Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

andy79 (2)|10.9.2011 21:48
tak tahle http://www.fileserve.com/file/nfynUCN
vypada ze pude, stahuje se pekelne pomalu ale lepsi nez dratem do oka

Diky
lacib (389)|11.9.2011 19:03
v pripade, ze nemate hack/root a potrebujete downgradovat T-VALDEUC fw, nahrajte fw 0000. Potom uz upgrade na vami pozadovany fw.
Samozrejme to funguje ako alternativa downgrade aj ked mate hack/root.

https://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=10&t=2292
Kudykam (89)|12.9.2011 09:21
Existuje nějaká FW na C630 který by zprovoznil Internet@TV, popř. nějakou jinou vychytávku? (pročítal sem si web Samygo, ale moc chytrej z toho nejsem)
bagr3210 (379)|12.9.2011 09:53
[quote=Kudykam;366061]Existuje nějaká FW na C630 který by zprovoznil Internet@TV, popř. nějakou jinou vychytávku? (pročítal sem si web Samygo, ale moc chytrej z toho nejsem)[/quote]

Asi budes sklamanej,ale pokud tenhle typ Internet@TV nema uz od vyroby(coz predpokladam,ze nema),tak ho tam za zadnych okolnosti nedas,bohuzel ani pouzitim jineho FW :(
milvooki (75)|16.9.2011 20:24
Zdravím majitele C modelů.Nastala u mě nemilá věc, Tv se začala z ničeho nic samovolně vypínat a zapínat,zhruba každou minutu a při použití dálkového ovladače jakoby zatuhne.Taky jsem zkusil překontrolovat všechny kabely a nic.Ani signálem to není.Rád bych slyšel Vaše názory,co by to mohlo způsobovat.A jak to řešit.Díky
dave_no (100)|16.9.2011 20:32
Stalo se mi totéž v bledě modrém. Kabely OK, CA modul OK. TV se vypíná i když jede přes PVR.

Zapnu TV, červená kontrolka třikrát zabliká, zapne se obraz, 15 vteřin jede a konec, a tak dokola.
mirekmlejnek (2)|16.9.2011 20:40
Zdravím! Dnes mi začalo na modelu UE40C6510 to samé co u vás. TV je úplně zblázněná, reaguje si jak chce, znovu přehrát firmware nejde, TV odmítá flashku s tím, že na ní není software na upgrade firmware... Nemáte někdo řešení?
stedyn (13)|16.9.2011 20:49
[quote=milvooki;366834]Zdravím majitele C modelů.Nastala u mě nemilá věc, Tv se začala z ničeho nic samovolně vypínat a zapínat,zhruba každou minutu a při použití dálkového ovladače jakoby zatuhne.Taky jsem zkusil překontrolovat všechny kabely a nic.Ani signálem to není.Rád bych slyšel Vaše názory,co by to mohlo způsobovat.A jak to řešit.Díky[/quote]

Začalo mně dělat úplně to samý. Na chvilku pomohlo, že jsem TV vytáhl ze zásuvky a pak zase zapnul, pak fungovala normálně. Ale problémy se samovolným vypínáním a zapínáním a zatuhnutím ovladače se zase vrátili později.
dave_no (100)|16.9.2011 21:00
Celkem drsný. Čtyři stejný případy během půl hodinky jen tady na fóru... Nemohli tam poslat nějakej vadnej firmware ? I když pokud si dobře pamatuju, vždycky to chcou odsouhlasit...
milvooki (75)|16.9.2011 21:20
[quote=dave_no;366839]Celkem drsný. Čtyři stejný případy během půl hodinky jen tady na fóru... Nemohli tam poslat nějakej vadnej firmware ? I když pokud si dobře pamatuju, vždycky to chcou odsouhlasit...[/quote]

