Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

tvargy (26)|14.12.2010 08:40
Ahoj,
tak včera jsem rozchodil PVR a funguje bezvadně...super a díky :-)

mám jeden dotaz...mám problém s připojením pecka k telce přes wifi. Vůbec mi nechce noťas najít. Zpočátku (když jsem měl tv novou) tak mi to našlo, mohl jsem procházet složky ale nešlo nic spustit - "nepodporovaný typ souborů". V Samsung PC share manageru jsem si nasdílel co jsem chtěl a od té doby mi tv noťas nenajde.
díky
Freelanders (19)|14.12.2010 08:51
3D support( zobrazení) se tedy zatím hack nikomu nepodařilo a je to výsadou již zmiňované sedmé řady a nebo se to povedlo na 650 někomu rozjet???????? díky
danusko (127)|14.12.2010 12:27
čafte,
pár otázok k borcom, čo už rochodili PVR podľa návodu od FreeriderCZ .

Ak to dobre chápem nahrávať budem môcť na hociaký FAT32 naformátovaný usb kľúč alebo USB DISK (mám 2,5 pal. 750 GB - tak dúfam, že aj na ten). Nebudem musieť mazať filmy čo tam mám?

Je možné tieto filmy potom pretáčať a tak?

Nahrávanie ako písal nejaký kolega vyššie je možné aj naplánovať načasovať ale ak to dobre chápem asi len pre tých, čo majú možnosť pozerať digitálnu TV bez settopboxu (môžu mať tú CF kartu v TV - resp. ju majú od poskytovateľa káblovky) že? Alebo to nejak pôjde aj cez TV Guide môjho stupidného settboxu od UPC? - skôr asi ťažko čo?

dik moc za odpovede

PS: Je neuveriteľné čo všetko dokážu šikovné české ručičiky :) (teda aj slovenské)
dik za všetko kluci
tomasinho (11)|14.12.2010 13:39
Ahoj, aktivace PVR podle navodu byla hracka, jen jeste dokoupit externi HDD. Jediny problem je, ze aktivaci servisniho menu se ztrati vsechna nastaveni obrazu a zvuku. Predpokladam, ze to je vlastnost a neda se nijak obejit?

Ale jeste jina vec - mam doma NAS iomega s funkci DLNA pripojeny pres WLAN, ale prime DLNA pripojeni je je prakticky nepouzitelne (bez prejmenovani na avi nejdou v TV prehrat mkv, nejdou titulky, pretaceni, volba zvukove stopy), takze videa prehravam pres Wild Media Server, ktery mi bezi na PC a ty problemy z vetsi casti resi. To ale stale zdaleka neni idelani reseni (musi bezet PC, zvukovou stopu porad nevyberu, pretaceni taky nefunguje jak by melo). Nezkousel nekdo z "hackeru" namountovat u C modelu sdileny sitovy adresar (cetl jsem na foru Samygo, ze na B serii to beha perfektne)? Pokud ano, nebyl by navod i pro nas, kteri si netykaji s linuxem?

Diky vsem za reakce.
dogs (351)|14.12.2010 14:23
[quote=danusko;314958]čafte,
pár otázok k borcom, čo už rochodili PVR podľa návodu od FreeriderCZ .

Ak to dobre chápem nahrávať budem môcť na hociaký FAT32 naformátovaný usb kľúč alebo USB DISK (mám 2,5 pal. 750 GB - tak dúfam, že aj na ten). Nebudem musieť mazať filmy čo tam mám?

Je možné tieto filmy potom pretáčať a tak?

