Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

ritchi (225)|7.10.2010 11:48
[quote=Wintermute;300211]Běžným (veřejně známým) způsobem se nedá. Samsung rozhodl, že downgrade jednoduše neumožní a tak učinil u posledních verzí FW řady Bx50 a všech verzí FW řady Cx50. Si schválně zkus TV podstrčit USB se starší verzí FW a uvidíš jak s tebou TV vyběhne... mají to zabezpečené proti filutům. :-([/quote]

Dik za vycerpavajucu odpoved.Neostava nic ine len upgrade a dufat v prozretelnost samsungu :-)
Nejake skusenosti s 2003?
ritchi (225)|7.10.2010 16:05
Pri konfiguracii siete cez Samsung USB wifi mi vypisuje IP nie je platna.Nejaka rada od skusenych?Budem povdacny za kazdu vasu pomoc.V odkaze je cely postup pripajania k sieti,nanestastie neuspesny.Dik

http://picasaweb.google.sk/rikideep/SamsungLE37C650#

Bezpredmetne,problem vyrieseny,vsetko facha ako ma.
Pennywise (21)|8.10.2010 14:01
Prosím o radu,
pouštím filmy přes PC SHARE MANAGER konkrétně .mkv, bohužel mkv má dva jazyky, anglický a český, mě se samozřejmě k mé smůle většinou spustí ten anglický jazyk, jde to nějak přepnout? Mám tušení, že asi nejde, ale rád se nechám poradit, pokud máte nějaké zkušenosti, budu rád, předem díky za odpověď.

PS. popř. pokud by ještě někdo věděl jestli jsou nějak spustit nebo přepnout titulky když přehrávám eng .mkv

(Samsung LE40C654)
greedyyy (314)|8.10.2010 15:48
prosim obcas si precitaj forum uz sa to tu riesilo niekolko krat. pri dlna nejde prepinat zvuk. ide to len pri pripojenom USB.
to iste pri titulkoch. mkv titulku nedokaze prepinat musia byt externe.
mary_tvf (8)|9.10.2010 21:57
[quote=Pennywise;300465]Prosím o radu,
pouštím filmy přes PC SHARE MANAGER konkrétně .mkv, bohužel mkv má dva jazyky, an...... ....... nějak spustit nebo přepnout titulky když přehrávám eng .mkv
(Samsung LE40C654)[/quote]
Nejjednodušší je,si filmy předem upravit v PC.Trvá to chvilku a navíc vyházíš (zmenšíš) z mkv vše co nepotřebuješ. Je na to spousta nástrojů, stačí jen o to požádat strýčka Googla . Já k tomu používám mkvtoolnix a MKVExtractGUI. Jedním programem si bleskově extraktuji titulky vedle mkv , s čím si televize potom již poradí a v druhém programu si nastavím českou zvukovou stopu jako první (default track flag), protože televize přehrává automaticky jen první stopu. Něco se píše o tom třeba tady:
http://redakce.chobits.ch/view.php?cisloclanku=2008020004
a nebo tady, ale sám toho najdeš spoustu:
http://www.highdef.cz/menu/navody/MKVtoolnix/mkvtoolnix_part1.php
dohnalradek (12)|13.10.2010 08:52
[quote=Kudykam;289071]Opravdu to tam je až dole... vůbec sem ti toho nevšim. Udělal jsi mi opravdu radost, moc díky....
Ještě se zeptám, využívá se interního dekoderu dts, nebo to jde bez dekodovani do repro. Dá se toto nějak nastavit?[/quote]


Nazdar chlapi. Můžete někdo potvrdit, jestli se teda opravdu dekodovani dts (pri prehravani pres DLNA a propojeni TV<->domaci kino pres optiku) deje primo v tv nebo az v domacim kine?
vivid.sk (11472)|13.10.2010 08:53
[quote=dohnalradek;301197]Nazdar chlapi. Můžete někdo potvrdit, jestli se teda opravdu dekodovani dts deje primo v tv nebo az v repro?[/quote]

