Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-L42D25E a Skylink karta

pesno (4)|28.8.2010 11:11
zdravim kupil som si tento TV a kedze je v nom zabudovany satelitny tuner kupil som aj kartu Skylink HD, lenze ked je karta vlozena do telky niekedy mi len tak znicoho nic vypadnu kodovane programy a na obrazovke vidim len oznam: Kodovany program no nic sa nezobrazi... ked TV vypnem a kartu vyberiem a znova zasuniem zvykne ist vsetko znova okej.. nevie niekto pomoct s tym ze preco karta niekedy vypadava ? cim to moze byt ? kartu som este neregistroval...za pomoc dakujem
fox (222)|28.8.2010 17:41
Ahoj,

tiez sa zaujimam o tento TV a tak som sa informoval priamo u Skylinku. Odpovedali mi, ze s ich kartou CryptoWorks a ICE bezproblemovo funguje CAM modul Irdeto CryptoWorks MASCOM s verziou sw: AlphaCrypt 3.20 Mascom - ostatne vraj mali problemy. Testovali 37" model.
pesno (4)|28.8.2010 19:07
hm a ako zistim aku mam verziu SW toho CAM modulu ? albo resp. co to pre mna znamena ?? aj ze mi to moze blbnut stale ?
fox (222)|29.8.2010 11:40
To, ako zistit ver. SW Ti nepoviem (neviem) - skus sa spytat v neakom specializovanom obchode alebo na neakom fore. Reprodukujem len oficialnu odpoved Skylinku.
Ano, vyzera to, ze toto bol jediny HW+SW, kt. chodi korektne. V odpovedi pisali, ze s inymi modulmi, kt. testovali, sa to sprava nekorektne (rozne hlasky, dokonca neschopnost reprodukovat cesku audio stopu).
Ako si inak spokojny s obrazom - hl. uroven ciernej a korektnost farieb? Nepresvita podsvietenie pri ciernej obrazovke?
losos (2977)|29.8.2010 14:24
pesno,
trochu jsi s tím svým příspěvkem zabloudil, zkus jej umístit do sekce o televizorech někam sem :

https://www.tvfreak.cz/forum/forumdisplay.php/41-televize-lcd-plazma
pesno (4)|29.8.2010 14:50
hm lebo ja mam Irdeto Cryptoworks ale nie Mascom ale Smit tak neviem :/ napisal som aj ja do toho Skylinku ale inak obraz je v pohode noo to presvitanie mozno trochu vidno ale nie je to nic strasne podla mna

a losos... myslel som ze sem sa to hodi viac ale tak moze to niekto presunut teda
fox (222)|30.8.2010 19:39
Este jedna otazka: ako dlho trva prepinanie stanic (volnych a na Skylink-u)?
pesno (4)|30.8.2010 23:18
noo prepinanie volnych stanic je prakticky hned no tie na satelite hlavne HDckove zvykne chvilku trvat kym sa nahodia...dnes som si stiahol najnovsi software ale ziadnu podstatnu zmenu som si zatial nevsimol :/ ale pisal som do Skylinku a doporucili mi iny CAM modul ako mam ja tak snad uz bude problem vyrieseny
fox (222)|31.8.2010 19:02
A pri rychlych zaberoch alebo rychlo beziacich titulkoch - ako je to ako s rozmazanim - nezdvojuje hrany alebo nieco podobne?
standawrc (172)|6.9.2010 16:33
Taky mám Skylink a Panasonik LCD model 2009 - TX 32 V 10 E s vestaveným satelitem spokojen velice A JINÝ NECHCI + DIGI TV na který koukám , ale více - lepší programy než na Skylinku ale o to nejde . Koupil jsem do televize modul Irdeto CryptoWorks MASCOM ( [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ) a dobře mu to nechodilo - výpadky kodovaných programů atd. tak jsi koupil taky modul Irdeto CryptoWorks MASCOM jako já taky přehráli hned SW a pohoda. Kdo to umí není to problém , dokonce jsem dostal i návod jak se přehrává SW .na modulu Irdeto CryptoWorks MASCOM , ale pro neznalého jako já to nejde dělat.
john1 (7)|7.9.2010 00:34
zdravim, ted jsem si tuto telku poridil ,jen posledni pismenko v nazvu modelu je L. zasunul jsem do CI slotu twin mascom cryptoworks a jede to bez chyby ,,jen to trosku trva pri prepinani,oproti klasickemu satelitnimu prijmaci. kartu jsem tez pouzil skylink. jeste vyzkousim jak se bude snaset softik s modulem diablo, zeta cam, a par dalsich. a ted se vas trosku zeptam? nejde mi viera cast. vyskoci mi hlaska ze si mam udelat aktualizaci,,dam ok,vyhleda to nejnovejsi softik ,dokonce mi ho i napise jakej to je,,ale po spusteni se nic nedeje,,jednou se to rozjelo az na 2% pak ,vyskoci hlaska,server pretizen,opakujte pozdeji. proto se ptam,kde se da stahnout softik pro telku model TX-L42D25L ?? softik je oznacen pod nazvem pal 10 PEAKS LDA2 download TXLD25L version 2.408 TARGET; PEAKS hledam kde se da a nikde to nemuzu najit. dokaze mi nekdo zvas pomoci? dekuji
ksenzo (1)|26.10.2010 10:23
zdravim, prosim Vas ,chcem si objednat Panasonic TX-L42D25E aku kartu Skylink si mam objednat....? mam satelit z motorčekom na pozeranie z 2 družic 19,2 a 23,4 bude to možne aj s tymto TX-L42D25E alebo budem musiet si kupit dvoj hlavičku k parabole alebo čo všetko budem potrebovat aby mi to fachčilo z jednej aj druhej družice? prosim poradte laikovy,dakujem ,ksenzo
Palo15 (1)|28.10.2010 15:47
Mám tu samou televizi,pokusím se Ti odpovědět,kartu od Skylinku si objednej,aby podporovala HD a musíš dokoupit DEKÓDOVACÍ MODUL, který se vsune do televize,satelitní přijímáč,který teď vlastníš budeš dál používat na jiné televizi?Pokud ano musíš si koupit konvetor pro 2 televize(Twin Monoblock).Potom nebudeš potřebovat motůrek.