Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

JUCE (265)|17.12.2010 22:49
[quote=fibos;315695]Ve specifikaci TV řady C650 je napsáno " Podpora bezdrátového dálkového ovladače". Co to je?
Nižší řady jako třeba C570, C630 atd. tuto podporu nemají. Nemůže to být právě podpora i pro 3D brýle? Senzor IR.
Je to přímo na stránkách Samsungu.[/quote]
Ja si myslím, že to je ovládanie ako napr. keď kliknem pravým tlačidlom vo Win7 na nejaké video a dám voľbu "Prehrať v" a zvolím názov TV. Spustí sa mi ovládanie WMP a v TV sa začne prehrávať to video.
Prehrat v TV.jpg
samsa (22)|17.12.2010 22:50
Ahoj,
Přidávám návod na zprovoznění widgetu s NetPlayerem - možno přehrávat www stránky podporující RSS.

Vytvoření nového účtu Internet@TV

1. Na DO: INTERNET
2. Prejdu do "Nastaveni"
3. Vyberu položku "Přihl. ID Internet@TV"
4. Vyberu "Vytvoř"
5. Napisu nazev uctu např. "Develop"
6. Zadam PIN kod (později budeme potřebovat)
7. Odejdu ze všech menu

Přihlášení

1. Na DO: INTERNET
2. Na DO: červené tlačítko A
3. vyberu účet "Develop"
4. Zadam kod PIN
5. Potvrdim na DO: OK

Zadani IP adresy nového serveru

1. Musim být přihlášen jako "Develop"
2. Přejdu do menu "Nastaveni"
3. Vyberu "Vývoj"
4. Vyberu "Nastaveni IP serveru"
5. Napíšu IP "91.121.84.162"
6. Na DO: OK

Aktualizace widgetu

1. Musím být pořád nalogovaný jako "Develop"
2. Přejdu do menu "Nastaveni"
3. Vyberu "Vývoj"
4. Vyberu "Synchronizace uživatelských aplikací"
5. Počkám na potvrzovací okno o ukončení synchronizace
6. Na DO: OK

No a měl by Vám widget s NetPlayerem přibýt mezi ostatními widgety :-).

Spustte a v položce RSS zadejte třeba tuto adresu

http://aktualne.centrum.cz/feeds/rss/?photo=1

a mužete si prohlížet zprávy na centrumu :-) nebo

http://files.uloziste.com/609ee65e80dbaa43/rss.xml
samsa (22)|17.12.2010 23:04
[quote=lacib;315618]prosim vas, vcera mi asi prestal fungovat tuner v tv. tv aj po zapojeni kablovky aj vlastnej anteny stale hlasi slaby signal alebo nepripojenu antenu.
v menu sa neda ist ani do nastaveni kanalov ani na plug&play..
nejaky napad na rozbehnutie?[/quote]

Zdar,
nevim zdali ti prestal fungovat tuner jen tak a nebo zdali jsi nezkousel aktivaci PVR dle meho navodu. Pokud ano a pokud by jsi zapomel vypnout ten hotelovej mod, tak pak mas automaticky blokovany tuner a nemuzes v nem nic menit a ani u PnP. Takže si v servisnim menu zkontroluj zdali mas hotelovy mod OFF a pak uvidis. myslim si ze to bude tim :-). Taky se mi to stalo a docela jsem se vylekal ze nemuzu ladit stanice :-).
dogs (351)|18.12.2010 01:54
[quote=samsa;315828]Zdar,
nevim zdali ti prestal fungovat tuner jen tak a nebo zdali jsi nezkousel aktivaci PVR dle meho navodu. Pokud ano a pokud by jsi zapomel vypnout ten hotelovej mod, tak pak mas automaticky blokovany tuner a nemuzes v nem nic menit a ani u PnP. Takže si v servisnim menu zkontroluj zdali mas hotelovy mod OFF a pak uvidis. myslim si ze to bude tim :-). Taky se mi to stalo a docela jsem se vylekal ze nemuzu ladit stanice :-).[/quote]

Ty asi nečteš toto vlákno od začátku..........
Myslím, že lacib už má PVR dávno aktivované, ještě předtím než ty jsi se zde vůbec zaregistroval :-)

