Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

vivid.sk (11472)|19.10.2012 16:45
Hrat to bude, neboj sa. Tyka sa to stereo PCM zvuku (muzika. filmy s mp2/mp3/aac,... audiom), ale aj multikanalovych DD a DTS streamov. HD verzie (TrueHD, DTS Master HD) SPDIF neprenesie (nenajdes ich vsak ani v beznych mkv o ktorych je rec).
Pavell007 (790)|19.10.2012 18:05
Funguje to, já to tak používám. Na C750, co jsem měl, to šlo taky.
sampra (5)|23.10.2012 23:14
Nečekaně se mi naskytla možnost poslat LE40C650 dál do rodiny a pořídit si místo ní na Vánoce novou TV. Jen si říkám, jestli to má smysl, protože jsem poslední 2 roky nesledoval vývoj, abych si ještě nepohoršil... Jsem s LE40C650 spokojený, jen mi dost štve, že už se přes Net Player nedá sledovat žádný archív české TV a věčně musím připojovat notebook.
*Jak vypadá ten "internetový prohlížeč" u nových Samsungů, je to opravdu plnohodnotný browser s flash playerem a dají se tedy bez problémů pouštět archivy ČT/Nova/Prima?
* Dřív měly tenké LED horší zvuk než LCD, mají ty současné modely aspoň tak kvalitní a silný zvuk jako LE40C650?
* Jsou pořád bez problémů připojitelné přes CI na kartu od UPC kabelu?
* Na jaký aktuální model bych se měl kouknout, aby zhruba odpovídal C650? Chci navíc internetový prohlížeč a nahrávání na USB bez hackování (satelit, 3D, ovládání gesty apod. legrace mi nevadí ale ani je nepotřebuju...)
vivid.sk (11472)|23.10.2012 23:25
[QUOTE=sampra;429417]abych si ještě nepohoršil[/QUOTE]
veru, ja by som nemenil (a teda urcite nie za Edge Ledkoveho Sama). Na tie archivy sa vykasli. S notebookom ti to pojde aj o rok/dva. Pri novom TV nikdy nemas zaruku, ze to o rok pojde.
Pavell007 (790)|24.10.2012 07:55
Já bych taky neměnil-já vyměnil a litoval :)
desiRable (2)|6.11.2012 15:54
Ahoj,

mám taký problém. Vlastním LE40C650 a poslední firmware 3015. Bohužel se mi nedaří podle návodu (např. http://hack-center.de/blog/2011/04/enabling-pvr-and-timeshift-on-the-samsung-le40c650/ nebo http://www.xsten.net/2011/03/samsung-le40c670/) zprovoznit PVR. Problém je v tom, že mi nenajede širší nabídka v Sub Option. Pár možností po kliknutí na SubOption najede, ale ne rozhodně to co je vidět na obrázku. Zajímavé je, že podobný postup jsem provedl na mé starší LE29C450 a tam ta nídky vyjede kompletní. V některých návodech se uvádí, že než se klikne na Clone Tv to USB má být klíčenka vložena a někde že ne. Když ji tam mám, tak se tam nahrají nějaké soubory a když ne, tak to jenom napíše, že zařízení nebylo nalezeno a já kliknu na OK a jsem zpět v servisním menu.
Může to být tím, že je tam nahraný poslední FW a ten to nějak blokuje?

EDIT: Downgrade na fw 0000, pak 3011.0 nepomohl. Factory setting ze servisniho menu tez nic neporesil. Zajimave, ze na te LE29C450 to delam uplne stejne, resp. dle tech navodu a tam se do toho menu dostanu.
lacib (389)|7.11.2012 21:54
suboption menu sa tusim zobrazi len na fw 3005 a nizsie.
skus to spravit na 3015 (aj ked to podla mna nepojde aa budes musiet spravit dwngrde aspon na 3009) podla tohto navodu..

[code] http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?p=17836#p17836[/code]
desiRable (2)|8.11.2012 12:12
Funguje to naprosto skvele! I na FW 3015!

Staci sosnout ten soft, propojit PC s TV (Wirelles, kabel). Spustit TV do servisniho rezimu (INFO, MENU, MUTE a POWER), spustit ten soft na PC, kliknout na Factory a 3Seed. Model TV se menit nemusi jak je uvedeno v navodu, dole v komentarich tam na to nekdo upozornuje. Co ale neni v navodu napsano, ze se musi jit do SUB OPTION a tam dat jenom u položky PVR z OFF na ON. Vypnout TV, zapnout a jede to.

