Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HDD prehravac s funkci random play video souboru

vlask (9)|9.8.2010 16:25
Chcipl mi stary dvd prehravac, novy chci jiz s HDD 3.5. Mimo beznych schopnosti prehravat MKV, H264 apod potrebuju aby umel nahodne prehravat video soubory z nejakeho adresare, v nejhorsim pripade aspon z playlistu, ktery by sel v prehravaci primo nahodne michat. Zatim jsem bohuzel nic nenasel. Rad bych na tom prehraval videoklipy a poustet si na tom 10x beatles po sobe a nasledne 15x queen apod je ponekud nepouzitelne. Stejne tak co 3 minuty vybirat dalsi klip manualne na ovladaci. Hledal jsem vselicos, ale nic rozumneho zatim nenasel....

Umax eGreat EG-R2A - to pravdepodobne neumi, nikde jsem nenasel o tom zminku
A.C.Ryan Playon!HD - umi nahodne jen audio soubory
Evolve Blade II - ma nejake tlacitko repeat na ovladaci, podle manualu ma prepinat i na random, ale jelikoz je to A.C.Ryan Playon!HD jen s jinym firmware, tak predpokladam ze to umi take jen audio
Emgeton GURU5i - ma nejaky playlist na video, dle manualu lze prehravat playlist ve zvolenem modu, ale jestli jde zvolit mod nahodne a i u video souboru jsem se nedocetl
Kaiboer K-200 - neumi nahodne prehravani

Ma nekdo nejaky tip na prehravac ktery by to umel? Podotykam, ze reseni za 10000,- nehodlam kupovat. Rad bych se dostal na max 4000,-
Pls pokud mate i dnes bezne prodavany prehravac, ktery tuto funkci take neumi tak mi sem napiste jeho nazev - doplnim jej do seznamu a zuzi se mi vyber zbyvajicich potencionalnich prehravacu..