Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

bagr3210 (379)|4.7.2011 07:44
[quote=ultras5;354681]Dobrý den, prosím mohl by mi někdo poradit?
Mám televizor Samsung LE40C650 a nejde mi naladit DVB-T signál. Používám aktivní pokojovou anténu (napájení ze sítě). Pokud dám automatické vyhledávání, dokonce i manuální vyhledávání (kanál 41, 53, 59, 64) nic mi to nevyhledá a napíše jen, že si mam zkontrolovat připojení k anténě (anténa je připojená a zdroj v zásuvce). V nastavení tuneru je ČR, vyhledáváni-antena. Bydlím v Praze na Vyšehradě, takže se signálem by asi problém být neměl, navíc na 2 různých zapůjčených od kamarádů STB to funguje bez problému. Problém bude asi v tom, že televizní TV-tuner má extra mizernou citlivost nebo je vadný? Čím to může být, že to nejde? Děkuji za odpověď.[/quote]

Zrejme bude problem s DVB-T tunerem v LCD,jelikoz jsem mel malinko podobní problem..V panelaku ze spolecny anteny slo uplne v poradku naladit programy,ale na pokojovou antenu napajenou pres elektriku proste ani nahodou.Jestli mas moznost,skus napojit pres spolecnou antenu,jestli ne a mas na ty pokojovy antene potenciometr na nastaveni citlivosti tak se skus s tim pohrat-mozna se neco chytne..
St@nley78 (23)|4.7.2011 10:50
Takže hlásím úspěšný hack (LE40C650 s FW 3009.2) a následný downgrade FW z 3009.2 na 3008.3 a pak novou aktivaci PVR přes servisní menu a vše OK! Vše na jedničku!

Jsem rád, že to opravdu funguje a že se to povedlo! HURRRRÁÁÁÁÁÁ!!! :-)
fastf (29)|4.7.2011 11:35
Ja mam UE37C6600 PVR uz je funkcni kdyz koupite televizu ale po aktualizaci na firmware 3009.2 prestalo taky fungovat
ritchi (225)|4.7.2011 11:43
St@nley78

Ma cenu a ma to vobec nejaky vyznam alebo vplyv na TV stale aktualizovat FW ked si ti korejcici vymyslaju nejake habadury tak ako pri poslednom FW 3009 a nasledne znefunkcnenie PVR?Pouzivam este starsiu verziu FW 3007,PVR slape,tak nevidim dovod aktualizovat.Alebo ma aktualizacia vplyv co sa tyka napr. kvality obrazu a inych funkcii TV?Dik.
ritchi (225)|4.7.2011 11:44
[quote=fastf;355252]Ja mam UE37C6600 PVR uz je funkcni kdyz koupite televizu ale po aktualizaci na firmware 3009.2 prestalo taky fungovat[/quote]
Ja to vidim na reklamaciu ked uz je priamo od vyrobcu funkcne PVR a nebol robeny ziadny zasah cez servisne menu.
St@nley78 (23)|4.7.2011 11:52
ritchi:
Za normálních okolností bych řekl, že to cenu má! Nová verze téměř vždy přináší něco nového, vylepšeného. To ale mluvím obecně. Tohle byl první příklad, kdy aktualizace něčeho takhle degradovala dané zařízení!

Jinak konkrétně k aktualizaci FW 3009.2 pro TV Samsungy, tak jsem někdě na zahraničním fóru viděl příspěvek, že s tímto FW je údajně hezčí obraz.

fastf:
Pkud jsi TV koupil s aktivním PVR a nyní se deaktivoval, tak bych to rozhodně reklamoval! TV ztratila podstatnou funkci, kterou měla při zakoupení. Klidně bych to reklamoval!
ritchi (225)|4.7.2011 12:02
St@nley78

Ty si pozoroval nejake zmeny co sa tyka kvality obrazu ked si mal FW3009 a nasledne nato si spravil downgrade na FW3008 a mal si moznost porovnat?Myslim,ze tvoja odpoved bude negativna :-)
nin (388)|4.7.2011 12:13
[quote=ritchi;355261]... moznost porovnat?Myslim,ze tvoja odpoved bude negativna :-)[/quote]

Hlavne bude dost subjektivni, coz celkovy pozitivni ci negativni dojem stavi do mene vyznamneho svetla.
St@nley78 (23)|4.7.2011 14:22
Samozřejmě, že jsem žádný rozdíl nepozoroval. Jednak určitě nemám tak super zrak, abych to poznal, musel bych mít nějaký vzorek, na kterém bych to sledoval, za stejných světelných podmínek a hlavně! S novým FW jsem na Tv vůbec nekoukal. Byl jsem na dovolené a po návratu jsem ihned udělal downgrade.

