Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ukládání DVD na HDD Panasonic DMR-EX768

gonio (1)|15.3.2010 21:18
Dobrý den
Dostal jsem za úkol nahrát do vnitřní paměti (HDD 160 GB) co nejvíce DVD. Problém je ale v tom, že jsem nenašel funkci, která umožňuje kompletní zkopírování DVD (i s menu a všemi věcmi okolo), funguje mi jen klasické nahrávání, které nahraje i můj pohyb v menu a jen to co přehraju. Jde to vůbec, nebo se snažím zbytečně ?
Další věc je formát přehrávaných DVD, když jsem tam dal DVD-R, tak rekordér spolupracoval, jenže při DVD-RW nebo DVD-RAM vypsal hlášku: "Vložte podporovaný disk" (
něco v tom smyslu). Existuje nějaké médium, které mi umožní přenos DVD z počítače do vnitřní paměti rekordéru, tak abych ho mohl použít vícekrát ? Pokud ne, tak je pro mě tenhle přehrávač zabitý a jdu od toho. Ale snad se najde cesta jak na to.
Hlavně mě štve, že popis podporovaných médií je napsaný dost zmatečně, takže pak nevím co můžu přehrát a co ne ( taky už jsem vyhodil dost peněz za to DVD-RAM).
Díky za odpovědi
artam (1147)|16.3.2010 11:45
[quote=gonio;272262]...Problém je ale v tom, že jsem nenašel funkci, která umožňuje kompletní zkopírování DVD (i s menu a všemi věcmi okolo), funguje mi jen klasické nahrávání, které nahraje i můj pohyb v menu a jen to co přehraju. Jde to vůbec, nebo se snažím zbytečně ?[/quote]
Snazis sa zbytocne, toto nejde u ziadneho DVD rekorderu (tak to zariadili "ochrancovia" autorskych prav v mene boja proti kopirovaniu...)
[quote=gonio;272262]...Další věc je formát přehrávaných DVD, když jsem tam dal DVD-R, tak rekordér spolupracoval, jenže při DVD-RW nebo DVD-RAM vypsal hlášku: "Vložte podporovaný disk"...[/quote]
Bohuzial nevlastnim tento rekorder, ale obvykle musia byt prepisovatelne disky sformatovane priamo v rekorderi, aby na nich vedel zapisovat (predtym musia byt ciste zmazane), nezvykne to fungovat s diskami naformatovanymi v pocitaci.
snehulak2006 (109)|16.3.2010 13:45
Protože jsem kdysi také koupil DVD rekordér Panasonic,potřeboval jsem do něj přenášet záznamy z PC přes DVD-RAM.Zkoušel jsem záznam na DVD-RAM v různých programech,ale výsledkem byla hláška "Unformat" u Panasonicu.Až jsem přišel na jejich freeware program "DVD Movie Album" určený pro kamery,který ale funguje i pro DVD rekordéry Panasonic.Dosud ho občas používám,umožní zkopírovat ( bez rekomprese ) záznam na DVD-RAM několikanásobnou rychlostí a po vložení do Panasonicu je možno tento záznam také několikanásobnou rychlostí ( bez rekomprese ) dostat na HDD.Více tato diskuse
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=18770