Nahrávanie ako písal nejaký kolega vyššie je možné aj naplánovať načasovať ale ak to dobre chápem asi len pre tých, čo majú možnosť pozerať digitálnu TV bez settopboxu (môžu mať tú CF kartu v TV - resp. ju majú od poskytovateľa káblovky) že? Alebo to nejak pôjde aj cez TV Guide môjho stupidného settboxu od UPC? - skôr asi ťažko čo?

dik moc za odpovede

PS: Je neuveriteľné čo všetko dokážu šikovné české ručičiky :) (teda aj slovenské)
dik za všetko kluci[/quote]

Budeš moct použít svůj disk, ale TV si ho naformátuje na svůj vlastní systém. Pokud nechceš přijít o filmy které tam máš, použij nějaký program na rozdělení disku a udělej si tam dva oddíly. Po připojení k TV se to bude tvářit jako když tam jsou dva disky, jeden necháš TV naformátovat a na ten budeš nahrávat
a z druhého budeš pouštět svoje filmy. Pozor po připojení k PC , ho bude chtít PC naformátovat, dáš storno a uvidíš svůj oddíl s filmama. ten druhý bude v PC nedostupný.

Nahrávat můžeš jen digitální nebo satelitní(kabelové vysílání)
Proč máš settopbox když TV má digitální tuner MPEG2/4 a kabelový tuner :)
greedyyy (314)|14.12.2010 14:26
2 danusko
disk pripojis bezproblemov ale odporucam ti ho rozdelit na 2 particie
jednu fat/ntfs kde budes mat filmy
druhu si TV naformatuje na svoj FS a tam ti bude nahravat.
pokial das preformatovat cely disk prides o vsetky tvoje filmy ktore tam mas a nebudes moct k disku pristupovat ked ho pripojis k PC
greedyyy (314)|14.12.2010 14:31
[quote=dogs;314980]
Proč máš settopbox když TV má digitální tuner MPEG2/4 a kabelový tuner :)[/quote]
skusim zodpovedat tuto otazku predikciou, odhadom a skusenostami:
pretoze na slovensku je v UPC banda kretenov a maju sklady plne cinskeho smejdu.
ritchi (225)|14.12.2010 14:47
[quote=greedyyy;314982]skusim zodpovedat tuto otazku predikciou, odhadom a skusenostami:
pretoze na slovensku je v UPC banda kretenov a maju sklady plne cinskeho smejdu.[/quote]

...tak tak,kretenov a neschopnych smejdov,ktori nie su schopni spojazdnit CI moduly po niekolko rocnom testovani a vyzera to,ze to tak skoro ani nebude
danusko (127)|14.12.2010 15:29
[quote=ritchi;314984]...tak tak,kretenov a neschopnych smejdov,ktori nie su schopni spojazdnit CI moduly po niekolko rocnom testovani a vyzera to,ze to tak skoro ani nebude[/quote]

presne tak chlapi...proste NONsense...:(
inak dik za info..toho som sa obával :(. Teraz aby som tých 300 GB filmov niekde zálohoval (comp je plný), potom formátoval disk a potom nahrával späť ...te pic...ale asi to za to stojí...
danusko (127)|14.12.2010 15:31
apropo v akom pomere to nahráva? niekde to tu bolo...
myslím 10 min je 300 MB ALEBO tak ...možno mi môj 16GB kľúč bude na jeden fotbalový zápas stačiť :)
Mayki07 (185)|14.12.2010 16:40
[quote=danusko;314996]apropo v akom pomere to nahráva? niekde to tu bolo...
myslím 10 min je 300 MB ALEBO tak ...možno mi môj 16GB kľúč bude na jeden fotbalový zápas stačiť :)[/quote]

10 minut HD cca 700MB... :-)
dogs (351)|14.12.2010 17:07
[quote=greedyyy;314982]skusim zodpovedat tuto otazku predikciou, odhadom a skusenostami:
pretoze na slovensku je v UPC banda kretenov a maju sklady plne cinskeho smejdu.[/quote]

Tak to jsem netušil, vím že u nás to funguje.
Mayki07 (185)|14.12.2010 17:52
[quote=dogs;314879]NÁVOD NA ČTENÍ MAILŮ V NETPLAYERU:
..........[/quote]

