Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

slavkad (12)|30.9.2010 08:05
Mala som este LG 32SL8000 super obraz, uhly, aj to kostickovanie co spomina cendoslav na nom nebolo, pricom zdroj vysielania ten isty. Akurat ze sa do troch dni pokazil.

Tie uhly na Samsungu su zvlastne, ked clovek sedi z uhla, po par minutach mu vobec nepride, ze je obraz zly. On ani nie je vyslovene zly, len oproti celnemu pohladu sedivejsi. Nevieme sa rozhodnut, ci ho vratit alebo nie. Mate niekto skusenost s vratenim do 7 dni v Datarte?

[quote=eldorado09;298669]http://hdtelevizija.com/2010/09/18/recenzija-lcd-samsung-le40c650-40in102cm/ - aj v tomto teste kritizovali úzky pozorovací uhol LCD C650. Aké modely si mal ešte doma?[/quote]
lerby (906)|30.9.2010 08:42
[quote=slavkad;298745]Mala som este LG 32SL8000 super obraz, uhly, aj to kostickovanie co spomina cendoslav na nom nebolo, pricom zdroj vysielania ten isty. Akurat ze sa do troch dni pokazil.

Tie uhly na Samsungu su zvlastne, ked clovek sedi z uhla, po par minutach mu vobec nepride, ze je obraz zly. On ani nie je vyslovene zly, len oproti celnemu pohladu sedivejsi. Nevieme sa rozhodnut, ci ho vratit alebo nie. Mate niekto skusenost s vratenim do 7 dni v Datarte?[/quote]

Ak si TV kupovala cez internet, tak do 7 dni ti ho musia zobrat zo zakona.
LG pouziva LCD panely s IPS technologiou, ktora ma pozorovaci uhol vacsi ako S-PVA, MVA... panely od ostatnych vyrobcov, ale zasa mensi nativny kontrast, zhruba tak 1/3. Takze pri pozorovani z 20stupnov dostanes kontrast na Samsungu asi ako na LG. Samozrejem treba pocitat aj s miernym farebnym posunom.

Testoval som LE46C650 (verzia AA01) aj LE40C650 (SQ01) a ani na jednom som nezaznamenal viditelnu posterizaciu (stvorcekovanie).

Ked nevies typ panela, zober lupu a porovnaj to s http://www.avforums.com/forums/lcd-led-lcd-tvs/1113353-lcd-matrices-differences-what-models-placed.html
greedyyy (314)|30.9.2010 08:44
zaujimava ta chorvatska recenzia.
ma sice 37 nie 40 ale panel mam matny nie leskly. co je vec ktoru docenujem kazdy den, nakolko okna mam nestastne pred tv a za chrbtom. napriek tomu ze sa v obrazovke odrazaju za slnecneho dne okna tak to moc nevadi. ten matny disply si s tym celkom hravo poradi.
ani s bocnych uhlov a v tme nemam pocit ze by zmena farby a problem s prerazajucim podsvietenim bol taky ako na fotkach v tej recenzii.
inak nemate niekto info kedy dorazi do @TV archiv CT?
lerby (906)|30.9.2010 08:59
[quote=eldorado09;298669]http://hdtelevizija.com/2010/09/18/recenzija-lcd-samsung-le40c650-40in102cm/ - aj v tomto teste kritizovali úzky pozorovací uhol LCD C650. Aké modely si mal ešte doma?[/quote]