Jen jsem psal, že jsem to někde četl. Netvrdím, že tenhle poslední FW 3009.2 má nějaké výhody. Spíš si tentokrát myslím, že šlo pouze o to blokování servisního menu. O nic víc.

Samsung je znám tím, jak na zákazníky s aktualizacema kašle a dává si na čas (co se například smartphonů týká). Ale tentokrát musel uvolnit takovýhle nesmysl :-( To se zase předvedl!!
Koloman.e (27)|5.7.2011 10:14
Mám ted menší problém - koupil se nový set pro příjem zahraničních programů - satelit, lnb a přijímač. Problém je v tom, že při nastavování poměru stran nefunguje "Automatický formát" - nabídka je šedá a nedá se na ni najet, takže koukám na zdeformovaný obraz. Přijímač je připojen přes HDMI. Příjem pozemního vysílání je v pořádku - lze se nastavit pomocí "Automatického formátu" tak, že filmy 4:3 se zobrazují jako 4:3 a 16:9 se taktéž zobrazují 16:9.

Můžete mi pomoct?
díky
vcela (8)|5.7.2011 13:53
Ahoj, tak jsem udělal downgrade z toho blbyho nejnovejsiho firmware prez hotel hack dle juce.sk na verzi 3008. A mám problém s připojením na cifs, jak to řešíte? Ten web management mi nejspíš vůbec nefunguje viz příloha. Jak mám pouštět samygo? Předtím jsem měl widget hack přez run.sh.
Našel jsem nějaký starovací soubor v /mtd_rwarea/start.sh tak si tam můžu dopsat start samygo.

Kryž spustím /dtv/usb/sda1/SamyGO/rcSGO >/dev/null 2>&1 & tak mi to pracuje jako předtím, cifs si mountuju skriptem sám. Jak to řešíte?
le40.jpg
mpaulen (61)|5.7.2011 14:23
Myslím, že přijde zajímavá věc. Dříve, či později Samsung nabídne nový firmware, kterým si můžeme nainstalovat přehrávač k ivysílaní ĆT, ale opět funkci zrušení PVR. Půjdete do toho? Co je lepší pro vás ivysílaní či PVR?
St@nley78 (23)|5.7.2011 16:11
Já beru rozhodně PVR! Příští upgrade si ale rozhodně raději dopředu rozmyslím.
bagr3210 (379)|5.7.2011 16:55
[quote=Koloman.e;355465]Mám ted menší problém - koupil se nový set pro příjem zahraničních programů - satelit, lnb a přijímač. Problém je v tom, že při nastavování poměru stran nefunguje "Automatický formát" - nabídka je šedá a nedá se na ni najet, takže koukám na zdeformovaný obraz. Přijímač je připojen přes HDMI. Příjem pozemního vysílání je v pořádku - lze se nastavit pomocí "Automatického formátu" tak, že filmy 4:3 se zobrazují jako 4:3 a 16:9 se taktéž zobrazují 16:9.

Můžete mi pomoct?
díky[/quote]

Skus nastavit pomer stran uz v prijimaci..Nepises jaky prijimac mas,mozna by nekdo vedel poradit vic..Ale osobne bych skusil (pokud to v sobe prijimac ma!),nastavit rozliseni na 1080i-50Hz,nebo60Hz a pomer stran zadat na automaticky..
Tomasek1234 (92)|5.7.2011 20:15
[quote=St@nley78;355257]ritchi:
Za normálních okolností bych řekl, že to cenu má! Nová verze téměř vždy přináší něco nového, vylepšeného. To ale mluvím obecně. Tohle byl první příklad, kdy aktualizace něčeho takhle degradovala dané zařízení!