firmwarem to asi nebude,já mám kontrolu vypnutou ,takže se nic nastahovalo a software je pořád stejný ,žádná změna.Ale,u vydání 3009.2 to bylo taky vypnuté,ale hláška na aktualizaci otravoval několik dní.Teď při přehrávání dvd mi vypadl zvuk poté opět naskočil ,ale hodně potichu,po chvíli se to zase srovnalo.
FreeriderCZ (44)|16.9.2011 21:22
Taktéž se mi dneska večer televize začala sama restartovávat a napadlo mě odpojit ethernetový kabel a najednou to přestalo. Poté jsem smazal většinu uživatelských widgetů a ponechal jen youtube HD a netplayer. TV se po připojení síťového kabelu již sama nerestartovávala.
ritchi (225)|17.9.2011 06:18
Páni,uzitocny by bol aj udaj kazdeho z vas po akej dobe prevadzkovania zacala TV samovolne restartovat.U mna po 12 mesacnom pouzivani ziadny problem.
libanon (6)|17.9.2011 08:02
Zdravim vespolek,
delsi dobu se potykam se samovolnym odpojovanim disku pri prehravani filmu nebo pri PVR. Casto mi taky pri timeshiftu pise ze zarizeni neni pripraveno a odpojeni/pripojeni disku nepomuze, disk se nenacte, pomuze az vypnuti/zapnuti televize. Pri pripojeni k notebooku se disk chova normalne. Mam podezreni, ze to mozna souvisi s upgradem na FW 3008.2, dokud jsem mel 3003 tak zadny problem nebyl. Nestalo se to nekomu?
mirekmlejnek (2)|17.9.2011 09:03
[quote=ritchi;366868]Páni,uzitocny by bol aj udaj kazdeho z vas po akej dobe prevadzkovania zacala TV samovolne restartovat.U mna po 12 mesacnom pouzivani ziadny problem.[/quote]

TV mám rok, před 3 dny jsem provedl upgrade na firmware 3010.1 a vše šlapalo. Včera zapnu TV a začalo to blbnout. Tak jsem nechal tedy TV asi 30 min vypnutou a vše se vrátilo do normálu. Na webu Samsungu je firmware s novějším datem (ale stejná verze), ovšem reflash není možný :-(
c12345 (46)|17.9.2011 16:03
Tak mám necelý rok televizy Samsung LE46C653 . Včerejšího dne jsem kolem 19.30 zapnul televizor a měl jsem stejnej problém jako pár ostatních uživatelů, kteří psali nademnou tzn. televizor se sám od sebe restartoval. Podotýkám, že jsem žádný nový fimware neinstaloval. Pomohlo až vypnutí modemu na internet pak to přestalo. Takže předpokládám, že fimwarem to není ale připojením na net. Je ale divný že se to stalo naráz víc uživatelům takže spíš bych viděl než chybu televize chybu někde ve widgetech (možná něco dělali na síti apod) , ale to by spíše chtělo nějaké vyjádření od samsungu. Včera večer a dneska přes den jde zase televize normálně a to včetně internetu..... Pište prosím svoje postřehy zda Vám to ještě dělá případně zda jste to nějak řešili a vyřešili. Toť můj postřeh.
bastlir (3245)|17.9.2011 17:47
[quote=c12345;366915]Tak mám necelý rok televizy Samsung LE46C653 . Včerejšího dne jsem kolem 19.30 zapnul televizor a měl jsem stejnej problém jako pár ostatních uživatelů, kteří psali nademnou tzn. televizor se sám od sebe restartoval. Podotýkám, že jsem žádný nový fimware neinstaloval. Pomohlo až vypnutí modemu na internet pak to přestalo. Takže předpokládám, že fimwarem to není ale připojením na net. Je ale divný že se to stalo naráz víc uživatelům takže spíš bych viděl než chybu televize chybu někde ve widgetech (možná něco dělali na síti apod) , ale to by spíše chtělo nějaké vyjádření od samsungu. Včera večer a dneska přes den jde zase televize normálně a to včetně internetu..... Pište prosím svoje postřehy zda Vám to ještě dělá případně zda jste to nějak řešili a vyřešili. Toť můj postřeh.[/quote]