Takže, pokud zadám adresu skriptu do prohlížeče, zprávy se mi zobrazí, pokud ale tu samou adresu vložím do NetPlayeru vyhodí chybu že soubor nebyl nalezen ať zkontroluji adresu. Má někdo nějaký nápad?
dogs (351)|14.12.2010 18:00
[quote=Mayki07;315042]Takže, pokud zadám adresu skriptu do prohlížeče, zprávy se mi zobrazí, pokud ale tu samou adresu vložím do NetPlayeru vyhodí chybu že soubor nebyl nalezen ať zkontroluji adresu. Má někdo nějaký nápad?[/quote]

Aktualizoval jsi netPlayer ?? zadával jsi jí ve složce mail ??

Adresa je správná ?? :-)
Mayki07 (185)|14.12.2010 18:04
Ano, NetPlayer mám aktualizovaný (i když nevím jak to poznám, je tam napsáno verze 2.0 beta) a adresu zadávám ve složce Mail.
dogs (351)|14.12.2010 18:06
[quote=Mayki07;315047]Ano, NetPlayer mám aktualizovaný (i když nevím jak to poznám, je tam napsáno verze 2.0 beta) a adresu zadávám ve složce Mail.[/quote]

Tak to je dost divný, když ti to v PC funguje........zeptám se tvůrce, dám vědět.
mikeck (4)|14.12.2010 18:21
Dobry vecer, mam na vas dotaz, dnes jsem si poridil samsung le40c650 a mám problem, ze se mi nezobrazi zadne usb zarizeni, zkousel sem 3flashky, jeden externi disk, naformatovat vsechny flashky a nic. Myslite, ze by mohla pomoct aktualizace softwaru pres internet?(nemam lan kabel navic, takze dostat kabel od pocitace k televizi by bylo tak na hodinu, tak aby to melo smysl :) ). Dekuji za pripadne rady.
dogs (351)|14.12.2010 19:22
[quote=mikeck;315052]Dobry vecer, mam na vas dotaz, dnes jsem si poridil samsung le40c650 a mám problem, ze se mi nezobrazi zadne usb zarizeni, zkousel sem 3flashky, jeden externi disk, naformatovat vsechny flashky a nic. Myslite, ze by mohla pomoct aktualizace softwaru pres internet?(nemam lan kabel navic, takze dostat kabel od pocitace k televizi by bylo tak na hodinu, tak aby to melo smysl :) ). Dekuji za pripadne rady.[/quote]

Zapojuješ přímo do TV bez prodlužovacího kabelu ? Zkus spodní usb. Nikdy jsem neměl problém cokoliv jsem tam strčil. Zapoj, chvilku počkej a na ovladači zmáčkni media player. Měl by jsi něco na disku mít nahrané.

Aktualizace přes internet mě nikdy nešla, vždy jsem soubor stáhnul nahrál na flash disk, poklikal, on se rozbalil, zasunul do TV, vyskočí okno - media player nebo aktualizace, vybereš aktualizaci a je to.
Mayki07 (185)|14.12.2010 19:29
[quote=mikeck;315052]Dobry vecer, mam na vas dotaz, dnes jsem si poridil samsung le40c650 a mám problem, ze se mi nezobrazi zadne usb zarizeni, zkousel sem 3flashky, jeden externi disk, naformatovat vsechny flashky a nic. Myslite, ze by mohla pomoct aktualizace softwaru pres internet?(nemam lan kabel navic, takze dostat kabel od pocitace k televizi by bylo tak na hodinu, tak aby to melo smysl :) ). Dekuji za pripadne rady.[/quote]