Pokud necháš hotelový mód zapnutý tak naladěné stanice normálně fungují, pouze nefunguje EPG - vyzkoušeno !!
dogs (351)|18.12.2010 02:10
V mém návodu na čtení pošty v TV (viz můj podpis) opraven script na načítání pošty. Upraveno kvůli odezvám serveru, někomu to dělalo problémy. Nyní načítá posledních 10 zpráv.
Buď si stáhněte celý script nebo si upravte stávající - přidejte označené položky


if($inbox = imap_open($server, $user, $password))
{
$msgcnt = imap_num_msg($inbox);
if($msgcnt > 0)
{
[COLOR=Red]if($msgcnt > 10)
{$msgmax=$msgcnt-10;}
else
[/COLOR][COLOR=Red] {$msgmax=0;}[/COLOR]

for($msgno = $msgcnt; $msgno >[COLOR=#330033] [COLOR=Red]$msgmax[/COLOR][/COLOR]; $msgno--)
{
$header=imap_headerinfo($inbox, $msgno, 80, 80);
$struct = imap_fetchstructure($inbox, $msgno);
dogs (351)|18.12.2010 02:26
[quote=samsa;315827]Ahoj,
Přidávám návod na zprovoznění widgetu s NetPlayerem - možno přehrávat www stránky podporující RSS.

Vytvoření nového účtu Internet@TV

-
-
-
-

a mužete si prohlížet zprávy na centrumu :-) nebo

http://files.uloziste.com/609ee65e80dbaa43/rss.xml[/quote]

Fakt dobrej návod :D
Hlavně ten odkaz na xml, alespoň jsi mohl vytvořit svůj xml soubor, myslím že tento jsem tvořil já a už jsem ho tu někde přidával :D myslím že zde:

https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=303206&postcount=613
dogs (351)|18.12.2010 03:24
[quote=rudlus;315805]dnes som si kupil LE40c630 s panelom SQ3 mam tam fw 2010/09/06_001002...ked chcem ktulizovat na najnovsi mozem tam dat najnovsi fw z c650 alebo radsej 1016 urceny pre c630*??

nejak tomu nechapem...su tam na vyber dve moznosti :

All OS T-VAL6DEUC-1016.0 Upgrade File(USB type) 15 Dec, 2010 34.32 ENGLISH
All OS T-MSX6DEUC-1002.1 Upgrade File(USB type) 15 Dec, 2010 51.21 ENGLISH

ktory mam dat az nieco nedoj...????


dakujem[/quote]

Model LE40c630 nemá Internet@TV, firmware pro C650 tam rozhodně nedávej !
Použij firmware který máš uvedený u svého modelu, což je T-VAL6DEUC-1016.0 nebo T-MSX6DEUC-1002.1 záleží na druhu desky, pokud nahraješ na usb flash disk obě, řekl bych že TV si vybere ten správný.
Jinak typ firmware zjistíš v servisním menu hned na začátku, při vypnuté TV zmáčkni postupně INFO - MENU - MUTE – POWER.
Upozorňuji, že vstupem do servisního menu se ti ztratí veškeré nastavení.

[quote]Je nach Art des verbauten "Motherboards" kann die Firmware entweder die Zeichenfolge T-VAL6DEUC bzw.T-MSX6DEUC aufweisen.[/quote]
rudlus (539)|18.12.2010 07:47
dakujem velmi pekne.fw zistim aj v menu netreba chodit tam kam netreba.pytam sa preto lebo tu uz niekto radil ze nie je problem tam dat aj fw z c650 len sa mi to moc nezdalo..ja tu s PVR a pod-experimentovat nebudem-skor nemusim kedze signal prijimam vyhradne s HD stb kde je funkcia pvr velni dobre zvladnuta.
dakujem este raz a prajem krasne vianoce vsetkym
greedyyy (314)|18.12.2010 09:13
[quote=dogs;315840]V mém návodu na čtení pošty v TV (viz můj podpis) opraven script na načítání pošty. Upraveno kvůli odezvám serveru, někomu to dělalo problémy. Nyní načítá posledních 10 zpráv.
Buď si stáhněte celý script nebo si upravte stávající - přidejte označené položky


if($inbox = imap_open($server, $user, $password))
{
$msgcnt = imap_num_msg($inbox);
if($msgcnt > 0)
{
[COLOR=Red]if($msgcnt > 10)
{$msgmax=$msgcnt-10;}
else
[/COLOR][COLOR=Red] {$msgmax=0;}[/COLOR]

for($msgno = $msgcnt; $msgno >[COLOR=#330033] [COLOR=Red]$msgmax[/COLOR][/COLOR]; $msgno--)
{
$header=imap_headerinfo($inbox, $msgno, 80, 80);
$struct = imap_fetchstructure($inbox, $msgno);[/quote]

