Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-P42G20E, TX-P46G20E, TX-P50G20E, TX-P54G20E

vally_ny (4)|15.12.2010 10:42
Zdravím, určitě už se to tu řešilo, ale nějak se probírat 100 stránkami je celkem masakr, takže určitě mi rádi odpovíte.

1) dotaz na titulky: používám externí HDD a u filmů, které mají titulky (srt) se mi titulky ukážou, nastavím si jazyk, respektive "latinka2" a titulky se mi ukazují v CZ, ale televize nezná některé české písmena, jako je "ž" apod. Místo totho se mi ukáže prázdné místo, takže třeba slovo "můžeš" mi to napíše takto:"mů e "
2) druhý dotaz je také na titulky, dá se někde zvětšit velikost těch titulků, sakra, tak velká televize a titulky jsou tak malé
vally_ny (4)|15.12.2010 10:44
[quote=valdovic;315053]to vypadá dobře,objednám to.moc díky[/quote]
toto prodávám na aukru.. [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
KemaBV (42)|16.12.2010 09:45
Ahoj všichni. Potřebuji radu, protože už si vážně nevím rady.

Chci si na TX-P42GT20E pouštět filmy ve vysokém rozlišení (720p a 1080p). Proto jsem si koupil externí HDD. Nechal jsem ho tak jak je (naformátovaný NTFS), nakopíroval tam film o velikosti cca 8 GB, vložil do tv a video to vůbec nenašlo.

Pak jsem se dočetl, že je potřeba disk naformátovat FAT32. To jsem udělal, snažím se nakopírovat stejný film o stejné velikosti a v průběhu kopírování mi to napíše, že disk je plný.

Může mi někdo poradit co s tím? Předem děkuji.
vally_ny (4)|16.12.2010 10:16
Problém je v tom, že Panasonic snese jen naformátování ve FAT32 a zde je kámen úrazu, protože FAT32 rozpozná max. do 4 GB, pak systém píše že HDD je plný.
Zigáč (231)|16.12.2010 10:28
a exFAT by nešel?
matusco (376)|16.12.2010 11:52
[quote=KemaBV;315421]Ahoj všichni. Potřebuji radu, protože už si vážně nevím rady.

Chci si na TX-P42GT20E pouštět filmy ve vysokém rozlišení (720p a 1080p). Proto jsem si koupil externí HDD. Nechal jsem ho tak jak je (naformátovaný NTFS), nakopíroval tam film o velikosti cca 8 GB, vložil do tv a video to vůbec nenašlo.

Pak jsem se dočetl, že je potřeba disk naformátovat FAT32. To jsem udělal, snažím se nakopírovat stejný film o stejné velikosti a v průběhu kopírování mi to napíše, že disk je plný.

Může mi někdo poradit co s tím? Předem děkuji.[/quote]

1. registraciou a formatovanim HDD v TV bude tento HDD mozne pouzit len a vylucne na tejto TV a to pre ucely nahravania z digitalneho (tzn. nie analogovy tuner, ani externy zdroj) tunera
- takto registrovany disk nie je mozne pripojit k PC a stiahnut z neho nahraty obsah, prip. nan nejaky obsah nakopirovat
- v podstate sa jedna o rozsirenie TV o defacto INTERNY HDD, s ktorym nie je mozne manipulovat a sluzi vyhradne pre ucely telky. Vyrobca mohol do TV natvrdo nainstalovat a od vyroby predavat TV z internym diskom. Kopec ludom by vsak nevyhovovala kapacita disku, znacka, prip. dalsie problemy suvisiace s natvrdo nainstalovanym diskom. Takto - cez USB a registraciu disku k TV - je tento problem elegantne vyrieseny - pripojte si disk aky chcete, mozte si ho lubovolne upgradovat ale vedzte, ze s nim nemozete manipulovat.

2. formatovanim HDD v PC na suborovy system exFAT (Win7 ho ma v ponuke).
- na takto formatovany disk vie zapisovat Win7 a TV Panasonic vie z neho citat
- takyto disk je urceny na manipulaciu
KemaBV (42)|16.12.2010 13:21
...a vy to provozujete jak? To jsem snad jediný, který se chce na panasonicu dívat na filmy v HD kvalitě nebo jak to děláte? Vždyť průměrný film .mkv v 1080p má okolo 80 GB.

