Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips BDP7500BL (SL)

miz012 (33)|17.4.2010 05:34
Zdravim,

po precteni nekolika receni at uz nasich (stereo & video a dtest) a nekolika zahranicnich jsem se nadchl pro tento blue ray prehravac...

Chtel bych se zeptat, jestli nema nekdo zkusenost s formatem NTFS... podle informaci na forech a v manualu to neumi, ale podle oficialniho vyjadreni PHILIPS A N O:

*******
Dobrý den,
ano tento výrobek podporuje externí zařízení přes USB se souborovym system NTFS.
Více o tomto výrobku na našich stránkách http://www.philips.cz
S pozdravem a přáním hezkého dne
Milan Kopecký
Zákaznické centrum společnosti Philips
*******

Muze mi to nekdo potvrdit?

Dekuji

Ondra
speedcore (45)|17.4.2010 07:32
[quote=miz012;277722]Zdravim,

po precteni nekolika receni at uz nasich (stereo & video a dtest) a nekolika zahranicnich jsem se nadchl pro tento blue ray prehravac...

Chtel bych se zeptat, jestli nema nekdo zkusenost s formatem NTFS... podle informaci na forech a v manualu to neumi, ale podle oficialniho vyjadreni PHILIPS A N O:

*******
Dobrý den,
ano tento výrobek podporuje externí zařízení přes USB se souborovym system NTFS.
Více o tomto výrobku na našich stránkách http://www.philips.cz
S pozdravem a přáním hezkého dne
Milan Kopecký
Zákaznické centrum společnosti Philips
*******

Muze mi to nekdo potvrdit?

Dekuji

Ondra[/quote]

V pohodě načítá je to super kousek jak obrazově tak co se tíče přehrávání
miz012 (33)|18.4.2010 09:18
Diky za info.

A zkouseli jste nekdo pripojit SD kartu pres ctecku do USB? Funguje to taky?
valyhonda (111)|22.4.2010 10:21
cAUKY,MAM TAKE TENTO OUSEK,JE UPLNE SUPER,ZKOUSEL JSEM UZ PAR FILMU,ALE CHTEL BYCH SE ZEPTAT,NA PRIPOJENI EXTERNIHO DISKU K NEMU..nAK MI TO TAM NEJDE,DELAM NECO SPATNE?DIKY ZA ODPOVED
miz012 (33)|23.4.2010 22:12
[quote=valyhonda;278511]cAUKY,MAM TAKE TENTO OUSEK,JE UPLNE SUPER,ZKOUSEL JSEM UZ PAR FILMU,ALE CHTEL BYCH SE ZEPTAT,NA PRIPOJENI EXTERNIHO DISKU K NEMU..nAK MI TO TAM NEJDE,DELAM NECO SPATNE?DIKY ZA ODPOVED[/quote]

Jak velky disk pripojujes? V manualu je uvedeno 160 GB MAX.

A kazdopadne disk pry potrebuje externi napajeni, USB v BDP7500 ho neutahne.
valyhonda (111)|24.4.2010 09:07
tak jsem doma,ja tam pripojil 320gb bez napajeni...Philipsa vracim a pujdu do LG...
badboyrd (83)|27.4.2010 14:06
vyzkoušel už někdo procházení PC přes LAN, co ta net TV jak funguje...mkv soubory atd taky bez problémů? ..já původně chtěl panasonica 65, ale tenhle se mi líbí víc... hlavně kvuli formátům
Igor77 (5)|28.4.2010 21:29
Já ho doma mám a už bych do něj nešel. A nejsem si 100 pro jistej,ale umí jen FAT
badboyrd (83)|29.4.2010 06:51
[quote=Igor77;279405]Já ho doma mám a už bych do něj nešel. A nejsem si 100 pro jistej,ale umí jen FAT[/quote]

a proč konkrétně??
Igor77 (5)|29.4.2010 20:41
Je hlučnější,než jsem čekal. Občas se kousne i po aktualizaci a někdy nedá signál do TV. Ale je to můj subjektivní názor a zkušenost s výrobky od filipa,kdy bylo vše ok.