Diky moc!
danusko (127)|8.11.2012 22:18
zdravim,
v minulosti som si podľa tohto skvelého vlákna dával pvr a netplayer. Teraz som sa po čase vrátil, pozrel si pár vecí a chcel som si nahodiť nové widgets.
ALE
Ja dilino mám už najnovší fw. Môj Netplayer bol ešte nejaké 1.7 vs. Ale aj tak som skúsil postupovať podľa tohto návodu.

http://netplayer-samsung.webnode.cz/instalace-widgetu-do-televize-rady-c-/

Začalo inštalovať widgets a po 5 sa sekol na novom netplayer. Teraz po stlačení "internet" len zamrzne a nereaguje na diaľkový. Po čase sa vypne. Mám C650.
Pls ako môžem opäť opraviť ten net? CHEL som hlavne ten youtube, kde sú videá V HD. Teraz nejde nič. Nenašiel som ani nejaké factory reset. :-( Telka sa samo voľné restart je.
Ďakujem za pomoc.
Inak skvelá práca pani.
MILOSHKO (587)|8.11.2012 23:58
[QUOTE=danusko;431208]zdravim,
v minulosti som si podľa tohto skvelého vlákna dával pvr a netplayer. Teraz som sa po čase vrátil, pozrel si pár vecí a chcel som si nahodiť nové widgets.
ALE
Ja dilino mám už najnovší fw. Môj Netplayer bol ešte nejaké 1.7 vs. Ale aj tak som skúsil postupovať podľa tohto návodu.

http://netplayer-samsung.webnode.cz/instalace-widgetu-do-televize-rady-c-/

Začalo inštalovať widgets a po 5 sa sekol na novom netplayer. Teraz po stlačení "internet" len zamrzne a nereaguje na diaľkový. Po čase sa vypne. Mám C650.
Pls ako môžem opäť opraviť ten net? CHEL som hlavne ten youtube, kde sú videá V HD. Teraz nejde nič. Nenašiel som ani nejaké factory reset. :-( Telka sa samo voľné restart je.
Ďakujem za pomoc.
Inak skvelá práca pani.[/QUOTE]
odpoved je tu: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26727-Samsung-widgety-NetPlayer-a-ine/page97
danusko (127)|9.11.2012 08:21
dakujem pekne za pomoc,
ja som tu na fore niečo podobné čítal, len som si nebol istý či si to dobre pamätám a nemal som čas hľadať. Tak som pred spaním vytiahol telku z netu a ráno všetko išlo :).
ešte raz dakujem
sr00073 (4)|28.11.2012 17:22
Mal som HDD Samsung 1TB. Vsetko v poriadku fachcilo. Teraz som ho vymenil za WD My book Essential 3TB. TV ho najde podla mena ale jednotlive subory - filmy, mp3, fotky uz nie. Vie my niekdo poradit co s tym? Vdaka
sr00073 (4)|28.11.2012 18:18
Teraz som bol u partaka ma Samsung UE32C6540 stareho pol roka a ani u neho ten WD My book Essential 3TB nejde...
Retiree (659)|28.11.2012 18:21
Mám sice WD MyBookLive, ale asi to bude stejné. V menu disku povolit MyBook Twonky (DLNA).
KamilZ (10277)|28.11.2012 18:27
sr00073. Buď ho vrať a kup nějaký do velikosti 2TB , nebo na něm zkus udělat partition do velikosti 2TB (ale jako MBR, ne GPT). TV při připojení přes USB nepodporuje tak velké HD, to neumí ani letošní modely.
kouba69 (2)|1.12.2012 19:15
Dobry den,
chtel bych poprosit o radu.Mam LE37C650 a chtel bych si sprovoznil PVR.Vim ze se to tu jiz nekolikrat psalo, ale zkousel jsem se k tomu docist a s pribivajicimi informacemi na foru z toho zacinam mit zmatek.Proto bych chtel poprosit jestli by mi zde nekdo napsal jak na to v kostce ci nejake linky.Jak se dostat do servisniho menu vim.CCa pred rokem jsem sprovoznoval video usb u B550 tusim.Ale jinak jsem s tohoto tematu celkem vypadl uz totiz ani nevim jak poznat jaky mam firmware.Proto radeji prikladam foto.Postup jak sprovoznit PVR jsem nejaky nasel ale nejsem si jisty jak udelat HACK TV o kterem kazdy pise ze je dulezity pred touto operaci.
Vyplati se aktualizovat firmware treba na 3009 apod nebo mam nechat svuj stary.
Dekuji za jakekoliv informaci a radu.
DSC01349.jpg
lacib (389)|2.12.2012 18:57
pozri moj posledny prispevok na predchadzajucej strane..

