Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

nin (388)|5.1.2011 21:23
[quote=ritchi;320331]V Yahoo pribudli nove snippety.Napr. TBN Networks,su tam nejake filmy.Treba byt trpezlivy,dlhsie to nacitava.[/quote]

Ano, TBN. To je moc fajn kanál, pokud zbožňuješ křesťanské povídání.
nin (388)|5.1.2011 22:41
[quote=marcel79;320270]marcel: Dobrý den Co Widget CT v samsungu od 1.1.2011 nic?

14:50:03 - Fridrich Milan: ano, nic. Ale ne vinou ČT. ČT widget má hotový, v budově ČT zprovozněný a funkční, ale nyní je třeba se obrátit na firmu Samsung, u které visí zprovoznění pro televizory. S tím ČT už nic neudělá.[/quote]

Výborně. Napište také Samsungu, co si o nich myslíte.

http://www.samsungblog.cz/post/2011/01/05/Novy-rok-ve-znameni-novinek-na-SamsungApps.aspx
Wintermute (265)|5.1.2011 23:04
[quote=vasiks;320390]
UPDATE1: tak asi je třeba to zkoušet několikrát, teď jsem to zkoušel a 4x mi to hodilo hlášku ""Došlo k rušení sítě zkuste znovu později" a popáté to naběhlo[/quote]

Totéž jsem pozoroval dnes v podvečer. Asi ucpané kabely do Koreje...
greedyyy (314)|6.1.2011 00:08
tu je parser na rss s extreamera
http://dl.dropbox.com/u/518172/extreamer.rar
funguje tam snad vsetko okrem rtmp a flv
na flv playeri pracuje dogs
mam aj parser na novu ale to tiez pada na rtmp
pokial by ste niekto mali napad ako rtmp obist napr cez rtmpdump napise mi.
Klfree (34)|6.1.2011 06:25
Včera jsem provedl update funkcí mého panelu.
Kinotip - OK
Čekám na Yahoo

No a co třeba mgcamd, to by byla bomba. Asi bych toho chtěl už moc :-)
BigSandy (163)|6.1.2011 07:07
A co Widget pro TV nova.
Někdo se tu zminoval že se o to pokouši.
Pry Panasonic dovede přehravat s archivu TV nova.
Nejde třeba někde sehnat Widget od toho Panasonicu a upravit pro Samsung.
mirdax (23)|6.1.2011 07:56
Tak tu máme novou Řadu samsungu :-(. Led- D8000, D7000, D6400, PDP-D8000, 3D brýle a úžasný soundbar. To zase budou pálky:-). Další TV budu mít až tak "H":-)
SAMSUNG D8000.jpg SAMSUNG D7000.jpg SAMSUNG D6400.jpg SAMSUNG D8000 PDP.jpg SAMSUNG 3D GLASSES.jpg SAMSUNG SOUNDBAR.jpg
Klfree (34)|6.1.2011 08:07
Ještě mě napadla jedna věc.
Jde donutit PVR, aby nahrával přes síť na NAS server a ne jen přes USB?
vsp (704)|6.1.2011 08:53
najit program, ktery nahravani v TV vykonava a podivat se, zda se da, nejakymi parametry znasilnit ci vystup presmerovat jinam. Ale spise to nepujde.
vsp (704)|6.1.2011 08:59
[quote=greedyyy;320439]funguje tam snad vsetko okrem rtmp a flv
na flv playeri pracuje dogs
mam aj parser na novu ale to tiez pada na rtmp
pokial by ste niekto mali napad ako rtmp obist napr cez rtmpdump napise mi.[/quote]

-------------------
rtmpdump -V -b 500 -r $STREAM_NOVA > /$USB/Records.flv &
#wait 10
player /$USB/Records.flv
-------------------


kde $USB je cesta na flash disk a player je program prehravace pro flv (xtreamer take prehrava neuzavrene soubory tak by nemel byt problem s zadnym playerem)
samsa (22)|6.1.2011 11:08
[quote=Mayki07;320347]Mám stejný HDD jako ty (viz podpis) a časované nahrávání při vypnuté TV mi normálně funguje. HDD mám zapojený do spodního USB originál kabelem co byl u disku, cca 45cm. Problém budeš mít asi někde jinde...[/quote]


