Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

lacib (389)|23.11.2011 20:57
ak to spustas v PC tak TV s tou zvukovou stopou nema nic. prepnut ju musis v playeri v PC. TV ti bude reprodukovat len to ro mu z PC nakazes.
milvooki (75)|23.11.2011 21:47
[quote=lacib;379845]ak to spustas v PC tak TV s tou zvukovou stopou nema nic. prepnut ju musis v playeri v PC. TV ti bude reprodukovat len to ro mu z PC nakazes.[/quote]

Dobrá, přes DO k TV to teda nejde?spouštím to totiž v Tv.
To bych teda musel mít grafiku v PC, přes video výstup, propojenou s TV.LAN kabel tohle zvládá nebo ne?
lacib (389)|23.11.2011 22:03
jasne, nejak som to zle pochopil, resp prehliadol to LAN pripojenie.

jazykova stopa ide menit myslim len pri prehravani filmu z usb. aj to len pri mkv.

cez dlna uz musi byt cestina nastavena cez third part program na prioritnu.

opravte ma ak sa mylim.
greedyyy (314)|24.11.2011 09:08
je to ako pises,
az na to ze zvuk ide prehodit aj pri avi a dokonca aj ked mas zvukovu stopu ako mp3 s rovnakym nazvom ako subor - aj kd toto som neskusal.
s toho dovodu neodporucam DLNA - problemy so zvukom aj titulkami, ale hack TV a pripojenie externeho disku cez CIFS.
mam to takto vyriesene a s routerom, terovym diskom na routery na ktory priamo taham torrenty cez transmission. netreba nic prepajat, kablovat, kopirovat. len prejst cez zlozku !network na sietovy disk a pustat.
funguje to aj na zdielanom disku s win, ci inom nas.
BAGR_001 (1)|26.11.2011 17:44
Můžete mi prosím někdo poradit? Mám TV L40C654. Hotelový mód aktivuju v pohodě, ale v servisním menu pokud kliknu na Hotel Options, nic se mi nezobrazí. Servisní menu hlásí verzi FW 1006.1. Poradíte mi prosím co se s tím dá dělat, když chci udělat HACK, nebo aktivovat PVR? Díky.
lacib (389)|28.11.2011 21:27
hack cez hotel mode je potvrdeny aj na fw 3011. :)
nin (388)|5.12.2011 22:18
[quote=lacib;379878]cez dlna uz musi byt cestina nastavena cez third part program na prioritnu.

opravte ma ak sa mylim.[/quote]

...tak ja si dovolim poopravit, (obvykle*) prehravana zvukova stopa pri prehravani pres DLNA neni prioritni nebo defaultni, ale prvni v poradi.

* existuje nespolehliva moznost ve fazi testovani, kdy se posle na renderer zvukova stopa dle oznaceni (napr. cze)
mahacimr (7)|7.12.2011 02:16
[quote=lacib;380951]hack cez hotel mode je potvrdeny aj na fw 3011. :)[/quote]

A jak jsi to udělal? Mám firmware 3009.2 , a vůbec nemám ve složce SUB OPTION položku PVR SUPPORT (kterou bych přepl z off na on) - MÁM TAM JEN OTN SUPPORT - ALE TO JE NĚCO JINÉHO , NE? Jestli máš jiný firmware vhodný pro le40c650 , můžeš hodit odkaz , odkud se dá stáhnout?(a nezhoršuje kvalitu obrazu? ). Děkuji .
Já jsem si po zakoupení C650 nadšeně udělal upgrade na 3009.2 , a tedˇ hodiny hledám možnost , jak to vzít zpět ,abych mohl aktivovat PVR přes hotelový mod.
zlaty bulo sicilsky (12)|7.12.2011 10:02
Vzpomene si někdo, jak jsme loni čekali na první rok nového roku?
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
rios66 (41)|7.12.2011 10:31
[quote=mahacimr;382966]A jak jsi to udělal? Mám firmware 3009.2 , a vůbec nemám ve složce SUB OPTION položku PVR SUPPORT (kterou bych přepl z off na on) - MÁM TAM JEN OTN SUPPORT - ALE TO JE NĚCO JINÉHO , NE? Jestli máš jiný firmware vhodný pro le40c650 , můžeš hodit odkaz , odkud se dá stáhnout?(a nezhoršuje kvalitu obrazu? ). Děkuji .
Já jsem si po zakoupení C650 nadšeně udělal upgrade na 3009.2 , a tedˇ hodiny hledám možnost , jak to vzít zpět ,abych mohl aktivovat PVR přes hotelový mod.[/quote]

Na FW 3009.2 a na 3011 sa aktivuje PVR cez ruSamsungTVCommunicator ja mam 3009.2 a tiez som to aktivoval cez tento soft...