Na něco jsem si vzpomněl, na co mě upozornil technik, pokud máte připojeno - odpojte video, DVD, MMC apod., síť bych (pokud je to lan) zatím nechal a počkejte, jestli se to uklidní. Pokud ano, dejte vědět a napíšu další.
dave_no (100)|17.9.2011 20:33
Me pomohlo odpojit síť, po zapojení (druhej den) už bylo vše v pohodě. Televize je rok stará.
bastlir (3245)|17.9.2011 20:48
No jasně, ale to může být jen vedlejší jev.
KamilZ (10277)|17.9.2011 21:00
[quote=libanon;366871]delsi dobu se potykam se samovolnym odpojovanim disku pri prehravani filmu nebo pri PVR.[/quote]
Máš disk s externím napájením, nebo je napájen pouze z USB? Zkusil jsi do TV strčit nějakou flash, jestli to s ní pojede bez problémů?
bastlir (3245)|17.9.2011 22:53
[quote=KamilZ;366955]Máš disk s externím napájením, nebo je napájen pouze z USB? Zkusil jsi do TV strčit nějakou flash, jestli to s ní pojede bez problémů?[/quote]

Myslím si, že dnešní flashky mají dostatečnou kapacitu pro nahrávání a přehrávání bych řešil po síti.
Také si myslím, že je to elegantnější řešení, než aby Ti vedle TV vrčela nějaká krabice.
libanon (6)|18.9.2011 10:46
[quote=KamilZ;366955]Máš disk s externím napájením, nebo je napájen pouze z USB? Zkusil jsi do TV strčit nějakou flash, jestli to s ní pojede bez problémů?[/quote]

Je to 2,5disk (Transcend 500GB) napajeny primo s USB. Je k nemu i Y kabel pro posileni napajeni z druheho portu. Zajimeve je, ze nekdy to funguje spolehlive zapojene pouze do jednoho portu, jindy to vypadava i pri zapojenych obou konektorech. Pruser je ze to dela hodne nahodne, pokud bych reklamoval tak je temer jiste, ze se problem neprojevi :(
Disk jsem vcera projel testem na vadne sektory, s vysledkem OK.
libanon (6)|18.9.2011 10:51
[quote=bastlir;366985]Myslím si, že dnešní flashky mají dostatečnou kapacitu pro nahrávání a přehrávání bych řešil po síti.
Také si myslím, že je to elegantnější řešení, než aby Ti vedle TV vrčela nějaká krabice.[/quote]

Tak s timto nesouhlasim, podle me je dostatecne mit data pripojena primo k televizi, nez nekde provozovat dat.server, ktery vetsinu casu akorat zere proud. Prehravani z notebooku pres DLNA obcas pouzivam, pokud se mi nechce kopirovat na HDD, na disku mam zejmena veci, ktere jdou porad dokola (=pohadky pro deti). Uz se mi ovsem stalo, ze se prehravani prerusilo i pres DLNA - to se ale stalo pouze jednou, takze to mohlo byt i vadnym souborem apod.
bastlir (3245)|18.9.2011 11:23
[quote=libanon;367020]Tak s timto nesouhlasim, podle me je dostatecne mit data pripojena primo k televizi, nez nekde provozovat dat.server, ktery vetsinu casu akorat zere proud. Prehravani z notebooku pres DLNA obcas pouzivam, pokud se mi nechce kopirovat na HDD, na disku mam zejmena veci, ktere jdou porad dokola (=pohadky pro deti). Uz se mi ovsem stalo, ze se prehravani prerusilo i pres DLNA - to se ale stalo pouze jednou, takze to mohlo byt i vadnym souborem apod.[/quote]