Tak sláva, volám 3x hurá !!! Opravdu mi už funguje nahrávání na disk i při vypnuté TV. Měl jsem původně na disku 3 partition oddíly a poslední jsem nechal naformátovat TV pro účely nahrávání a nějak se mi nedařilo. Nakonec jsem disk přerozdělil pouze na 2, kde první jsem naformátoval pro nahrávání, aby byl jako default a druhý jako NTFS pro stažené subory mkv a ono to funguje. To je ale paráda.
Dokonce funguje i časové nahrávaní kanálů bez použití EPG dle příspěvku JAKUBA1978, což je taky super.
Ještě kdyby někde byla k dispozici alespoň ta základní editace. Včera jsem projížděl menu a všechny tlačítka na DO u nahraných sekvencí a nic. Nikde mi to nenabídlo jakoukoliv editaci (odmazání nepotřebného konce či začátku nahrávky), že by to tam opravdu nebylo ??? Poradí někdo, našel někdo něco ???

Jinak všem díky za morální podporu, rady a jejich zkušenosti :-)
lub31 (9)|6.1.2011 14:38
[quote=lacib;320204]toto nefunguje, ani v media p. ani v content sa nic okolo 3D neukaze...[/quote]

Keby sa nasiel nejaky macher co by dostal do TV prehravac na 3D Side-by-Side
napr (STEREOSCOPIC PLAYER alebo BINO linux http://www.nongnu.org/bino/index.html) tak by sa dali prehrat 3D filmy z HDD?
mirdax (23)|6.1.2011 14:41
TV si formátuje HDD na xfs a má ochranu souborů DMR (jde přehrát jen tam kde byl nahrán, na druhe samsung tv to nepojede) nebo aspoň mě to nejelo když mi vyměnili signální desku, tak mi to psalo u souboru nahraných na staré signální desce - nelze přehrát soubory jsou chráněné DMR nebo tak nějak:-(. V pc jsem si nainstaloval nějakej partition program pro čtení xfs partii a k jednomu nahranému videu tam bylo těch souboru víc, ale už nevím v jakém formátu bylo to video.
kopinecm (21)|6.1.2011 17:01
[quote=kopinecm;320250]Zdravím
Aktivoval jsem na 670ce PVR a nejde mi nafotmátovat žádné USB.Zkoušel jsem 2GB-Kingston,4GB-Emtec,8GB-SanDisk.Vše dělám podle návodu a před koncem formátování napíše hlášku TOTO ZAŘÍZENÍ NENÍ VHODNÉ PRO NAHRÁVÁNÍ TIME..... V TV je soft.3003.0.Pevný HDD nemám tak na tom nevím.Prosím toho,kdo se v tom vyzná o radu co s tím.Dík.[/quote]

Tak už jsem to vyřešil.Koupil jsem nový hdd a jede na první pokus.
kopinecm (21)|6.1.2011 17:07
[quote=tvargy;320294]rozdělil jsem si disk na dvě partišny pomocí Acronis Disk Director Suite[/quote]

Disk jsem rozdělil ve win.pomocí správa disků.
fireman25 (4)|6.1.2011 17:11
Konečně mi vyšel čas provést aktivaci PVR na mojí C650, vše proběhlo bez problémů i funguje bez problémů. Jediné co se změnilo, že INFO o kanálu není česky, respektive chybí mu české znaky. Nevíte jak dostat češtinu zpátky, abych neztratil jakákoliv nastavení ??? Díky.
dkdkdk (65)|6.1.2011 17:31
V Yahoo widgetu nově Facebook.
kopinecm (21)|6.1.2011 17:36
Zdravím
Neví někdo zda nejde někde přes hot.mód zapnout PIP na externí připojení?Myslím tím hlavní obraz TV a vedlejší PIP.Jsem začátečník a nemám odvahu do toho moc vrtat.
mirdax (23)|6.1.2011 17:45
[quote=fireman25;320736]Konečně mi vyšel čas provést aktivaci PVR na mojí C650, vše proběhlo bez problémů i funguje bez problémů. Jediné co se změnilo, že INFO o kanálu není česky, respektive chybí mu české znaky. Nevíte jak dostat češtinu zpátky, abych neztratil jakákoliv nastavení ??? Díky.[/quote]