Určitě neaktualizuj přes internet, už tady byli dva uživatelé, kterým takto umřela TV (samsung) a musel přijet technik a vyměnit desku. Pokud ti TV nenačte žádné USB zařízení tak ji reklamuj.
mikeck (4)|14.12.2010 19:36
takze zkusil sem prece jen zapojit ten kabel s internetem, televize mi nedovolila manualne nastavit ip masku a dns, kdyz sem dal automaticky, tak mi to vypsalo jinou chybu. Externi hdd se pri zapojeni roztoci, ale u televize neni videt zadna akce. Po zmacknuti tlacitka na ovladaci to napise, ze neni nic pripojeno.
mikeck (4)|14.12.2010 20:10
rikate tedy, ze jina moznost nez reklamace neni? :(
danusko (127)|14.12.2010 20:10
[quote=greedyyy;314981]2 danusko
disk pripojis bezproblemov ale odporucam ti ho rozdelit na 2 particie
jednu fat/ntfs kde budes mat filmy
druhu si TV naformatuje na svoj FS a tam ti bude nahravat.
pokial das preformatovat cely disk prides o vsetky tvoje filmy ktore tam mas a nebudes moct k disku pristupovat ked ho pripojis k PC[/quote]

páni tak som to vyskúšal...
buď som úplný manták, alebo to bez toho CI modulu ani nenahráva?
ja mám proste digi tv od upc SR a digitálny príjem mi ide cez ten činský šunt (sett.box)
asi som skončil s PVR že?
:(
dik za info
dogs (351)|14.12.2010 20:14
[quote=danusko;315082]páni tak som to vyskúšal...
buď som úplný manták, alebo to bez toho CI modulu ani nenahráva?
ja mám proste digi tv od upc SR a digitálny príjem mi ide cez ten činský šunt (sett.box)
asi som skončil s PVR že?
:(
dik za info[/quote]

Přes to to nepůjde, ale pokud je na slovensku digitální vysílání DVB-T tak zapoj anténu do TV a budeš mít Vaše pozemní programy, které budeš moct i nahrávat. Ostatní jen sledovat přes ten čínský šunt.
Mayki07 (185)|14.12.2010 20:15
PVR funkce je aktivní pouze s digitálním tunerem DVB/T, DVB/S a DVB/C. Ty máš digitální programy nalazené na tom setopboxu a potom zřejmě přes scart nebo HDMI připojené do TV a to máš smůlu. Je to jako externí zdroj a TV z externího zdroje nahrávat neumí. (Je to asi schválně aby nešli kopírovat DVD a pod.) :-(
Mayki07 (185)|14.12.2010 20:19
[quote=mikeck;315081]rikate tedy, ze jina moznost nez reklamace neni? :([/quote]

Samozřejmě internet k sprovoznění USB nepotřebuješ, televize musí být schopna hned se základním firmware z obchodu rozpoznat USB zařízení. Pokud jsi do toho nehrabal (pokažený HACK TV, viď Greedyyy) tak je to na reklamaci. Já sám jsem na své TV vyzkoušel asi 6 různých flash disků a jeden 500GB extérní disk a TV všechny automaticky rozpoznala...
danusko (127)|14.12.2010 20:24
tak dik hoši

som si pomohol :(
mikeck (4)|14.12.2010 20:26
Televizi jsem vybalil, zapl, naladil a strčil tam 3 flashky, (zkousel sem fat32,fat,exfat, NTFS), externak a nic.Tak mi asi nezbyde nic nez reklamovat.
Pajdo (47)|14.12.2010 20:28
[quote=dogs;315083]Přes to to nepůjde, ale pokud je na slovensku digitální vysílání DVB-T tak zapoj anténu do TV a budeš mít Vaše pozemní programy, které budeš moct i nahrávat. Ostatní jen sledovat přes ten čínský šunt.[/quote]

..., ale na Slovensku to tym DVB-T ešte dlho nebude ako inde v normalnom svete ...
dogs (351)|14.12.2010 20:35
Mayki07: V prohlížeči se ti zobrazí zprávy správně jak jsi psal. Jako RSS?