zdar v subore si zabudol upravit tento riadok for($msgno = $msgcnt; $msgno >[COLOR=#330033] [COLOR=Red]$msgmax[/COLOR][/COLOR]; $msgno--)

chyba tam prave to $msgmax

inak navod je fajn len obcas mi skript v TV zblbne a miesto toho aby mail ukazal na novej stranke ukaze ho v horenj polovici stranky s vypisom mailov. (akoby v casti description - tej kde je obrazok). nemam tu fotak aby som to prilozil. nerobi to stale, zvacsa na poslednom emaile v rade.

pozeram ze tvwidget am datum poslednej zmeny 14.12. nevsimol som si ziadne zmeny.
stale mi mrzne ked pri streamingu slacim exit alebo pover a nezobrazuje sa ikona zvuku.
dkdkdk (65)|18.12.2010 11:30
Pod internet@tv přibyly Tipy pro uživatele (velké okno vlevo) - dříve jen statický obrázek, teď je tam stručný návod na instalaci widgetů

V Yahoo widgetu je také nově Youtube - osobně se mi líbí víc než orig. Samsung verze

Hláška Došlo k rušení... při pokusu o vstup do Samsung Apps stále trvá - snad budou nějaké změny k lepšímu pro 2011.
dogs (351)|18.12.2010 14:11
[quote=greedyyy;315856]zdar v subore si zabudol upravit tento riadok for($msgno = $msgcnt; $msgno >[COLOR=#330033] [COLOR=Red]$msgmax[/COLOR][/COLOR]; $msgno--)

chyba tam prave to $msgmax

inak navod je fajn len obcas mi skript v TV zblbne a miesto toho aby mail ukazal na novej stranke ukaze ho v horenj polovici stranky s vypisom mailov. (akoby v casti description - tej kde je obrazok). nemam tu fotak aby som to prilozil. nerobi to stale, zvacsa na poslednom emaile v rade.

pozeram ze tvwidget am datum poslednej zmeny 14.12. nevsimol som si ziadne zmeny.
stale mi mrzne ked pri streamingu slacim exit alebo pover a nezobrazuje sa ikona zvuku.[/quote]

Díky za upozornění, opraven přiložený soubor u návodu.

Ostatní předám, uvidíme co se s tím dá dělat.
FreeriderCZ (44)|18.12.2010 14:38
[quote=dkdkdk;315884]
V Yahoo widgetu je také nově Youtube - osobně se mi líbí víc než orig. Samsung verze
[/quote]
Díky za tip ohledně nového Youtube widgetu. Vypadá pěkně, ale nevíte někdo jestli se dá přes něj přihlásit na youtube účet abych viděl svá oblíbená videa?
vsp (704)|18.12.2010 15:01
dokazal by nekdo zprovoznit muvi.cz televizi na samsungu? prehraje samsung FLV?

coi autor widgetu?
dogs (351)|18.12.2010 16:25
[quote=vsp;315918]dokazal by nekdo zprovoznit muvi.cz televizi na samsungu? prehraje samsung FLV?

coi autor widgetu?[/quote]

FLV přehraje, ale pouze verzi 8, RTMP přehraje v pohodě. Ale widget nemá starý adobe flash, nemůže napsat kod a vytvořit soubor swf. Jinak už by jela i nova, zdrojové soubory máme. Je potřeba aby někdo vytvořil ve Flash soubor swf, bud ve starém flash nebo v novém a vyexportovat do starého. Podrobnosti bych zaslal. Najde se někdo ??

Edit: probíhají nějaké testy, Samsung upravil flash v TV, něco už nám to přehrává, ale jsou tam nějaké problémy. RTMP jde, ale chce to ještě čas.
zdedos (5)|19.12.2010 16:18
[quote=dogs;315840]V mém návodu na čtení pošty v TV (viz můj podpis) opraven script na načítání pošty. Upraveno kvůli odezvám serveru, někomu to dělalo problémy. Nyní načítá posledních 10 zpráv.
Buď si stáhněte celý script nebo si upravte stávající - přidejte označené položky


if($inbox = imap_open($server, $user, $password))
{
$msgcnt = imap_num_msg($inbox);
if($msgcnt > 0)
{
[COLOR=Red]if($msgcnt > 10)
{$msgmax=$msgcnt-10;}
else
[/COLOR][COLOR=Red] {$msgmax=0;}[/COLOR]