Na
[code]http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=10&t=2107&start=80 [/code]
najdes viac
nin (388)|7.12.2011 23:21
[quote=rios66;382988]Na FW 3009.2 a na 3011 sa aktivuje PVR cez ruSamsungTVCommunicator ja mam 3009.2 a tiez som to aktivoval cez tento soft...

Na
[code]http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=10&t=2107&start=80 [/code]
najdes viac[/quote]

jj, a da se to vygooglit za nejakych dvanact vterin. Klicova slova jsou prekvapive "samsung", "c-series", "downgrade", "firmware" a "3009.2".
mahacimr (7)|8.12.2011 15:47
Tak velmi děkuji Lacibovi ( i Rios66 ) za text i odkaz který mi Lacib poslal (je níže), už mi to jede podle té utilitky :

" ti je moznosti viac...
stiahnut 0000 fw ak mas T-VALDEUC fw (da sa to pozriet v servisnom menu) a potom nainstalovat akykolvek fw aky chces. inak sa downgrade neda.

alebo pvr aktivujes vo fw 3009 pomocou tejto utilitky.
http://www.rainerullrich.de/samsung/

este link ako spojazdnit pvr cez tu utilitku na fw 3009

http://wiki.samygo.tv/index.php5/Act...g_PVR_on_D5500

(poznal jsem i nové silné pocity - něco jsem udělal malinko jinak - prudké zvýšení tlaku ,zamotání hlavy - sevření žaludku....tedˇuž se tomu směji)

Zdravím
Pennywise (21)|9.12.2011 23:18
Zdravím všechny,
možná to zde už zaznělo, ale přeci jen se zeptám. Mám Onkyo TX-SR508 propojený přes HDMi s C650kou, k tomu používám WD externí HDD z kterého pomocí interního přehrávače (media player) přehrávám filmy .mkv.
Moje otázka zní, zda z toho dostanu nebo dokážu dostat 5.1 DTS zvuk do receiveru a repro.
Nějak nemůžu najít zda se dá z toho interního přehrávače dostat DTS zvuk (když ho samozřejmě ono video obsahuje). Jen dodám, že bych k tomu používal optický audio kabel.
Předem díky za odpověď, a omlouvám se jestli to zde už někdo řešil.
KamilZ (10277)|10.12.2011 09:29
Mikynka (8)|10.12.2011 20:59
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, vlastním televizi Samsung LE32C654, mám v ní firmware 2010/11/02_003002, koukal jsem na stránky samsungu a je zde ke stažení firmware T-VALDEUC_3009.2. Chtěl bych se zeptat, mám ho nainstalovat nebo si mám raději nechat starý firmaware? Děkuji za odpověď
dogs (351)|10.12.2011 22:42
Pennywise:
V pohodě mam Onkyo viz podpis.
Optický kabel z tv do Onkya a hdmi kabel z tv do Onkya. Nastaveno Anynet + (hdmi-cec). Externí HDD přes usb. Pokud film obsahuje zvukovou stopu v DTS pak jde do Onkya DTS.
Mikynka (8)|11.12.2011 13:08
Rozhodl jsem se nechat si starší firmware kvůli aktivaci PVR, to jsem si také pomocí hotel modu aktivoval. Chtěl bych Vás ale poprosit, můžete mi zde v krátkosti napsat, co si mohu změnit v nastavení v hotel modu? Jak co změnit si kdyžtak dohledám v tomto fóru, jen potřebuju radu, abych to nemusel celé pročítat. Moc děkuji za odpověď
honzask (3)|11.12.2011 13:40
[quote=Mikynka;383836]Rozhodl jsem se nechat si starší firmware kvůli aktivaci PVR, to jsem si také pomocí hotel modu aktivoval. Chtěl bych Vás ale poprosit, můžete mi zde v krátkosti napsat, co si mohu změnit v nastavení v hotel modu? Jak co změnit si kdyžtak dohledám v tomto fóru, jen potřebuju radu, abych to nemusel celé pročítat. Moc děkuji za odpověď[/quote]

zdravim vsechny .. toto je muj prvni prispevek do tohoto fora :-)

k veci: dnes jsem diky teto diskuzi a fandum Samsungu C650 aktivoval PVR v poslednim firmwaru 3011.1 a vse v poradku.

