Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

eldorado09 (1441)|1.9.2010 10:27
Telenovelový efekt ti robí funkcia 100Hz.
ritchi (225)|1.9.2010 10:36
Da sa z toho urobit normal film bez telenoveloveho efektu?Dik
vivid.sk (11472)|1.9.2010 10:57
Da. Odporucam si vyhradit par dni a precitat toto forum, takisto dlhe vlakno B650. Urcite sa dozvies kopu veci, ktore ta zaujimaju.
ritchi (225)|1.9.2010 10:59
[quote=vivid.sk;294912]Da. Odporucam si vyhradit par dni a precitat toto forum, takisto dlhe vlakno B650. Urcite sa dozvies kopu veci, ktore ta zaujimaju.[/quote]

Stacila by strucna odpoved s nejakym popisom,ale aj tak dik
vivid.sk (11472)|1.9.2010 11:17
Uz som to sem pisal najmenej 10x (naposledy sa tema 100Hz riesila vcera https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/24938-tv-10-15-tisic#294788), tak pochop, ze nie je zmysel toho fora opakovat stale to iste. Vo vlasnom zaujme si nastuduj veci, ktore sa ti naozaj zidu, pretoze zajtra sa spytas opat na nieco, co sa tu uz 100x preberalo.

A pozajtra sa zregistruje opat nejaky typek s novou TV a bude chciet vsetko opat este raz \\/ ....:-R
ritchi (225)|1.9.2010 11:41
Dik,typek (ja) ti je vdacny.Este hadam jedna otazka na teba.Rozdiel medzi panelom AA03 (tvojim) a AA01 (mojim)?
vivid.sk (11472)|1.9.2010 13:35
Je to rovnaky vyrobca, ale presne rozdiely neviem. Nejake info najdes aj tu, ale nic nove som sa nedozvedel.
http://www.digitalversus.com/panel-switching-samsung-tvs-we-know-so-far-news-15457.html
plastak (20)|2.9.2010 14:34
Koukám že vyšel new firmware ..nějaké viditelné zlepšeníčko???
Wintermute (265)|2.9.2010 18:27
[quote=plastak;295062]Koukám že vyšel new firmware ..nějaké viditelné zlepšeníčko???[/quote]

2001.2
[quote]
. Add alternative FRC Ics (Zoran)
. SPDIF is not working if sub-dtv sound is selected in PC-DTV PIP mode.
. Watching ''picture'' on media play error with new s/w of I-phone/I-pad.
. OSD Wrapping issue on wireless pop-up window
[/quote]

Těžko říct, jestli se to týká taky našich modelů.
[quote]
SupraFRC® 301 object-based 3D and Frame Rate Conversion de-judder technology for improved picture quality supporting 120Hz, 240Hz and 3D TVs, including Active Shutter Glasses- and Polarized Glasses-based 3D TV.

Zoran’s proprietary patented SupraFRC® technology is designed to produce sharper images and reduce judder by using cutting-edge technologies based on innovative advanced algorithms. With its multi-scale geometrical processing, the solution robustly processes images while requiring minimal computational power compared with traditional solutions used by competitors. Zoran’s solution bypasses the video quality limitations of traditional block-search algorithms and effectively enables artifact-free true-FRC for 240Hz flat panel 3D televisions. Instead of relying on a single motion computation per pixel, these algorithms allow for optimized geometric processing that provide unprecedented correction for blurring, halo effects, ghosting and shadowing artifacts. Television viewers immediately see improved image quality on sets using this technology.
[/quote]
pehor (17)|4.9.2010 11:09
Zdravím vespolek,stal jsem se vlastníkem LE46c650 a prozatím jsem s touto TV naprosto spokojen.Nicméně doposud se mi nepodařilo na TV přes DNLA přehrát uložená DVD.V TV vidím veškeré nasdílené složky přes PC share manager ale jejich obsah otevřít nelze,to se týká jak fotek tak MP3. Bez PC share manageru jsem brouzdal jak fotkama tak MP3,ale video DVD ve vob souborech přehrát nešlo.Už jsem prošel snad celé tohle vlákno i vlákno B650,ale odpověď jsem nenašel.Zná někdo tajemství nastavení???....díky moc
tjurny (496)|7.9.2010 15:59
Zdravim "samsungare" urcite to tady bylo stokrat, co prehraje LE**C550 ze site. Pres zdileni slozek ?
ritchi (225)|7.9.2010 18:00
Zdravim.Je v norme pri sledovani futbalu u tejto tv ako sa snazi vysporiadat so zelenou farbou travy,ale nejako sa jej to nedari?Stale je to nejake rozmazane.