TV ma dekoder DTS.
ritchi (225)|14.10.2010 14:59
Daju sa dat v rezime internet widgety na spodnu cast obrazovky (lištu) a zaroven sledovat tv?Bud sa mi to nedari alebo tato moznost neexistuje.Ale pri sledovani napr.videii na youtube som tuto moznost videl.Da sa to vobec na C650?Dik
greedyyy (314)|14.10.2010 15:53
myslim ze nie, PIP funguje len pri inom zdroji signalu. napr HDMI VGA.
inde nejde zapnut. aspon to tak chapem ja.
inak ten PIP je celkom dost divne vyrieseny. zahrabany v menu tool a neprakticky - nemoznost prepinania na dialkovom. ale mozno som len lavy.
ritchi (225)|14.10.2010 16:27
[quote=greedyyy;301385]myslim ze nie, PIP funguje len pri inom zdroji signalu. napr HDMI VGA.
inde nejde zapnut. aspon to tak chapem ja.
inak ten PIP je celkom dost divne vyrieseny. zahrabany v menu tool a neprakticky - nemoznost prepinania na dialkovom. ale mozno som len lavy.[/quote]

T.z. ze PIP funguje napr.pri zapnutom dvd s digitalym tunerom?
cendoslav (33)|14.10.2010 16:56
Ahoj všichni.
Jsem na tom asi jako ty Pennywisi. Postupnou naukou jsem zapojil TV přes router s internetem a přes Share Manager i s notebookem. Dalším krokem se mi i povedlo pomocí Share Manageru pustit film ve formátu *.mkv.
V tom jsem zjistil, že mi jde jen jedna zvuková stopa (tu kterou nechci). Další naukou jsem opět zjistil, že přes prográmek MKVmerge lze vypustit všechny cizí jazyky a ponechat si jen ten co potřebuji (např. český). Paráda! Jenže během filmu zjistím, že se tam mluví Pandorsky a na to jsou už potřeba i titulky. A to už jsem ale v prdeli. Teď jsem zjistil, že to už televize neumí, čico.
Je to tak, že snad musím notebook (nebo PC) zapojit s TV napřímo např. HDMI kabelem a ne přes router? Vím, že se o tom tady několikrát mluvilo, ale informace jsou částečné, kusé.
Omlouvám se všem zkušeným a myšlenkově zdatnějším, ale byl by někdo tak hodný a napsal sem nějaký jasný postup jak upravit a spustit film? Prosím prosím.
dave_no (100)|14.10.2010 17:06
Titulky vyexportuj do externiho souboru a pojmenuj stejne jako video.
cendoslav (33)|14.10.2010 17:16
[quote=dave_no;301392]Titulky vyexportuj do externiho souboru a pojmenuj stejne jako video.[/quote]

Dave_no, jsem úplně blbej ....to byla moc jednoduchá odpověď. Vyexportovat? V Share Manageru? Jak? Díky.
dogs (351)|14.10.2010 23:44
Zdravím všechny přítomné,

rád bych se zeptal na dvě věci:

1 - Dnes jsem zapojil satelit a pokud přepnu na satelit, koukám a přepnu zpátky na anténu nejde mě Nova HD a ČT HD, hlásí žádný signál. V automatické diagnóze mě to píše úroveň bitové chyby 2000, síla signálu 0. Pokud TV vypnu a zase zapnu píše to úroveň bitové chyby 0 a síla signálu je 82 a programy běží v pořádku.
Setkal se někdo s tímto jevem ?? Dá se to nějak řešit ?