Můžeš mě poslat zdrojový kód zobrazené stránky?
vasiks (107)|14.12.2010 20:58
[quote=dogs;314980]Budeš moct použít svůj disk, ale TV si ho naformátuje na svůj vlastní systém. Pokud nechceš přijít o filmy které tam máš, použij nějaký program na rozdělení disku a udělej si tam dva oddíly. Po připojení k TV se to bude tvářit jako když tam jsou dva disky, jeden necháš TV naformátovat a na ten budeš nahrávat
a z druhého budeš pouštět svoje filmy. Pozor po připojení k PC , ho bude chtít PC naformátovat, dáš storno a uvidíš svůj oddíl s filmama. ten druhý bude v PC nedostupný.

Nahrávat můžeš jen digitální nebo satelitní(kabelové vysílání)
Proč máš settopbox když TV má digitální tuner MPEG2/4 a kabelový tuner :)[/quote]

Návod na rozchození jakékoli USB flash (vyzkoušeno na jedné, možná některé kroky nejsou nutné). Postup, jaký jsem provedl já:

1. Smazat vše z USB pomocí utility od výrobce (možná zbytečné)
2.Vložit a zformátovat USB přes mediaplayer (napíše, že je nevhodná)
3. Zmáčknou GUIDE (EPG) vybrat pořad, který teprve bude, zmáčknout enter a vybrat nahrát. Zeptá se, zda formátovat zařízení, dát formátovat a potom Flash fungovala normálně.
vasiks (107)|14.12.2010 21:00
[quote=Mayki07;315085]Samozřejmě internet k sprovoznění USB nepotřebuješ, televize musí být schopna hned se základním firmware z obchodu rozpoznat USB zařízení. Pokud jsi do toho nehrabal (pokažený HACK TV, viď Greedyyy) tak je to na reklamaci. Já sám jsem na své TV vyzkoušel asi 6 různých flash disků a jeden 500GB extérní disk a TV všechny automaticky rozpoznala...[/quote]

já taky - asi něco špatně s televizí - na reklamaci
vasiks (107)|14.12.2010 21:02
[quote=Mayki07;315042]Takže, pokud zadám adresu skriptu do prohlížeče, zprávy se mi zobrazí, pokud ale tu samou adresu vložím do NetPlayeru vyhodí chybu že soubor nebyl nalezen ať zkontroluji adresu. Má někdo nějaký nápad?[/quote]

Sázím na špatný formát RSS souboru - mě se ruční editace RSS téměř nikdy nepovedla a Netplayer jí nevzal
dogs (351)|14.12.2010 21:51
[quote=vasiks;315103]Sázím na špatný formát RSS souboru - mě se ruční editace RSS téměř nikdy nepovedla a Netplayer jí nevzal[/quote]

Formát souboru má správný to jsem si ověřil, tipuji na chybu serveru, na mém to funguje.

Edituji ručně všechny RSS, respektive zdroje v XML, nebo PHP a vše funguje naprosto v pohodě. Jak jinak bych si mohl přidávat zdroje, upravovat apod.
Nesmíš používat poznámkový blok, doporučuji např. Notepad ++ (free v cz)

Pro uživatele z Prahy a okolí přidávám RSS - dopravní kamery TSK

[code]
Kamery TSK
TSK Praha - online kamery


[/code]
dogs (351)|14.12.2010 22:03
[quote]Původně odesláno od Mayki07
Takže, pokud zadám adresu skriptu do prohlížeče, zprávy se mi zobrazí, pokud ale tu samou adresu vložím do NetPlayeru vyhodí chybu že soubor nebyl nalezen ať zkontroluji adresu. Má někdo nějaký nápad?[/quote]

Na konci načtené stránky s emaily chybí


Tipoval jsem to na server, kontaktoval jsem pro jistotu widgeta a zde je odpověď:

[quote]- PHP skript pracuje moc dlouhou dobu. Je přerušen server. Musí se změnit nastavení serveru.[/quote]Takže zkusit jiný hosting - server
JUCE (265)|14.12.2010 23:36
[quote=FreeriderCZ;314877]Zajímavé je že na mé LE40C653 se mi 3D nepovedlo aktivovat. Ať nastavím v servisním menu 3D na ON nebo změním model třeba na C750, tak se vždycky položka v servisním menu přestaví zpátky na OFF.[/quote]

Presne tak. To isté je aj u mňa, ako som to tu už aj napísal. Takže sme na tom narovnako.

