Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výběr multimediálního přehrávače

srato (56)|9.4.2010 17:19
Omlouvám se za stokrát probírané téma, ale v předchozích se diskuze vždy ubírala jiným směrem, takže zase prd vím.
Moje požadavky: umístění "naležato", přehrávání nejen filmů ale i mp3jek a tedy nutný displey a bezproblémový provoz bez spuštěné TV, interní disk s připojením přez LAN (klidně i jen wifi), HDMI mají snad všechny tak jen pro jistotu připomínám, nebudu používat jako rekordér a tak DVB-T tuner nechci. Nejsem typ který často mění FW a tak něco stabilnějšího. Díky za návrhy
Pytkin (7947)|9.4.2010 18:34
Popcorn C200
srato (56)|9.4.2010 19:26
V komentarich k tomuto vyrobku (Popcorn C200) jsem nasel:
06.02. 2010 – 21:10
Dobrý den, uvažuji o koupi a měl bych dotaz na využívání při přehrávání mp3 a rádia (předpokládám, že umožňuje přes LAN přehrávat i česká internetová rádia ). Lze připojit k tomuto zařízené reprosoustavu a přehrávat mp3 a rádio, aniž bych si musel pro volby pouštět TV? Resp. že stačí jenom ovladač a displej? Dále jakou reprosoustavu by jste mi doporučil? Děkuji

Reagovat

Re: Popcorn Hour C-200
Richard Bendík - Internet Mall08.02. 2010 – 14:00
Dobrý den, je to možné, ale je to hodně složité, takže se všeobecně doporučuje ovládání přes TV.

Richard Bendík

Je to ci neni problem. Pokud to neni jen "boure ve sklenici vody" tak by tento prehravac kvuli mym pozadavkum diskvalifikovalo.
Pytkin (7947)|10.4.2010 20:41
mne to prislo v pohode ..