Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

rios66 (41)|24.2.2011 20:40
Potvrdzujem skutočne je to tak, že pri UPC sa načíta kompletné EPG hneď pri zapnutí TV a pri skylinku je to tak, že sa načíta EPG len pre programy, ktoré sú na tom istom TP na ktorom som práve zapnutý a pre ďalšie musím prepnúť na nový TP. Ale ja mám sat tuner priamo v TV C670 FW 3003.
kopinecm (21)|24.2.2011 21:32
[quote=helpfinder;332143]diky moc ... ako s tym .jar suborom pracovat? :-)[/quote]

Rozbalím a když chci otevřít v Javě,tak píše nějakou chybu a nic.Co s tím?
JUCE (265)|24.2.2011 21:59
No to ti neviem odpovedať. Možno potrebuješ stiahnuť najnovšiu verziu Java. Ja mám verziu 6 update 23 (build 1.6.0_23-b05).
Ja sa práve teraz zabávam s SamyGO Channel Editorom v0.47c2. Exportovaný súbor s naladenými stanicami rozbalím (pretože otvoriť v SamyGO Channel Editore nejde - zobrazí chybu o nesprávnej veľkosti a otázku, či sa ozaj jedná o súbor z rady C) a súbor map-SateD dám otvoriť. Po usporiadaní staníc a následnom uložení pridám súbor do scm súboru. Skopírujem na USB, pripojím do TV a pri importe sa zobrazí chyba: Neplatný zoznam kanálov. Takže s verziou FW 3007 si nemôžem v PC usporiadať stanice :(
Alebo máte niekto ešte novšiu verziu SamyGO Channel Editora?
Taktiež to nefunguje ani cez Samsung Channel List Editor. Ten ten súbor taktiež nedokáže otvoriť. Starší súbor zo staršej verzie FW otvoriť dokáže, ale ten mi je na dve veci :(
greedyyy (314)|25.2.2011 07:18
taze som si dnes rano spravil komplet upgrade FW spolu s hackom od Juce a vsetko ide ako ma.
teda az na 2 veci
1, EPG mam stale problematicke aj s UPC, nacita sa len mux na ktory bolo prepnute.
2, prestal mi tam bezat webserver. netusim preco.
greedyyy (314)|26.2.2011 07:56
viete mi niekto poradit s nasledujucim problemom?
upgradoval som na FW 3007 a mam problemy so SamyGo
moje skripty vacsinou poznate, nastavenie najdete na http://dl.dropbox.com/u/518172/samsung.rar
po upgrady mi vsak prestal fungovata apache.
zda sa ze sa samygo spusti, telnet aj FTP ide, vytvori sa virtual USB s upnp
avsak apache sa nespusti.
da sa to nejak logovat preco sa tak nestane?
skusal som ci sa rucne da spustit /dtv/usb/sdb1/SamyGO/rcSGO >/dev/null 2>&1 &
a to ide, v TV vyskoci okno o pripojeni virtual disku upnp
ale apache sa nespusti

mam este jeden problem.
snazim sa tam namountovat NAS disk. mam ho pripojeny k asus routru na ktorom bezi DD-wrt
ten vidim v PC ako IP routra/public
skusam sposob ktory popisuje JUCE
cize volam sh /dtv/usb/sdb1/cifs.sh
v ktorom je
[code]
insmod /dtv/usb/sdb1/SamyGO/lib/modules/2.6.24_SELP.4.3.x-Cortex-A8/kernel/fs/cifs/cifs.ko
sleep 3

mkdir -p /dtv/usb/sdb1
mkdir -p /dtv/usb/sdb1/Media


if [ `mount | grep -c /dtv/usb/sda1/Media` == 0 ]; then
mount -o user=****,password=*****-t cifs //192.168.2.1/public /dtv/usb/sdb1/Media
fi

[/code]
ale ani mi to nevytvori adresar Media a nic to nepripoji, akoby skript ani nezbehol.
lacib (389)|26.2.2011 11:50
greedyyy, kdesi na samygo fore som cital, ze hack cez telnet funguje nejak inak ako normal cez widget. neviem to ale najst. najviac sa mi podoba na to tato diskusia.