Jinak konkrétně k aktualizaci FW 3009.2 pro TV Samsungy, tak jsem někdě na zahraničním fóru viděl příspěvek, že s tímto FW je údajně hezčí obraz.

fastf:
Pkud jsi TV koupil s aktivním PVR a nyní se deaktivoval, tak bych to rozhodně reklamoval! TV ztratila podstatnou funkci, kterou měla při zakoupení. Klidně bych to reklamoval![/quote]


Bohuzel se seredne pletes. Nic nove pro CR v poslednich 5 upgradech nebylo a ani nebude. Takze krome blokovani PVR to nic neprinasi. Ja osobne jsem se hackem vrati l ke svoji puvodni 3003 a spokojenost. Uz nikdy jinak.
Tomasek1234 (92)|5.7.2011 20:16
[quote=mpaulen;355507]Myslím, že přijde zajímavá věc. Dříve, či později Samsung nabídne nový firmware, kterým si můžeme nainstalovat přehrávač k ivysílaní ĆT, ale opět funkci zrušení PVR. Půjdete do toho? Co je lepší pro vás ivysílaní či PVR?[/quote]

i vysilani pokud vubec nekdy bude, bude v internetTV. ktera nema s firmwarem nic spolecne. Aktualizaci internetTV mam za sebou hromadu a bez problemu na stale stejnem starem firmwaru :) Takze ten upgrade nebude treba. :)
bagr3210 (379)|5.7.2011 20:20
Myslim,ze s timhle lze jen plne souhlasit,ani jen EPG nedokazal Samsung v FW nejak opravit pro CZ/SK region...mozna i pro ostatni,krom DE se snad ani nevyplati upgradovat..
Asi bych uz taky osobne na vyssi FW neupgradoval,pokud neprijdou na nejaky fakt velky a pro uzivatele vyznamny "novinky"..
RossiD (1271)|5.7.2011 21:03
A proto se skalopevne drzim FW[SIZE="4"] 3003[/SIZE] jiz od rozbaleni TV ;)
ritchi (225)|5.7.2011 21:42
[quote=bagr3210;355552]Myslim,ze s timhle lze jen plne souhlasit,ani jen EPG nedokazal Samsung v FW nejak opravit pro CZ/SK region...mozna i pro ostatni,krom DE se snad ani nevyplati upgradovat..
Asi bych uz taky osobne na vyssi FW neupgradoval,pokud neprijdou na nejaky fakt velky a pro uzivatele vyznamny "novinky"..[/quote]
Ja som v EPG ziadny problem nezaznamenal alebo som nieco prehliadol?Presne ako pise Tomasek1234,internetTV a upgrade FW nema nic spolocne a ak vobec bude i vysilani,bude sa dat vyuzit spolu s PVR pokial sa nedeaktivuje novsim FW,ja ostavam pri 3007 a korejcici,trhnite si!!!
Mayki07 (185)|6.7.2011 20:33
Zdar lidi, můžete tady někdo z vás kdo už aktualizoval na FW 3009.2 poskytnout obsah souboru Version.1(0)? Můj obsahuje toto : SWU_T-VALDEUC_003005_I04_EK000DK000KK000RK000_101124
Soubor najdete v TV ve složce mtd_rwarea. Díky.
Tomasek1234 (92)|6.7.2011 20:36
a k cemu ho potrebujes? pokud si hacknul TV staci ten soubor pres telnet upravit a rovnou ho prepsat, nemusi se nikam kopirovat.
Mayki07 (185)|7.7.2011 07:35
Právě že si ho chci upravit podle posledního FW aby mě telka pořád neotravovala aktualizací, ten zápis se liší podle nainstalovaného FW...
St@nley78 (23)|7.7.2011 22:06
[quote=Tomasek1234;355550]Bohuzel se seredne pletes. Nic nove pro CR v poslednich 5 upgradech nebylo a ani nebude. Takze krome blokovani PVR to nic neprinasi. Ja osobne jsem se hackem vrati l ke svoji puvodni 3003 a spokojenost. Uz nikdy jinak.[/quote]


Příště čti pořádně, co kdo píše! Psal jsem, že o upgradech mluvím "obecně" (tedy myšleno nejen u TV)! Ale je faktem, že Samsung když už nějaký FW vydá, tak většinou nic kloudného nepřinese (vlastní zkušenost s jeho telefonama)
barnak (7)|8.7.2011 20:45
mam c670 chcem sa opitat ako funguje natacanie paraboli z motorcekom neviem ho spojazdnit cez opticum nataca bez problemu
Tomasek1234 (92)|8.7.2011 21:51
[quote=St@nley78;355935]Příště čti pořádně, co kdo píše! Psal jsem, že o upgradech mluvím "obecně" (tedy myšleno nejen u TV)! Ale je faktem, že Samsung když už nějaký FW vydá, tak většinou nic kloudného nepřinese (vlastní zkušenost s jeho telefonama)[/quote]