Vyuzil jsem tohoto odkazu:

http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=10&t=2107&start=80

kde je popsano toto:

enabling PVR & co should be work with ruSamsungTVCommunicator for 3011.1 as well - very easy to use!

http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f= ... a6d1f6201b

but, do not (as described there) something with "Model" or so. This is what worked for me:

HowTo:

- Setup ruSamsungTVCommunicator (http://www.rainerullrich.de/samsung/) and test that the virtual remote control is communicating with the TV - it has two additional buttons than your standard hardware remote!
- Switch of TV
- Access the service menu as usual: Press buttons INFO, MENU, MUTE and POWER subsequently on the "real" remote control
- Start up ruSamsungTVCommunicator, connect it with the TV, press virtual buttons FACTORY, wait some seconds and then 3SPEED
- enable "PVR-Mode" in sub-options.
- Switch off TV.

--- volne prelozeno:

* nainstaloval "ruSamsungTVCommunicator" ..spojit s televizi,
* vypnout televizi
* zapnout televizi v servisnim menu .. tj. postupne zmacknout (pri vypnute televizi) INFO .. MENU .. MUTE a POWER
* v programu pak zmacknout FACTORY a po cca 5 sek. volbu 3SPEED (jsou hned vedle sebe)
* v servisnim menu vznikne nova volba kde v "sub-options" dame volbu "PVR-Support" na ON
* pro aktivaci vypneme televizi
* to je vse

Ted muj dotaz, zkousel jsem PVR nahravat na usb flash (4gb) a televize hlasi ze zarizeni nedoporucuje pro nahravani pripadne timeshift. Mate nekdo zkusenosti co poridit pro nahravani? Jestli staci treba rychla 32gb flashka, nebo je lepsi usb externi disk? Jakou velikost maji nahravane porady a v jakem jsou formatu?

Dekuji

Honza
KamilZ (10277)|11.12.2011 13:48
Výběr HDD a Flash pro Samsungy se řešil zde: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?p=372088. Záleží, kolik toho chceš nahrávat. Uvědom si, že nahrávku nikde jinde nepřehraješ, pouze ve Tvé TV, ani v PC ne. Takže je to spíš na příležitostné nahrávání a tím pádem stačí rychlá flash, protože to nemá smysl archivovat - pořídíš novou TV, nebo se Ti pokazí a dostaneš novou desku a máš po nahrávkách.
Velikost záleží na zdroji/datovém toku, orientačně počítej 1,5-2,5 GB/hod.
honzask (3)|11.12.2011 17:24
Díky za rychlé info. Otestovány čtyři flashky, tři staré a kapacitně malé neprošli testem. 32gb prošla v pohodě. Záznam z DVB-T cca 45min. cca 1500mb. Takže to je po letmém výpočtu datový tok max. 5mbs .. .

Jinak klobouk dolů a velkém díky všem co dokáží tuto telku poladit, vylepšit a zbytku světa poradit :-)
elux (3)|11.12.2011 17:52
Může mě někdo poradit ohledně widgetu picasa, před pár dny se aktualizoval a od té doby se fotky zobrazují jen jako malé náhledy a nikde sem nenašel nastavení zvětšení na původní velikost, díky..
JUCE (265)|11.12.2011 22:18
honzask: vďaka za súhrn a stručný návod. Ihneď som si pridal na môj web odkaz na tvoj príspevok ;)