skus postupovat podla toho.

http://sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=9&t=1396&start=30#p13409

inak myslim, ze nie vsetko sa nacitava z usb/sd**/SamyGO, ale z niekade z TV.. (snad som to pochopil dobre a netrepem.)
skus pozriet v /dtv/usb ci nemas nejaky novy adresar.
plastak (20)|26.2.2011 11:57
Upgradoval jsem na C650 FW 3007.1 a nemohu se dostat do hotel modu a tim padem aktivovat PVR.Nejaka rada?predem dikes
lacib (389)|26.2.2011 12:08
cely hack fw 3007 funguje cez aktivovanie hotel mode. musi to ist.
napis aspon ako postupujes a ako sa "nemozes dostat do hotel mode".
plastak (20)|26.2.2011 12:31
Pri zapnute tv: MUTE-1-9-9 ENTER a nic pritom servisni menu jde v pohode...
lacib (389)|26.2.2011 12:33
Mute 119 enter
plastak (20)|26.2.2011 12:34
Mam po upgrade zustali naladeny akorat jsem nastavoval znovu obraz
plastak (20)|26.2.2011 12:40
Tak to je ono moc dekuji....jel jsem podle tvych stranek ...tam je 1-9-9
lacib (389)|26.2.2011 12:43
ja mam niekde stranky? :)
plastak (20)|26.2.2011 12:46
No dneska mam dost :-)) JUCE ma stranky
greedyyy (314)|26.2.2011 12:49
dik lacib skusil som zial nepomohlo,
zadal som sh +x /dtv/usb/patch_to/first_run.sh teda miesto patch_to kluc sdb1 nieco zbehlo restartol so TV ale ziadna zmena.
rozmyslam o downgrade......
stve ma to.

s tym mountovanim disku mate niekto napad preco to nejde?
to som na predchadzajucom FW 3005.1 neskusal.
rios66 (41)|26.2.2011 14:48
[quote=greedyyy;332488]dik lacib skusil som zial nepomohlo,
zadal som sh +x /dtv/usb/patch_to/first_run.sh teda miesto patch_to kluc sdb1 nieco zbehlo restartol so TV ale ziadna zmena.
rozmyslam o downgrade......
stve ma to.

s tym mountovanim disku mate niekto napad preco to nejde?
to som na predchadzajucom FW 3005.1 neskusal.[/quote]

Predpokladam ze patch_to mas nahradene sdb1 , alebo cestou kde mas usb kluc ......

skus zadat
sh +x /dtv/usb/sda1/first_run.sh /dtv/usb/sda1 namiesto sda1 zadaj svoj usb kluc

teda aspon na https://sourceforge.net/apps/mediawiki/samygo/index.php?title=Hacking_TV_over_Hotel_mode_(most_C_series_models)
je to tak
JUCE (265)|26.2.2011 17:54
[quote=plastak;332484]Tak to je ono moc dekuji....jel jsem podle tvych stranek ...tam je 1-9-9[/quote]

Chyba opravená. Ospravedlňujem sa. Aj ja som len človek

No zistil som, že po Hacku cez Hotel mode mi TV neberie run.sh, takže aj ja mám problém s mount na môj NAS.
Kde mám teda vkladať príkazy na USB kľúč? Teda okrem písania ich do konzoly :)
V konzole mi nechce načítať ani toto:
[code]~ # insmod /dtv/usb/sda1/SamyGO/lib/modules/2.6.24_SELP.4.3.x-Cortex-A8/kernel/
fs/cifs/cifs.ko
insmod: cannot insert '/dtv/usb/sda1/SamyGO/lib/modules/2.6.24_SELP.4.3.x-Cortex-A8/kernel/fs/cifs/cifs.ko': File exists (-1): File exists [/code]
A pokiaľ viem, tak to potrebujem pre rozbehanie mount, nie? Tiež ma to kua štve....

