Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Multimediální centrum s dvb-t+HDD

Ladys (1829)|1.4.2010 11:52
Rad bych si poridil nejake multimedialni centrum.Hlavni funkce budou prehravani filmu z MKV (1080p+DTS) a nahravani z TV na HDD.Procetl jsem nejen tady na foru dost informaci, nicmene nejsem si jisty, zda nejaky vyrobek splni vsechny me zakladni pozadavky, ktere jsou nasledujici:
dig. tuner DVB-T (MPEG2-4)
pevny disk HDD
video - hlavne MKV (1080p, i pres externi pripojeni HDD)
audio - DTS, AC3 (moznost vyberu zvukove stopy z MKV)
podpora ceskych titulku (vcetne moznosti vyberu z MKV)


Novy A.C. Ryan ACR-PV75120 by toto vsechno mohl bez problemu splnovat, ale zatim neni v obehu.Co nejake modely od Umaxu eGreat?

Ruzne jsem se docetl, ze kombinace DVB-T s multimedialnim prehravacem je spise na skodu a DVB-T hodne spatne funguje.

Poradil by nekdo, zda se vyplati koupit vice pristroju v jednom a nebo DVB-T a multimedialni prehravac zvlast?

Predem dik
arkij (540)|1.4.2010 16:43
Ladys (1829)|2.4.2010 07:08
Cetl jsem toho o IAMM NTR82 mnoho a dle meho se jedna o velmi nedotazeny a poruchovy vyrobek a rozhodne do nej nepujdu.Pockam jak se ukaze na trhu novy A.C.Ryan PlayON, ten vypada velmi slibne.
neboztik (341)|5.4.2010 01:00
Už jich je dost,stačí se jen porozhlédnout.
https://www.tvfreak.cz/recenze-lg-ms450h-multimedia-jak-se-patri/3251
Ladys (1829)|9.4.2010 09:00
LG MS450H bohuzel neprehraje s externiho disku full HD a to je celkem zasadni nedostatek.Jinak by byl jiste dostacujici.
Nemate uz nekdo zkusenosti s tim A.C Ryan Playon DVR ?
Puff123 (1)|9.4.2010 10:53
[quote=Ladys;276453]LG MS450H bohuzel neprehraje s externiho disku full HD a to je celkem zasadni nedostatek.Jinak by byl jiste dostacujici.
Nemate uz nekdo zkusenosti s tim A.C Ryan Playon DVR ?[/quote]

To co zde uvádíš není pravda. Mám doma LG MS450H a z externiho disku full HD (BD rip v MKV ) v pohodě přehraji..
Ladys (1829)|9.4.2010 11:16
Ja jen ze v recenzi prave zde na tvfreak psali, ze Full HD z USB neprehraje, viz https://www.tvfreak.cz/recenze-lg-ms450h-multimedia-jak-se-patri/3251-5

Tak nevim cemu mam verit:))

Jinak jak jsi spokojen s tim LG?
Ja bych neco podobneho potreboval pro rodice, aby mel DVB-T, HDD a prehravani MKV (1080p) jak s HDD, tak i s externiho HDD.To MKV samozrejme vcetne moznosti volby titulku a zvukove stopy.

Dik za info.