Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic DMR-EX769EFK

hlinkam (1)|23.8.2010 18:36
Pořídil jsem si tento DVD rekordér s tím že jsem předpokládál, že má pouze anglické menu a byl jsem s tím ok. Ale už při instalaci jsem zjistil, že mi nenabídl zemi instalace ČR (pouze Francii, Španělsko, Holandsko atp.) po instalaci pod normami různých zemí pak samozřejmě nefunguje ani čeština v index menu (popisky filmů atp) a celkově i ta instalace proběhne nestandartně.

Máte někdo zkušenost s Firmware upgradem na nejaký firmware s CZ. (Nejde mi ani tak o češtinu, jako spíše o diakritiku...

díky za radu.
dunaj (1030)|23.8.2010 23:10
[quote=hlinkam;293848]Pořídil jsem si tento DVD rekordér s tím že jsem předpokládál, že má pouze anglické menu a byl jsem s tím ok. Ale už při instalaci jsem zjistil, že mi nenabídl zemi instalace ČR (pouze Francii, Španělsko, Holandsko atp.) po instalaci pod normami různých zemí pak samozřejmě nefunguje ani čeština v index menu (popisky filmů atp) a celkově i ta instalace proběhne nestandartně.

Máte někdo zkušenost s Firmware upgradem na nejaký firmware s CZ. (Nejde mi ani tak o češtinu, jako spíše o diakritiku...

díky za radu.[/quote]

Uz oznacenie modelu naznacuje, ze si si kupil stroj pre francuzky trh. E ako Europa, F ako France, K ako blacK.