Edit: tak mount mi už zrazu funguje. Teraz to už len nejak pridať na USB kľúč, aby sa to samo spustilo. Ale kam to dať? first_run.sh ?
greedyyy (314)|26.2.2011 18:32
lacib fakt dik za pomoc ale nedari sa. [code]
SELP#> sh +x /dtv/usb/sda1/first_run.sh /dtv/usb/sda1
grep: /mtd_exe/.info: No such file or directory
sh: 0: unknown operand
grep: /mtd_exe/.info: No such file or directory
sh: 0: unknown operand
grep: /mtd_exe/.info: No such file or directory
sh: 0: unknown operand
grep: /mtd_exe/.info: No such file or directory
sh: 0: unknown operand
grep: /mtd_exe/.info: No such file or directory
sh: 0: unknown operand
start.sh found. Removing all autoruns
Writing usb_mount_first_run
Reboot
[/code]

pravda je taka ze v /mtd_exe/ ziadne .info nieje
je tam len nejake infolink
rios66 (41)|26.2.2011 18:46
[quote=greedyyy;332542]lacib fakt dik za pomoc ale nedari sa. [code]
SELP#> sh +x /dtv/usb/sda1/first_run.sh /dtv/usb/sda1
grep: /mtd_exe/.info: No such file or directory
sh: 0: unknown operand
grep: /mtd_exe/.info: No such file or directory
sh: 0: unknown operand
grep: /mtd_exe/.info: No such file or directory
sh: 0: unknown operand
grep: /mtd_exe/.info: No such file or directory
sh: 0: unknown operand
grep: /mtd_exe/.info: No such file or directory
sh: 0: unknown operand
start.sh found. Removing all autoruns
Writing usb_mount_first_run
Reboot
[/code]

pravda je taka ze v /mtd_exe/ ziadne .info nieje
je tam len nejake infolink[/quote]


Tu chybu s info vypisalo aj mne a hack presiel v poriadku.
To ze tam mas start.sh je fakt zaujimave pretoze to by tam nemalo byt start.sh je len na starsich FW. U mna to prebiehalo takto >

new platform busybox found:
new platform busybox tested OK
Store Original /mtd_rwarea...
Remove Old network_opt
Copy new files
TEST Files
Copied to /mtd_rwarea busybox works fine. Starting telnetd
Installation Completed!
END

mozno som nieco vynechal vtom som si nie isty lebo som to vyberal z first_run.ok

Ale ja ma FW 3003 pisem to sem len pre porovnanie ze ako by to asi malo vyzerat.
lacib (389)|26.2.2011 19:38
greedyyy (314)|27.2.2011 07:21
rios66
mne hack presiel, ide mi FTP aj SSH
problem je ze mi nejde webserver ktory predtym isiel a neviem pripojit externy disk - co som predtym nikdy neskusal

lacib vyskusam, dam vediet
rios66 (41)|27.2.2011 09:02
[quote=greedyyy;332616]rios66
mne hack presiel, ide mi FTP aj SSH
problem je ze mi nejde webserver ktory predtym isiel a neviem pripojit externy disk - co som predtym nikdy neskusal

lacib vyskusam, dam vediet[/quote]

Skus prikazom ps cez telnet zistit ci je spusteny httpd ak ho tam nemas tak skus rucne zadat
httpd -vv -c /dtv/network_opt/etc/httpd.conf -h /dtv/

pokial viem httpd by sa malo spustat po hacku automaticky
greedyyy (314)|27.2.2011 09:57
no zda sa ze ide
ale vlastne nejde
[code]