Nj Stanley ale mi tu o nicem jinym nez o TV Samsung a dokonce konkretne jedna rada nemluvime. Nemas smysl tu zobecnovat je spousta updatu cehokoliv co funguje a prinasi nove veci ale updaty TV samsung urcite ne.
Tomasek1234 (92)|8.7.2011 21:54
[quote=Mayki07;355817]Právě že si ho chci upravit podle posledního FW aby mě telka pořád neotravovala aktualizací, ten zápis se liší podle nainstalovaného FW...[/quote]

No to neni vubec spatny napad ale obavam se ze to TV zjisti jinak a po prpojeni k netu to zase bude chcit aktualizovat. Hele dnes to zkusim a dam ti vedet. Mam tam 003 firmware, budu mu tvrdit ze mam nejakou verzi 10 a uvidime jestli po povoleni netu to bude otravovat :)
ritchi (225)|9.7.2011 07:28
Vcera som sa po dlhsej dobe pripojil k Internet@TV,vsetky app zmazane a az dnes nanovo instalovane a uz bez NetPlayeru.Mam FW 3007 a nadalej vyuzivam PVR.Zaujimavy pocin od korejskych saboterov :D
Mayki07 (185)|9.7.2011 10:12
[quote=Mayki07;355747]Zdar lidi, můžete tady někdo z vás kdo už aktualizoval na FW 3009.2 poskytnout obsah souboru Version.1(0)? Můj obsahuje toto : SWU_T-VALDEUC_003005_I04_EK000DK000KK000RK000_101124
Soubor najdete v TV ve složce mtd_rwarea. Díky.[/quote]

Návod pro lidi co mají proveden HACK TV a chtějí se zbavit otravné hlášky o aktualizaci FW na verzi 3009. (a samozřejmě nechtějí na tento FW aktualizovat např. pro obavu ze ztráty PVR jako já).
Připojte se do TV např. přes FTP, jděte do složky mtd_rwarea, tam vyhledejte soubor Version.1 nebo Version.0 podle typu TV, ten si otevřete v nějakém lepším editoru, doporučuji NOTEPAD++ a zaměňte údaj o nainstalovaném FW. U mě to bylo :
[code]SWU_T-VALDEUC_003005_I04_EK000DK000KK000RK000_101124

jsem přepsal na

SWU_T-VALDEUC_003009_I04_EK000DK000KK000RK000_110503[/code]
Odteď si TV myslí že má nainstalovaný poslední FW a neotravuje s aktualizací, verze "nainstalovaného" FW se dá ověřit v MENU/PODPORA/Upgrade softwaru.
Jen upozorním, že veškeré zásahy do TV děláte na vlastní nebezpečí. Zdar... :-)
Tomasek1234 (92)|9.7.2011 10:22
jj melo by to fungovat tak jak vymyslel nekdo o par radku vys. Jen to FTP se mi nezda asi myslis telnet to potom ano.

v telnetu jsou to prikazy cd - zmena adresare, ls- vypis souboru v adresari a pak v mtd_rwarea staci vi Version.1 soubor se vam otevre v editoru VI kde obsah prepisete, kliknete Esc, napisete :w enter a potom :q! a je to :) Samo se muzete pohrabat v souborech, kdo ovlada linux vi co kde najde :)
Mayki07 (185)|9.7.2011 10:49
Já mám zprovozněné FTP přes TotalCommandera a pak je to velmi jednoduché, procházím složky v TV jako u sebe v počítači. Telnet taky funguje, ale musíš znát příkazy a zdá se mi to moc složité...
amater3 (6)|9.7.2011 14:55
Mayki07 poraď jak na FTP.Moje pokusy o spojení TV jsou neúspěšné,přitom Dreambox přes FTP šlape jak hodinky.
Tomasek1234 (92)|10.7.2011 10:39
[quote=ritchi;356112]Vcera som sa po dlhsej dobe pripojil k Internet@TV,vsetky app zmazane a az dnes nanovo instalovane a uz bez NetPlayeru.Mam FW 3007 a nadalej vyuzivam PVR.Zaujimavy pocin od korejskych saboterov :D[/quote]

Me vsechno slape jako driv. InternetTV funguje bez problemu jen je tam nove nejaka pujcovna filmu.
Mayki07 (185)|10.7.2011 18:32
[quote=amater3;356155]Mayki07 poraď jak na FTP.Moje pokusy o spojení TV jsou neúspěšné,přitom Dreambox přes FTP šlape jak hodinky.[/quote]

