Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WD TV Live HD Plus Media Player - nastavení, zkušenosti

richard44 (11)|10.6.2010 14:36
Po vzoru úspěšného vlákna "WD TV Live HD Media Player - nastavení, zkušenosti" zakládám toto vlákno se stejným cílem: Podělit se vzájemně s osobními zkušenostmi s tímto síťovým HD Media přehrávačem, který toho v miniaturním (4x10x12,5 cm) a naprosto tichém provedení nabízí opravdu hodně a to za rozumné peníze. Alespoň se to dá očekávat (viz níže).

Připadá Vám to povědomé? Autorem nápadu i výše uvedeného textu je "jis". Doufám, že mi nevynadá, že jsem ho předběhl.

WD TV Live HD Plus Media Player existuje od 9. června 2010. Stává se nejnovější generací populárního přístroje WD TV, konkrétně nástupcem modelu WD TV Live HD Media Player. Jak jste si mohli všimnout, v názvu je rozdíl v přídomku Plus. Oproti starší generaci by měl obnášet např. tyto výhody:

- neomezený přístup ke službě Netflix a streamování prémiového obsahu (pouze ve Spojených státech)
- plnou podporu DVD menu (pro nás asi nejzásadnější novinka)
- pravděpodobně širší podporu multimediálních formátů
- plnou kompatibilitu operačního systému Windows 7

Toto vše navíc za cenu shodnou s cenou předchozí generace, v e-shopu Western Digital tedy bez jednoho centu rovných 150 $.

Je otázkou času, kdy bude produkt k dispozici v České republice. Je dosti možné, že nahradí stávající model WD TV Live HD Media Player.


Více informací zatím naleznete na oficiálních stránkách Western Digital:

http://wdc.com/en/products/Products.asp?DriveID=832
Pytkin (7947)|10.6.2010 18:46
moje skusenosti hovoria , ze rozumnejsie je si kupit Xtreamer ..
ai (2993)|11.6.2010 00:08
Jeste jsem se neohlizel o tom precist vice, ovsem, co se tyce USA , ten Netflix streaming je deal breaker. To , ze uz tedy funguje DVD navigace je super taky. Otazka je jak vyladene to bude , u WDTV jeden nikdy nevi.