for($msgno = $msgcnt; $msgno >[COLOR=#330033] [COLOR=Red]$msgmax[/COLOR][/COLOR]; $msgno--)
{
$header=imap_headerinfo($inbox, $msgno, 80, 80);
$struct = imap_fetchstructure($inbox, $msgno);[/quote]
Zdravím, snažím se zprovoznit maily přes NetPlayer, ale stále se to nedaří. V základní nabídce je uvedeno, že funkce není zatím dostupná. I přesto jsem si vytvořil skript, umístil jej na server, ale stále nic.Sleduji tady diskuzi,dělám upravy podle zde uvedených příspěvků,ale pořád to nejde. Prosím o zkušenosti.....
vsp (704)|19.12.2010 16:52
"aby někdo vytvořil ve Flash soubor swf"
- swf myslis jako rozhrani playeru spustitelne v samsungu nebo co presne?

Nova vysila rtmp stream a muvi ma soubory flv, normalne pres http, pokud je mi znamo.

K cemu je vlastne ten Netplayer 2.0 (v souvislosti s filmy) a kde lze ziskat SDK (know how) pro tvorbu vlastnoiho Samsung Widgetu?

- jak to bude s CT archivem, co ma jet od ledna i v Samsungu?
vsp (704)|19.12.2010 17:01
[quote=JUCE;315826]Ja si myslím, že to je ovládanie ako napr. keď kliknem pravým tlačidlom vo Win7 na nejaké video a dám voľbu "Prehrať v" a zvolím názov TV. Spustí sa mi ovládanie WMP a v TV sa začne prehrávať to video.[/quote]

tak toto ve Win7 nemam, a kde jsi si to pojmenoval to "tv v izbe 1", to jsi musel nekde zadat ne?
vsp (704)|19.12.2010 17:03
[quote=dogs;315837]Ty asi nečteš toto vlákno od začátku..........
Myslím, že lacib už má PVR dávno aktivované, ještě předtím než ty jsi se zde vůbec zaregistroval :-)

Pokud necháš hotelový mód zapnutý tak naladěné stanice normálně fungují, pouze nefunguje EPG - vyzkoušeno !![/quote]

Hlavne jsou orezane i dalsi funkce, napr. nelze vlezt do ladiciho menu apod..
dogs (351)|19.12.2010 18:08
[quote=zdedos;316183]Zdravím, snažím se zprovoznit maily přes NetPlayer, ale stále se to nedaří. V základní nabídce je uvedeno, že funkce není zatím dostupná. I přesto jsem si vytvořil skript, umístil jej na server, ale stále nic.Sleduji tady diskuzi,dělám upravy podle zde uvedených příspěvků,ale pořád to nejde. Prosím o zkušenosti.....[/quote]

Server kde je uložený script musí podporovat IMAP. Zkus napsat adresu svého scriptu do prohlížeče....co se ti zobrazí ?? Pokud zprávy ve struktuře RSS tak to musí běhat i v NetPlayeru, pokud ti to napíše "Bez funkce IMAP" musíš změnit server.
dogs (351)|19.12.2010 18:15
[quote=vsp;316194]"aby někdo vytvořil ve Flash soubor swf"
- swf myslis jako rozhrani playeru spustitelne v samsungu nebo co presne? [/quote]

přesně, musí se vlastně napsat přehrávač, už se něco testuje, tak uvidíme.

[quote]Nova vysila rtmp stream a muvi ma soubory flv, normalne pres http, pokud je mi znamo.[/quote]Přesně jde o NOVU, chtěl bych jí zprovoznit, tlačím na tvůrce widgetu..............

[quote]K cemu je vlastne ten Netplayer 2.0 (v souvislosti s filmy) a kde lze ziskat SDK (know how) pro tvorbu vlastnoiho Samsung Widgetu?
[/quote]Můžeš přehrávat podcasty z netu, serialy a filmy z kinotip.cz (zatím)
SDK jde získat na stránce Samsungu, pošlu ti přesnou adresu ale až v noci jsem u jiného PC

[quote]- jak to bude s CT archivem, co ma jet od ledna i v Samsungu?[/quote]No měl by být od ledna :)
dogs (351)|19.12.2010 18:22
[quote=vsp;316201]tak toto ve Win7 nemam, a kde jsi si to pojmenoval to "tv v izbe 1", to jsi musel nekde zadat ne?[/quote]