LE37C650-AA01
johny55555 (13)|14.9.2010 16:18
Zdravím všechny, mám objednanou LE37C650 a z manualu na internetu jsem zjistil, že u přehrávání z USB H.264 FMO / ASO / RS, VC1 SP / MP / AP L4 a AVCHD nejsou podporovány. Z kamery SONY mám videa ve formátu 1440x1080 AVC (.mp4), u MP4 AVC formát není psán. Přehraje mi je TV? Třeba i s novějším FW? Všude se dočítám, že nové Samsungy přehrajou prakticky všechno, tak se divím, že by to nešlo...
greedyyy (314)|14.9.2010 17:52
posli nejaku malu vzorku par mb, vyskusame
greedyyy (314)|16.9.2010 19:58
mozem otazku?
ako spravne prepojit youtube v TV s mojim uctom.
v TV mam ucet som prihlaseny na svoje konto v konte som spravne prihlaseny na svoj youtube ucet, ale ako by som nebol.
ked kliknem na oblubene ( v TV) vypise to chybu pocas pokusu o pripojenie k youtube sa vyskytol problem skuste znova neskor.
youtube web mam prepojene s mojim googleckym kontom.

potreboval by som obcas pustit v TV veci co som nasiel v PC.
johny55555 (13)|17.9.2010 09:32
[quote=johny55555;296795]Zdravím všechny, mám objednanou LE37C650 a z manualu na internetu jsem zjistil, že u přehrávání z USB H.264 FMO / ASO / RS, VC1 SP / MP / AP L4 a AVCHD nejsou podporovány. Z kamery SONY mám videa ve formátu 1440x1080 AVC (.mp4), u MP4 AVC formát není psán. Přehraje mi je TV? Třeba i s novějším FW? Všude se dočítám, že nové Samsungy přehrajou prakticky všechno, tak se divím, že by to nešlo...[/quote]

TV už mám, video sice najde a zkusí přehrát, ale zasekává se. Zkusil jsem v rychlosti vyrenderovat kus videa do klasického MPEG-4 1080p i 1080p a bez problému přehrálo. Nevím jestli by pomohl novější firmare.

Jinak jsem zkusil připojit WIFI klienta D-LINK DWA-140, který by měl být ekvivalentní k originálnímu SAMSUNG (akorát o 1000 Kč levnější) a nefungoval. Vzhledem, že k wifi routeru to mám přes celý byt, kabel nemůžu tahat, tak ještě zvažuji k TV dát obyčejný WIFI router v režimu klient a připojit ho ethernetem k TV.

Co se týká obrazu, nádhera...
libkr (13)|19.9.2010 07:55
Nový firmware T-VALDEUC 2002.0.exe
Daneczech (3)|19.9.2010 21:33
Ahoj, cca týden jsem majitelem Samsung LE37C650 (panel AA01), připojena na společnou TV anténu a k Internetu. Je to moje první LCD TV, takže zatím spokojenost, obraz pěkný, DLNA funguje perfektně, Internet@TV také. TV je uzavřená ve výklenku ve skříni - na ní je cca 1 cm prostor a police, po stranách cca 2 cm prostor a police, vzadu cca 30 cm velký prostor, chladný pokoj. Nový dům, nové rozvody všeho.