Podivej se v menu nastavení na Jazyk: po spuštění hotelového módu a aktivaci PVR, tam máš Rakousko:-)
KEZLAB (8)|6.1.2011 20:15
Zdravím
Používáte někdo s touto televizí nějaký síťový disk?Chtěl bych nějaký koupit aby bezproblémově spolupracoval s touto tv a měl jsem na něm uložené soubory které bych na tv přehrával a současně mohl po síti k souborům přistupovat a ukládat je na něj.Tv mám hacklou a přehrávám filmy z disku notebooku,což je nepraktické z důvodu věčně puštěného notebooku a limitujícího místa 200gb na disku.
Děkuji za odpověď
nin (388)|6.1.2011 21:17
[quote=KEZLAB;320788]Zdravím
Používáte někdo s touto televizí nějaký síťový disk?Chtěl bych nějaký koupit aby bezproblémově spolupracoval s touto tv a měl jsem na něm uložené soubory které bych na tv přehrával a současně mohl po síti k souborům přistupovat a ukládat je na něj.Tv mám hacklou a přehrávám filmy z disku notebooku,což je nepraktické z důvodu věčně puštěného notebooku a limitujícího místa 200gb na disku.
Děkuji za odpověď[/quote]

Slušně ti bude chodit např. tento iscsi cluster. Je svižný a kapacita je taky fpoho.
immortalko (11)|6.1.2011 21:19
mám otázku ako rozchodiť titulky z mkv filmu

- mám film v mkv s titulkami
- vyextrahoval som z filmu pomocov MKVExtractGUI titulky
- mám súbor srt o veľkosti 50 kB (po otvorení obsahuje čas a titulky)
- premenoval som ho aby mal rovnaký názov ako má film
- cez to všetko film beží ale titulky nie

Neviete kde je pes zakopaný ???
KEZLAB (8)|6.1.2011 21:30
[quote=nin;320822]Slušně ti bude chodit např. tento iscsi cluster. Je svižný a kapacita je taky fpoho.[/quote]

Myslel jsem něco za přijatelnou cenu,řekněme do 6000kč :)
JUCE (265)|6.1.2011 21:45
[quote=Tomasek1234;320093]Bzuci LE40C650 nebo jen (ci casteji) mensi uhlopricky 32 a 37" ? [/quote]
Môj LE40C670 s panelom SQ02 nebzučí.

[quote=fibos;320111]Ještě k tomu 3D. Zkusil už vůbec někdo jak se chová televize po přepnutí na vyšší model přes servisní menu? [/quote]
[quote=samsa;320134]Jasně to jsem právě ve svém příspěvku zmiňoval. Jestli někdo nezkoušel přepnout přes HOTEL MODE typ televize na C750 pak zapnout funkci 3D a kouknout se do menu TV jestli tam nepřibude to menu pro nastavení 3D.[/quote]
Tak ako píše lacib. Skúsil som pomocou hotelového a servisného menu prepnúť na vyšší model a následne zapnúť 3D v servisnom menu, vypnúť/zapnúť TV, ale nikde v menu som nič o 3D nenašiel. Jeden užívateľ čo má 3D písal, že v ponuke CONTENT musí tú 3D podporu zapnúť, ale ja som tam nič také nemal.