[quote=dogs;314862]
1. Stiskněte tlačítko CONTENT, pak zobrazení
Objeví se menu.
2. Stisknutím tlačítka ◄ nebo ►, pak vyberte 3D.
[/quote]
Tak žiaľ menu 3D po stlačení tlačidla CONTENT tam nemám. A to som mal prepnutú tú 3D stanicu a TV prepnutý na model C750. Tak zatiaľ odkladám pokusy s 3D. Necháme to asi na väčších odborníkov :)

Inak model TV mi ide prepínať v servisnom menu už iba vtedy, ak použijem postup cez hotelové menu a Copy TV to USB.

Cez víkend plánujem pripojiť-namapovať sieťový disk a taktiež sa pohrať s poštou v Netplayery. Snáď to zvládnem :)
dogs (351)|15.12.2010 01:48
[quote=JUCE;315130]
Tak žiaľ menu 3D po stlačení tlačidla CONTENT tam nemám. A to som mal prepnutú tú 3D stanicu a TV prepnutý na model C750. Tak zatiaľ odkladám pokusy s 3D. Necháme to asi na väčších odborníkov :)[/quote]

No opravdu jde o to jaký je uvnitř hardware, na druhou stranu mají všechny TV LE**C6, 7, 8 Serie 3D i bez 3D stejný firmware..............


[quote=JUCE;315130]
Cez víkend plánujem pripojiť-namapovať sieťový disk a taktiež sa pohrať s poštou v Netplayery. Snáď to zvládnem :)[/quote]

Poštu v Netplayeru zvládneš, nic na tom není, pouze je třeba použít server podporující IMAP.
ritchi (225)|15.12.2010 03:08
[quote=danusko;315082]páni tak som to vyskúšal...
buď som úplný manták, alebo to bez toho CI modulu ani nenahráva?
ja mám proste digi tv od upc SR a digitálny príjem mi ide cez ten činský šunt (sett.box)
asi som skončil s PVR že?
:(
dik za info[/quote]

Zabrzdena UPCsk ma v DVB-T odkodovanych myslim 7 programov,ktore mozes s PVR nahravat v digitalnej kvalite,ostatne mozes sledovat bud cez ten cinsky smejd,kde vlastne nejde ani o plnohodnotny prijem DVB-T a kde sa digitalny signal dekoduje do analogoveho,alebo potom v samotnom analogu.Pridajte sa na FB do skupiny "Nechceme od UPC settopboxy ale CI modul pre TV".
Freelanders (19)|15.12.2010 09:12
Měby docela zajímal u téhle generace , celkově 6serie Iput Lag ... přeci jen k televizy bych rád měl připojený PS3 a nerad bych aby se kvuli IL trhal či dokonce spomaloval obraz , jako by nestačilo že poslední generace konzolí mají Framerate lock na 30 snímcích ... Má někdo skušenosti s konzolovím hraním na téhle serii Tv ... na začátku se píše o docela vysokých číslech
danusko (127)|15.12.2010 09:22
[quote=ritchi;315148]Zabrzdena UPCsk ma v DVB-T odkodovanych myslim 7 programov,ktore mozes s PVR nahravat v digitalnej kvalite,ostatne mozes sledovat bud cez ten cinsky smejd,kde vlastne nejde ani o plnohodnotny prijem DVB-T a kde sa digitalny signal dekoduje do analogoveho,alebo potom v samotnom analogu.Pridajte sa na FB do skupiny "Nechceme od UPC settopboxy ale CI modul pre TV".[/quote]

určite sa pridám do skupiny na FB...možno si to niekto všimne však FB to je už pojem :) (bez irónie)
lacib (389)|15.12.2010 12:45
[quote=ritchi;315148]Zabrzdena UPCsk ma v DVB-T odkodovanych myslim 7 programov,ktore mozes s PVR nahravat v digitalnej kvalite,ostatne mozes sledovat bud cez ten cinsky smejd,kde vlastne nejde ani o plnohodnotny prijem DVB-T a kde sa digitalny signal dekoduje do analogoveho,alebo potom v samotnom analogu.Pridajte sa na FB do skupiny "Nechceme od UPC settopboxy ale CI modul pre TV".[/quote]