Já to ve Win 7 mám taky, TV by jsi měl vidět: tento počítač - síť, je tam.
A jak psal JUCE přehrávání přes pravé tlačítko myši funguje skvěle. Pokud v síti nevidíš TV tak máš špatně nastavenou síť a sdílení.
JUCE (265)|19.12.2010 18:27
[quote=vsp;316201]tak toto ve Win7 nemam, a kde jsi si to pojmenoval to "tv v izbe 1", to jsi musel nekde zadat ne?[/quote]
Pomenovanie TV: Content / AllShare / červené tlačidlo A Nastavenie / prvá záložka Nastavenie / všetky tri položky som zapol a posledná je názov TV.
Ja mám takúto možnosť "Prehrať v" iba pri niektorých video súboroch. Pri niektorých to ide a napr. pri mkv to nejde. Neviem prečo. A hlavne musí byť to video na HDD, ktoré je v PC. Na pripojenom sieťovom úložisku mi takú možnosť neponúka.
dogs (351)|19.12.2010 18:34
[quote=JUCE;316230]Pomenovanie TV: Content / AllShare / červené tlačidlo A Nastavenie / prvá záložka Nastavenie / všetky tri položky som zapol a posledná je názov TV.
Ja mám takúto možnosť "Prehrať v" iba pri niektorých video súboroch. Pri niektorých to ide a napr. pri mkv to nejde. Neviem prečo. A hlavne musí byť to video na HDD, ktoré je v PC. Na pripojenom sieťovom úložisku mi takú možnosť neponúka.[/quote]

Mě MKV myslím šlo, ale nejde třeba WMV Tv nepodporuje kodek

Edit: mkv nejde
tomas.vecera (9)|19.12.2010 21:36
Televizi mám týden a mám malý problém s Internet@TV. Po prvním spuštění se aplikace asi 2x bez problémů aktualizovala. Nyní při každém spuštění napíše, že je třeba opět aktualizovat, po potvrzení se začne aktualizovat Yahoo widget. Proběhne aktualizace 1/1 a naskočí 2/1, přičemž se to zastaví a musím z @TV vyskočit. Toto se děje po každém zapnutí. Obnovení aplikace do výchozího nastavení nepomohlo, aktualizace fw na 3005.1 také ne. Nevíte někdo co s tím? Factory reset se mi zatím moc dělat nechce.
Matoni77 (1)|20.12.2010 00:29
Je možné použit v netpayer 2 tieto odkazy?http://www.metafeeds.com/channel/international---czech
dogs (351)|20.12.2010 02:20
[quote=Matoni77;316335]Je možné použit v netpayer 2 tieto odkazy?http://www.metafeeds.com/channel/international---czech[/quote]

Ne, zkoušel jsem to a zatím ne.
dogs (351)|20.12.2010 03:14
[quote=vsp;316194] a kde lze ziskat SDK (know how) pro tvorbu vlastnoiho Samsung Widgetu?

[/quote]

Tady máš Yahoo
http://connectedtv.yahoo.com/developer/

Samsung je zde
http://www.samsungsmarttvchallenge.eu/info/resources#sdk

FAQ:
http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&tl=cs&u=http%3A%2F%2Fwww.samsungsmarttvchallenge.eu%2Finfo%2Ffaq
zdedos (5)|20.12.2010 07:54
[quote=dogs;316219]Server kde je uložený script musí podporovat IMAP. Zkus napsat adresu svého scriptu do prohlížeče....co se ti zobrazí ?? Pokud zprávy ve struktuře RSS tak to musí běhat i v NetPlayeru, pokud ti to napíše "Bez funkce IMAP" musíš změnit server.[/quote]