K tomu NAS serveru ... ty kvalitnější se podle uživatelského nastavení samy uspávají. Představují však spolehlivost. Když jsi přehrával film z NB, předpokládám, že prostřednictvím WiFi. Tady se přerušení dá ale předpokládat. Testoval jsem v obýváku spolehlivost WiFi přenosu a spolehlivý přenos byl až se šesti anténama a se dvěma routery na plný výkon (ve městě).
Nabízím však jen své zkušenost, nevnucuji ale řešení. :-)
Sagat_X (22)|20.9.2011 15:21
Ahoj všem, aktivoval jsem si PVR v LE40C650, ale často se mi stává, že pořad se nenahraje celý, resp. nahrávání se ukončí chvilku před koncem pořadu/filmu, asi z důvodu časového posunu reálného vysílání oproti plánovanému programu. U stolních rekordérů není problém nastavit časy nahrávání ručně a dát si tam cca 15 minut do zásoby navíc, ale zde jsem na podobnou funkci nenarazil. Umím pořad/film nahrát jen tak, že v GUIDE ho označím pro nahrávání a čas se nikde nedá zadat ani upravit - TV si použije to, co je v GUIDE (a ne vždy to stačí...). Díky za každou radu.
Bolek007 (31)|20.9.2011 15:57
někde to tu je určitě i v diskuzi, ale rychlejší bude se podívat na stránky Juce-ho http://www.juce.sk - konkrétně tady
cituji : Cez EPG sprievodcu si naplánuj nahrávanie pre nejakú reláciu/film. Potom zvoľ: Menu / Kanál / Správca kanálov / 3x tlačidlo vľavo a v ľavom panely sa posuň na "Naplánované". Tu 1x šípka vpravo a vyber reláciu, ktorú si práve pridal do tohto zoznamu cez EPG. Potom stlač TOOLS a vyber možnosť "Zmeniť informácie", kde upravíš naplánovanú dobu nahrávania, napr. ju môžeš predĺžiť o 15 min
Fiury (6)|21.9.2011 10:41
Ahoj, může mi někdo zkuit poradit:
- chtěl jsem si aktivovat PVR
- měl jsem FW 3009.2
- provedl jsem hack
- přepsal info o FW a "upgradenul" to na 3008
- přes hotel mode aktivoval PVR
- ale v EPG mi NEJDE DIAKRITIKA, co jsem se zběžně díval, všude mám nastavené CZ

Může to být typem fw 3008 ? Nebo to mám někde špatně nastvené ?

@libanon
[quote]Je to 2,5disk (Transcend 500GB) napajeny primo s USB. Je k nemu i Y kabel pro posileni napajeni z druheho portu. Zajimeve je, ze nekdy to funguje spolehlive zapojene pouze do jednoho portu, jindy to vypadava i pri zapojenych obou konektorech. Pruser je ze to dela hodne nahodne, pokud bych reklamoval tak je temer jiste, ze se problem neprojevi
Disk jsem vcera projel testem na vadne sektory, s vysledkem OK.[/quote]

měl jsem ten samý problém s tím samým diskem když jsem ho připojoval přes 1x USB (někdy šel někdy se odpojoval) při zapojení 2xUSB - bez problémů takže typuji , že budeš mít jedno špatné usb v tv nebo špatný kontakt
bastlir (3245)|21.9.2011 18:33
Co se týká toho odpojování HDD. Pokud tento typ TV nepodporuje PVR, nelze tedy ani očekávat proudově podpořené USB porty. Být vámi, vůbec bych tu základní desku raději netrápil. Vždyť existuje tolik alternativ - aktivní USB HUB, USB adaptér, ex. napájení pro 2,5" HDD apod. Raději bych zvolil velkokapacitní USB flasdisk (16,32,64GB).
zlaty bulo sicilsky (12)|22.9.2011 14:20
Zdravím, tuto aplikaci někdo zná?

https://market.android.com/details?id=de.adoubleu.android.samsungtvremote&feature=search_result

Jinak myslím, že iVysílání asi odzvonilo. Z českého Samsungu něco poslílali ke chválení v květtnu do Koree, ale ti asi mají teď jiné starosti ze soudy s Apple, jako se crcat s nějakých widgetem pro ČR.
lacib (389)|22.9.2011 23:20
nepoznam, ale ma pre mna par minusov.