Mozno je to AA verzia. Recenzenti by uz konecne mohli uvadzat do recenzii aj typ panela, lebo takto je nam obrazove hodnotenie naprd.
Pendy (21)|30.9.2010 11:59
Zdravím všechny!
Stal jsem se taky čerstvým majitelem této TV. Už jsem se prokousal touto diskuzí (a zatím nemám odvahu se pustit do přelouskání diskuse modelu B), takže lecos už jsem pochytil. Narazil jsem ale na jeden problém, který tady zatím nikdo neřešil.
Jedná se o přehrávání souborů v MP. Měl jsem vyzkoušené, že z USB (ať už z flešky nebo HDD) mimo jiné jdou bez problémů přehrávat soubory s příponou TS (transport stream), které generuje můj sat. HD PVR přijímač Dreambox HD800. V návodu na TV je popis MP v jedné kapitole, bez rozlišení přehrávání souborů z USB nebo DLNA (včetně kompaktibility přehrávaných souborů). Pořídil jsem si tedy NAS server na archivaci a přehrávání nejen těchto souborů po síti. Jaké však bylo mé překvapení, když po instalaci DS110j mi hlásí MP při přehrávání souboru tohoto typu chybu "neznámý formát" (speciálně soubory TS nahrané ve vysokém rozlišení např. z ČT HD, jinak soubory s SD rozlišením přehrává). Dost jsem se zděsil, protože konvertovat všechny soubory do MKV (navíc nevím ani jestli by to šlo) se mi nechce.
Dělám někde chybu nebo je to všeobecně známá vlastnost MP? Má s tím už někdo osobní zkušenost?
johny55555 (13)|30.9.2010 13:15
[quote=Pendy;298776]Zdravím všechny!
Stal jsem se taky čerstvým majitelem této TV. Už jsem se prokousal touto diskuzí (a zatím nemám odvahu se pustit do přelouskání diskuse modelu B), takže lecos už jsem pochytil. Narazil jsem ale na jeden problém, který tady zatím nikdo neřešil.
Jedná se o přehrávání souborů v MP. Měl jsem vyzkoušené, že z USB (ať už z flešky nebo HDD) mimo jiné jdou bez problémů přehrávat soubory s příponou TS (transport stream), které generuje můj sat. HD PVR přijímač Dreambox HD800. V návodu na TV je popis MP v jedné kapitole, bez rozlišení přehrávání souborů z USB nebo DLNA (včetně kompaktibility přehrávaných souborů). Pořídil jsem si tedy NAS server na archivaci a přehrávání nejen těchto souborů po síti. Jaké však bylo mé překvapení, když po instalaci DS110j mi hlásí MP při přehrávání souboru tohoto typu chybu "neznámý formát" (speciálně soubory TS nahrané ve vysokém rozlišení např. z ČT HD, jinak soubory s SD rozlišením přehrává). Dost jsem se zděsil, protože konvertovat všechny soubory do MKV (navíc nevím ani jestli by to šlo) se mi nechce.
Dělám někde chybu nebo je to všeobecně známá vlastnost MP? Má s tím už někdo osobní zkušenost?[/quote]

Chtělo by to přes Media Info zjistit parametry toho souboru. TS v HD 1920x1080 mi šlo v pohodě přehrát s kodekem MPEG2 (nastavil jsem příponu .mpg), ale kodek AVC dělá problémy, zasekává se. On je taky hodně náročný na výkon, tak asi nestíhá (?). Na převod se asi dá použít třeba Media Coder, ale nevím, neměl jsem možnost ho zatím vyzkoušet.
eldorado09 (1441)|30.9.2010 15:24
[quote=lerby;298752]Mozno je to AA verzia. Recenzenti by uz konecne mohli uvadzat do recenzii aj typ panela, lebo takto je nam obrazove hodnotenie naprd.[/quote]

http://hdtelevizija.com/2010/09/18/recenzija-lcd-samsung-le40c650-40in102cm/ - testovali C650 s AA03 panelom (uviedli to v diskusii nižšie). :-)
ritchi (225)|30.9.2010 16:19
New HDD Samsung 500GB.Obraz ako od da vinciho.

http://picasaweb.google.sk/rikideep/SamsungLE37C650#
lerby (906)|30.9.2010 16:40
[quote=eldorado09;298797]http://hdtelevizija.com/2010/09/18/recenzija-lcd-samsung-le40c650-40in102cm/ - testovali C650 s AA03 panelom (uviedli to v diskusii nižšie). :-)[/quote]

Stravil som s AA01 asi tyzden a priznam sa, ze citat diskuziu sa mi nechcelo. Ten modry nadych mi bol akysi povedomy.
lerby (906)|30.9.2010 16:44
[quote=ritchi;298805]New HDD Samsung 500GB.Obraz ako od da vinciho.