@dogs
To je mi všechno jasné...V prohlížeči vidím mailovou zprávu OK, vytvořila se mi i nová RSS záložka, ale na TV v NetPlayeru mi to oznamuje chybu, že soubor nebyl nalezen ať zkontroluji adresu. Díky za radu.
shi-tzu (7)|20.12.2010 09:28
Ahoj,včera jsem si koupil verzi LE40C654.Je to verze 650ky,ale vyrobena pro datart.Během seznamováním se s ní jsem narazil na tento problém:Když kliknu na tlačítko internet,spustí se služba internet@TV a vyskočí hláška o aktualizaci.Vypadá to takto:
AKTUALIZACE SLUŽBY
yahoo
(2/1)
instalace služby.....
Zkoušel jsem počkat,jestli se něco nebude dít,ale ani po cca 30ti minutách nic.Dá se z toho jen vyjet ven tlačítkem return nebo exit,ale ukončí se tím internet@TV.Při prvním spuštění TV internet@TV normálně fungovalo.
Nemáte někdo tip co s tím udělat,aby to zase fungovalo?
Děkuji za případnou pomoc.
RADEK
dkdkdk (65)|20.12.2010 10:03
Do konce roku má probíhat servisování @TV.
lacib (389)|20.12.2010 12:01
[quote=lacib;315618]prosim vas, vcera mi asi prestal fungovat tuner v tv. tv aj po zapojeni kablovky aj vlastnej anteny stale hlasi slaby signal alebo nepripojenu antenu.
v menu sa neda ist ani do nastaveni kanalov ani na plug&play..
nejaky napad na rozbehnutie?[/quote]

tak bol to len zapnuty hotel mode, pozor na to... :)
lacib (389)|20.12.2010 13:23
[quote=dogs;315837]Ty asi nečteš toto vlákno od začátku..........
Myslím, že lacib už má PVR dávno aktivované, ještě předtím než ty jsi se zde vůbec zaregistroval :-)

Pokud necháš hotelový mód zapnutý tak naladěné stanice normálně fungují, pouze nefunguje EPG - vyzkoušeno !![/quote]

ano, laci mauz davno PVR, ale hotelovy mod a rozsirene servisne menu lakalo aj mna, tak som zapol hotelovy mod...preto tie problemy...ale uz som na to prisiel...
tomas.vecera (9)|20.12.2010 13:58
[quote=shi-tzu;316366]...
Když kliknu na tlačítko internet,spustí se služba internet@TV a vyskočí hláška o aktualizaci.Vypadá to takto:
AKTUALIZACE SLUŽBY
yahoo
(2/1)
instalace služby.....
Zkoušel jsem počkat,jestli se něco nebude dít,ale ani po cca 30ti minutách nic.Dá se z toho jen vyjet ven tlačítkem return nebo exit,ale ukončí se tím internet@TV.Při prvním spuštění TV internet@TV normálně fungovalo.
...[/quote]

Úplně stejnej problém mám taky viz. příspěvek víš. Doufejme, že se to časem samo nějak vyřeší.
dogs (351)|20.12.2010 14:31
[quote=zdedos;316353]@dogs
To je mi všechno jasné...V prohlížeči vidím mailovou zprávu OK, vytvořila se mi i nová RSS záložka, ale na TV v NetPlayeru mi to oznamuje chybu, že soubor nebyl nalezen ať zkontroluji adresu. Díky za radu.[/quote]

Předpokládám, že adresu v netPlayeru máš správnou...:) Ne teď vážně, použil si už upravený script ? Nebo máš ještě ten původní ? U původního zlobilo načítání hodně zpráv kvůli odezvě serveru. Pokud máš už nový skript, tak ho ještě jednou zkontroluj zda tam není nějaká chybka. Musí to fungovat, používám to denně.
Poslední možnost - vymaž ze scriptu své údaje(už. jméno, heslo, server) a pošli mě ho. Vyzkouším ho.
zdedos (5)|20.12.2010 15:02
[quote=dogs;316418]Předpokládám, že adresu v netPlayeru máš správnou...:) Ne teď vážně, použil si už upravený script ? Nebo máš ještě ten původní ? U původního zlobilo načítání hodně zpráv kvůli odezvě serveru. Pokud máš už nový skript, tak ho ještě jednou zkontroluj zda tam není nějaká chybka. Musí to fungovat, používám to denně.
Poslední možnost - vymaž ze scriptu své údaje(už. jméno, heslo, server) a pošli mě ho. Vyzkouším ho.[/quote]
Díky za reakci ...:-) Script jsem upravil podle tvého doporučení, kontroloval jsem jej, ale nic jsem nenašel.Snad jsem nic nepřehlédl. Ale pošlu ti jej, jestli tam něco nenajdeš ty. Moje údaje jsem nahradil "xxxxx" a příponu php jsem změnil na txt.
greedyyy (314)|20.12.2010 15:25
ono by asi bolo dobre upresnit na ktorej domene ti to bezi a ci ma funkcny imap
ty sa totiz pripajas k POP3 a nie k IMAP
aspon podla toho co pises {pop3.xxxxx.cz:110/pop3}INBOX"; su to dva rozdielne protokoly a POP3 ti v TV nepojde.
imap bezi na porte 143
pozeram ze to tam dokonca aj mas zapoznamkovane
//Dla protokołu POP3 (PORT 110) "{host/pop3:110}INBOX";
//Dla protokołu IMAP (PORT 143) "{host/imap:143}INBOX";