Nicméně mám dva problémy:
1) od prvního spuštění televizor po zapojení cca minutu dvě "bručí". Jakmile se zapne zvuk, prakticky to nejde slyšet, ale při vypnutém zvuku na začátku to slyšet jde. (podle mne není až tak závažné, co jsem pročetl všechny příspěvky výše).
2) co mne však více trápí, je to, že televize se včera v noci asi dvakrát samovolně zapnula (máme ji v ložnici a předtím jsem nevypnul onen startovací zvuk, takže spolehlivé probuzení), automaticky jsem ji nějak rozespalý vypnul a více to nezkoumal. Ráno jsem pak v manuálu našel možnost, jak vypnout aktualizaci v pohotovostním režimu (nebo jak se to jmenuje) a provedl jsem. Vypnul jsem také Anynet (tv není kromě napájení, antény a internetu k ničemu připojena). Avšak během dne se TV několikrát svévolně zapnula, někdy se i hned po samovolném zapnutí vypnula. Když byla zapnutá, tak se při sledování programů na společné TV anténě několikrát přepnula do režimu EXT1 nebo se několikrát zničeho nic objevilo základní menu s nastavením jako při stisku tlačítka MENU (toto dělá jen při sledování spol. antény, při sledování videa z PC přes Media Play (několikanásobně delší čas než sledování pozemní TV) se to zatím nestalo. Zkoušel jsem TV vypnout z napájení, počkat, až přestane svítit červená kontrolka a zase zapnout. Nicméně, problém se opět vyskytl.

Nějaké nápady, co s tím? Vrátit a vzít jinou? Přeflashovat firmware, který se teď nový objevil (v TV je verze 1016 z 12.7.2010)? Má televize něco jako LOG akcí, nějaký monitoring? Vyznám se v PC, ale v audio-video technice ne.

Díky za rady.
zbyndatvrd (10)|20.9.2010 13:29
Podle toho co popisujes to spis vypada na praci pro krotitele duchu ;-)
greedyyy (314)|20.9.2010 14:39
co nove vo FW
T-VALDEUC-2002.0
. OSD wrapping of specific languages issue on wireless pop-up window
. To remove the message of ''USB Overload''
. [MHEG] memory leak at iFrame channel (only UK)
. Latvian / Lithuanian OSD error when insert wireless dongle.
Wintermute (265)|21.9.2010 10:23
Jak vidím, objevily se před časem první úspěšné náznaky možnosti nahrání vlastního SW a neoficiálních internet widgetů pro C modely 2010.

Potvrzení průniku do TV a nahrání vlastního SW, zatím nic veřejného venku.
http://sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=6&t=807

Návod jak zapnout Development mode a stáhnout widget z neoficiálního serveru. Zatím vím o jednom serveru s jedním widgetem.
http://sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=1&t=892&p=7671&hilit=develop#p7630
http://tvwidget.pl/ustawieniatv_1.html

Zkusil jsem tedy podle návodu nainstalovat widget NetPlayer 1.4, to se zdařilo. Program umí přehrát video soubory/streamy z internetu. Rozhraní widgetu je v polštině, ale to se dá překousnout. Definici URL adres streamů si program načítá z ručně zvoleného XML souboru. Jako demo je na webu widgetu XML s několika streamy na kterých jsou onboard záběry z něměckých vlaků :-D Je samozřejmě možné si XML upravit podle potřeb a doplnit adresy na jiné streamy. Akorát asi ne všechny formáty jsou podporovány, namátkou jsem zkusil dost specifický WMV9 http i mms stream a na tom widget zahlásil chybu.

Takto je možno dodat do TV jednodušší widgety napsané v javasriptu. Binární widgety bohužel musí být šifrované a digitálně podepsané. Ale jak jsem pochopil i na překonání tohoto se pracuje, viz první odkaz.

Takže kdyby si snad někdo chtěl poeexperimentovat, je tu možnost :-)
greedyyy (314)|21.9.2010 13:38
zaujimave doma hned vyskusam.
chcem sa len spytat ako presne zeditujem ten XML.
podla toho co som cital. pripajam sa na IP 91.121.84.162
ked to spravim prehliadacom redirektne ma na http://www.tvwidget.pl/
cez FTP sa tam nedostanem.
predpokladal som ze staci spravit lokal server a nieco svoje si tam dat.
ale asi sa mylim.
Wintermute (265)|21.9.2010 13:49
Ano, poté co nastartuješ NetPlayer widget, ten ma vlastní menu a jedna z funkcí (tuším žluté tlačítko) je otevření XML z libovolné internet/intranet adresy (naťukáš přes DO).

