, ktorá šla denne min. 12 hod. a tento jav nepozná.[/quote]
nevim jestli se to muze tykat jen 50,ja mam moji 42 pustenou nekdy i cely den,zatim zadne loga atd vypaleny nemam,kdyz v ni jede dlouho staticky obraz coz se mi obcas stane u vieracastu apod,tv se po urcite dobe prepne do sporice,tak zatim zadny problem..
jupol (94)|5.7.2010 11:28
Odhliadnúc od uvedeného javu, má tento prijímač super obraz, hlavne pri sledovaní športových prenosov v HD, v tomto čase futbal, tenis, cyklistika.
Pri kupovaní v predajni sa mi veľmi páčili nové LED Samsung 6,7 rady. Púšťali tam demonštračné nahrávky z BR, obraz bol veľmi pekný a potom ten istý signál pustil do plazmy P46G20, tak som mohol porovnávať... nie som si istý, či plazmu nevymením za LED po týchto skúsenostiach.
jupol (94)|5.7.2010 13:56
[quote=jarino1978;288051]ak by si chcel meniť za LED od Samsungu, asi ťa dnes pravdepodobne niečo trafilo po hlave. :-E
Ak nemá byť problém cenovka, pozri si nové modely Sony, alebo Philips. Poprípade najvyšší model od LG...
Inak ak by som mal ísť trošku k OT, tak aký máš pocit z obrazu G20 + Vantage HD ?[/quote]
...zrejme niečo trafilo po hlave teba, ale nie teraz !! Budem veľmi rád ak na moje príspevky nebudeš reagovať !!