[quote=samsa;320127]Viděl jsem opravdové 3D nikoliv anaglyf. Na TV běžel film Monsters vs. Aliens 3D pouštěný z připojeného BlueRay přehrávače. Byli tam i brýle, právě pro prezentaci 3D.[/quote]
Teraz si ma zaskočil, pretože tie obrazy sú, resp. boli pre mňa ako pre laika dosť podobné (anaglyf a ten druhý, čo je vidieť na 3D TV). Nie som si úplné istý, čo na tých TV bežalo, ale keďže boli oba 3D, tak to musel byť 3D posunutý zdvojený obraz (nie červenomodrý anaglyf ako som sa pôvodne domnieval). Ja som tam 3D bríle nevidel (asi ich len schovali pred zlodejmi :) ), inak by som si ich vyskúšal.

[quote=tomasinho;320171]
Možnost jakékoli editace nahraného videa přímo z TV asi taky nehrozí...?[/quote]
[quote=vasiks;320387]navíc se chci zeptat, povedlo se někomu přejmenovat, případně oeditovat (ustřihnout začátek a konec, přípdně reklamy) u nahraných pořadů?[/quote]
Editácia ani v TV a ani v PC sa zatiaľ nikomu nepodarila (aspoň podľa mojich informácií).

[quote=samsa;320176](bohužel ani v PC neb PC nečte partition na kterou si TV HDD naformátuje).[/quote]
Súbory z HDD je možné skopírovať pomocou programu "UFS Explorer" (to je hlavne pre majiteľov Win7 x64) alebo pre ostatných sú ovládače: http://www.google.sk/#hl=sk&expIds=17259,17315,18168,23628,24472,26761,26849,27147,27520,27846&xhr=t&q=xfs+windows&cp=11&pf=p&sclient=psy&aq=f&aqi=&aql=&oq=xfs+windows&gs_rfai=&pbx=1&fp=c983b35af4894019 alebo sa pripojiť cez FTP k TV a stiahnuť nahraté súbory priamo z harddisku pripojeného k TV. Skúšali sme už viacerí prehrať v PC (Win aj Linux) tie nahraté súbory, ale nedarilo sa nám to.

[quote=jakub1978;320237]Ale je způsob... Přes hlavní menu, správce kanálů, vybrat kanál - tl. tools kde je možnost časového nahrávaní s možností zvolit datum a čas. (nebo tak nějak podobně, nejsem teď u TV)[/quote]
Tak to si ma dostal. O tom som fakt nevedel. Ďakujem moc za tento tip. Teraz môžem nazvať môj TV nie len 3,5 v 1, ale už 4 v 1 :) .
[quote=tomasinho;320171]
Když je program posunutý, což se stává docela často, hrozí, že se nenahraje konec pořadu.[/quote]
[quote=palo-sk;320383]spíš by mne zakímalo, nedá-li se upravit časovač nahrávání nastavený z EPG. prostě na konec přidat nějakých pár minut, jelikož všechny kanály díky reklamám přetahují čas, který si sam natáhne z EPG[/quote]
Hneď som si to pridal na stránku a aj trochu vylepšil, tak vám prinášam stručný postup pre úpravu času naplánovaného nahrávania:
Cez EPG sprievodcu si naplánuj nahrávanie pre nejakú reláciu/film. Potom zvoľ: Menu / Kanál / Správca kanálov / 3x tlačidlo vľavo a v ľavom panely sa posuň na "Naplánované". Tu 1x šípka vpravo a vyber reláciu, ktorú si práve pridal do tohto zoznamu cez EPG. Potom stlač TOOLS a vyber možnosť "Zmeniť informácie", kde upravíš naplánovanú dobu nahrávania, napr. ju môžeš predĺžiť o 15 min.

[quote=BLerik;320240]
1. Má zmysel aktivovať PVR ak nemám signál z antény,ale cez SET TOP BOX - HDMI pripojením? Bude sa dať nahrávať?
2. Aktivovaním PVR sa vždy dojebabre DO?[/quote]
1. Potvrdzujem, že sa nebude dať nahrávať. Už som to tu dávnejšie písal (a myslím, že nielen ja), že nahrávať sa dá len z interného tunera.
vsp má dobrú ideu, ale ako píše mirdax, tak sa nedá prehrať nahraté video z iného TV toho istého modelu.
2. DO sa zatiaľ dojebabralo iba mne (aspoň tu na fóre) a iba 1x :) Množstvo ľudí si PVR aktivovalo bez nejakej vážnejšej ujmy. Dodržuj postup tak, ako radí samsa ;)

[quote=fibos;320252]Jenže ten HDD nemá ani vstup na napájení :-(( Nebo rozdělat a nabastlit tam napájecí kabel a připojit přes 5V adaptér do zásuvky.[/quote]
Nemusíš ho ani rozobrať. Lacnejšie riešenie je rozobrať kábel a na 5V vodič pripojiť 5V stabilizovaný napájací zdroj.