mas fw 2004, kludne nahraj 3005
kouba69 (2)|6.12.2012 19:37
[QUOTE=lacib;434518]pozri moj posledny prispevok na predchadzajucej strane..

mas fw 2004, kludne nahraj 3005[/QUOTE]





Zdravim,
jeste bych mel dalsi dotaz.
1) dal by se stejny postup na sprovozneni PVR aplikovat na UE32EH5300
2)Je mozné nahravani pokud mam externi satelitni prijmac?(LE37C650)

Diky za info
sr00073 (4)|9.12.2012 20:13
Vdaka KamilZ, bracho rozdelil 3TB harddisk na dva 1,5TB a vsetko fachci.
Suchy85 (1)|16.12.2012 23:48
[QUOTE=skapem1111;422182]tiez mam c650 s uhlop.55 a chcem sa spytat ci je mozne v zmeny s servisnom menu vratit spat. popripade ci sa zmeni nastavenie po naistalovani noveho FW. omylom som tam nieco zmenil posunom sipky a nevsimol som si co. a teraz sa mi znizila kvalita obrazu. vsetko funguje ako ma ale obraz je otrasny. a este som v domneni ze to vrati do povodneho nastavenia dal factory reset ... ale nepomohlo, viete mi s tym niekto poradit?[/QUOTE]

Zdravím,
pravděpodobně mám stejný problém. A chci se zeptat, zda a jak se ti podařilo problém vyřešit? Předem děkuji za odpověď.
Wintermute (265)|17.12.2012 14:48
Ideálně sehnat někoho se stejným modelem + typem panelu, kdo by byl ochotný ti zdokumentovat-nafotit své nedotčené servisní menu.
bohumil.in (9)|10.1.2013 00:21
Po aktualizaci sw na 3015 není aktivni internet@TV na jeho pozadi se pise ze tato funkce nemusi byt dostupna v nekterych zemi ? Využíjte rozlišný obsah prostrednictvim sluzby internet@tv.
Zakaznik chtel provest aktualizaci na posledni sw . Pred aktualizace internet@tv funkcni. Předem děkuji za pomoc. Muze nekdo poradit jak dal postupovat - opetovná aktualizace nelze.

Aktualizace se nakonec provedla sama , jakmile se ukazely smluvní podminky internet samsung.
bohumil.in (9)|10.1.2013 20:19
[QUOTE=sr00073;435508]Vdaka KamilZ, bracho rozdelil 3TB harddisk na dva 1,5TB a vsetko fachci.[/QUOTE]

Mam doma jak c650 tak lonsky model ES
na modelu c650 jede max 2TB HDD/ nepomuze ani rozdeleni 3TB HDD, jakmile se zaplni kazda cast rozdelenoho HDD , data nejdou videt. Mam dojem vic jak 100GB. Taky jsem si myslel ze jsem vyhral. Tak jsem koupil k tv nakonec HT-E5500 domaci kino a ten umi rozdeleny HDD 3TB Dokonce jsem pripojil vice HDD pres USB hub , ale trochu se to sekalo-musim testnout jiny USBHUB.
U modelu ES jde pouzit 3TB HDD ale musi se rozdelit, jinak jsou videt jen 2TB. Daji se koupit i 4TB ale zatim jsem netestoval ,ale myslim ze pri rozdeleni to pofrci na modelech ES stejne dobre jak 3TB cena kolem 4,5tis v nemecku.
skapem1111 (5)|6.2.2013 16:38
[QUOTE=Suchy85;436411]Zdravím,
pravděpodobně mám stejný problém. A chci se zeptat, zda a jak se ti podařilo problém vyřešit? Předem děkuji za odpověď.[/QUOTE]