http://picasaweb.google.sk/rikideep/SamsungLE37C650#[/quote]

Nabuduce bez blesku :)
vivid.sk (11472)|30.9.2010 17:17
[quote=Pendy;298776]
Dělám někde chybu nebo je to všeobecně známá vlastnost MP? Má s tím už někdo osobní zkušenost?[/quote]

A z HDD (cez USB) ti to prehra korektne? Ja som na mojom "B" SAMe nemal problem s TS ani v HD ani v SD (bez akejkolvek modifikacie, ci premenovania). Korektne zvladal prehravanie 1920x1088@50i.
Nerobi mu problem ani vyssi bitrate, ktorym vysielaju zahranicne HD kanaly.

(Pisem o skusenosti pri prehravani z HDD cez USB)
Pendy (21)|30.9.2010 18:58
[quote=johny55555;298785]Chtělo by to přes Media Info zjistit parametry toho souboru. TS v HD 1920x1080 mi šlo v pohodě přehrát s kodekem MPEG2 (nastavil jsem příponu .mpg), ale kodek AVC dělá problémy, zasekává se. On je taky hodně náročný na výkon, tak asi nestíhá (?). Na převod se asi dá použít třeba Media Coder, ale nevím, neměl jsem možnost ho zatím vyzkoušet.[/quote]

Díky za tip! Takhle jednoduché řešení (přejmenování) by mě ani ve snu nenapadlo. Vlastně napadlo, ale jen zkrátit vlastní název (což taky nepomohlo). Na příponu jsem si netroufl.
Co jsem zatím zkusil přehrát nahrané a přejmenované soubory z ČT HD a HBO HD, tak se neseká nic!
Takže teď už zbývá jen posledná nevýhoda přehrávání souborů z DLNA (nejen těchto TS) : nelze použít zrychlené přeskakování "kapitol" filmu tak jako při přehrávání z USB, kde se po stisku ENTER při přehrávání vytvoří ve spodku obrazovky několik animovaných ikonek s označením času a šipkami vlevo-vpravo lze přeskočit přímo na úsek, který chci vidět. U DLNA mi nezbývá nic jiného, než použít "zrychlené" přehrávání (šipky vpravo-vlevo), což je u 2-hodinového filmu docela opruz (skoky cca po 20 vteřinách).
Pendy (21)|30.9.2010 19:09
[quote=vivid.sk;298814]A z HDD (cez USB) ti to prehra korektne? Ja som na mojom "B" SAMe nemal problem s TS ani v HD ani v SD (bez akejkolvek modifikacie, ci premenovania). Korektne zvladal prehravanie 1920x1088@50i.
Nerobi mu problem ani vyssi bitrate, ktorym vysielaju zahranicne HD kanaly.

(Pisem o skusenosti pri prehravani z HDD cez USB)[/quote]

Ano, z USB ty samé soubory (z FLASH i z HDD) přehraje bez problémů, tam jsem spokojen. Jakmile se je pokouším přehrát (bez přejmenování) z DLNA, tak u těch TS HD hlásí "nepodporovaný formát souboru". Jak mi ale poradil Johny55555, stačí změnit příponu na .mpg a už to SAMovi nevadí.
rommi (416)|30.9.2010 20:01
[quote=Pendy;298835]Ano, z USB ty samé soubory (z FLASH i z HDD) přehraje bez problémů, tam jsem spokojen. Jakmile se je pokouším přehrát (bez přejmenování) z DLNA, tak u těch TS HD hlásí "nepodporovaný formát souboru". Jak mi ale poradil Johny55555, stačí změnit příponu na .mpg a už to SAMovi nevadí.[/quote]

...no ono to ani nie je tak o samsungu ako skor o DLNA serveri, ktory by mu mal podhodit info o formate a kedze ten format server akosi "neskusne" tak potom samsung taha za kratsi povraz...
ale ako tu bolo spravne podotknute "vseliek" s premenovanim koncoviek funguje uz davno uz od fora na Beckovu 650-ku ked napriklad DLNA servery microsoftu nepodporovali MKV a tak sme ich premonovavali na AVI a samsung to "zjedol"
cendoslav (33)|30.9.2010 21:49
Pánové,
mluvíte o testech různých modelů. Copak kromě označení LE40C650 je i jiné? A pokud ano co znamená? Měl jsem si dát na něco bacha?
Díky za odpovědi.
vivid.sk (11472)|30.9.2010 22:16
mluvíte o testech různých modelů.