nie je htc desire, je platena (aj ked som chcel kupit, vtedy som zistil, ze nie je pre desire), funkcnost bude miziva co som pozeral hodnotenia.

nieco podobne je toto.
http://www.appbrain.com/app/tvcallnotify/eu.saramak.callnotifier.samsungtv

je to free, pre kazdy telefon. akurat to nedokaze ukazat meno kontaktu zo zoznamu a sem tam to po nejakom hovore ukazuje dookola prichadzajuci hovor.
libanon (6)|23.9.2011 13:57
[quote=Fiury;367633]Ahoj, může mi někdo zkuit poradit:
- chtěl jsem si aktivovat PVR
- měl jsem FW 3009.2
- provedl jsem hack
- přepsal info o FW a "upgradenul" to na 3008
- přes hotel mode aktivoval PVR
- ale v EPG mi NEJDE DIAKRITIKA, co jsem se zběžně díval, všude mám nastavené CZ

Může to být typem fw 3008 ? Nebo to mám někde špatně nastvené ?

@libanon


měl jsem ten samý problém s tím samým diskem když jsem ho připojoval přes 1x USB (někdy šel někdy se odpojoval) při zapojení 2xUSB - bez problémů takže typuji , že budeš mít jedno špatné usb v tv nebo špatný kontakt[/quote]

Taky mam podezdreni na USB, trochu jsem klestemi zmacknul konektor na kabelu aby lepe drzel, zatim to jede.
libanon (6)|23.9.2011 13:59
[quote=bastlir;367712]Co se týká toho odpojování HDD. Pokud tento typ TV nepodporuje PVR, nelze tedy ani očekávat proudově podpořené USB porty. Být vámi, vůbec bych tu základní desku raději netrápil. Vždyť existuje tolik alternativ - aktivní USB HUB, USB adaptér, ex. napájení pro 2,5" HDD apod. Raději bych zvolil velkokapacitní USB flasdisk (16,32,64GB).[/quote]

Jedna se o LE40c650, ktere ma mit spodni USB proudove prizpusobeny pro pripojeni HDD (1A).
milvooki (75)|23.9.2011 20:36
lacib (389)|23.9.2011 21:56
niekto tu tusim pisal, ze fw 3010 ma nejaky bug..
samsung ten fw odstranil a miesto toho dal 3009.2 (predtym bol 3009.1), osobne som ocakaval, ze o chvilu vyjde dalsi fw, kedze ludia co si nahrali fw 3010 nemaju teraz moznost nahrat "aktualny"..
MILOSHKO (587)|25.9.2011 08:50
stale pretrvava moj problem pripojenie wifi :(služba je nedostupná pre rušenie siete alebo služby)

preto by som potreboval pomoct pri nadstaveni siete manualne:
IP adresa : ?????????????? 10.0.0.141
Maska podsiete: ??????????? 255.255.255.0
Brána:??????????? 10.0.0.138

Server DNS: ????????? 192.168.1.1

newie niekto kde moze byt chyba ?
Wintermute (265)|25.9.2011 11:01
[quote=MILOSHKO;368375]stale pretrvava moj problem pripojenie wifi :(služba je nedostupná pre rušenie siete alebo služby)

preto by som potreboval pomoct pri nadstaveni siete manualne:
IP adresa : ?????????????? 10.0.0.141
Maska podsiete: ??????????? 255.255.255.0
Brána:??????????? 10.0.0.138

Server DNS: ????????? 192.168.1.1

newie niekto kde moze byt chyba ?[/quote]

Jop. Takto:
Server DNS: ????????? 10.0.0.138
bastlir (3245)|25.9.2011 11:35
[quote=MILOSHKO;368375]stale pretrvava moj problem pripojenie wifi :(služba je nedostupná pre rušenie siete alebo služby)

preto by som potreboval pomoct pri nadstaveni siete manualne:
IP adresa : ?????????????? 10.0.0.141
Maska podsiete: ??????????? 255.255.255.0
Brána:??????????? 10.0.0.138