inak ak niekto pouziva gmail tak je to este trosku komplikovanejsie.
tam sa traba pripajat k ssl portu
$server="{imap.gmail.com:993/imap/ssl}INBOX";
dogs (351)|20.12.2010 17:45
[quote=greedyyy;316426]ono by asi bolo dobre upresnit na ktorej domene ti to bezi a ci ma funkcny imap
ty sa totiz pripajas k POP3 a nie k IMAP
aspon podla toho co pises {pop3.xxxxx.cz:110/pop3}INBOX"; su to dva rozdielne protokoly a POP3 ti v TV nepojde.
imap bezi na porte 143
pozeram ze to tam dokonca aj mas zapoznamkovane
//Dla protokołu POP3 (PORT 110) "{host/pop3:110}INBOX";
//Dla protokołu IMAP (PORT 143) "{host/imap:143}INBOX";

inak ak niekto pouziva gmail tak je to este trosku komplikovanejsie.
tam sa traba pripajat k ssl portu
$server="{imap.gmail.com:993/imap/ssl}INBOX";[/quote]

Nejde o to zda se připojuješ k POP3 nebo IMAP, ale server kde je script musí podporovat funkci IMAP.
Já používám schránku na volny.cz a normálně se připojuji k protokolu POP3 a v NetPlayeru to běží. Ale scripty mám na serveru kde mám hosting a který podporuje IMAP.
Tady se jedná o funkci imap_open: http://php.net/manual/en/function.imap-open.php
[quote]This function can also be used to open streams to POP3 and NNTP servers, but some functions and features are only available on IMAP servers. [/quote]Pokud někdo používá server v PC, ve windows se dá doinstalovat (IMAP POP3 and NNTP functions) - http://php.net/manual/en/install.windows.extensions.php
Jinak je vyzkoušeno, že např na hostingu www.php5.cz to běhá bez problémů.
dogs (351)|20.12.2010 17:50
[quote=zdedos;316423]Díky za reakci ...:-) Script jsem upravil podle tvého doporučení, kontroloval jsem jej, ale nic jsem nenašel.Snad jsem nic nepřehlédl. Ale pošlu ti jej, jestli tam něco nenajdeš ty. Moje údaje jsem nahradil "xxxxx" a příponu php jsem změnil na txt.[/quote]

Do tvého scriptu jsem zadal své údaje a běží to bez problémů, chyba bude na straně serveru, zkus jiný.
Jinak nádherné zelené písmo :D
Freelanders (19)|20.12.2010 18:25
Nemužu chytit multiplex 3 s černé hory prosím o rady jak ho naladit koupil sem novou antenu a settobox mi stejně kanály nova prima a barandov nenajde už sem zoufalý :D
zdedos (5)|20.12.2010 21:04
[quote=dogs;316451]Do tvého scriptu jsem zadal své údaje a běží to bez problémů, chyba bude na straně serveru, zkus jiný.
Jinak nádherné zelené písmo :D[/quote]

@dogs
Tak už mi to chodí..:-) Chyba byla na mé straně, v adrese ke scriptu musím uvést přesně cestu s velkými a malými písmeny. A já jsem to měnil ještě před tou změnou ve scriptu a pak jsem nechal všechny malá písmena.Tak zkušenost i pro ostatní - přesně uvést cestu ke scriptu. Jinak díky za skvělou práci a pomoc a jen tak dál.
dogs (351)|20.12.2010 21:07
[quote=zdedos;316519]@dogs
Tak už mi to chodí..:-) Chyba byla na mé straně, v adrese ke scriptu musím uvést přesně cestu s velkými a malými písmeny. A já jsem to měnil ještě před tou změnou ve scriptu a pak jsem nechal všechny malá písmena.Tak zkušenost i pro ostatní - přesně uvést cestu ke scriptu. Jinak díky za skvělou práci a pomoc a jen tak dál.[/quote]

Není zač, hlavně že se to vyřešilo :)
nin (388)|21.12.2010 00:37
Chtel bych pozadat nekoho s pristupem do TV pres terminal (telnet/SSH), zda by opet nemohl stahnout aktualni verzi obou netplayeru.
vsp (704)|21.12.2010 03:05
[quote=dogs;316345]Ne, zkoušel jsem to a zatím ne.[/quote]

a co
http://www.metafeeds.com/channel/international---czech/rss
taky nejde?
vsp (704)|21.12.2010 07:40
[quote=dogs;316347]Tady máš Yahoo
http://connectedtv.yahoo.com/developer/