Rec je o roznych typoch panelov v rovnakom TV.
cendoslav (33)|1.10.2010 06:02
[quote=vivid.sk;298885]mluvíte o testech různých modelů.

Rec je o roznych typoch panelov v rovnakom TV.[/quote]

O různých typech panelů? Co to znamená? Jako, že nějaký je špatný a nějaký dobrý u téže televize?
Jak poznám jaký mám panel a zda je dobrý? Moc děkuji
rommi (416)|1.10.2010 07:56
[quote=cendoslav;298913]O různých typech panelů? Co to znamená? Jako, že nějaký je špatný a nějaký dobrý u téže televize?
Jak poznám jaký mám panel a zda je dobrý? Moc děkuji[/quote]

...no tak nejako, spatny asi nie ale dobry a lepsi... :-)
aky panel mas sa dozvies zo stitku na boku (!!!nie vzadu) TV kde aj seriove cislo budes tam mat trebarz AA03 a pod (dvepismenka dve cisla) a no a potom uz iba pozret na posudky daneho panela a zistit ci si v loterii vyhral alebo prehral :-)
lerby (906)|1.10.2010 10:01
O jednotlivych paneloch je cele vlakno:

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1178897

Kazdemu vyhovuje nieco ine.
cendoslav (33)|1.10.2010 19:37
Tak to jsem v kýblu, anglicky nemluvím, takže se opět obacím na dobré duše. Na štítku mám AA03. Tak a teď jsem zvědavý a netrpělivý zda dobrý nebo špatný?
dave_no (100)|1.10.2010 22:35
* Version "A" panels: AC01, AC02, AC03, AC04, AA01, AA02, AA03, AA04 and BA01 all come from AU Optronics
* Version "S" panels: SQ01, SQ02, SQ03, SQ04, SS01, SS02, SS03, SS04 and SX03 are made by Samsung
* Version "C" panels: CN01, CN02, BN01 and BN02 stand for CMO, according to one reader who found yet another MVA panel on his 32''.

Vice zde - [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

To je asi vserikajici. Ja jsem majitelem AA01.

Par komentu k nove TV:
- nebzuci
- podsviceni je videt - leva cast je svetlejsi, celkove pravy a levy okraj svetlejsi nez stred (zretelny je to predevsim kdyz je uplne cerna obrazovka, napr. bez signalu - u cerne sceny ve filmu, neni to tak do oci bijici)
- obraz pekny i pri SD (prekvapive)
- pri 1080p pekny, ale celkove mi prijde jakoby barvy nic moc, nevim zda je to o nastaveni, nebo cim, ale kdyz dam rezim dynamicky (tzn kontrast a podsviceni max) prijde me neprirozenejsi a nejbarevnejsi (napr. rezim film je imho dost tmavej, ale mozna ocenim az pri filmu:-)

A otazka z jineho soudku.
DLAN mi funguje bez problemu, HDD pres USB taktez. Problem mam ale se zvukovou stopou, kterou nejde volit. Docetl jsem se, ze z HDD zmenit nejde, ale trochu me prekvapilo to DLAN, ze ani tam nejde. Nebo jde? Soubor je MKV.
vivid.sk (11472)|1.10.2010 23:40
nevim zda je to o nastaveni, nebo cim, ale kdyz dam rezim dynamicky (tzn kontrast a podsviceni max) prijde me neprirozenejsi a nejbarevnejsi


Ano, jedine nastavenim, ktore je original nahovno.Dynamicky mod nema s realnym podanim farieb nic spolocne (mam ho tu nezmeneny pre navstevy, aby verili, co samsung ponuka v obchodoch za omalovanky).