Ahoj tak mne sa to podarilo vratit spat, este som skusal menit typ TV v servisnom menu. Akoby tam bolo viac krat ten isty model (velkost obrazovky a c650) obraz je v pohode ale teraz mam stale taky pocit ze je ten obraz mierne rozostreny. Pri HD obraze cez satelit ma akoby duchov. A zda sa mi ze viac rozmazava pri rychlich scenach. :( Ale mozno sa mi to len zda uz to neviem posudit...
greedyyy (314)|11.2.2013 15:43
zdravim mam problem, tv mizacal piskat. co soom pozeral fora robilo to na novych TV a riesilo sa to vratenim/vymenou TV
problem je ze ta moja ma 2,5 roka.
piskanie nieje trvale, pocut ho hlavne ked je na obrazovke biela farba. nema to nic spolocne s reproduktormi. je to take neprijemne vysokonapetove piskanie.
ono tak po 15 minutach zmizne (zahreje sa TV? neviem ci m to je.)
Neviete ako to riesim podomacky, nech nemusim riesit servis cez pol republiky?
dik moc.
golfLC (1941)|11.2.2013 16:27
Prečo cez pol republiky? Veď zbehni do hociktrej predajne elektra a vypýtaj si zmluvného servisáka.... Niektorí Ti pozáručný servis priamo spostredkujú....
dogs (351)|14.2.2013 16:38
Zdravím,
mám prosbu o radu, pořídil jsem NAS Synology a snažím se o mount k TV, postupoval jsem podle návodu, na usb disku vytvořil složku !network, a nastavil přes rozhraní v TV toto:
[HTML]CIFS_SERVER_LIST='
//192.168.1.5/Filmy nobody ""
'

CIFS_DEFAULT_USER="guest"
CIFS_DEFAULT_PASSWORD='"guest"'
[/HTML]

nyní v TV vidím adresář filmy, to je v pořádku, ale je prázdný ........:-(

Neví někdo co s tím ?? Díky za každou radu :-)
JUCE (265)|15.2.2013 21:34
Zdravim dogs. To sa stava obcas aj mne, ale dovod nepoznam. Proste iba vypnem a zapnem TV, prip.niekolkokrat, a uz to zrazu funguje. Neviem to vysvetlit :(
dogs (351)|15.2.2013 23:41
[QUOTE=JUCE;445658]Zdravim dogs. To sa stava obcas aj mne, ale dovod nepoznam. Proste iba vypnem a zapnem TV, prip.niekolkokrat, a uz to zrazu funguje. Neviem to vysvetlit :([/QUOTE]

Ahoj, jojo už to zničeho nic funguje :-)
greedyyy (314)|16.2.2013 16:15
[CODE]takze mi asi odisli USB na mojom C650
televizor zacal pisakt pisal som to vyssie. piskot cca po 3 tyzdnoch konecne odoznel
problem je ze mi asi odislo aj napajanie USB.
pokial mam cokolvek v USB, kluc, disk, citacku SD TV behom chvile (tak minuta dve) zacne mrznut, prestane reagovat na ovladanie je jedno ci dialkove, pane, android cez wifi,casom sa restartuje (rozpadne sa obraz) alebo zostane bezat posledny kanal/mediaplayer.
inak TV ide OK, blbne len pri mediu v USB.
A tu je to preco pisem.
hack mi na TV bezi. je nejaka oznost ako sa pripojit na NAS cez !network bez toho aby som mal zasunuty USB?
nevyhovuje mi dlna.
dik za odpoved.[/CODE]

takze opravujem predchadzajuce.
problem je s hackom TV.
pokial ho zrusim tak vsetko ide OK
presnejsie pokial vo webgui zrusim mountnutie disku v Samba (CIFS) mount config tak vsetko ide
pokial ho nahodim, a nastavim cifs na mountnutie NAS disku tak to blbne
uprimne netusim co zblblo, pretoze 2,5 roka to islo OK a zblblo to bez akehoklovek zasahu do TV alebo NAS.
akoby cifs modul prestal korektne fungovat

predtym som mal parkrat problem ako DOGS ale to sa vyriesilo zapnutim a vypnutim TV
teraz to zblbo totalne. pokial pripajam sietovy disk disk sa nepripoji ale zblbne TV prestane reagovat
co je velka skoda pretoze som na CIFS zviknuty, dlna nikdy nefungovalo tok bezproblemov ako cifs

ma niekto podobny problem? alebo riesenie?

inak ak by niekto porteboval zmazat hack tak cez FTP zmazat
/mtd_rwarea/start.sh, /mtd_rwarea/usb_mount, /mtd_rwarea/network
rokolo (10)|12.3.2013 07:45
[QUOTE=JUCE;280226]
Takže zatiaľ mám potvrdené toto:
- TV dokáže cez optický výstup poslať priestorový zvuk (teoreticky);
- ak má video dostupný priestorový zvuk (DTS alebo DD), tak sa to dá v menu prepnúť (teoreticky aj prakticky);