[quote=Klfree;320464]Ještě mě napadla jedna věc.
Jde donutit PVR, aby nahrával přes síť na NAS server a ne jen přes USB?[/quote]
No presne toto aj mňa zaujíma, pretože u rady B to bolo možné.

[quote=kopinecm;320740]Zdravím
Neví někdo zda nejde někde přes hot.mód zapnout PIP na externí připojení?Myslím tím hlavní obraz TV a vedlejší PIP.Jsem začátečník a nemám odvahu do toho moc vrtat.[/quote]
Hrabal som sa v servisnom menu, ale nič také som tam nenašiel. Je tam však veľa položiek, ktoré mi nič nehovoria a určite ich nechcem skúšať prepínať :)

[quote=KEZLAB;320788]Zdravím
Používáte někdo s touto televizí nějaký síťový disk?[/quote]
Pôvodne som chcel používať ASUS WL500gP s pripojeným ext. HDD, ale nevedel som v ňom vytvoriť na SAMBA žiadneho užívateľa. Neskôr som však zistil, že tam stačilo zadať meno a heslo guest/guest. Lenže medzi tým mi prestalo zdieľanie z nejakého neznámeho dôvodu fungovať, takže to nepoužívam a chcem si kúpiť nejaký NAS, ako napr.: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
JUCE (265)|6.1.2011 21:47
[quote=immortalko;320825]
Neviete kde je pes zakopaný ???[/quote]
Prehrávaš to cez DLNA alebo priamo z USB disku?
nin (388)|6.1.2011 21:59
[quote=KEZLAB;320828]Myslel jsem něco za přijatelnou cenu,řekněme do 6000kč :)[/quote]

To je samozřejmě jiná situace, v této cenové relaci si můžeš dovolit malé síťové [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] (NAS). Při jeho výběru (pro tvůj záměr) bych bral v úvahu, zda je server tichý, zda se jeho firmware vyvíjí pozitivním směrem, zda podporuje RAID0 (linerárně (JBOD) nebo ve stripu), zda podporuje UPnP / DLNA, podpora disků (ať už fyzickou podporu nebo sleeping) a jaký má výkon (na výkon ale zřejmě v této cenové kaqtegorii zapomeň). Gigový LAN port je výhodou. Dle mého subjektivního názoru má největší progres na poli levných NASek Synology a Netgear(readynas).
Budeš-li vybírat disky (HDD) určitě ti budou stačit tzv. green class disky (mají sníženou spotřebu, nižší otáčky zamýšlený výkon neohrozí).
kopinecm (21)|6.1.2011 22:00
Ještě taková otázečka.Jestli jde nahrávat a současně se dívat na jiný program.
immortalko (11)|6.1.2011 22:03
[quote=JUCE;320837]Prehrávaš to cez DLNA alebo priamo z USB disku?[/quote]

z externého HD WD MyBook 1TB
nin (388)|6.1.2011 22:05
[quote=kopinecm;320843]Ještě taková otázečka.Jestli jde nahrávat a současně se dívat na jiný program.[/quote]

Bohužel.
JUCE (265)|6.1.2011 22:20
[quote=immortalko;320847]z externého HD WD MyBook 1TB[/quote]

To je zaujímavé. pretože ja mám napr. toto:
Avatar.Featurette Creating.the.World.of.Pandora.1080P.H264.AAC2.0.mkv 1573 MB
Avatar.Featurette Creating.the.World.of.Pandora.1080P.H264.AAC2.0.srt 31892 b
A titulky mi fungujú bez problémov. Dokonca to púšťam cez namapovaný disk zo siete.