Pokial vsak TV spravne nakalibrujes, budes spokojny aj s farebnym podanim.
dave_no (100)|2.10.2010 14:36
A da se nejak pausalne rict ze to a to nastaveni je nejlepsi (nejlepe nakalibrovany) nebo je to u kazde televize jiny? Omalovanky nechci, ale zaroven se mi nelibi soucasnej stav, kdy pri jinym rezimu nez dynamicky se divam pomalu na odstiny sedi.
vivid.sk (11472)|2.10.2010 15:00
[quote=dave_no;299154]Omalovanky nechci, ale zaroven se mi nelibi soucasnej stav, kdy pri jinym rezimu nez dynamicky se divam pomalu na odstiny sedi.[/quote]

Dynamicky ma kontrast 10 - default na max, nastav si ostatne rezimy tak, aby ti to vyhovovalo.

Co sa tyka nastavenia, zavisi od konkretneho panela. Ja som pouzil ako zaklad nastavenia publikovane na hdtvtest.co.uk, kde sa testoval ten isty kus, ale este som ho doladil podla oka. A spokojnost (= mozes to testovat na fotografiach a testovacich obrazcoch. Farby zelena a cervena nesmu byt kliklave).


Idealne to nebude nikdy, kedze kazdy film ma iny processing a ine nasvietenie, taktiez starsie filmy nie su idealne natocene, ale prepalene a neprirodzene farby dokazes vykorigovat celkom uspesne.
lerby (906)|2.10.2010 17:09
[quote=dave_no;299154]A da se nejak pausalne rict ze to a to nastaveni je nejlepsi (nejlepe nakalibrovany) nebo je to u kazde televize jiny? Omalovanky nechci, ale zaroven se mi nelibi soucasnej stav, kdy pri jinym rezimu nez dynamicky se divam pomalu na odstiny sedi.[/quote]

Nemas nahodou STB a nastaveny HDMI Level na "normal"?
dave_no (100)|2.10.2010 17:25
Zatim to mam propojeny scartem... HD STB bude v utery. Mozna bude lepsi resit barvy az potom:-)
lerby (906)|2.10.2010 17:32
[quote=dave_no;299198]Zatim to mam propojeny scartem... HD STB bude v utery. Mozna bude lepsi resit barvy az potom:-)[/quote]

Asi teta vo fabrike zabudla nakalibrovat vstupne AD prevodniky. Ale aj tak scart na samsungoch nie je bohvieco.
tjurny (496)|2.10.2010 17:44
[quote=dave_no;299097]* Version "A" panels: AC01, AC02, AC03, AC04, AA01, AA02, AA03, AA04 and BA01 all come from AU Optronics
* Version "S" panels: SQ01, SQ02, SQ03, SQ04, SS01, SS02, SS03, SS04 and SX03 are made by Samsung
* Version "C" panels: CN01, CN02, BN01 and BN02 stand for CMO, according to one reader who found yet another MVA panel on his 32''..[/quote]
Supr, no a je lepsi AU Optronics nebo Samsung ?
lerby (906)|2.10.2010 17:59
[quote=tjurny;299202]Supr, no a je lepsi AU Optronics nebo Samsung ?[/quote]

Parametrovo myslim je lepsi Samsung (homogenita podsvietenia, pozorovacie uhly) ale pouziva oproti AUO prilis studene podsvietenie. V AA01 verzii som videl dva druhy trubic a farebne podanie obrazu mi prislo take prirodzenejsie.
Conrad (23)|2.10.2010 20:36
Zeptám se asi jako úplný pako-chci si koupit asi v Datartu Sama 46le650c-poznám na krabici zda je tam SQ01 panel / je skutečně nejlepší ? / a nevím zda se do C řady dává nebo jen CN01, CN02, BN01 and BN02 v tom případě kterého se vyvarovat nebo to zjistím až doma po rozbalení díky za radu A ještě jedna věc přečetl jsem od začátku celé vlákno a nezjistil jsem,zda problémy s pískáním přetrvávají-ví o tom nekdo něco - to bych pak snad raději volil LG opět díky
dave_no (100)|2.10.2010 23:23
Conrad: Na krabici to asi neni, aspon ja to tam nemam. Jsou tam ruzny vyrobni kody, ale nic, ze ceho by slo poznat jakej panel. Ale TV jde z krabice jednoduse vyndat (na coz sem prisel az po vysunuti z krabice vrskem:-)) kdyz se uvolni plastovy zabrany na boku. Dno zustane na zemi a staci jen nahoru povysunout krabicu, to by pro tebe mohli udelat...
FreeriderCZ (44)|3.10.2010 01:05
[quote=greedyyy;297662]dobra sprava je ze mi to prehrava vlc stream som milo prekvapeny.
[/quote]
Mohl by si prosímtě poradit jak přehrát VLC stream ve tvaru adresa : port, jestli to teda lze? Děkuji
lerby (906)|3.10.2010 16:28
[quote=FreeriderCZ;299257]Mohl by si prosímtě poradit jak přehrát VLC stream ve tvaru adresa : port, jestli to teda lze? Děkuji[/quote]