2 - Použil jsem 80 cm parabolu, LNB-Monoblok singl Inverto IDLB-SINM23-KAR43-8PP, mám ho uchycený za pravou stranu, pokud stojím za talířem, to je snad dobře. V TV mám nastaveno Astra 19,2 DiSEqC 1/4 a Astra 23,5 DiSEqC 2/4
bohužel chytím signál jen na 19,2 cca 63 % a Astra 23,5 vůbec nic, hrál jsem si s tím a prostě tu druhou Astru nenaladím, zkoušel jsem i přehodit DiSEqC v TV, ale to potom není signál nikde....Poradí někdo co s tím ?

Firmware 2002.0

Díky moc
greedyyy (314)|15.10.2010 07:57
neviem ci pises do spravneho vlakna, toto sa tyka c650 a ta dvb-s nema.
FreeriderCZ (44)|15.10.2010 11:55
Tak dneska ráno po aktualizaci widgetu Youtube mi konečně jedou oblíbená videa. Že jim to ale trvalo... Teď by konečně mohl následovat ten archiv ČT. :)
greedyyy (314)|15.10.2010 13:19
aktualizoval si rucne, pokial ano tak ako, alebo sa to aktualizovalo automaticky?
dave_no (100)|15.10.2010 13:41
K tomu YouTube - nektera nova videa nejsou k nalezeni? Proc? (konkretne novy zpravy z zive.cz)
FreeriderCZ (44)|15.10.2010 15:16
[quote=greedyyy;301550]aktualizoval si rucne, pokial ano tak ako, alebo sa to aktualizovalo automaticky?[/quote]

Chtěl sem se ráno podívat na počasí a při vstupu do internet TV se mi automaticky spustila aktualizace widgetu Youtube a Picasa, nic víc sem s tím nedělal.
JUCE (265)|18.10.2010 13:41
[quote=greedyyy;297116]mozem otazku?
ako spravne prepojit youtube v TV s mojim uctom.
v TV mam ucet som prihlaseny na svoje konto v konte som spravne prihlaseny na svoj youtube ucet, ale ako by som nebol.
ked kliknem na oblubene ( v TV) vypise to chybu pocas pokusu o pripojenie k youtube sa vyskytol problem skuste znova neskor.
youtube web mam prepojene s mojim googleckym kontom.

potreboval by som obcas pustit v TV veci co som nasiel v PC.[/quote]

Ahoj, presne tento problém mám aj ja. Youtube mi funguje iba vtedy, ak som odhlásený. Ešte som nedočítal toto vlákno do konca, tak neviem či ti už niekto odpísal. Mám zameškaných pár týždňov na tomto vlákne :(

Edit: Tak som sa tu práve dočítal, že si mám zafajknúť zdieľanie videa v nastaveniach YouTube, ale to už zafajknuté mám. Takže jediné čo mi ostáva je tá aktualizácia YouTube v TV, ktorú tu spomínate 15.10.2010. Doma vyskúšam a dám vedieť výsledok. Taktiež skúsim posledný FW.

Edit2: Práve sa mi aktualizoval YouTube a PicasaWebAlbums. Po prihlásení mi už konečne fungujú aj obľúbené videá z YouTube, avšak s obmedzením, pretože v TV nevidím všetky obľúbené videá zo stránky v PC. Nerozumiem prečo je to tak a ani po zmazaní tých, ktoré v TV nevidím a ich znovupridaní cez PC ich v TV aj tak nevidím. Nerozumiem tomu. TV podľa mňa nevidí určité videá (ako keby uložené na nejakom inom servery YouTube).
lacib (389)|18.10.2010 16:15
Funguje nejak odber videi na TV?
JUCE (265)|18.10.2010 17:47
[quote=lacib;301926]Funguje nejak odber videi na TV?[/quote]

Čo tým presne myslíš?
JUCE (265)|18.10.2010 18:00
[quote=dogs;301479]Zdravím všechny přítomné,

rád bych se zeptal na dvě věci:

1 - Dnes jsem zapojil satelit a pokud přepnu na satelit, koukám a přepnu zpátky na anténu nejde mě Nova HD a ČT HD, hlásí žádný signál. V automatické diagnóze mě to píše úroveň bitové chyby 2000, síla signálu 0. Pokud TV vypnu a zase zapnu píše to úroveň bitové chyby 0 a síla signálu je 82 a programy běží v pořádku.
Setkal se někdo s tímto jevem ?? Dá se to nějak řešit ?