[quote=kopinecm;320843]Ještě taková otázečka.Jestli jde nahrávat a současně se dívat na jiný program.[/quote]
Nie, tak ako píše aj nin, ale je možné zmeniť vstup na nejaký HDMI alebo analógový. Nie je však možné spustiť MediaPlay.
vasiks (107)|6.1.2011 22:27
JUCE: Hneď som si to pridal na stránku a aj trochu vylepšil, tak vám prinášam stručný postup pre úpravu času naplánovaného nahrávania:
Cez EPG sprievodcu si naplánuj nahrávanie pre nejakú reláciu/film. Potom zvoľ: Menu / Kanál / Správca kanálov / 3x tlačidlo vľavo a v ľavom panely sa posuň na "Naplánované". Tu 1x šípka vpravo a vyber reláciu, ktorú si práve pridal do tohto zoznamu cez EPG. Potom stlač TOOLS a vyber možnosť "Zmeniť informácie", kde upravíš naplánovanú dobu nahrávania, napr. ju môžeš predĺžiť o 15 min.

Moc díky za radu. Stále objevuji nové funkce (opravdu jsem nevěděl, že v menu je možné skočit do leva a že se pak objeví další volby). Ach jo proč na nás SAMSUNG kašle s manuálem. Ještě že existují lidi jako ty!!! MOc díky JUCE.
fireman25 (4)|6.1.2011 22:39
[quote=mirdax;320744]Podivej se v menu nastavení na Jazyk: po spuštění hotelového módu a aktivaci PVR, tam máš Rakousko:-)[/quote]

Všude jsem měl nastavenou češtinu, ale nakonec to Rakousko bylo nastaveno jak Země, naštěstí jsem musel jenom znova naladit a uspořádat programy... :-)
JUCE (265)|6.1.2011 22:44
vasiks: Nemáš zač ;) Rád píšem návody, ktoré (aspoň myslím) niekomu pomôžu. Úplne sám som na to neprišiel, veď mi poradili a preto neďakuj iba mne :) Vďaku si zaslúži každý z nás, kto tu niečim prispeje. Je to niečo ako Brainstorming http://sk.wikipedia.org/wiki/Brainstorming , pretože aj zo somariny môže vzniknúť skvelá myšlienka.
A tiež som tú možnosť editácie naplánovaného nahrávania objavil až dnes a to len vďaka tipu od jakub1978.

fireman25: A prečo si si ich neobnovil z USB zálohy? Nemusel si mať robotu s ladením. Alebo si ju nemal vytvorenú?
nin (388)|6.1.2011 23:21
Jinak mám pro všechny príma zprávu: Samsung LED pro rok 2011

Můžeme vyhodit ty starý TV šunky a udělat Samsungu další business. Ať se jim daří, klukům korejským.

Zřejmě si domyslíte, proč jsou nyní zakázané komentáře, stačí si přečíst reakce zde. To je vrchol arogance k zákazníkům!!!
mirdax (23)|7.1.2011 07:36
[quote=fireman25;320859]Všude jsem měl nastavenou češtinu, ale nakonec to Rakousko bylo nastaveno jak Země, naštěstí jsem musel jenom znova naladit a uspořádat programy... :-)[/quote]

Jéé promiň, byla to země, spletl jsem se, hlavně že jsi to našel :-)
jlname (58)|7.1.2011 09:12
[quote=nin;320870]Jinak mám pro všechny príma zprávu: Samsung LED pro rok 2011

Můžeme vyhodit ty starý TV šunky a udělat Samsungu další business. Ať se jim daří, klukům korejským.

