Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skylink + CI modul + TV = šifrovaný kanál

kuchen (2)|18.4.2010 15:01
Zdravím uživatele fóra,

hledám řešení svého problému a vypadá to, že by mohlo být zakopané zde.

Do TV s DVB-S tunerem (Panasonic TX-L37G15E) jsem pořídil Irdeto CI modul s podporou Cryptoworks a do něj kartu Skylink. Doma už v několika TV Skylink běží bez problémů.

TV načetla jak CI modul, tak kartu Skylink (ověřeno přes položku Common Interface v menu TV), u karty zobrazuje validitu do 1. 1. 1990. Naladila i programy, ale pokud chci zobrazit ČT1, ČT2 a nekteré další programy, tak je nezobrazí s poznámkou, že jde o šifrovaný kanál. Ale např. ČT24, či Óčko jde.

Netuším, co mám dělat. Kartu jsem registroval, TV uvedl do továrního nastavení a vše projel znovu, ale stále nic...

Díky
vivid.sk (11472)|18.4.2010 15:05
Ale např. ČT24, či Óčko jde.

Tie niesu kodovane, a teda ich mozes pozerat aj bez CI modulu = bez karty. Problem by som videl v spolupraci TV s CI modulom.
losos (2977)|19.4.2010 01:18
"...u karty zobrazuje validitu do 1. 1. 1990..." Máme rok 2010, jestli se nemýlím...
peco (772)|19.4.2010 07:46
Treba nechat kartu v module kym pridu zapisy opravneni, nejaky cas to trva. Ak to nepomoze, vlozit kartu do DVB-S receivera s certif. CW/irdeto modulom, kde sa aktivuje. Ak ani to nepomoze, zajst s kartou k predajcovi, nech ju spojazdni on.
roman12345 (21)|19.4.2010 10:07
Měl jsem podobný problém: Dekodér Irdeto, přijímač HUMAX 2000, karta Skylink. Vše se tvářilo správně, ale kódované kanály nešly. Když mi kartu v obchodě vložili do jiného přijímače, došlo k aktivaci, ale za měsíc už to zase nešlo. Když v obchodě vložili dekodér do jiného přijímače, opět všechno fungovalo. Nakonec jsem metodou pokusů a omylů zjistil (+ někdo poradil na fóru), že nespolupracuje přijímač s dekodérem Irdeto. Vyměnil jsem ho za jiný (CryptoWorks) a od té doby to funguje bez problémů.
kuchen (2)|19.4.2010 14:02
Díky za rady, v kartě problém není, vkládal jsem i jinou, která normálně funguje. Vypadá to tedy na inkompatibilitu CA modulu a TV...

V diskusi zde ([odkaz, pro zobrazení se přihlaste]) jsem zjistil, že jinému uživateli na té samé TV vše funguje s modulem Irdeto Eurocam SmardTV, tak ji zkusím vyměnit za mou Irdeto Smit...