DigiTV to iste, som tam vcera volal, ani velmi neplanuju prechod na CI, vravim, gratulujem vam.
nastastie ja nemam spominane DigiTV, to je pre rodicov...
RossiD (1271)|15.12.2010 12:53
Dnes jsem objednal LE55C670,jsou veskere zde zminovane "ficurinky" z LE40C650 pouzitelne i na mnou objednanem modelu?Dekuji za info ...
lacib (389)|15.12.2010 14:17
ano, su..napr JUCE to vsetko robi na C670.. :)
mpaulen (61)|15.12.2010 14:49
nezkoušel někdo, jestli v TV funguje USB flash Corsair Voyager 8GB?
immortalko (11)|15.12.2010 15:06
[quote=Pajdo;315088]..., ale na Slovensku to tym DVB-T ešte dlho nebude ako inde v normalnom svete ...[/quote]

podla toho kde bývaš ja chytám v RK 68 kanál na túto "anténu" s menšou úpravou a mám STV1 STV2 JOJ a Markízu a šlape to bez vypadávania (kockovania) obrazu
dogs (351)|15.12.2010 15:32
[quote=RossiD;315234]Dnes jsem objednal LE55C670,jsou veskere zde zminovane "ficurinky" z LE40C650 pouzitelne i na mnou objednanem modelu?Dekuji za info ...[/quote]

Naprosto bez problémů, stejný model jako C650 - pouze navíc satelitní tuner. Vše šlape.
dogs (351)|15.12.2010 15:33
[quote=mpaulen;315261]nezkoušel někdo, jestli v TV funguje USB flash Corsair Voyager 8GB?[/quote]

Proč by neměl, mě to zatím vzalo vše co jsem tam dal a ostatním zde na fóru také. :)
lacib (389)|15.12.2010 16:58
mame novy fw, 3005. kto bude prvy odvazlivec? :)
samozrejme nie je problem downgrade-ovat ak by sa pripadne stratila moznost spojazdnit PVR. :)

EDIT// nieco k novemu fw..


1. Title
2010 PDP C65** & 7*** Firmware for sefl-upgrade
2. Applicable Model
PS**C6000 7000 series
3. Description
T-VALDEUC-3005.1

. Power On error when CAM is inserted
(especially, Samsung CAM, T-REX CAM, Orecrypt CAM, Boxer CAM)
. Audio is cut off when playing recorded TV with specific stream in Poland
. Add ''Nordic'' region in PnP step with T2 Tuner
. Add Yahoo widget(Internet @TV)
. ''Digital text'' menu is not showed when selecting ''Estonia'' as country. (Estonia)
. Latch up sometimes when entering ''3D Optimisation'' with 3D ''on''
. [PDP TV] Judder with 3D ''smooth'' mode (24Hz => 60Hz)
. Recorded TV is stopped if TF1 widget is played on TF1 channel.
. When watching and turning off/on several times, network setting is failed.
(Mac address error)
bhuztr (3)|15.12.2010 18:29
Jde nahraný film přehrát a upravit na PC?
Mayki07 (185)|15.12.2010 18:48
[quote=bhuztr;315299]Jde nahraný film přehrát a upravit na PC?[/quote]

Bohužel zatím ne, je to chráněné DRM ochranou... :-(
vasiks (107)|15.12.2010 19:06
[quote=Mayki07;315304]Bohužel zatím ne, je to chráněné DRM ochranou... :-([/quote]

Zkoušel to někdo alespoň přehrát pod linuxem? Já bohužel mám jen windows.