2 - Použil jsem 80 cm parabolu, LNB-Monoblok singl Inverto IDLB-SINM23-KAR43-8PP, mám ho uchycený za pravou stranu, pokud stojím za talířem, to je snad dobře. V TV mám nastaveno Astra 19,2 DiSEqC 1/4 a Astra 23,5 DiSEqC 2/4
bohužel chytím signál jen na 19,2 cca 63 % a Astra 23,5 vůbec nic, hrál jsem si s tím a prostě tu druhou Astru nenaladím, zkoušel jsem i přehodit DiSEqC v TV, ale to potom není signál nikde....Poradí někdo co s tím ?

Firmware 2002.0

Díky moc[/quote]

[quote=greedyyy;301490]neviem ci pises do spravneho vlakna, toto sa tyka c650 a ta dvb-s nema.[/quote]

No síce píšem trochu neskoro, ale pre ďalších gúgličov tohto fóra sa tieto odkazy môžu zísť. Dogs nenapísal do nesprávneho fóra, pretože aj ja mám DVB-S tuner a píšem v tomto fóre veľmi často, pretože veľa vecí máme spoločných. Skôr mu v tomto fóre odpíše menej ľudí, pretože názov tohto threadu môže gúgličov odradiť. Iba zbehnutí užívatelia tohto fóra vedia kde sa čo píše. O tomto TV som našiel len dva samostatné vlákna, v ktorých toho moc nie je popísané, ale snáď poradí aj iným pri hľadaní:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=23683&highlight=le40c670
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=23759&highlight=le40c670

1. Tak s takouto zvláštnou situáciou som sa ešte nestretol veru. Ty prijímaš Novu HD a ČT HD cez terestriálnu anténu alebo si mal na mysli satelitnú anténu? Pýtam sa preto, lebo sa nevyznám vo vašich českých DVB-T :)
2. No žiaľ ja mám iba jeden konvertor, takže moc neporadím :(
dohnalradek (12)|18.10.2010 21:00
Zdar chlapi.
Při přehrávání DVD (na hdd) přes DLNA mi to první .vob soubor přehraje ok, u druhého .vob souboru mi to vyplivne "nepodporovaný videokodek" a nepřehraje mi ho. Třetí .vob zase jede, čtvrtý pro změnu zase "nepodporovaný videokodek". U některých DVD mi nejde přehrát např. 2. a 3. .vob.

Zjistil už někdo v čem může být problém?
Všechno ostatní mi už funguje ok, jen tohle mě fakt prudí...
vivid.sk (11472)|18.10.2010 21:20
[quote=dohnalradek;301951]Zdar chlapi.
Při přehrávání DVD (na hdd) přes DLNA mi to první .vob soubor přehraje ok, u druhého .vob souboru mi to vyplivne "nepodporovaný videokodek" a nepřehraje mi ho. Třetí .vob zase jede, čtvrtý pro změnu zase "nepodporovaný videokodek". U některých DVD mi nejde přehrát např. 2. a 3. .vob.

Zjistil už někdo v čem může být problém?
Všechno ostatní mi už funguje ok, jen tohle mě fakt prudí...[/quote]

Je to tym, ze prehravanie delenych vobov nie je celkom s kostolnym poriadkom a je nahoda, ze dalsie voby v poradi idu.