elux: to je fakt - aj u mňa sú tie obrázky nejaké moc malé...
A ešte mi zobrazuje upozornenie, že: [code]Vzhľadom na pozastavenie služby Google Translate API nebude služba prekladov po 1.decembri 2011 dostupná.[/code]
Neviete čo presne to znamená? Picasa nejak extra nevyužívam, len ma to tak zaujalo :)
KamilZ (10277)|12.12.2011 07:03
[quote]Vzhľadom na pozastavenie služby Google Translate API nebude služba prekladov po 1.decembri 2011 dostupná.[/quote]
Widget zřejmě využívá pro nějaký překlad Google Translate API. Tuto službu (API) ale Google od 1.12.2011 přestal poskytovat, místo mí je API v2, ale ta už je placená ...
JUCE (265)|17.12.2011 19:17
A z našich TV si nemôžeme streamovať TV vysielanie do mobilu? Máme TV, ktorý by to mohol vedieť a niektorí z nás aj Android mobil, takže kde je problém? :) SamyGO nič také nechystá? Neviete pls?

https://www.tvfreak.cz/samsung-second-tv-zdarma/4714
bastlir (3245)|17.12.2011 20:38
[quote=JUCE;385409]A z našich TV si nemôžeme streamovať TV vysielanie do mobilu? Máme TV, ktorý by to mohol vedieť a niektorí z nás aj Android mobil, takže kde je problém? :) SamyGO nič také nechystá? Neviete pls?

https://www.tvfreak.cz/samsung-second-tv-zdarma/4714[/quote]

Obráceně, tedy do TV to jde. Jenže dnešní výrobci TV si hrajou na tu zku... ochranu autorských práv, takže máme smolíčka. :-(
cendoslav (33)|19.12.2011 18:41
dálkový ovladač: prosím vás nevíte čím by mohlo být, že nefunguje? Pár tlačítek zalepeno od nějakého pití, tak jsem to pracně rozebral a řádně vyčistil - plast a tlačítka (ne el. destičku). Ale stejně DO nic nedělá. Poradíte?
elwlke (23)|19.12.2011 18:56
A baterie?
cendoslav (33)|19.12.2011 19:12
[quote=elwlke;385789]A baterie?[/quote]

:D, to bylo dobrý ....ano, vyměněny a několikery.
Sagat_X (22)|19.12.2011 23:46
Taky mi začalo blbnout tlačítko ON/OFF. Musí se na něj zatlačit vší silou, aby sepnulo. A to nebylo ničím polité. Mám ještě záruku, tak jim to pošlu na opravu. A abych nebyl přes vánoce bez ovladače, tak jsem si koupil druhej - originál, cena cca 750,- Kč i s poštovným... Ale docela by mě zajímalo, jak se ti podařilo to rozebrat. Jde to asi těžko co? Kdysi jsem rozdělával ovl. od starší TV SONY a to byl horror. Ovladač byl pak ohlodanej v krajích od páčidla. U novější TV v záruce bych to nedělal... Jinak na to druhém ovladači jdou ty klávesy celkově líp (stačí lehčeji zmáčknout), nejen to vadné ON/OFF. Zajímavé...
lacib (389)|19.12.2011 23:51
[quote=honzask;383907]Díky za rychlé info. Otestovány čtyři flashky, tři staré a kapacitně malé neprošli testem. 32gb prošla v pohodě. Záznam z DVB-T cca 45min. cca 1500mb. Takže to je po letmém výpočtu datový tok max. 5mbs .. .

Jinak klobouk dolů a velkém díky všem co dokáží tuto telku poladit, vylepšit a zbytku světa poradit :-)[/quote]

Myslim, ze PVR vzhladom na to co pise Kamil je vhodene timeshift, max. Potrebujes odbehmut na wc, tak si to stopnes. :)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
lacib (389)|19.12.2011 23:53
[quote=JUCE;385409]A z našich TV si nemôžeme streamovať TV vysielanie do mobilu? Máme TV, ktorý by to mohol vedieť a niektorí z nás aj Android mobil, takže kde je problém? :) SamyGO nič také nechystá? Neviete pls?

https://www.tvfreak.cz/samsung-second-tv-zdarma/4714[/quote]

Funguje na android vs. smart hub, odskusane.
Samygo na c-series nevymyslel uz istu dobu nic.
Elativne nedavno vysiel root na d-series, asi sa teraz sustredia na to. :D