Ale či naozaj "Media Play" dokáže do optického výstupu poslat priestorový zvuk, to prakticky nemám odskúšané a teoreticky mi to podpora samsungu vyvrátila (alebo iba nepochopili moju otázku alebo to ani sami na podpore nevedia? ).
Je to pre mňa dôležité, pretože si chcem k TV dokúpiť 5.1 zvuk (kino alebo receiver), keďže moje staré analógové chrchlátka Genius 5.1 sú mi už k ničomu
Lebo ak by ten priestorový zvuk v Media Play nefungoval, tak žiadne externé repro nepotrebujem...

vivid.sk:
podpora sama nevie co tvrdi.....
Odskusane mam uz v rade "B", ze to funguje (zvuk internych repro mam v nastaveni vypnuty). v Rade "C" je pridana podpora DTS, takze ja by som sa vobec nebal a ten AVR kludne kupil.

JUCE:
Noooo, presne to som chcel počuť, že aspoň rada B priestorový zvuk podporovala (sorry, moja chyba, že som ešte stále neprečítal tých 200 strán pri starej rade B650 :) je tam ozaj veľa užitočných informácií).

Takže rada B podporovala DolbyDigital a terajšia rada C má naviac aj DTS. To je super.
Hanba technickej podpore....

Ďakujem tebe aj ostatným za cenné informácie ;-) Snáď to pomôže pri výbere aj iným ľuďom.

Teraz si už musím iba vybrať medzi kinom alebo nejakým receiver-om + repro s 5.1 zvukom. Náhodou nemáte nejaký tip? Ale nie niečo pre veľmi náročných, ja som skoro obyčajný užívateľ :)[/QUOTE]

Jenže mně to vychází tak, že pravdu má technická podpora. Chtěl jsem si přes USB přehrát film ve formátu mkv se zvukem v DD 5.1 a na výstupu (digital out) jsem měl pouze stereo. Zkoušel jsem nastavit SPDIF, ale aktivní položka byla pouze PCM, Dolby Digital bylo zašedlé a nešlo potvrdit.......tak nevím, kde dělám chybu.
danusko (127)|12.3.2013 20:00
Ja mám staré génius 5.1 repraky, dokúpil som si na ebay dekoder DD/DTS zvuku (cca 45 eur.) a všetko krásne ide. Skoro som odpadol, keď som zistil, že za 45 euro mám perfektný priestorovy zvuk. Ak na mkv nejde prepnúť na DTS alebo dd tak vo filme je asi nepodporovany formát, Mne väčšina ide.

Odoslané z GT-N7000 cez Tapatalk 2
rokolo (10)|13.3.2013 08:09
To mne napadlo jako jediné, že to je v nějakém nepodporovaném formátu, i když jsem měl za to, že DD 5.1 je DD 5.1. Mělo to ale vysoký bitrate, myslím 650kbit/s....
rokolo (10)|19.3.2013 07:30
Už jsem na to přišel, nastavoval jsem to ve špatném MENU.......
greedyyy (314)|4.4.2013 10:05
Zdravim.
pouzivate niekto na prehravanie filmou DLNA?
konkretne miniDLNA na serveri?
vraj je mozne zapnut volbu inej zvukovej stopy tak pri avi ako ja mkv
podarilo vam to niekomu? mne to zial nieje jasne ko to spustit.