Můžeš vyzkoušet tyto předchystané XML
http://tvwidget.pl/rss.xml - lista kanałów RSS
http://tvwidget.pl/bahntv.xml - przykładowa lista z filmami
http://www.rmf24.pl/feed - przykładowy kanał RSS
greedyyy (314)|21.9.2010 14:21
dobra sprava je ze mi to prehrava vlc stream som milo prekvapeny.
zvlastne ze wmv a mms to neprehra.
alebo sa niekomu podril napr stream http://www.ta3.com/sk/live ?
adresa streamu je http://wmsta3.the.sk/ta3live

rovnako mi nejde ivysilani ct, ale mozno robim nieco zle.

mam tam rss v tvare

Ta3
mms stream TA3



a predsa len este jedna otazka. ako donutim ten mediaplayer aby prehraval obraz roztiahnutty na celu obrazovku. aj ked je signal len 4:3 chcem aby ho roztiahlo na 16:9
Mayki07 (185)|23.9.2010 19:29
Nepodařilo se někomu rozjet český archív nějaké naší TV? Nova, Prima, ČT? Netplayer jsem nainstaloval, ale nastavení xml souboru pro česká videa je pro mě španělskou vesnicí, neujal by se toho někdo? :-)
dohnalradek (12)|24.9.2010 07:54
Taky bych se připojil s dotazem. Podařilo se někomu rozjet kombinaci téhle TV +síťového disku Zyxel NSA210 přes DLNA? TV ho vidí, video otevře, ale nejde posunovat v čase, nejde zapnout jakékoliv titulky a nejde ani změnit defaultní zvuková stopa na jinou.
Zkoušel jsem tohle obejít ještě přes PC na kterým mi běží Serviio, to má ale zase problémy, že když v něm nasdílím nějaké síťové místo, tak ho TV nevidí :-(
Rozjel někdo uspokojivě aspon jednu z těchdle 2 možností?
greedyyy (314)|24.9.2010 11:03
Zdavim. uz som sa pytal ale odpoved som nedostal tak skusam znova.
ma mproblem s internet@TV konkretne s youtube.
Som korektne nalogovany vo svojom profile - ten je previazany s google profilom.
login aj keslo mi zozerie bez problemov.
zial nedostanem sa k svojim oblubenym. vypisuje mi to chybu v spojeni.
zistil som ze to nieje len moj problem. na tomto videu v case 6:06 je vidiet ten problem.

je nejaka moznost ako sa dostat k oblubenym? treba nejak specialne zadavat login?
skusal som zdat len nick s youtube + heslo - prihlasilo, oblubene nesli
prihlasoval som sa emailom gmail + heslo - prihlasilo, oblubene nesli
skusal som len to co je pred @ v emaile - prihlasilo, oblubene nesli

kedysi davno som mal este stare konto bez prepojenia na google konto.
to som vyskusal a na prekvapenie nicom s youtube a heslom ma to prihlasilo a oblubene sli.

odpoved pouzivaj toto konto nieje riesenie - kvoli obsahu.

mate teda niekto radu ako sa korektne prihlasit na youtube s kontom prepojenym na google ucet tak aby sli oblubene?
dik
Shooter CZE (13)|24.9.2010 21:04
[quote=greedyyy;298028]Zdavim. uz som sa pytal ale odpoved som nedostal tak skusam znova.
ma mproblem s internet@TV konkretne s youtube.
Som korektne nalogovany vo svojom profile - ten je previazany s google profilom.
login aj keslo mi zozerie bez problemov.
zial nedostanem sa k svojim oblubenym. vypisuje mi to chybu v spojeni.
zistil som ze to nieje len moj problem. na tomto videu v case 6:06 je vidiet ten problem.
YouTube - Review of Samsung Internet@TV Part 1 of 3
je nejaka moznost ako sa dostat k oblubenym? treba nejak specialne zadavat login?
skusal som zdat len nick s youtube + heslo - prihlasilo, oblubene nesli
prihlasoval som sa emailom gmail + heslo - prihlasilo, oblubene nesli
skusal som len to co je pred @ v emaile - prihlasilo, oblubene nesli

kedysi davno som mal este stare konto bez prepojenia na google konto.
to som vyskusal a na prekvapenie nicom s youtube a heslom ma to prihlasilo a oblubene sli.

odpoved pouzivaj toto konto nieje riesenie - kvoli obsahu.

mate teda niekto radu ako sa korektne prihlasit na youtube s kontom prepojenym na google ucet tak aby sli oblubene?
dik[/quote]