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
cendoslav (33)|20.12.2011 17:21
[quote=Sagat_X;385824]Taky mi začalo blbnout tlačítko ON/OFF. Musí se na něj zatlačit vší silou, aby sepnulo. A to nebylo ničím polité. Mám ještě záruku, tak jim to pošlu na opravu. A abych nebyl přes vánoce bez ovladače, tak jsem si koupil druhej - originál, cena cca 750,- Kč i s poštovným... Ale docela by mě zajímalo, jak se ti podařilo to rozebrat. Jde to asi těžko co? Kdysi jsem rozdělával ovl. od starší TV SONY a to byl horror. Ovladač byl pak ohlodanej v krajích od páčidla. U novější TV v záruce bych to nedělal... Jinak na to druhém ovladači jdou ty klávesy celkově líp (stačí lehčeji zmáčknout), nejen to vadné ON/OFF. Zajímavé...[/quote]

Šlo to šíleně. Povedlo se to až na druhý pokus, kdy jsem se zdravě nasr*l. Musel jsem si pomoci třemi šroubováky, těmi jemnými elektro šroubováčky. Je na to potřeba hrubá síla a nebát se. U mne za to zaplatili tři cvoky a puchýř na dlani od těch šroubováčků.
Dnes by mně to měl přijít kamarád proměřit, tak uvidím. Ale vidím to, stejně jako ty, na nákup nového.
cendoslav (33)|20.12.2011 19:40
[quote=cendoslav;385895]Šlo to šíleně. Povedlo se to až na druhý pokus, kdy jsem se zdravě nasr*l. Musel jsem si pomoci třemi šroubováky, těmi jemnými elektro šroubováčky. Je na to potřeba hrubá síla a nebát se. U mne za to zaplatili tři cvoky a puchýř na dlani od těch šroubováčků.
Dnes by mně to měl přijít kamarád proměřit, tak uvidím. Ale vidím to, stejně jako ty, na nákup nového.[/quote]

Po kontrole DO bylo všechno v pořádku, pak jsem vzal DO k sousedovi, který má tu samou TV. Dálkový ovladač fungoval. Chyba bude někde v TV. Co s tím, co teď?
lacib (389)|20.12.2011 20:29
Reklamacia?

Odoslané z môjho HTC Desire cez Tapatalk
KamilZ (10277)|20.12.2011 20:35
[quote=cendoslav;385913]Po kontrole DO bylo všechno v pořádku, pak jsem vzal DO k sousedovi, který má tu samou TV. Dálkový ovladač fungoval. Chyba bude někde v TV. Co s tím, co teď?[/quote]
Čistě pro jistotu bych ještě zkusil sousedův ovladač na Tvoji TV, přestože výsledek je na 99% jasný (reklamace).
Jednou jsem se taky vztekal nad nefunkčním ovládáním, které jinde fungovalo, a nakonec to bylo tím, že mi máma před čidlo na TV něco postavila (malinkaté, černé, takže jsem si toho nevšiml). Málem jsem si trhnul pěknou ostudu :-).
cendoslav (33)|20.12.2011 21:55
[quote=KamilZ;385929]Čistě pro jistotu bych ještě zkusil sousedův ovladač na Tvoji TV, přestože výsledek je na 99% jasný (reklamace).
Jednou jsem se taky vztekal nad nefunkčním ovládáním, které jinde fungovalo, a nakonec to bylo tím, že mi máma před čidlo na TV něco postavila (malinkaté, černé, takže jsem si toho nevšiml). Málem jsem si trhnul pěknou ostudu :-).[/quote]

Tak odzkoušeno. Ovladač souseda také nemaká/nepřepíná. Asi následuje reklamace. :(
Honzish (8)|22.12.2011 01:24
Zdravím, tlačítka ON/OFF a Return u orig. ovladače jsou na tom i u mě docela špatně, myslíte že by na C650 fungoval tento ovladač nebo je to nesmysl? http://www.ame.cz/QIShop/detail/7813817_10699/AME/Dalkove-ovladace/Originalni/SAMSUNG/BN5901052A-Dalkovy-ovladac-SAMSUNG-originalni-BN59-01052A.aspx
rozložení kláves je stejné (až na tlacitko 3D). diky
adlib (71)|22.12.2011 11:09
Podle mne by fungovat měl. Já mám doma le40c670 a le32c550 a ovladače jsou navzájem kompatabilní, až na to, že na 550 není tlačítko internet.
Sagat_X (22)|22.12.2011 14:36
[quote=Honzish;386088]Zdravím, tlačítka ON/OFF a Return u orig. ovladače jsou na tom i u mě docela špatně, myslíte že by na C650 fungoval tento ovladač nebo je to nesmysl? http://www.ame.cz/QIShop/detail/7813817_10699/AME/Dalkove-ovladace/Originalni/SAMSUNG/BN5901052A-Dalkovy-ovladac-SAMSUNG-originalni-BN59-01052A.aspx
rozložení kláves je stejné (až na tlacitko 3D). diky[/quote]