Riesenie problemu ale existuje, bude ta to stat trosku casu, pozri tuto temu:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?p=299467#post299467
lacib (389)|18.10.2010 23:44
[quote=lacib;301926]Funguje nejak odber videi na TV?[/quote]

[quote=JUCE;301934]Čo tým presne myslíš?[/quote]

Nastavil som si na youtube.com odber videi od uzivatela zive.cz, viem sa nejako jednoducho dostat k nim cez TV?
dogs (351)|20.10.2010 01:36
[quote=JUCE;301939]No síce píšem trochu neskoro, ale pre ďalších gúgličov tohto fóra sa tieto odkazy môžu zísť. Dogs nenapísal do nesprávneho fóra, pretože aj ja mám DVB-S tuner a píšem v tomto fóre veľmi často, pretože veľa vecí máme spoločných. Skôr mu v tomto fóre odpíše menej ľudí, pretože názov tohto threadu môže gúgličov odradiť. Iba zbehnutí užívatelia tohto fóra vedia kde sa čo píše. O tomto TV som našiel len dva samostatné vlákna, v ktorých toho moc nie je popísané, ale snáď poradí aj iným pri hľadaní:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=23683&highlight=le40c670
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=23759&highlight=le40c670

1. Tak s takouto zvláštnou situáciou som sa ešte nestretol veru. Ty prijímaš Novu HD a ČT HD cez terestriálnu anténu alebo si mal na mysli satelitnú anténu? Pýtam sa preto, lebo sa nevyznám vo vašich českých DVB-T :)
2. No žiaľ ja mám iba jeden konvertor, takže moc neporadím :([/quote]

Zdravím, díky za odpověď JUCE

1) Ano přijímám Novu HD A ČT HD přes terestriální vysílání, včera jsem to testoval na 10 kanálech (zatím přijímám pouze FTA satelitní Astra 19,2 a 23,5) a je zajímavé , že ten problém při přepnutí je jen na německém Eurosportu....Pokud se dívám na Eurosport, přepnu na pozemní Novu HD nejde, přepnu zpátky na satelit, dám jiný program a přepnu zpět na pozemní Novu HD tak jde........Dosti zvláštní....:-) mám napsat Samsungu ?

2) Signál vyřešen, jen jsem musel monoblok uchytit za levou stranu (tzn. že střed je 19,2) a upravit DiSEqC následovně: Astra 19,2 DiSEqC 2/4 , Astra 23,5 DiSEqC 1/4 tedy přesně opačně než je popsáno zde:
https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=288250&postcount=14

Pokud jsem se snažil dát na střed Astru 23,5 tak to prostě nešlo, nyní v pohodě a ukazuje sílu signálu 100 a kvalitu nějakých 70
greedyyy (314)|20.10.2010 15:09
Tak polsky manik TVWIDGET spravil upgrade netplayera na verziu 1.5 a integroval don web browser.
sice len zakladny bez JS atd ale da sa.
zda sa c650 stava multimedialna vecicka.
nielen ze zvlada stream a akehokolvek zdroja, teraz aj browser.
vsetky widgety od samsungu su oproti netplayeru len take nic.
hlavne youtubeplayer ktory vyuziva snad len zlomok veci s youtube.
Drzim manikovi palce nech vo vyvoji pokracuje.
vac na http://www.tvwidget.pl/ alebo http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/56560-nieoficjalne-widgety-na-c650-i-podobne.html

inak nemate nove info o CT widget? uz by ho snad mohli uvolnit.
Shooter CZE (13)|21.10.2010 02:04
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

takze widget CT jen tak asi nebude
dogs (351)|21.10.2010 03:25
nový firmware na obvyklém místě
T-VALDEUC-2004.0
jis (1301)|21.10.2010 09:08
[quote=Shooter CZE;302327][odkaz, pro zobrazení se přihlaste] takze widget CT jen tak asi nebude[/quote]Páni a jak jsi na to z toho článku přišel, já jsem naopak zaregistroval větu:
[quote]Co se týká iVysílání, jeho dostupnost se rozšíří kromě televizorů společnosti Samsung na všechny produkty, které umožní přístup k HbbTV.[/quote]
lacib (389)|21.10.2010 10:29
[quote=dogs;302330]nový firmware na obvyklém místě
T-VALDEUC-2004.0[/quote]