Pro zprovoznění FTP potřebuješ mít udělaný HACK tv a na flešce v TV skript na FTP. Návod najdeš někde tady v tom vlákně, jenom musíš dobře hledat... :-)
vpx (24)|12.7.2011 16:46
Ahoj, mam fw 3005, hack pres Hotel mod. Nevyhovuje mi, ze se mi skripty automaticky nespousti z USB, proto bych chtel udelat hack pres widget.
Chci se zeptat, jestli:
1) mohu rovnou udelat upgrade na 3007 ? (tim samozrejme prijdu o hack, predpokladam)
2) funguje hack pres widget na fw 3007 ?
3) rozchodil nekdo NFS recording pres NAS zyxel NSA210 s Fonz FunPlug ?
Diky
nin (388)|12.7.2011 19:50
[quote=vpx;356578]Ahoj, mam fw 3005, hack pres Hotel mod. Nevyhovuje mi, ze se mi skripty automaticky nespousti z USB, proto bych chtel udelat hack pres widget.
Chci se zeptat, jestli:
1) mohu rovnou udelat upgrade na 3007 ? (tim samozrejme prijdu o hack, predpokladam)
2) funguje hack pres widget na fw 3007 ?
3) rozchodil nekdo NFS recording pres NAS zyxel NSA210 s Fonz FunPlug ?
Diky[/quote]

Jestli tomu dobre rozumim, tak ty mas hack TV (jinymi slovy root prava do systemu TV) a nemuzes spoustet skripty z USB disku, jez je k tomuto systemu (ke kteremu mas kompletni administratorska prava roota) primountovany?
vpx (24)|13.7.2011 09:26
[quote=nin;356592]Jestli tomu dobre rozumim, tak ty mas hack TV (jinymi slovy root prava do systemu TV) a nemuzes spoustet skripty z USB disku, jez je k tomuto systemu (ke kteremu mas kompletni administratorska prava roota) primountovany?[/quote]
Ahoj,
ne, samozrejme muzu spoustet co chci, ale hack mam pres Hotel mod a kdyz tam dam flashku, nespousti se mi automaticky run.sh, takze se musim nejdriv natelnetit a pak spustim startovaci skript, coz je opruz. Pise to i JUCE na svych strankach. Kdezto kdyz je hack pres widget, tak se run.sh spousti automaticky. Ale treba se pletu....
nin (388)|13.7.2011 11:09
[quote=vpx;356642]Ahoj,
ne, samozrejme muzu spoustet co chci, ale hack mam pres Hotel mod a kdyz tam dam flashku, nespousti se mi automaticky run.sh, takze se musim nejdriv natelnetit a pak spustim startovaci skript, coz je opruz. Pise to i JUCE na svych strankach. Kdezto kdyz je hack pres widget, tak se run.sh spousti automaticky. Ale treba se pletu....[/quote]

No ja teda root prava do sve TV nemam, ale pokud mas SSH/telnet pristup do TV s root pravy, muzes pravdepodobne nakopirovat tvuj skript run.sh do slozky /etc/init.d/ a nasledne tomuto skriptu pres chmod priradit prava pro spousteni (executable).

Todle nejde?
zlaty bulo sicilsky (12)|13.7.2011 11:33
Nevíte jak to je s widgetem Óčka, na D řadě funguje, jak to slibovali v květnu? Na Céčku plánovali v září.
Hactor (11)|13.7.2011 13:08
chcel by som si uz konečne napojit Tv na net len mam problem ako, kedze potrebujem 40m kablu musim si vsetko napojit sam tie krimpovacie klieste a konektory uz mam len by som potreboval nejaky navod obrazok atd ako zapojit tie farebne kabliky na jednom a druhom konci a este jedna otazka bude stacit obycajny utp kabel ked to budem tahat vonku
SRY ak uz nietko tieto otazky riesil ja som ich tu nenasiel dik za kazdu odpoved
nin (388)|13.7.2011 13:20
LAN kabel Cat 5e/6 s konektory RJ-45. Stacit bude obycejny UTP kabel kategorie 5e (nejbeznejsi krouceny ctyrpar). V mem odkazu je obrazek a pokud na jednom konci budes mit TV a na druhem konci switch nebo router, zapojis oba konektory dle schematu A (nekrizeny kabel).
Hactor (11)|13.7.2011 13:42
Dik skusim to teda
vpx (24)|13.7.2011 14:21
[quote=nin;356652]No ja teda root prava do sve TV nemam, ale pokud mas SSH/telnet pristup do TV s root pravy, muzes pravdepodobne nakopirovat tvuj skript run.sh do slozky /etc/init.d/ a nasledne tomuto skriptu pres chmod priradit prava pro spousteni (executable).