Zřejmě si domyslíte, proč jsou nyní zakázané komentáře, stačí si přečíst reakce zde. To je vrchol arogance k zákazníkům!!![/quote]

Korea (J) jako taková, funguje na zcela jiných principech demokracie - z našeho pohledu by se dalo říct až totalitních. Příkladem nechť jsou ojebávání zaměstnanci v kor. automobilkach a konče např. registrací na originalnich korejských stránkách http://www.nurisam.com/ kde je nutné zadávat číslo zdravotního pojištění, které se online ověřuje proti databázi obyvatelstva - a přitom se jedná jen o blbé hry...vše stále pod kontrolou, nesutálé fízlování. Pro korejce je nepochopitelné třeba našich benefitních 5 týdnů dovolené a také třeba, že máme po práci "volný čas" ! U nich je totiž pracovat např v Samsungu bráno za čest a hrdost - snad určitý druh samurajství.
To, že zakázali komentáře, mě ani nepřekvapuje. Plularitě a demokracii se teprve učí. Akorát mě mrzí, že za moje peníze. Howg !
stateopera (15)|7.1.2011 18:41
ahojte kupil so LE40C630 da sa tam teda nejak aktivovat to nahravanie na usb alebo nejake ine doporucujuce servisne nastavenia ktore by sa dali zmenit a ako to vsetko urobit vdaka
jito (999)|7.1.2011 19:22
dkdkdk (65)|7.1.2011 19:30
*****
vsp (704)|7.1.2011 19:37
[quote=jlname;320942]To, že zakázali komentáře, mě ani nepřekvapuje. Plularitě a demokracii se teprve učí. Akorát mě mrzí, že za moje peníze. Howg ![/quote]

OT: když o tom dokážeš takto mentorovat, pak jistě i dokážeš rozhodovat, kam své "draze vydělané" peníze pošleš :-D

Ad nové modely, co jsem viděl, datumy manulálů 2010 byly vesměs březen/duben, tedy pravděpodobná dostupnost nových nmodelů může být tak květen?
stateopera (15)|7.1.2011 19:50
skusal som aj navod pre nastavenie nahravania vsetko som spravil tak ako som mal no stlacim nahravanie a stale to nefunguje
greedyyy (314)|7.1.2011 19:55
hmm tvoj porblem je v tom ze mas c630
pokial sa da vrat ju a zober c650 a vyssiu
az od toho medelu sa da robit to co najdes tu na fore
stateopera (15)|7.1.2011 19:57
[quote=greedyyy;321180]hmm tvoj porblem je v tom ze mas c630
pokial sa da vrat ju a zober c650 a vyssiu
az od toho medelu sa da robit to co najdes tu na fore[/quote]



a co sa da s 630? da sa vobec nieco
nin (388)|7.1.2011 23:05
[quote=stateopera;321181]a co sa da s 630? da sa vobec nieco[/quote]

Samozřejmě, dá se na ni dívat, obdobně jako na jakoukoliv TV. Proto jsi si ji přece pořidil.
mpaulen (61)|8.1.2011 08:18
Prosím vás, lze při přehrávání MP3 z externího zdroje vypnout obrazovku? Ak áno, kde. Děkuji
stateopera (15)|8.1.2011 10:21
podarilo sa mi nastavit konrolu spotreby energie v dolno pravom rohu sa mi stlaceni tlacidla info zobrazi akttualna spotreba tak aspon nieco
fibos (18)|8.1.2011 10:54
nechápu.. víc to popiš
stateopera (15)|8.1.2011 13:40
no jednducho pri DVB-T vysielani sa ti pri stlaceni tlacidla INFO ukaze informacia o tom co prave davaju a mne tam navyse svieti v pravom dolnom rohu aj ikona s aktualnou spotrebou
P1081319.JPG
stateopera (15)|8.1.2011 13:46
ako aktualizujem soft?stiahol som upgrade rozbalil na USB kluc dal do TV ale vypisalo nenasla sa ziadna aktualizacia
dak (1)|8.1.2011 15:54
Zdravím, mám stejný problém TV mi nevidí nový fw, zřejmě poškozený soubor? Předešlé upgrady mi šly v pohodě. Nemůže pls. někdo postnout aktuální 3005. Díky, nemyslím si, že nedělám chybu. Díky za pomoc.

LE40C650

Je to ok znovu jsem stáhnul, rozbalil exe, instal pak na USB.