Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Blu ray kino: all-in-one alebo...?

vivid.sk (11472)|16.9.2010 19:56
Nemusim mat vsetko :)
maxigabriel (21)|17.9.2010 10:29
[quote=maxigabriel;297101]ja blbec som vsetko predal, mal som este A77 a neskor B77 z Tuzexu, a to GX630 myslis urcite velky Akai !!! Mne sa zda, ze ja som mal GX620 alebo sa len zle pamatam??? Malo to cierne tlacitka, co sa rozsvietili pri dotyku. Fakt uz neviem... 630? 620??? Viem, ze to bolo 4100 bonov.
Tak ano, prijemny teply analogovy zvuk - naposledy som ho pocuval na Dual gramafone a so Shure IV a Shure V prenoskami... Mal som kanadsky Sonic elektronkovy silic, a velky usmev!
ALE treba ferovo priznat, ze ani vsetky LP neboli super kvalitne a zial niektore studia ten prechod z elektroniek tiez nezvladali a chvilu to trvalo, kym sa nasiel ten spravny sound... ale viem, o com hovoris a suhlasim!
Zial, ten dobry napad s CD nakoniec dost doplatil na zly odhad a prilis slabe planovane parametre. Myslim, ze uz SACD a najma DVD audio uz ukazalo moznosti digitalizacie a ja dufam aj v kvalitu v BR nahravkach!
Tak trochu ma vyplasila tato mp3 generacia s lacnymi smejd sluchatkami ( cest vynimkam nejake Porta-pro ) Ale pravda je aj to, ze u GAGA je to asi jedno... ( nemyslim Queen, len Lady!)[/quote]

tak som to pozrel a naozaj som mal AkaiGX620 a ten neskor nahradil GX630, co si mal potom ty... ja som tu 630 ani nezaregistroval - to tiez mal Tuzex?
http://www.tommm.cz/Pristroje_A620.htm
artam (1147)|17.9.2010 11:38
maxigabriel:
Konkretne k tej 630 som sa dostal tesne po '89, kupene za babku z druhej ruky ako nefunkcny. Keby dotycny nemec vedel, ze je to len jednym tranzistorom, nedaval by ho tak lacno. :D :D

:) Myslim, ze tu z nas musia mat niektori dobru srandu, je to celkom OT.
AKAIGX630D.JPG
maxigabriel (21)|17.9.2010 12:19
[quote=artam;297180]maxigabriel:
Konkretne k tej 630 som sa dostal tesne po '89, kupene za babku z druhej ruky ako nefunkcny. Keby dotycny nemec vedel, ze je to len jednym tranzistorom, nedaval by ho tak lacno. :D :D

:) Myslim, ze tu z nas musia mat niektori dobru srandu, je to celkom OT.[/quote]

aha,hm... no a kde sa tu da takto pokecat o domacich kinach, zvuku, hi-fi a pod. ?