Ok, pochopil jsem, že včerejší formátování z NTFS na Fat32 bylo k ničemu. Formátování disku na exFat provedu jak? Mám Win XP, existuje nějaký program? (nedaří se mi nic najít)

Díky za pomoc.
tjurny (496)|16.12.2010 13:27
[quote=KemaBV;315476]...a vy to provozujete jak? To jsem snad jediný, který se chce na panasonicu dívat na filmy v HD kvalitě nebo jak to děláte? Vždyť průměrný film .mkv v 1080p má okolo 80 GB.

Ok, pochopil jsem, že včerejší formátování z NTFS na Fat32 bylo k ničemu. Formátování disku na exFat provedu jak? Mám Win XP, existuje nějaký program? (nedaří se mi nic najít)

Díky za pomoc.[/quote]
Disk mas, tak jeste kup Multimedialni prehravac a mas to vyreseny.
KemaBV (42)|16.12.2010 13:37
[quote=tjurny;315477]Disk mas, tak jeste kup Multimedialni prehravac a mas to vyreseny.[/quote]

...to je co? (link)
vally_ny (4)|16.12.2010 13:38
[quote=KemaBV;315476] Formátování disku na exFat provedu jak? Mám Win XP, existuje nějaký program? (nedaří se mi nic najít)

Díky za pomoc.[/quote]
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=1cbe3906-ddd1-4ca2-b727-c2dff5e30f61&displaylang=cs

instalator na exFat
KemaBV (42)|16.12.2010 13:55
[quote=vally_ny;315482]http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=1cbe3906-ddd1-4ca2-b727-c2dff5e30f61&displaylang=cs

instalator na exFat[/quote]

Tak staženo, aktualizace nainstalována.

Ve správě disků, chci dát formátovat, ale je tam pouze možnost NTFS...

Už vážně ztrácím chuť...neustále mi nic nejde, tak jak bych potřeboval.
panasonic650 (1124)|16.12.2010 14:39
[quote=vally_ny;315200]Zdravím, určitě už se to tu řešilo, ale nějak se probírat 100 stránkami je celkem masakr, takže určitě mi rádi odpovíte.

1) dotaz na titulky: používám externí HDD a u filmů, které mají titulky (srt) se mi titulky ukážou, nastavím si jazyk, respektive "latinka2" a titulky se mi ukazují v CZ, ale televize nezná některé české písmena, jako je "ž" apod. Místo totho se mi ukáže prázdné místo, takže třeba slovo "můžeš" mi to napíše takto:"mů e "
2) druhý dotaz je také na titulky, dá se někde zvětšit velikost těch titulků, sakra, tak velká televize a titulky jsou tak malé[/quote]
1) Mne robi G15 to iste. Niekto tu pisal ze treba zkonvertovat do inej znakovej sady. Skus "search"
EDIT: Mozno toto ? Daj vediet ci zabralo... https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?p=221889&highlight=latin2#post221889

2) Pokial viem tak nie.
matusco (376)|16.12.2010 15:16
[quote=KemaBV;315488]Tak staženo, aktualizace nainstalována.

Ve správě disků, chci dát formátovat, ale je tam pouze možnost NTFS...

Už vážně ztrácím chuť...neustále mi nic nejde, tak jak bych potřeboval.[/quote]

[quote=KemaBV;315481]Multimedialny prehravac ...to je co? (link)[/quote]

Multimedialne prehravac, je to cim chces prehravat MKV vo svojej TV. Ty to chces primarne riesit internym prehravacom, ale sam si uz zistil co vela ludi pred tebou, ze vsetky tieto pridruzene funkcie k tv, su naozaj iba pridruzenymi funkciami a rozbehat ich a nasledne k plnej spokojnosti pouzivat je niekedy nad dusevne sily... :-)

Preto viaceri idu cestou externeho specializovaneho zariadenia, ktore prehravanie multimedii zvladne "lavou zadnou" a mozno prida aj nieco navyse (napr. NAS, web pristup, internet TV a pod. - http://www.xtreamer.cz)