/mtd_rwarea/network_opt # ps
PID Uid VSZ Stat Command
1 root 1384 SW init
2 root SW< [kthreadd]
3 root SW< [posix_cpu_timer]
4 root SW< [softirq-high/0]
5 root SW< [softirq-timer/0]
6 root SW< [softirq-net-tx/]
7 root SW< [softirq-net-rx/]
8 root SW< [softirq-block/0]
9 root SW< [softirq-tasklet]
10 root SW< [softirq-sched/0]
11 root SW< [softirq-rcu/0]
12 root SW< [desched/0]
13 root SW< [events/0]
14 root SW< [khelper]
15 root SW< [kblockd/0]
16 root SW [kdtvlogd]
17 root SW [pdflush]
18 root SW [pdflush]
19 root SW< [kswapd0]
20 root SW< [aio/0]
21 root SW< [xfslogd/0]
22 root SW< [xfsdatad/0]
23 root SW< [xfs_mru_cache]
24 root SW< [rpciod/0]
43 root 1384 SW -sh
45 root 1388 SW /bin/sh /etc/rc.local
60 root 1388 SW /bin/sh /mtd_exe/rc.local
61 root 1435516 SW ./exeDSP
70 root SW [aeMsgTask]
442 root SW< [ksuspend_usbd]
443 root SW< [khubd]
451 root SW< [scsi_eh_0]
452 root SW< [usb-storage]
454 root SW< [scsi_eh_1]
455 root SW< [usb-storage]
658 root 2932 RW telnetd -l /dtv/network_opt/sh
755 root 1388 SW udhcpc -i eth0 -T 2 -b
884 root DW [scsi-poller]
906 root SW< [cifsoplockd]
910 root SW< [cifsdnotifyd]
986 root 2928 SW crond -b -l 0 -L /dtv/network_opt/plugins/crond/crond
1026 root 2928 SW tcpsvd -E 0.0.0.0 21 ftpd -w /
1139 root 2928 SW httpd -vv -c /dtv/network_opt/etc/httpd.conf -h /dtv/
1253 root SW< [xfsbufd]
1293 root SW< [xfssyncd]
1332 root 54924 SW /mtd_appdata/yahoo/KonfabulatorClient --no-interactiv
3084 root 2932 RW /dtv/network_opt/sh
3085 root 3868 RW ps

[/code]

hmm zistil som ze tam bude asi nejaky problem v konfiguraku,
prehliadac v pc mi po zadani IP tv vypise http://192.168.2.105/#blank
vypisuje nejake webrozhranie TV
cize moje nastavenie appaćhe ignoruje
vypisuje tam nieco ako

SAMSUNG TV CONFIGURATION / SYSTEM INFO

Home System Info Network Config Plugins Channel Lists System Shell
Welcome!
Welcome to ! Customized firmware for Samsung TV !

Click "System Info" to see system informations and mounted drives.
Click "Network" to see and configure you TV's network settings.
Click "Drives" to see and configure you TV's network shares and local drives.
Click "Tools" to configure http password to this site and advanced configuration.
rios66 (41)|27.2.2011 10:10
Presne takto to ide aj u mna podla mna je to ok samotne nastavenie pripojenie externeho disku nastavis cez Network config a podla toho ze aky typ pouzijes nastavis bud Samba (CIFS) mount config , alebo NFS mount config a potom cez menu/plugins to spustis.
Trip3r (6)|27.2.2011 11:38
Mám takový poznatek nevím jestli už to tady je.
Když chci upravit podsvícení, kontrast atd. v Media Play (menu)tak stačí otevřít nějakou fotku a nastavit podle potřeby.
petr-kucera (2)|27.2.2011 12:05
Zdravím, snažil jsem se prohledat diskuzi, ale marně, tak se rovnou zeptám a snad mě nikdo neukamenuje, kdyby už to tady bylo :).

Mám doma taky 650, ale u několika .MKVček se mi stává že se seká česká zvuková stopa a já nemůžu přijít na to, čím to může být? Třeba mi jdou dvě tři v pohodě, pak hodím na exterák nějaké další a už to nejde, neměl někdo podobný problém?

A další - chtěl jsem aktualizovat firmware, ale když jsem stáhl ze samsungu nový, rozbalil na exterák, tak ho televize nanašela a vyhodila mě zpátky do menu.