Todle nejde?[/quote]
Myslim ze to neslo. Navic vzdycky kdyz chci konfigurovat cifs a nfs mapovani, tak se ten config uplne rozhodi(nejaky text uplne zapomene), zkouseno v IE i FF.
nin (388)|13.7.2011 17:21
[quote=vpx;356671]Myslim ze to neslo.[/quote]

Muzes to prosimte upresnit, proc to neslo?

[quote=vpx;356671]Myslim ze to neslo. Navic vzdycky kdyz chci konfigurovat cifs a nfs mapovani, tak se ten config uplne rozhodi(nejaky text uplne zapomene), zkouseno v IE i FF.[/quote]

Priznam se, ze ted uplne nerozumim jak konfigurujes cifs/nfs pres browser (neco jako webmin nebo SWAT?), ale asi to neni dulezite. Zkousel jsi to beznym zpusobem pres terminal primou editaci konfiguracnich skriptu smb.conf atd?
vpx (24)|14.7.2011 12:01
[quote=nin;356691]Muzes to prosimte upresnit, proc to neslo?



Priznam se, ze ted uplne nerozumim jak konfigurujes cifs/nfs pres browser (neco jako webmin nebo SWAT?), ale asi to neni dulezite. Zkousel jsi to beznym zpusobem pres terminal primou editaci konfiguracnich skriptu smb.conf atd?[/quote]
Ja mam hlavne otazku, jestli muzu tenhle hack zahodit a dat novejsi firmware, treba 3007.
Ta konfigurace byla pres extension na webovym portu (SamyGO). Prave SamyGO se mi pri hacku pres Hotel mod nespusti automaticky z flashky, vic jsem nemel cas nad tim laborovat... potreboval jsem nakonfigurovat hlavne NFS na recording na NAS, to se mi ale nepovedlo, proto bych chtel zkusit hack pres widget
nin (388)|14.7.2011 16:42
[quote=vpx;356767]Ja mam hlavne otazku, jestli muzu tenhle hack zahodit a dat novejsi firmware, treba 3007.
Ta konfigurace byla pres extension na webovym portu (SamyGO). Prave SamyGO se mi pri hacku pres Hotel mod nespusti automaticky z flashky, vic jsem nemel cas nad tim laborovat... potreboval jsem nakonfigurovat hlavne NFS na recording na NAS, to se mi ale nepovedlo, proto bych chtel zkusit hack pres widget[/quote]

Aha, takze jestli tomu ted lepe rozumim, ty v podstate ocekavas, ze nejakym jinym hackem to pujde samo od sebe bez vlastni invence lepe. Takze fpoho.
Tomasek1234 (92)|19.7.2011 18:25
Pratele, vadi mi, ze kdyz zapnu TV je vzdy hrozne tmavy obraz. Myslim, ze se to postupem casu srovna, ale ted jsem prisel na to, ze musim po pusteni dat tools a prehodit tam a zpet nastaveni obrazu a hned mam obraz svetly tak jak ma byt. Je to vseobecny bug nebo jen u me TV?
dik
St@nley78 (23)|19.7.2011 18:35
TOMASEK1234:
Já nic podobného u své TV nepozoruji!
dozir (12)|20.7.2011 15:05
Jo zrovna nedávno jsem si taky všim že po zapnutí je tv tmavá.Za chvíli se srovná sama.
Tomasek1234 (92)|20.7.2011 21:16
Hm tak to nebude jen u me. Myslel sem si to. Ja mam tedy LE37C650 pokud by slo o obrazovku. No alespon vin jak to rychle srovnat pokudpotrebuju rychle videt obraz. Jen doufam, ze se to nebude zhorsovat. No kdyby nekdo prisel na to jak se toho zbavit budu velmi rad.
Honzish (8)|20.7.2011 23:51
Zdravím, dnes se mi zaktualizoval youtube widget, a pokud ho chci spustit otevře se, ovšem jen jeho menu a pozadí... v menu se pohybovat nelze jediné co funguje je "zpět" na seznam widgetů. přeinstalovat to nejde, a FW v TV mam 3009.2... vše ostatní funguje bez problémů... má někdo podobný problém?