Vela stastia a pevnych nervov. Myslim, ze sprevadzkovat prehravanie cez interny MM prehravac je este malina. Horsie bude, ked sa budes chciet pustit do DLNA... :-)
vancom (5)|16.12.2010 15:23
Zdravím, chcem sa spýtať aká iná kamera. lacnejšia sa dá k tejto TV dopasovať aby ten skyp šliapal. dík
SlavoF (834)|16.12.2010 15:40
zatial iná nie :(
noaid (284)|16.12.2010 15:40
Žádná. Jen ta jediná nejdražší.
vkmen (1)|16.12.2010 20:19
Zdravím,
Mám tx-p42g20e a k tomu jsem dokoupil wifi usb adapter netgear. Propojil jsem se vcelku jednoduše na router - tenda w311r+ , ale v tu chvíli mi přestala fungovat wifi na ostatních zařízeních (2x notebook). Na notebooku je sice wifi vidět, ale nepřipojím se. Nevíte někdo prosím co s tím dělat?
Předem děkuji za jakoukoliv radu.
spartan67 (210)|17.12.2010 05:36
[quote=vkmen;315558]Zdravím,
Mám tx-p42g20e a k tomu jsem dokoupil wifi usb adapter netgear. Propojil jsem se vcelku jednoduše na router - tenda w311r+ , ale v tu chvíli mi přestala fungovat wifi na ostatních zařízeních (2x notebook). Na notebooku je sice wifi vidět, ale nepřipojím se. Nevíte někdo prosím co s tím dělat?
Předem děkuji za jakoukoliv radu.[/quote]
Tak to budes mit asi neco spatne nastavene v routru,mne to slape zcela bez problemu,1xTV-netgear,2xPC,1xmult.centrum LG,1xWDTVlive,1xIphone,zkus se podivat na nastaveni site,nic jineho mne nenapada...pocet zarizeni v siti neni nijak omezen,pokud tvuj router nema nejake omezeni..
lordadjunkt (3)|18.12.2010 19:06
[quote=vally_ny;315200]Zdravím, určitě už se to tu řešilo, ale nějak se probírat 100 stránkami je celkem masakr, takže určitě mi rádi odpovíte.

1) dotaz na titulky: používám externí HDD a u filmů, které mají titulky (srt) se mi titulky ukážou, nastavím si jazyk, respektive "latinka2" a titulky se mi ukazují v CZ, ale televize nezná některé české písmena, jako je "ž" apod. Místo totho se mi ukáže prázdné místo, takže třeba slovo "můžeš" mi to napíše takto:"mů e "
2) druhý dotaz je také na titulky, dá se někde zvětšit velikost těch titulků, sakra, tak velká televize a titulky jsou tak malé[/quote]

Titulky se dají přeformátovat v PC v programu PSPad na formát ISO 8859-2 (otázka asi dvou vteřin). Program je zdarma a v češtině.Velikost titulků se měnit nedá.
Nejdříve jsem to taky takhle řešil,ale nyní jsem už zakoupil "WD TV Live Media",ten přehraje i soubory mkv....televize tak slouží už "jen" jako zobrazovadlo.
xardas1977 (5)|21.12.2010 10:10
Da sa vam upravit v mode THX GAMA ? Obraz mi najviac vyhovuje v tomto mode, ale trosku je ako keby "zastrety" - skusal som zmenit hodnoty GAMA ale na obraze sa to vobec neprejavilo... V Prof1,prof2 vidim zmenu ked menim hodnotu GAMA...
Diky
Jozef035 (646)|21.12.2010 11:24
THX je nastavenie obrazu ako má správne vyzerať. Pokiaľ máš správny zdroj obrazu. Takže asi preto sa gama nastaviť nedá. Každá zmena čo vykonáš je nesprávna. Pri sledovaní TV vysielania to je problém, lebo každá stanica aj každá relácia je vysielaná ináč a THX s tým nič nespraví. Preto neexistuje univerzálne nastavenie obrazu. THX ocení zanedbateľný zlomok divákov. "Správny" obraz musí mať absolútne čierne plochy, žiarivé čisto biele plochy a nedzi tým žiarivé farby. To ti THX nikdy nezobrazí lebo taká čierna ani biela nikdy na obraze nie je. Oproti LCD aj "zle" nastavenej PDP bude vždy pôsobiť "zastrene". Npr. na sledovanie športu alebo kreslených rozprávok to asi nie je moc vhodný režim.
noaid (284)|21.12.2010 13:14
Já mám gamu nastavenou na default, každé jiné nastavení je špatně, TV jsem přesně kalibroval s měřicí sondou a mám to potvrzeno tudíž i takto. Nastavování gammy bohužel probíhá v dost velkých krocích, chtělo by to pro přesnou kalibraci mnohem jemnější změnu.