Pre VLC robia DLNA server modul:
http://wiki.videolan.org/SoC_2010/DLNA_UPnP_Server_Client_Modules

Uvidime co z toho bude...
greedyyy (314)|4.10.2010 08:20
vlc stream prehram cez widget netplayer.
staci si spravit rss s adresami streamov.
je to tak 3 strany nazad
FreeriderCZ (44)|4.10.2010 11:22
Jasně, ale jde mi o to jak má ten rss soubor vypadat. Ještě to zkusim nějak vykoumat.
Edit: Už to mám, díky
Edit2: Dá se nějak dodatečně změnit poměr stran v tom netplayeru? Streamy ve formátu 16:9 mi to přehrává ve 4:3 a formát 4:3 ještě v něčem užším. :( Jinak by to bylo supr.
johny55555 (13)|4.10.2010 13:31
Měl bych dotaz k Media Playeru. Když přehrávám video z externího disku, tak musím natvrdo volit poměr stran 16:9 nebo 4:3 přes Tools - Režim1 nebo Režim2. Nejde nějkde nastavit aby to poznalo automaticky?
Další věc, při přehrávání hudby se mi zobrazuje nějaký nesmyslný obrázek (vlevo nahoře), který k tomu albu nepatří, co to je? Dá se to nastavit?
Jerry252 (13)|4.10.2010 13:52

Jede vám ČT archív?
greedyyy (314)|4.10.2010 14:36
>>Jede vám ČT archív?
nejde, stale cakam. nemam ho vo widgetoch

>> Streamy ve formátu 16:9 mi to přehrává ve 4:3 a formát 4:3 ještě v něčem užším.
mam ten isty problem, nepodarilo sa mi ho vyriesit. mozno niekto posle riesenie.
Mayki07 (185)|4.10.2010 18:27
[quote=FreeriderCZ;299559]Jasně, ale jde mi o to jak má ten rss soubor vypadat. Ještě to zkusim nějak vykoumat.
Edit: Už to mám, díky
Edit2: Dá se nějak dodatečně změnit poměr stran v tom netplayeru? Streamy ve formátu 16:9 mi to přehrává ve 4:3 a formát 4:3 ještě v něčem užším. :( Jinak by to bylo supr.[/quote]

Ahoj, nemohl bys poskytnou ten tvůj RSS soubor na vyzkoušení? Dost v tom tápu a nevím jak ho vytvořit (upravit), podle toho tvého bych se snad chytnul... :-)
FreeriderCZ (44)|5.10.2010 00:25
Tady to je, následně přejmenovat na *.xml
Hujeros (4)|5.10.2010 09:30
[quote=dave_no;299097]
A otazka z jineho soudku.
DLAN mi funguje bez problemu, HDD pres USB taktez. Problem mam ale se zvukovou stopou, kterou nejde volit. Docetl jsem se, ze z HDD zmenit nejde, ale trochu me prekvapilo to DLAN, ze ani tam nejde. Nebo jde? Soubor je MKV.[/quote]