Server DNS: ????????? 192.168.1.1

newie niekto kde moze byt chyba ?[/quote]

Jestli jsem Ti dobře rozumněl .... pokud máš zarušenou síť, to rozhodně neodstraníš změnou IP adresy atd., ale změnou kanálu. Přičemž nejsem si jist, jak na to tento typ TV bude reagovat. Jestli chceš, mohu Ti poslat prográmek na proskanování Tvého wifi-prostoru a které kanály Tví sousedé nebudou používat, ty si zvol Ty. Bez tohoto je toto počínání i nekorektní vůči ostatním, protože když se někomu "nabouráž" do kanálu, tak nejenom máš špatné spojení Ty, ale rušíš i jeho.
Wintermute (265)|25.9.2011 11:56
Samsung, konkrétně v cz a sk lokalizaci používá termín "rušení sítě" pro oznámení problému s připojením na služby v internetu a to z jakýchkoli důvodů. Nesouvisí s WLAN, vyskytuje se i v LAN. Holt profesionální překlad :-)
bastlir (3245)|25.9.2011 12:48
[quote=Wintermute;368399]Samsung, konkrétně v cz a sk lokalizaci používá termín "rušení sítě" pro oznámení problému s připojením na služby v internetu a to z jakýchkoli důvodů. Nesouvisí s WLAN, vyskytuje se i v LAN. Holt profesionální překlad :-)[/quote]

Aha, tak to je asi to, čemu se u nás říká konflikt IP-adres. Na proskanování IP v síti mohu poslat prográmek také.
MILOSHKO (587)|25.9.2011 13:00
dakujem ten program by potesil :)
Server DNS:som vymenil na 10.0.0.138 a uz funguje na manualnom nadstaveni
ale az potom ako som vymazal vsetky user widgets
bastlir (3245)|25.9.2011 13:23
[quote=MILOSHKO;368404]dakujem ten program by potesil :)
Server DNS:som vymenil na 10.0.0.138 a uz funguje na manualnom nadstaveni
ale az potom ako som vymazal vsetky user widgets[/quote]

Snad Ti to pomůže
greedyyy (314)|26.9.2011 15:49
ahoj, mohol by som prozbicku?
nejaky piatok som tu nebol a luskam forum ze co mi uslo.
chcem sa spytat na na problemy s update FW.
momenatlne mam 3005 a slape relativne bez problemov.
cital som tu ze boli nejake problemy pri prechode na vyssi fw
ze sa stratil hack, zmyzlo PRV.
pozeram ze lacib ma 3009.2 ..hacked

je prechod na tent FW bezbolestny? alebo je nutne nejake voodoo? zostane mi hack aj PRV?
lacib (389)|26.9.2011 16:16
prechod v pohode..root tiez, cez hotel mode, PVR ostalo, nebolo potrebne nic aktivovat znova.
hack je obohateny o webgui..
http://markup.io/original/published/hk5c4dgrws89

v najhorsom pripade je mozny downgrade, povaluje sa tu niekde fw pre VALDEUC 0000, nahras ten fw a potom akykolvek aky chces.
Din0 (176)|30.9.2011 10:56
Nema nedko z vas na siti neco podobneho??
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Stiha to z nej pres LAN filmy v HD prehravat,
Diky
Veduci555 (8)|1.10.2011 22:00
Ahoj mam tento TV uz asi rok, doteraz vsetko v poriadku. No dnes som si cez USB kluc pustil DVD film (rozumej skopirovane z DVD...(*.vob), nie DivX ani nic podobne), v PC funguje vsetko ako ma, no v TV mi prehralo 28 minut bez problemov a potom film vypne a pise ze nema kodek videa alebo zvuku....Skusal som TV pripojit na net a siahnut nejake kodeky...no nejde mi ani pripojit na net. Takisto som aj stiahol novy FW zo samsung stranky, nahral na USB kluc a dal v TV aktualizovat no tvari sa ze ziadna aktualizacia na USB nieje :( Dakujem za radu
bastlir (3245)|1.10.2011 22:07
[quote=Din0;369284]Nema nedko z vas na siti neco podobneho??
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Stiha to z nej pres LAN filmy v HD prehravat,
Diky[/quote]