Díky moc za rady.
rios66 (41)|27.2.2011 12:34
[quote=petr-kucera;332662]Zdravím, snažil jsem se prohledat diskuzi, ale marně, tak se rovnou zeptám a snad mě nikdo neukamenuje, kdyby už to tady bylo :).

Mám doma taky 650, ale u několika .MKVček se mi stává že se seká česká zvuková stopa a já nemůžu přijít na to, čím to může být? Třeba mi jdou dvě tři v pohodě, pak hodím na exterák nějaké další a už to nejde, neměl někdo podobný problém?

A další - chtěl jsem aktualizovat firmware, ale když jsem stáhl ze samsungu nový, rozbalil na exterák, tak ho televize nanašela a vyhodila mě zpátky do menu.

Díky moc za rady.[/quote]

Tie mkv to robi aj mne. Pricinou je to ze povodne mkv neobsahovalo CZ stopu a ta bola tam pridana znejakeho ineho zdroja a pravdepodobne to bolo spatne zmuxovane ta CZ stopa mohla byt o nieco dlhsia alebo kratsia, alebo tam bol iny problem a clovek ktory to robil sa asi neunuval skontrolovat to . Inak na PC to prehra spravne iba Samsung to nezvlada. Stym FW by nemal byt problem mas to tam asi nejak spatne nakopirovane. TV by si ho mal najst ak je tam spravne.
petr-kucera (2)|27.2.2011 12:52
rios66: Díky :). Takže pokud to dobře chápu, tak s tím zvukem nic neudělám? Musel bych najít znova film?
rios66 (41)|27.2.2011 13:12
[quote=petr-kucera;332674]rios66: Díky :). Takže pokud to dobře chápu, tak s tím zvukem nic neudělám? Musel bych najít znova film?[/quote]

No išlo by to opraviť ale musel by si to demuxovat potom skontrolovať či naozaj dľžka filmu a zvuku je rozdielna ak áno tak upraviť ten zvuk a prispôsobiť ho čo najviac videu no a potom to zase zmuxovat dokopy, alebo potom nájsť znova film kde ale riskuješ že to bude zase špatne.
amtec (1)|27.2.2011 18:08
Pozdravujem vsetkych. Druhy den mam doma LE40C650, TV signal do neho zatial pustam zo "superboxu" od UPC CV-5000 CINX iL. Problem je brum v repro, ktory sa zvysuje s pridavanim hlasitosti ( na STB ) mam na max. Je jedno, ci idem s Video, alebo Scart... Ma niekto podobny problem? Samozrejme, je moznost riesit zvuk priamo zo STB cez receiver, co je bezproblemove, no ked chcem vyuzit repro v TV, tak je to o nicom... A este jedna otazka ohladne zakupenia CA karty ci ako sa to vola priamo z UPC. Volal som tam dnes, baba sa tvarila, ze sa to da, stoji to nejakych 60€ a ze budem moct v ramci rozsireneho suboru, ktory teraz mam sledovat aj HD programy a tie co niesu HD budu v lepsej kvalite ako teraz cez STB, co by malo byt logicke. S tym ocakavam aj vyriesenie problemu brumu... Mate to niekto odskusane? Vopred dakujem za reakcie... Inak mam panel SQ01 a zatial ziadne piskanie ci ine zvuky...az na ten brum...
greedyyy (314)|27.2.2011 18:42
upc cl mam doma a ziaden problem.
ritchi (225)|28.2.2011 15:37
greedyyy
Ostava ti v pamati ceska audiostopa pri Animal Planet?Pouzivam CA modul.Ja to vzdy musim manualne prepnut.Spektrum,Discovery atd. v pamati ostava,tak neviem kde moze byt problem.V nastaveniach preferencie mam hlavny aj druhy jazyk cestinu.
greedyyy (314)|28.2.2011 15:43
Animal Planet mam rovnaky problem, predpokladam ze tam bude nejaka chyba v ID stopy ktoru zasiela UPC. inde mi to stopu drzi.
ritchi (225)|28.2.2011 16:06
[quote=greedyyy;332858]Animal Planet mam rovnaky problem, predpokladam ze tam bude nejaka chyba v ID stopy ktoru zasiela UPC. inde mi to stopu drzi.[/quote]
Teraz som sa dostal k TV.Uz drzi cz stopu aj Animal Planet.V preferenciach som prepol ako hlavny jazyk sk a druhy ponechal cz.Ale tym to asi nebude,to iste som skusal aj predtym a bez odozvy.Upc poslalo pravdepodobne "refresh" na CA modul.
greedyyy (314)|28.2.2011 17:28
animal planet potvrdzujem.
greedyyy (314)|28.2.2011 17:42
par postrehov k novemu hacku TV cez hotel mod. FW 3007
*, Tv ma vlastny webserver a bezi tam webrozhranie WebGui SamyGo v1.0a! Customized firmware for Samsung TV
* cez toto rozhranie je mozne Samba (CIFS) mount config alebo NFS mount config
* zapinat vypinat Samba (CIFS) plugin status, NFS plugin status, FTPD plugin status, HTTPD plugin status, CROND plugin status, AUTOSTART plugin status
* moznost editovat zoznam kanalov
*zadavat Shell Commands
*bezproblemov mi to namoutovalo disk ktory mam nazdielany v sambe
* problem je ze cesta je dtv/network_opt/network/IP-disku
zial nezobrazuje sa mi v mediaplayer, ale mozno robim nieco zle
*wbeserver je nanestastie bez PHP. mozno niekto poradite ako ho rozbehat
*, ssh aj FTP bezi bez nutnosti mat v tv kluc s run.sh - tu sa dokonca zda ze je run.sh uplne ignorovany