Obraz z bluray či dvd perfektní, HD vysílání skoro perfektní, SD vysílání koukatelné.
Shr3k (1)|21.12.2010 13:47
Zdravím znalce. Upgradoval jsem konečně svoji 7letou CRT TX-29PX20P na plazmu a měl bych menší dotaz. Je nutné to nějak vypalovat těma slideshow, co jsou tady ke stažení? Nebo to prostě můžu používat rovnou... :)
xardas1977 (5)|21.12.2010 13:50
[quote=noaid;316637]Já mám gamu nastavenou na default, každé jiné nastavení je špatně, TV jsem přesně kalibroval s měřicí sondou a mám to potvrzeno tudíž i takto. Nastavování gammy bohužel probíhá v dost velkých krocích, chtělo by to pro přesnou kalibraci mnohem jemnější změnu.

Obraz z bluray či dvd perfektní, HD vysílání skoro perfektní, SD vysílání koukatelné.[/quote]
a nemohol by si sem hodit setting po kalibracii ? viem ze kazdy kus je iny (aspon si mylsim) ale aspon by osm to vyskusal :)
SlavoF (834)|21.12.2010 14:13
[quote=Shr3k;316641]......Je nutné to nějak vypalovat těma slideshow, co jsou tady ke stažení? Nebo to prostě můžu používat rovnou... :)[/quote]
ja osobne odporúčam, šak to už tých pár dní vydrž, nech to ešte TX-29PX20P chvílu potiahne :)
noaid (284)|22.12.2010 08:58
Už jsem tady tu kalibraci párkrát dával, hledej tak jaro léto, někde to tu bude, dost se to tu řešilo. Ta kalibrace se ale s časem mění, až bude někdy čas, tak to provedu znovu, nejdříve ale počátkem roku.
narajama (4)|22.12.2010 17:15
[quote=vkmen;315558]Zdravím,
Mám tx-p42g20e a k tomu jsem dokoupil wifi usb adapter netgear. Propojil jsem se vcelku jednoduše na router - tenda w311r+ , ale v tu chvíli mi přestala fungovat wifi na ostatních zařízeních (2x notebook). Na notebooku je sice wifi vidět, ale nepřipojím se. Nevíte někdo prosím co s tím dělat?
Předem děkuji za jakoukoliv radu.[/quote]

Zkontroluj IP adresu na TV. Musí být jiná než na PC. Měl jsem to taky, obě adresy stejné. TV fungovala a na PC to nešlo. Jedině když jsem odpojil síťový kabel z TV. Pak jsem nastavil v TV jinou IP adresu a vše jede.
narajama (4)|22.12.2010 17:34
Zdravím, mám TX- P42G20E a potřeboval bych k ní multimed. přehrávač. Takový co by zvládl i nahrávat z TV. TV umí nahrávat na HDD, ale i na kompaktibl. zařízení. Může mi někdo poradit o jaké zařízení jde. Nechci mít u TV HDD pro nahrávání a multi centrum pro přehrávání. Chci mít vše v jednom s jedmím integrovaným HDD.
xardas1977 (5)|22.12.2010 17:49
chcem sa este opytat - na zapinanie TV dialkovym ovladacom - ci je to normalne ze tlacitko na zapnutie musim drzat viac ako sekundu, pokial ho stlacim len raz tak TV sa nezapne...
Ked TV vypinam staci stlacit na DO tlacitko na vypnutie len 1 krat....
panasonic650 (1124)|22.12.2010 21:28
[quote=xardas1977;316902]chcem sa este opytat - na zapinanie TV dialkovym ovladacom - ci je to normalne ze tlacitko na zapnutie musim drzat viac ako sekundu, pokial ho stlacim len raz tak TV sa nezapne...
Ked TV vypinam staci stlacit na DO tlacitko na vypnutie len 1 krat....[/quote]
Ano. Aj G15 funguje rovnako.
houzka (3)|23.12.2010 08:57
tak konečně něco nového pro naše milášky:)Nemusí pršet, stačí, když kape

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Zigáč (231)|23.12.2010 09:40
[quote=houzka;316979]tak konečně něco nového pro naše milášky:)Nemusí pršet, stačí, když kape