Možná k tomu máte nějaký důvod, ale proč opomíjíte možnost koupit ten stejný ovladač, co patří k Vaší TV a nebudete muset řešit kompatibilitu a chybějící/jiná tlačítka?

Zde jsem ho koupil já a jsem nadmíru spokojen. Funguje opravdu znatelně lépe než ten kus co byl u TV (od novoty). Nechápu proč, ale je to tak.

http://www.tsnova.cz/p52644-dalkovy-ovladac-tv-samsung-bn59-01039a/

S jejich cenou poštovného jste na cca 750,- Kč.
Mayki07 (185)|22.12.2011 18:10
Protože ten první ovladač má daleko hezčí design a je dotykový, ten druhý je zase "jenom" obyčejný plasťák...
Mě taky ovladač zlobí, tlačítko info funguje jenom na heslo a někdy se přehodí i funkce tlačítek, modré D mi občas spouští internet. Mám ale podezření že je chyba v TV a né v ovladači, myslím že se to zhoršilo poté, co jsem provedl hack a zprovoznil PVR...
cendoslav (33)|22.12.2011 19:41
[quote=cendoslav;385943]Tak odzkoušeno. Ovladač souseda také nemaká/nepřepíná. Asi následuje reklamace. :([/quote]

Takže jsem volal na Samsung. Asi zvláštní případ, ale né neřešitelný. Jde o výměnu čidla. Pokud čidlo dorazí, tak zítra by mohli přijet a na místě vyměnit. Doufám, už kvůli rodičům.
fibos (18)|22.12.2011 21:19
Ahoj,
zkoušel někdo zprovoznit "ruSamsungTVCommunicator" na řadě c550?
Kamarád ji má a chtěl by zkusit rozchodit PVR.
Mě na LE37C650 chodí v pohodě.
Tímto také děkuji za návod....
lacib (389)|22.12.2011 21:23
PVR je len od rady 650 hore.

Sent from HTC Desire using Tapatalk
fibos (18)|22.12.2011 22:04
Díky :-((
St@nley78 (23)|23.12.2011 08:25
[quote=Mayki07;386186] Mám ale podezření že je chyba v TV a né v ovladači, myslím že se to zhoršilo poté, co jsem provedl hack a zprovoznil PVR...[/quote]

Taky mám dojem, že u mě začalo tlačítko Return zlobit až po hacku a aktivaci PVR. Do té doby to bylo OK. Teď se na tlačítko RETURN musí jakoby hodně silně zatlačit. Někdy i na několik pokusů. Ostatní tlačítka ale fungují zcela bez problémů. A RETURN zase až tak důležitý není, vše se dá vracet i jinak. Například MENU opět vypnu tlačítkem MENU. Ale zajímalo by mě, kde je problém.
fibos (18)|23.12.2011 10:59
Podívej se jestli máš v nastavení v telce zakázaný bezdrátový ovladač "ruSamsungTVCommunicator"
pokud jsi ho instaloval. Mě taky ovládání zlobilo, dokud jsem ho nezakázal...
St@nley78 (23)|23.12.2011 12:08
Neinstaloval, nepovoloval, takže tím to nebude.
vsp (704)|26.12.2011 01:49
[quote=zlaty bulo sicilsky;382985]Vzpomene si někdo, jak jsme loni čekali na první rok nového roku?
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/quote]

a kdypak ze bude iVysilani pro SAMSUNG? :-D
PAVOLKO (1)|26.12.2011 09:20
Čaute. Chcem vás poprosiť o radu. Mám Samsung le40c550 a chcel by som hu upgrade na TV vyššej rady kde sa už dá aj surfovať po internete. Môj TV dokáže akurát sledovať film cez LAN. Je to vôbec možné také niečo?