Ahoj mel jsem stejnej problem a pomohlo na pc v uctu youtube nastavit ze chci sdilet videa.
greedyyy (314)|24.9.2010 22:19
mozes to porsim upresnit? co presne nastavit v zdielani?
Shooter CZE (13)|24.9.2010 22:57
Youtube - sprava tveho uctu - Activity Sharing - a tam zaskrtnout Favorite a video
greedyyy (314)|25.9.2010 11:04
dik pomohlo.
divne je ze mi to ale neukaze vsetky
napr toto mam v oblubenych v pc ho vidiet ale v TV tam nieje. ine tam su. ale to je asi medzi nebom a zemou.
Marlo (16)|28.9.2010 13:25
Čaute
podařilo se nekomu na teto televizi (řada C650) rozjet webovy browser NetSurf ?
Sice jsem našel návody na B650, http://www.myslenka.net/2010/03/samsung-le40b650-netsurf-webovy-prohlizec-primo-v-televizi/ ale u te serie C nějak nemohu najít to Content Library, přes kterou se to tam zprovoznuje :(
Wintermute (265)|28.9.2010 13:44
Smůla, letošní C modely doposud nebyly upraveny/hacknuty pro provozování "neschváleného" SW. Nelze spustit aplikaci z USB tak jako to šlo na B650, Samsung tuto možnost zatrhnul.
dave_no (100)|28.9.2010 18:30
Narazil sem na problem - domaci kino nema optickej vstup pro audio. Zapojeno bude DK + TV + STB. Optickej ma jen TV a STB, ovsem zvuk potrebuju navest do DK. Nebude delat neplechu kdyz zvuk bude pres SCART (STB x DK) a obraz pres HDMI (STB x TV)?
vivid.sk (11472)|28.9.2010 18:40
Samsung tuto možnost zatrhnul.

Zvolil lepsie heslo pri XORe archivu :) (ze by zrovna "povolil" hack rady B sa neda povedat; len zvolil prilis jednoduche/predvidatelne heslo)
logon1 (1)|28.9.2010 22:13
Zdravim, mozem sa spytat ako si vyriesil problem s audio vystupom z TV Samsung LE 40C650? Tiez mam tento problem a neviem ako ho poriesit. V recieveri mam len cinche na vstup audia. Poriesil by to set top box? ten ma audio vystup na chince a je ich mozne prepojit so zosilovacom? nechcel som kupovat set top box, stacila by mi len CI karta...
vdaka za odpoved



[quote=alchandro;275632]Zdravím všechny. Může někdo prosím potvrdit / vyvrátit, zda LE46C650 má možnost analogový cinch audio výstup do zesáku? V žádných specifikacích jsem to jasně nevyčetl. Děkuji[/quote]
Saxel (2279)|29.9.2010 07:18
[quote=logon1;298507]Zdravim, mozem sa spytat ako si vyriesil problem s audio vystupom z TV Samsung LE 40C650? Tiez mam tento problem a neviem ako ho poriesit...[/quote]
V TV máš přeci konektor Scart, tak se poohlédni po něčem takovémto: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] nebo takovémto: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
pehor (17)|29.9.2010 09:46
Zdravim Samsungáře a chtěl bych se zeptat na zkušenosti propojení TV a repro 5.1 pomocí optického kabelu. Zakoupil jsem kvalitnější 3m optický kabel a očekávaje zlepšení zvuku jsem tato dvě zařízení propojil. Nastalo zklamání v podobě přerušované reprodukce zvuku v předních sloupech a ještě navíc citelně zeslabené oproti centru,kde jde zvuk naprosto v pořádku. Nastavení reproduktorů mám na DVD ,kde vedu zvuk přes koax a všechno šlape jako hodinky. Nemáte s tímhle někdo zkušenosti?? díky
greedyyy (314)|29.9.2010 10:44
mam otazocku, pribudli vam nejake widgety? citam jedno polske forum a tam sa vytesuju s tube.fm a IPLA (neviem o co ide). u mna stale nic. viac na http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/51040-samsung-seria-le-xx-c650-wszystkie-wielkosci-32c650-40c650-wszystko-o-serii-120.html
ritchi (225)|29.9.2010 11:10
Ma niekto skusenesti s tymto HDD diskom Samsung?Popripade poradil nieco ine,lepsie?Ide mi o bezne pozeranie filmov na lcd tv.Dik.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
vivid.sk (11472)|29.9.2010 11:14
[quote=pehor;298539]Zdravim Samsungáře a chtěl bych se zeptat na zkušenosti propojení TV a repro 5.1 pomocí optického kabelu. Zakoupil jsem kvalitnější 3m optický kabel a očekávaje zlepšení zvuku jsem tato dvě zařízení propojil. Nastalo zklamání v podobě přerušované reprodukce zvuku v předních sloupech a ještě navíc citelně zeslabené oproti centru,kde jde zvuk naprosto v pořádku. Nastavení reproduktorů mám na DVD ,kde vedu zvuk přes koax a všechno šlape jako hodinky. Nemáte s tímhle někdo zkušenosti?? díky[/quote]