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/quote]

Týden mám V20E a zpravodajství tn.cz tam bylo již od začátku
Zigáč (231)|23.12.2010 09:44
Zeptám se tady, protože to je nejrzošířenější forum o letošních modelech. Chci koupit externí disk kvůli nahrávání. Přemýšlel jsem o 1,5TB, který bych rozdělil na 1TB pro Panasonic, a 0,5TB pro data, tak aby Panasonic ty svoje kodovaný pořady nahrával na tu primární část a zbytek mi detekoval notebook pro ukládání dat. Funguje to rozdělení nebo televize svým formátováním toto rozdělení "smaže" a vrátí to do defaultního nastavení na kapacitu 1,5TB?

Co je pro nahrávání z TV důležitější parametr: rychlost otáček nebo velikost cache (8, 16, 32MB)?

Jo a kolik zabírá 1hodina v SD a kolik v HD? Díky
SlavoF (834)|23.12.2010 12:26
rýchlosti disku sa neboj, nerieš to
k formátovaniu tu:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?p=316079#post316079
kolim (3)|24.12.2010 09:09
Dobry den, mel bych prosim dotaz, vlastnim g20, jsem s ni nad miru spokojeny, ted jsem zakoupil full hd kameru panasonich, ktera nataci ve format avchd, chtel bych vsechen material ukladat na externi hdd, tedy doufam, ze mi ten format tv pres externi hdd prehraje, muzete mi poradit vhodny hdd, chtel bych co nejvetsi velikost, hdd na nahravani nevyuziju, pouzivam velmi pohodlny PVR Kaon od upc.Predem dekuji za tipy a rady
brano k (6)|24.12.2010 15:53
zdravim vsetkych prosim o radu potrebujem preniest video full hd na vzdialenost tymto 10m hdmi kablom [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a neviem ci potrebujem zosilovac alebo nie a ci bude aj zachovana kvalita obrazu?
SlavoF (834)|24.12.2010 19:59
no keď to potrebuješ, tak ho kúp a zapoj to
keby to nemalo ísť tak by sa taký asi nevyrábal :)
trisk (10)|24.12.2010 22:33
[quote=brano k;317234]zdravim vsetkych prosim o radu potrebujem preniest video full hd na vzdialenost tymto 10m hdmi kablom [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a neviem ci potrebujem zosilovac alebo nie a ci bude aj zachovana kvalita obrazu?[/quote]

Ja používam na prenos z PC tiež 10 m kabel HDMI a ide to perfektne.
Slik (25)|24.12.2010 22:41
Zdravim.
Po nainstalovani poslednej verzie soft. 2505 mi prestal fungovat VIERA Cast. Vobec sa nezobrazi ta ponuka-demo ako sa zobrazovala pri starsom soft.
Cakal som ze sa to rozbeha s pripojenim TV k internetu. Ale zasa nic.
Tak som obnovil povodne nastavenia a taktiez nic.
Skusil som aj prehrat soft. povodnou verziou ale neda sa.
Mozte mi prosim poradit v com moze byt hacik? Ako s toho von ?
Internet k TV bol vianocny darcek a zatial s toho nieje nic :-(
Dakujem pekne
Stastne a Vesele
spartan67 (210)|25.12.2010 07:47
Zkus TV vratit dle manualu do tovarniho nastaveni a vyzkousej znovu,pripadne stahni firmware 2505 jeste jednou na flashku zkus instalovat jeste jednou,,neprerusil se ti signal z netu behem instalace ci neco podobneho?Mas wi-fi nebo kabel.pripojeni k netu..
valdovic (5)|25.12.2010 09:58
Dotaz na nahrávání na USB HDD.Je tu strašně moc stránek k přečtení a jsem v tom ztracený.Chtěl bych se zeptat jestli můžu mít připojený Externí 2.5" USB k tv a jestli při nahrávání jednoho kanálu můžu se koukat na druhý?děkuji
Taz1978 (1)|25.12.2010 10:14
[quote=spartan67;317312]Zkus TV vratit dle manualu do tovarniho nastaveni a vyzkousej znovu,pripadne stahni firmware 2505 jeste jednou na flashku zkus instalovat jeste jednou,,neprerusil se ti signal z netu behem instalace ci neco podobneho?Mas wi-fi nebo kabel.pripojeni k netu..[/quote]