Teoreticky by to mělo hrát i přes USB 2. Nevidím žádný problém i s chlazením.
bastlir (3245)|1.10.2011 22:08
[quote=Veduci555;369607]Ahoj mam tento TV uz asi rok, doteraz vsetko v poriadku. No dnes som si cez USB kluc pustil DVD film (rozumej skopirovane z DVD...(*.vob), nie DivX ani nic podobne), v PC funguje vsetko ako ma, no v TV mi prehralo 28 minut bez problemov a potom film vypne a pise ze nema kodek videa alebo zvuku....Skusal som TV pripojit na net a siahnut nejake kodeky...no nejde mi ani pripojit na net. Takisto som aj stiahol novy FW zo samsung stranky, nahral na USB kluc a dal v TV aktualizovat no tvari sa ze ziadna aktualizacia na USB nieje :( Dakujem za radu[/quote]

To vypadá, že Ti TV z filmu přehrál jen jednu kapitolu. TV není DVD player!
Veduci555 (8)|1.10.2011 22:14
[quote=bastlir;369613]To vypadá, že Ti TV z filmu přehrál jen jednu kapitolu. TV není DVD player![/quote]

Tjn, ale TV normalne spusti i DVD menu, a nasledne zacne prehrava i film....vsetko ide super i s CZ dabingom... po 28 minutach zastavi a pise ze nema kodek...jak nemoze mat kodek ked film od zaciatku ide dobre aj zo zvukom ?
vivid.sk (11472)|1.10.2011 22:17
Veduci> pretoze prejde na dalsi vob, ktory je nestandardne rozdeleny (bez korektnej hlavicky).
Prezen film cez DVD shrink (vypni kompresiu), vypni rozdelovanie po 1GB (vytvori sa jeden velky VOB s filmom) a pojde ti to.


P.S. tato TV ma mediaplayer optimalizovany prave na XviD, divix, mkv, avi a podobne formaty/kontajnery, ktore prehra vyborne (vacsinou :D). S DVD ma problemy.
bastlir (3245)|1.10.2011 22:24
[quote=Veduci555;369616]Tjn, ale TV normalne spusti i DVD menu, a nasledne zacne prehrava i film....vsetko ide super i s CZ dabingom... po 28 minutach zastavi a pise ze nema kodek...jak nemoze mat kodek ked film od zaciatku ide dobre aj zo zvukom ?[/quote]

Mě zaráží těch 28min. To je totiž zhruba délka kapitoly. Je možné, že TV tento stav nezná, a proto vyhodí tuto chybnou hlášku. Existuje i možnost chybného ripnutí z důvodu ochrany, což PC nemusí poznat. Je otázkou, zda to dělá u všech ripnutých filmů od stejné společnosti.
milvooki (75)|2.10.2011 09:31
[quote=Veduci555;369607]Ahoj mam tento TV uz asi rok, doteraz vsetko v poriadku. No dnes som si cez USB kluc pustil DVD film (rozumej skopirovane z DVD...(*.vob), nie DivX ani nic podobne), v PC funguje vsetko ako ma, no v TV mi prehralo 28 minut bez problemov a potom film vypne a pise ze nema kodek videa alebo zvuku....Skusal som TV pripojit na net a siahnut nejake kodeky...no nejde mi ani pripojit na net. Takisto som aj stiahol novy FW zo samsung stranky, nahral na USB kluc a dal v TV aktualizovat no tvari sa ze ziadna aktualizacia na USB nieje :( Dakujem za radu[/quote]

Nezapomněl jsi ten stažený soubor na flashce ještě před tím spustit ,než to dáš do TV!!!!!!!