Samsung je zde
http://www.samsungsmarttvchallenge.eu/info/resources#sdk

FAQ:
http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&tl=cs&u=http%3A%2F%2Fwww.samsungsmarttvchallenge.eu%2Finfo%2Ffaq[/quote]

ještě něco zajímavého:

http://www.samsungdforum.com/

----

myslíte že v 2011 modelech bude zase něco nového a 2010 umře, anebo to chvíli vydrží?

mimochodem, už víte někdo, jak odpálit Yahoo widget z televize? vynulovat, vymazat?

----

A LE40C650 je za 14990 v Datartu a jeste vam to dovezou na stedrej den za 249,- (stejna cena jak kdyz si dojedes na shop sam) jak se divam
dogs (351)|21.12.2010 10:41
[quote=vsp;316593]ještě něco zajímavého:

http://www.samsungdforum.com/[/quote]

Stejný odkaz jako ode mě :-)

----

[quote]myslíte že v 2011 modelech bude zase něco nového a 2010 umře, anebo to chvíli vydrží?[/quote]Zatím vím, že bude podporovat Flash 10
dogs (351)|21.12.2010 10:52
[quote=vsp;316577]a co
http://www.metafeeds.com/channel/international---czech/rss
taky nejde?[/quote]

Ne nejde, pokud z toho vypreparuješ jednotlivý link............
http://zam.opf.slu.cz/baco/skripty/barrandov.php?query=1,57921
a podíváš se na zdrojový kód.....je to dělaný pro Xtreamer, potřebuješ soubor nova.sh, a pro nás se musí upravit. Na druhou stranu třeba protokol RTMP NetPlayer dokáže otevřít bez problémů. Každopádně muselo by se o předělat, aby to generovalo, takhle musíš vyjmout jednotlivý pořad a pak se ti zobrazí jako RSS, ale stejně z toho není ten správný soubor.
Já mám tyhle komplet archivy od tvůrce pro Xtreamer, teď řeším s tvůrcem widgetu, jestli se to dá použít................např. pokud by to někdo zpracoval jako kinotip, tak jestli to bude stačit.
No uvidíme, zatím se testuje FLV.
dogs (351)|21.12.2010 11:22
[quote=nin;316568]Chtel bych pozadat nekoho s pristupem do TV pres terminal (telnet/SSH), zda by opet nemohl stahnout aktualni verzi obou netplayeru.[/quote]

Tady to máš
Vlada165 (62)|21.12.2010 13:06
Ahoj - netusite prosim proc dokazu z vlastniho serveru nahrat jen 1 widget ?

Kdyz tam dam 2 a vic, tak se to vzdy u toho 2. kousne, musim znovu vypnout a zapnout TV a zase to nahraje pouze ten 1. ;-(

Anebo mam ve widgetlist.xml nejake chyby ? (pouzivam server Xamp)





NetPlayer


http://192.168.0.2/Widget/NetPlayer.zip



NetPlayer_test


http://192.168.0.2/Widget/NetPlayer_test.zip



Gismeteo


http://192.168.0.2/Widget/Gismeteo.zip




Dekuju ...
ZMARCEL (77)|21.12.2010 15:06
Ahoj pro majitele netplayeru v televizi mam pro ně adresu

http://files.uloziste.com/22b6ddc0be59ece0/radia.xml

co tam najdete
Ceska Radia live
Evropa 2 - Podcast Best of Ranni show Velmi krucialni momenty z vysilani Leose a Patrika!
Podcast Prima Autosalon HDTV
Podcast Digit.cz HD
Tyden Zive audio
zpravy rss
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] mp3
a na zkoušku erotika videa

na mé televizi c650 to funguje i když načítaní je pomalejší 20 az 30 sekund tak že pěknou zábavu
a vesele vánoce doufám ze vtom bude taky někdo pokračovat aby to přibývalo cau marcel
tvargy (26)|21.12.2010 15:54
ahoj,
nemáte někdo na podělení se nastavení obrazu a zvuku? našel jsem něco tady: http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-le40c650-20100506527.htm#comment-443450
ale nějak mi to moc nesedí...jak máte nastaveno vy?
dík