U me je to presne naopak.Pri prehravani z externiho HDD jdou menit jazykove stopy(pokud jsou obsazeny v MKVcku) tlacitkem TOOLS a naslednou odpovidajici volbou.
Pri prehravani pomoci DLNA me menit nejdou,ale ja neprehraju na svem NAS serveru MKV.
Pres tu Samsung utilitku v PC MKV prehraju a tam mi stopy menit taky nejdou.Jiny utilitky(servery) jsem nezkousel.
Wintermute (265)|5.10.2010 14:39
Dnes aktualizovaný firmware 2003.0 na obvyklém místě.
lacib (389)|5.10.2010 15:01
zmazane
greedyyy (314)|6.10.2010 16:59
zdravim vas vsetkych
vraciam sa k problemu s youtube na TV a oblubenymi.
dnes som zistil ze sa mi zobrazuju len oblubene co som mal pred 3 tyzdnami.
nezobrazuju sa novo pridane.
pokial zmazem stare v TV zmyznu mi s uctu.
pokial zmazem stare v ucte, zmyznu mi v TV.
pokial pridam nove v ucte, v tv sa mi nezobrazia.
pokial pridam ako nove tie stare co sa mi predtym zobrazovali a ja som ich zmazal, tak sa zobrazia.
pokial zmazem tie co sa predtym nezobrazovali a znova ich pridam tak sa ja tak nezobrazuju.
mam pocit ako by bola v TV nejaka cache a ignorovala to co je v ucte.

este som skusil vypnut zdielanie v ucte a oblubene sa prestali zobrazovat s chybou v pripojeni.
pokial som znova zdielanie v ucte zapol tvarilo sa ze synchronizuje ale ukazalo to len povodne oblubene, novo pridane tam niesu.
je na to nejake riesenie?
dik
FreeriderCZ (44)|6.10.2010 19:48
Mě nepomohlo ani sdílení v nastavení účtu, při pokusu načtení oblíbených mi to vždy skončí chybou připojení ať mám sdílení zaplé či vyplé. :( Nastavené to mám takto. Má se někde nastavit ještě něco jiného, aby se mi zobrazovala alespoň nějaká oblíbená videa?
as.jpg
lub31 (9)|6.10.2010 21:24
Po zapnuti TV mi kolise jas ztmavne a zjasnie obraz cca 5min, robi to niekomu ?
vivid.sk (11472)|6.10.2010 21:27
[quote=lub31;300139]Po zapnuti TV mi kolise jas ztmavne a zjasnie obraz cca 5min, robi to niekomu ?[/quote]

vypni si automaticku usporu energie.
ritchi (225)|7.10.2010 10:24
[quote=Wintermute;299840]Dnes aktualizovaný firmware 2003.0 na obvyklém místě.[/quote]

Cisto teoreticka otazka.Da sa prejst pri tomto modely na predoslu verziu FW pri nejakych nepredvidatelnych problemoch s najnovsou verziou FW?Starsia verzia je na USB,cize teoreticky by to aj bolo mozne,alebo sa mylim?Dik

http://picasaweb.google.sk/rikideep/SamsungLE37C650#
lerby (906)|7.10.2010 10:30
[quote=ritchi;300196]Da sa prejst pri tomto modely na predoslu verziu FW pri nejakych nepredvidatelnych problemoch s najnovsou verziou FW?
[/quote]

Na tuto otazku mi nevedel jednoznacne odpovedat ani skoleny pracovnik samsungu ?!
V pripade problemov treba volat servis.
Wintermute (265)|7.10.2010 11:26
[quote=ritchi;300196]Cisto teoreticka otazka.Da sa prejst pri tomto modely na predoslu verziu FW pri nejakych nepredvidatelnych problemoch s najnovsou verziou FW?Starsia verzia je na USB,cize teoreticky by to aj bolo mozne,alebo sa mylim?Dik[/quote]

Běžným (veřejně známým) způsobem se nedá. Samsung rozhodl, že downgrade jednoduše neumožní a tak učinil u posledních verzí FW řady Bx50 a všech verzí FW řady Cx50. Si schválně zkus TV podstrčit USB se starší verzí FW a uvidíš jak s tebou TV vyběhne... mají to zabezpečené proti filutům. :-(