otazky rad zodpoviem.

moje otazky.
1, ako pridat PHP k webserveru?
2, ako zobrazit samba disk v media player.
myslim ze by malo stacit zmenit cestu na dtv/usb/sda9/IP-disku
verim ze pre zdatneho linuxaka je to easy zalezitost, zial ja som linuxovy lajk, tak budte prosim zhovievavi.
holmesko (8)|28.2.2011 21:41
Nazdar.

Po hacknuti TV som chcel zmenit model TV, podla postupu som aktualizoval FW, Ale v servisnom rezime sa mi neda zmenit MODEL TV, Da sa zmenit iba TYP a TUNER.
dogs (351)|28.2.2011 23:19
Zdravím přítomné,

je nějaká možnost jak přes FTP nahrávat data na připojený disk používaný media playerem ?
FTP klient mě hlásí - nelze spustit přenos
nin (388)|28.2.2011 23:23
[quote=dogs;332984]Zdravím přítomné,

je nějaká možnost jak přes FTP nahrávat data na připojený disk používaný media playerem ?
FTP klient mě hlásí - nelze spustit přenos[/quote]

Je, ale zapomen na to. Tolik trpelivosti urcite nemas.
dogs (351)|28.2.2011 23:38
[quote=nin;332986]Je, ale zapomen na to. Tolik trpelivosti urcite nemas.[/quote]

Díky :-E:-E:-E:-E
JUCE (265)|28.2.2011 23:51
[quote=dogs;332984]Zdravím přítomné,

je nějaká možnost jak přes FTP nahrávat data na připojený disk používaný media playerem ?
FTP klient mě hlásí - nelze spustit přenos[/quote]

Ahoj. Ja normálne cez FTP môžem nahrávať na pripojený USB kľúč súbory. Momentálne nemám poruke ext USB HDD, ale na USB kľúč to nahráva cez FTP bez problémov.
nin (388)|1.3.2011 00:24
Jakou rychlosti kopirujes (upload)?
dogs (351)|1.3.2011 00:27
[quote=JUCE;332992]Ahoj. Ja normálne cez FTP môžem nahrávať na pripojený USB kľúč súbory. Momentálne nemám poruke ext USB HDD, ale na USB kľúč to nahráva cez FTP bez problémov.[/quote]

Ahoj, jasně na usb flash disk, na kterém mám SamyGo a web server, tam to funguje, ale na externí usb disk kde mám filmy, tak ne. Samozřejmě se na něj přes FTP dostanu, vidím všechny soubory a můžu je kopírovat do PC, ale nemůžu kopírovat na něj.