zda sa mi alebo som videl davnejsie kde sa da najst co nove v danom firmware?
pri prechode na 2003.0 som nespozoroval nic nove, tak som skusal hladat, no bez uspechu.
scrat777 (49)|21.10.2010 10:37
Zdravím,

rok vlastním model LE52B750 a jsem s ním velmi spokojen, ale poslední dobou si stále častěji říkám, že by ta TV mohla být o něco větší - pozorovací vzdálenost pro SD cca 3,5m a při HD pak něco přes 2m - přesně dle http://www.sony.co.uk/hub/bravia-lcd-televisions/4/1
Zalíbil se mi model LE60C650. Myslíte, že se jedná o adekvátního a důstojného nástupce ?
greedyyy (314)|21.10.2010 15:15
skusalis te niekto novy FW.
tu na fore sa nejaky nemci stazovali na rozostrenie obrazu http://www.hifi-forum.de/viewthread-151-15215.html
pozorovali ste nieco take?
vpx (24)|21.10.2010 17:34
Ahoj, nemuzete sem nekdo dat testovaci widget na idnes ? Nekde na foru jsem cetl, ze lide s B650 v develop. rezimu tento widget mohli nainstalovat. Jestli ho tedy nekdo ma, prosim o stahnuti, zkusim si ho pridat v developerskym rezimu na C650. A widget vysilani CT nekdo nekdy videl, treba jde taky stahnout na B650 v developerskym rezimu. Nebo se mylim ?
Diky
vpx
lacib (389)|21.10.2010 20:53
neviem ci je to novym firmware-om, alevo widgetoch sa mi dnesvecer zjavil yahoo. ma to 30KB, nainstaloval som to, zobrazilo sa mi to v ponuke, ale ked to chcem pustit dookola sa to pripaja a nic sa nedeje.

vy to mate rovnako?

co sa tyka toho obrazu, po nemecky moc neviem, takze som sa moc nevysimaril z toho fora, ale nejake rozostrenie som nespozoroval.
Shooter CZE (13)|21.10.2010 21:23
[quote=jis;302337]Páni a jak jsi na to z toho článku přišel, já jsem naopak zaregistroval větu:[/quote]

Jasne on bude to jo, ale pisou tam ze CT to chce rozjed az v 2.pol. r. 2011 jestli to spravne chapu.
dave_no (100)|21.10.2010 21:39
Tak sem si poridil CA modul, protoze u Kaonu (KCF-B3001 HD PVR) od UPC mam katastrofalni ovladac (tvrdy tlacitka, pomala reakce, nekdy reaguje napotreti...). Predpokladal sem, ze kvalita obrazu muze byt i o chlup lepsi. Ovsem prekvapeni bylo, kdyz obraz pres modul nebyl lepsi, ale naopak viditelne horsi, viic rozmazanej. Mate pro to vysvetleni? S takovou asi karta pujde zpatky a budu muset trpet ovladac od Kaonu... Znamena to, ze Kaon ma lepsi tuner nez integrovanej v TV?
ritchi (225)|22.10.2010 06:47
[quote=lacib;302450]neviem ci je to novym firmware-om, alevo widgetoch sa mi dnesvecer zjavil yahoo. ma to 30KB, nainstaloval som to, zobrazilo sa mi to v ponuke, ale ked to chcem pustit dookola sa to pripaja a nic sa nedeje.

vy to mate rovnako?

co sa tyka toho obrazu, po nemecky moc neviem, takze som sa moc nevysimaril z toho fora, ale nejake rozostrenie som nespozoroval.[/quote]