nieco o tom pisu tu http://sourceforge.net/projects/minidlna/forums/forum/879957/topic/3708596/index/page/1
vomic (671)|19.8.2013 09:34
trochu offtopic a vím že to patří spíš do bazaru, nicméně snad jeden příspěvek zde navíc nevadí ... kdyby někdo prodával tuto TV nebo i ve verzi LE40C670, tak bych měl zájem
scrat777 (49)|21.8.2013 10:04
Zdravím,
na českých stránkách Samsungu jsem našel nový firmware T-VALDEUC_3018.1 pro Céčkovou řadu (vydáno 2013.08.13) . Nezkoušel ho už někdo ? Dle SamyGO http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=10&t=6318 firmware řeší problém při přepínání kanálů, ale jelikož používám TV jen jako monitor pro HTPC, tak jsem žádný problém nezaznamenal.
lacib (389)|30.8.2013 23:17
Pouzivam TV aj normalne, ale problem s orepinanim som teda nezaznamenal ziadny. :)
FW3015
c12345 (46)|18.9.2013 12:01
Jsem koukal na stránky, že je nový firewal 3018.1 tak jsem se chtěl zeptat zda nějak nezlobí apod. televizy hacknutou nemám ...... Takže uvítám postřehy uživatelů, který ho mají....
scrat777 (49)|18.9.2013 17:17
Firewal :-) Firmware 3018.1 mám v TV již několik týdnů a zatím žádný problém, ovšem ani žádná viditelná změna či zlepšení. Přesto tam nějaký zásadnější problém musel být, když se výrobce "obtěžuje" opravovat firmware i k přes tři roky starým modelům.
vpx (24)|9.12.2013 20:41
Ahoj,
kolega má starší 450 a má novější firmware a našel, že tam kde je media player lze rovnou mapovat SMB(Windows) shary - bez toho aby byla hacknuta TV. Můžeš to prosímtě prověřit ? To je funkce, kterou bych potřeboval. Mám sice DLNA server, ten ale neumožňuje výběr zvukové stopy v mkv, kdežto při přehrávání z sharu tam ta možnost je.
Díky
Wintermute (265)|10.12.2013 12:16
Oficiální CIFS/SMB na Cx50 s FW 3018.1? No zní to velmi nepravděpodobně, ale prověřím až se dostanu k TV ;-)
vpx (24)|23.12.2013 17:54
Tak už se na to někdo díval ? Mělo by to snad prý být někde v nastavení AllShare, případně to zkuste někde tam jak se listují uPNP DLNA servery
Dík
danusko (127)|27.12.2013 10:00
Zdravím a pekne sviatky všetkým. Snažím sa rozchodit ako DLNA server môj novy NAS synology ds213j s mojou staršou TV Samsung c650 a ani za nič to nejde. S novsou TV deti model UE to ide v pohode.
Môj stav je nasledovný.
TV je hacknuty, teda ide mi timeshift a mam tam vlastne WIDGETS (robene cez servisné menu) , vs môjho fw. je 2011/10/10_003011.
Problém nie je ze nevidím videa, ale ze DLNA nevidím nikde medzi zdrojmi. Čiže vôbec nevidím nič nové pripojené. :-(
Prosím sú nejaké nápady? Resp. funguje to vôbec niekomu takto?
ďakujem pekne za nápady a návrhy.
Wintermute (265)|27.12.2013 10:38
[QUOTE=danusko;477200]Problém nie je ze nevidím videa, ale ze DLNA nevidím nikde medzi zdrojmi. Čiže vôbec nevidím nič nové pripojené.[/QUOTE]

Taky jsem se s tím před časem trápil, dokonce v tomto vlákně ;)

Řešení tady https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/23491-SAMSUNG-LE40C650-zkusenosti-a-vse-okolo?p=410116#post410116
danusko (127)|27.12.2013 10:53
Tak sa ospravedlňujem za duplicity. :-(. A veľký dik za info. Hneď ako dojem domov z povinných nákupov so ženou, tak vyskúšam.
danusko (127)|27.12.2013 14:19
Ďakujem, pomohlo... :-)
vcela (8)|8.1.2014 20:27
Vážení, tak jsem zkusil 3018.1 a žádné nastavení pro smb tam není, akorát mi právě přestalo chodit samygo extension kterým jsem sambu připojoval.
Jelikož si nepamatuju jak jsem to již nastavoval, tak jsem z toho celej odvázanej :)
Tuším, že musím provést downgrade, hack , a poté update na 3005. výš mi nešla SMB.
JEslti někdo máte posutp, tak prosím linkněte. Díky

vcela
cendoslav (33)|10.1.2014 16:59
Prosím vás,
kostičkuje mi obraz pouze! u programů na Multiplaxu21 (NovaCinema, Prima Cool, Fanda, ....), distribuci mám od UPC. Servisman prošel kabely od krabice na vstupu do paneláku až ke krabici v bytě, od krabice k TV, zkoušel cokoliv, ale nic. Měřil co se dalo, a nic. N aměření v pohodě, ale v TV se to stále kostičkuje. Chci se zeptat - je možné, aby vada byla na tuneru přímo v TV? Děkuji.
vcela (8)|15.1.2014 20:58
Tak se mi povedl hack pres hotemode a nejak jsem to dostal do puvodniho stavu. Kazdopadne podpora cifs od vyrobce tam neni. :)