Ještě se zeptám, nějaká změna ve firmware 3007 ??? Má cenu přehrávat a znova hackovat TV ? Funguje ti webserver na usb disku ?
greedyyy psal něco o tom, že to nefunguje ...
dogs (351)|1.3.2011 00:54
[quote=nin;332993]Jakou rychlosti kopirujes (upload)?[/quote]

upload na usb flash disk z notesu (wifi) do TV (kabel) se to pohybuje 250 - 280 KB/s
nin (388)|1.3.2011 10:24
[quote=dogs;332994]Ještě se zeptám, nějaká změna ve firmware 3007 ??? Má cenu přehrávat a znova hackovat TV ?[/quote]

Ony se ty firmwary chovaji ke kazdemu hardware zrejme trochu jinak, ale z meho pohledu soudim, ze 3007 pouze napravuje chyby 3006.

[quote=dogs;332997]upload na usb flash disk z notesu (wifi) do TV (kabel) se to pohybuje 250 - 280 KB/s[/quote]

To bych umrel.
greedyyy (314)|1.3.2011 10:35
na USB s FAT bezproblemov subory nahravam.
na disk s NTSF nie
nahravat mi slo aj na disk co si TV naformatoval na PRV. ale obsah som v playery zobrazit nevedel.
inak k 3007 a novemu hacku.
zda sa to byt celkom premakane, hlavne to webrozhranie a spravu TV.
pridat podporu PHP a zobrazit pripojeny disk je najskor nejaka jednoducha zalezitost ktora vsak spada mimo poje schopnosti.
pripojenie disku je vratane tutorialu a je funkcne. cez ftp sa pripojeny disk javy ako sucast systemu. verim ze by nan slo aj PRV.
lacib (389)|1.3.2011 12:14
NTFS je read-only v TV..

ako vyzera to webrozhranie na spravu? oplati sa upgrade? co to presne robi?
zatial som nikde nevidel php k tomu novemu hacku, moc o neho prist nechcem.
dogs (351)|1.3.2011 12:21
[quote=nin;333025]
To bych umrel.[/quote]

Jo já taky, už je mě jedno že to nejde :D Jak psal greedyy bude to tím, že externí disk je v NTFS.

[quote=greedyyy;333027]na USB s FAT bezproblemov subory nahravam.
na disk s NTSF nie
nahravat mi slo aj na disk co si TV naformatoval na PRV. ale obsah som v playery zobrazit nevedel.
inak k 3007 a novemu hacku.
zda sa to byt celkom premakane, hlavne to webrozhranie a spravu TV.
pridat podporu PHP a zobrazit pripojeny disk je najskor nejaka jednoducha zalezitost ktora vsak spada mimo poje schopnosti.
pripojenie disku je vratane tutorialu a je funkcne. cez ftp sa pripojeny disk javy ako sucast systemu. verim ze by nan slo aj PRV.[/quote]

Takže vše je super, kromě podpory PHP, takže zatím počkám, už jsem si zvykl mít scripty na usb flash v TV, díky za odpověď.

Jinak znova řešíme z TVwidgetem přehrávání RTMP a FLV, zkoušíme přehrávač i rtmpdump. Věřím, že to nějak zprovozníme. ;)
klarka.kaja (101)|1.3.2011 12:56
Nečetla jsem celé forum, tak se omlouvám, jestli už to tu bylo.

Zaujala mě tato tv LE40C650, ale rozhoduji se jestli nekoupit s DJVB-S2 jednu z těchto: LE40C670 nebo LE40C570 (Ta nemá 100Hz a inthernet - ten nepotřebuji). Jaká je podle vás lepší? Ta C650 je cenově nastejno s C570. 670ka je cca o 4tis.dražší.