Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Fantec TV-FHDS Media Player

magix (1)|23.5.2010 08:43
Multimediální přehrávač, který díky pasivnímu chlazení a absenci pozice pro interní disk osloví především milovníky ticha. Ideální pro minimalisty skladující média na serveru běžícím 24/7 někde v ústraní.



Luxusní minimalistický vzhled, malá velikost, celkem příznivá cena, která se pro u nás nabízenou variantu bez wifi pohybuje v současnosti okolo 3000,- Kč s DPH, kompletní podpora češtiny, široká podpora formátů včetně H.264 1080p mkv, možnost přehrávat ze síťového adresáře, media serveru, usb disku a paměťových karet z něj dělají přístroj, který by neměl zapadnout.

Stránka produktu na webu výrobce:
http://www.fantec.de/html/en/2/artId/__1420/gid/__110090114090/article.html

Rozměry, hmotnost:
180 x 105 x 30 mm, 1 kg

Konektory:
HDMI 1.3
AV out (Audio / Video)
YPbPr out (Video)
Digital Optical (Audio)
1x LAN RJ45
2x USB 2.0 Host
Card Reader

Systém souborů:
FAT32/NTFS

Video:
AVI, MKV, TS, M2TS, MPG, MP4, M4V, MOV, VOB, ISO, IFO, DAT, WMV, ASF, RM, RMVB, FLV, XviD, DivX 3/4/5
Kodeky:
H.264 BP@L3,MP@L4.1,HP@L4.1 (720p/1080i/1080p)
MPEG1;HD MPEG2 (up to MP@HL 1080i);
HD MPEG4 SP/ASP (720p/1080i/1080p)
RM/RMVB 8/9/10(up to 720@30P)
Xvid;WMV9(up to 1080p)

Audio:
MP3, OGG, WMA, WAV, AAC, FLAC
compression rate between 32 Kbps and 320 Kbps
Kodeky:
MP2, MP3, OGG Vorbis, WMA Standard (DRM, Pro & Advanced Profile are not supported), PCM, LPCM, MS-ADPCM, LC-AAC, HE-AAC, COOK, RA-Lossless

Titulky:
SRT, SMI, SSA, ASS, IDX/SUB, SUB

Foto:
JPEG, JPG, BMP, GIF, TIF, PNG

Obsah balení:
Dálkové ovládání s bateriemi
HDMI kabel
A/V kabel
YPbPr kabel
Napájení
Manuál

Podpora češtiny menu / titulky:
Ano / Ano

marek-lepi (3)|28.10.2010 20:04
Dobry den,mam kupeny tento media player Fantec TV-FHDS WIFI neviem ci standardne ale dali mi k nemu wifi usb kluc ktory je samozrejme iba na siete b,g. Neviete mi niekto poradit aky wifi n-draft kluc by mi fungoval v tomto zariadeni a popripade ci sa da do zariadenia doinstalovat sotver na dany usb wifi kluc. Skusal som tak nejaky TP-link wifi kluc ale nezobrazillo mi tam jeho mac adresu cize nesiel a nevedel som ako ho mam do zariadenia doinstalovat.