Predpokladam,ze novym FW sa yahoo nenaistaloval.Je mozne prehliadnutie z tvojej strany,nakolko ja ho mam myslim od verzie 2002,tv nemam dlho,a bol zasity v nenainstalovanych app.Presne to iste robi aj mne,nechce sa pripojit.why?
greedyyy (314)|22.10.2010 08:07
ano mam rovnaky problem yahoo sa len kruti a kruti a kruti.
Saxel (2279)|22.10.2010 08:43
[quote=dave_no;302459]Tak sem si poridil CA modul, protoze u Kaonu (KCF-B3001 HD PVR) od UPC mam katastrofalni ovladac (tvrdy tlacitka, pomala reakce, nekdy reaguje napotreti...). Predpokladal sem, ze kvalita obrazu muze byt i o chlup lepsi. Ovsem prekvapeni bylo, kdyz obraz pres modul nebyl lepsi, ale naopak viditelne horsi, viic rozmazanej. Mate pro to vysvetleni? S takovou asi karta pujde zpatky a budu muset trpet ovladac od Kaonu... Znamena to, ze Kaon ma lepsi tuner nez integrovanej v TV?[/quote]
Tunerem to asi nebude, jde přeci o digitální signál. Jediné co mě napadá, že by měla TV horší "upscaling" než tvůj settopbox Kaon. Je rozdíl i u HD programů?
dave_no (100)|22.10.2010 09:48
Prave rozdil je i u HD programu. Napr. u Nova Sport HD a podobne. Logo je viditelne rozmazlejsi, neostry, stejne tak obraz. Zatimco u Kaonu je vse cisty, bez okolnich smouh. Ten rozdil je ale opravdu znatelnej, na prvni pohled. Treba u Prima HD jak je v upoutavkach bilej text, tak u Kaonu je ciste bila, u karty je jak kdyz ulozim JPG. A takova zajimavost - naopak pres kartu je znatelne lepsi zvuk, jakoby vic detailu, cistsi.

Druhej problem s kartou je zvuk. Mam externi repro a kdyz jedu pres kartu, zvuk lze ovladat jen ovladacem k domacimu kinu. Takze jeden ovladac na zvuk a druhej na programy... Na TV je prepnuty na externi repro. Ma to reseni?
jis (1301)|22.10.2010 10:33
[quote=scrat777;302348]pozorovací vzdálenost pro SD cca 3,5m a při HD pak něco přes 2m[/quote]A to sledujete TV z křesel na kolečkách, nebo jak?
ritchi (225)|22.10.2010 10:37
[quote=jis;302517]A to sledujete TV z křesel na kolečkách, nebo jak?[/quote]

:-)))
jis (1301)|22.10.2010 10:37
[quote=Shooter CZE;302457]Jasne on bude to jo, ale pisou tam ze CT to chce rozjed az v 2.pol. r. 2011 jestli to spravne chapu.[/quote]Chápeš to špatně, ČT plánuje na druhou polovinu příštího roku HbbTV, Samsung widget iVysílání s tím nemá nic společného. Pravdou však je, že ho Samsung slibuje už 2 roky (!).
ritchi (225)|22.10.2010 10:39
jis,nejaky typ na dobre a kvalitne kino k tejto tv?dik
jis (1301)|22.10.2010 10:42
[quote=ritchi;302520]jis,nejaky typ na dobre a kvalitne kino k tejto tv?dik[/quote]V tom nejsem odborník, sám mám Onkyo HTX-22HD + SKS-11, ale to už se nevyrábí.
scrat777 (49)|22.10.2010 11:48
[quote=jis;302517]A to sledujete TV z křesel na kolečkách, nebo jak?[/quote]

:-D Při HD si občas přisunu sedací vak trochu blíže k TV, aby se mi nezdála tak malá.
scrat777 (49)|22.10.2010 12:04
Ve specifikacích se u modelu 40C650 píše (platí to i pro 60C650), že podporuje univerzální inteligentní dálkový ovladač RMC30C1. Vím že se na to již někdo ptal v diskuzi o dálkových ovladačích, ale zkouším to opět zde. Už to někdo zkoušel s touto TV, tedy pokud se ovladač RMC30C1 dá již normálně koupit ?