Stalo se mi úplně to samé ...teď nově se mi nepřepínají automaticky vstupy - dříve se automaticky přepínali. Viera Cast mi sice funguje ale zase mám problémy s Viera link - po stlačení tlačítka na ovládači mi ihned vyskočí hláška "Služba není dostupná" . Přestalo mi fungovat přehrávání videa z pevného disku....mno děs.
Nová verze 2.702 je dostupná jen pro UK a k její instalaci po téhle už opravdu nemám chuť.
Slik (25)|25.12.2010 18:52
No tak Viera Cast mi uz funguje. Rano som to zapol a po pripojeni k netu sa to rozbehalo .
Internet mam cez Wifi USB NETGEAR WNDA3100v2 .
Dakujem za rady.
Aktualna verzia sucastnou v Tv sa prehrat neda. Ak by to neslo este by som skusil obnovenie tovarenskych nastaveni podla manualu- nevedel som ze take nieco je.
Mutt (65)|25.12.2010 21:47
teda jsem teď prolítnul pár e-shopů a čumim že se TX-P42G20E dá sehnat už za nějakých 18500,- :-O
to šlo pěkně dolu...
noaid (284)|27.12.2010 07:41
[quote=valdovic;317320]jestli při nahrávání jednoho kanálu můžu se koukat na druhý?děkuji[/quote]
Bohužel ne. Pouze např. koukat na DVD a zároveň nahrávat z TV.
noaid (284)|27.12.2010 07:47
[quote=brano k;317234]zdravim vsetkych prosim o radu potrebujem preniest video full hd na vzdialenost tymto 10m hdmi kablom [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a neviem ci potrebujem zosilovac alebo nie a ci bude aj zachovana kvalita obrazu?[/quote]

Já u 10m zesilovač nepotřeboval, ale jen u jednoho vstupu v TV. Když jsem to zapojil do jiného, tak to bylo špatné. Asi ty vstupy v TV mají různou citlivost.
Potřeboval jsem ale delší, jenže 15 m už nefungovalo vůbec. Tak jsem koupil hdmi repeater za 450 kč a další 3m kabel a to šlape perfektně.
panasonic650 (1124)|27.12.2010 23:06
[quote=noaid;317799]Tak jsem koupil hdmi repeater za 450 kč[/quote]
Aky ? Mozes poslat link ?
noaid (284)|28.12.2010 12:46
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Na obrázku je ale jeho starší verze, v reálu byl novější v plechové stíněné krabičce. Napájení nepotřebuje, napájí se po hdmi kabelu asi z TV.
teryna (2)|28.12.2010 21:18
Dobrý den,jsem tu nový a zatím jsem pročetl téma do str.30 od Vánoc jsem se stal majitelem 46g20E vše v pohodě,ale velké zklamání s přehrávání videí přes USB či SD kartu,zkusil jsem všechny rady s přeformátováním i divX jsem zaregistroval a stejně nic.Ani se to neukáže v nabídce videí. V podstatě to nepřehraje ani video s foťáku mpeg,nějaké avi ano.Ještě to musím naštudovat,ale zklamání z podpory formátů je u mě veliké.Když to švihnu do LG u mamky,tak přechroupe v klidu vše .Můj dotaz ale směřuje jinam a to k softwaru televize mám 2506 a na Eurosport mi to píše špatnou webovou adresu a nejde.počasí taky nějak nejde jinak jde nova o.k.,TN.cz o.k.,youtube o.k. tak nevím.Na ofic. str. Panasonicu tato verze ještě není a na starší 2505 to nejde přehrát,protože to řve že je starší.Budu muset zavolat na podporu ať mi to vysvětlí.O šoty z Eurosportu mám zájem.Strýc si koupil tu samou a má verzi 2505 a vše mu jde v pohodě.Nemá někdo info. o této nové verzi 2506.Snad to není nějaká černota pro jiný trh než Evropa.Je koupená z net obchodu.Díky
teryna (2)|29.12.2010 13:53
Dnes jsem volal na podporu a nová verze 2506 není ještě na webu.Prý v ní přibylo TN.cz jinak nic.A pomohli mi pořešit ten eurosport net a počasí.Měl jsem špatně DNS poskytovatele. Teď to chodí i rychleji a vše.