Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV tuner pro satelitní příjem

hell666 (6)|2.6.2010 18:15
tak nejdem zakladat nove vlakno chcem kupit usb tuner do 70E a potrebujem vediet ci by na nom sla kablovak aklebo zo satelitu prijem > maliby to byt analogove vistupi cinie ??? neviznam sa v tom a este nahodou kolko ma spotrebu tv tuner do pci v idle ??
a zatila som pozeral na>
AVerTV Hybrid Speedy PCI-E
AVerTV Duo Hybrid PCI-E
AVerTV Capture HD ale hdmi mi bude asi na nic

len mi ide hlavne o tu kablovku aby sla na tom a aj satelit ....
Ivo Mašek (10205)|2.6.2010 18:45
[quote]
AVerTV Hybrid Speedy PCI-E
AVerTV Duo Hybrid PCI-E
AVerTV Capture HD
[/quote]
Jsou pouze pro analog a DVB-T. Ten analog by šel i z kabelovky, digitál pouze "ze vzduchu".
Pro příjem satelitu na televizní tuner v PC mrkni třeba sem (podrobnější radu neumím - satelit nepřijímám):
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
hell666 (6)|2.6.2010 19:18
no ked ide zo satelitu signal do tv nejakej klasickej 5rocnej crt tak by to mal byt asi analog ci nie ??
Ivo Mašek (10205)|2.6.2010 19:38
DVB-S je digitální satelit (proto ta písmena DVB). Jestli ještě existuje analogové satelitní vysílání, nevím. Jak jsem psal výše, satelit nepřijímám, nemám praktické zkušenosti.
StD (8612)|2.6.2010 20:00
...a hlavně je pánko v úplně cizím threadu na zcela jiné téma, než řešit jeho neznalost základů, číst to co se má číst jako první a v neposlední řadě neschopnost založit si svůj vlastní thread, ale to by také musel vědět, co vlastně chce a umět to formulovat. :-R
hell666 (6)|2.6.2010 20:29
vdaka za rady,PARDON ZA TO ZE TO JE VZLEJ SEKCII A MOZES MI TROCHU STYM ZAKLADOMPOMOCT TEDA .... DIK
ale tou tv som chcel len povedat ze no a co ked satelit prijima digitalny.. dvb-s ale predsa do starsich tv musi ist analog signal z toho zariadenia co je k satelitu (MOZNO SA MYLIM )nemate s tym niekto skusenost
StD (8612)|2.6.2010 20:43
Tohle je neskutečný BORDEL! Když nevíš, CO chceš, tak se nejprve zeptej ve volných tématech
ZDE
a nech si nejprve od nějakého jasnovidce poradit, co chceš vlastně na čem přijímat a sledovat, jaký máš signál, kde jsi (lokalita), způsob vysílání a tak dále.
Takhle tu způsobuješ jen zmatek, který by bylo namístě přesunout do garáže nebo do koše, včetně mého zbytečného :((.