Co a ako si prepojil ? Aky mas zdroj zvuku ? Ake mas Repro?

Multikanal (teda prenos 5.1 DD alebo DTS) ti pojde len v pripade interneho playera*, inak ti ide cez optiku len PCM (=stereo).


*Pripadne cez DVB-T MPEG4, ak by bol zdroj zvuku DD
greedyyy (314)|29.9.2010 12:08
[quote=ritchi;298551]Ma niekto skusenesti s tymto HDD diskom Samsung?Popripade poradil nieco ine,lepsie?Ide mi o bezne pozeranie filmov na lcd tv.Dik.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/quote]

ja mam pripojenu 2,5 palcovy disk do USB2 a mam usetrenu jednu zasuvku, nakolko USB2 sluzi zaroven aj ako napajanie.
3,5 by som neriesil uz len kvoli tomu externemu napajaniu.
ale inak myslim ze je uplne jedno aky disk. cim vacsi tym lepsi.

a pozeram ze ten samsung je 2,5. predtym som pozeral obrazok a prisiel mi nejaky tlsty. ale inak plati co som napisal.
slavkad (12)|29.9.2010 15:02
Ahoj
Ako zistit typ panelu na 32palcovom TV? Tieto mensie nemaju stitky.
To, ze dynamika farieb a kontrast klesaju uz pri 30˚ odchylke naznacuje AA panel?
Vdaka
vivid.sk (11472)|29.9.2010 18:14
Tieto mensie nemaju stitky.
vsetky :D maju stitky, popozeraj dobre zboku TV.

To, ze dynamika farieb a kontrast klesaju uz pri 30˚ odchylke naznacuje AA panel?
tomu sa celkovo vravi technologia LCD :)
slavkad (12)|29.9.2010 19:33
Nemaju. Ani v predajni mi nevedeli povedat typ panelu tohto TV, pritom 40 palcovy pozrel a povedal a ani ten, co nam doviezli stitok s kodom panelu nema.

A mali sme doma aj iny LCD TV, a tomu parametre neklesali takto vyrazne.
eldorado09 (1441)|29.9.2010 20:05
http://hdtelevizija.com/2010/09/18/recenzija-lcd-samsung-le40c650-40in102cm/ - aj v tomto teste kritizovali úzky pozorovací uhol LCD C650. Aké modely si mal ešte doma?
cendoslav (33)|29.9.2010 22:09
Byl jsem ve špatné vláknu, tím se omlouvám a takže znova:

Zdravíčko všem,
dnes jsem koupil, sestavil a spustil moji novou TV LE40C650.
První dojem? Kostičkování!!! Docela mne to zarazilo a jsem z toho tak trochu zklamaný.
Jedu přes set-top-box a kabelovku mám od UPC, tak doufám, že až bude karta do CI slotu, že to půjde lépe.
Můžete mi jen prozradit zda není chyba v nastavení či v něčem jiném?
Díky Zdeněk.
vivid.sk (11472)|29.9.2010 22:35
cendoslav> Ak mas STB, TV je v tomto pripade len zobrazovac.
Ak je zdroj nanic (napr. slaby bitrate), tak s tym nespravis nic. Dalsia moznost je rusenie digitalneho prijmu niejde "po ceste". Vtedy je vysoka chybovost a prejavuje sa to podobne.