Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Umax eGreat EG-M31B - nefunkční net aplikace

radiotv-tiskovky (62)|19.9.2010 08:56
Ahoj,

minimálně od včerejšího večera mám nedostupné v Umax eGreat EG-M31B aplikace, které fungují na bázi internetu - Internet Radio, MSP Comunity a pochopitelně, a to mě vadí nejvíce, také Media Service Portal. Vůbec se do těchto položek nedostanu. Když na některou z nich kliknu, tak se začne točit takové to loadovací kolečko, a pak se pouze objeví hláška "Cannot be proceed" nebo něco takovýho. Nevíte co s tím může být, popř. máte taky tento problém?

Soubory, které mám v počítači ale přehraju po síti bez problémů...

Předem díky!!!
StD (8612)|19.9.2010 09:09
Nemám tvůj přístroj, ale jediné co mě napadá (co bych dělal já v podobné situaci), hledal bych to "na trase", tzn. router/switch/firewall/IProvider. Co jsi s tím prováděl (s tou LAN)? Zpytuj svědomí.
Ta hláška je pouze o tom, že nemůže pokračovat, protože nemá spojení...
radiotv-tiskovky (62)|19.9.2010 10:39
Právě, že jsem s tím nic neprováděl. Najednou to zkrátka nefunguje... A navíc, přehrávání souborů po síti, tedy z počítače mm centru funguje, takže je celkem zbytečný se domnívat, že je něco s internetem. Já se nedostanu ani do menu těch aplikací!
StD (8612)|19.9.2010 10:48
[quote=radiotv-tiskovky;297419]Právě, že jsem s tím nic neprováděl. Najednou to zkrátka nefunguje... A navíc, přehrávání souborů po síti, tedy z počítače mm centru funguje, takže je celkem zbytečný se domnívat, že je něco s internetem. Já se nedostanu ani do menu těch aplikací![/quote]

Ad ... že je něco s internetem. = ověřeno jak?

Jinak se dá odpovědět jednoduše: "Máš to rozbitý". (FW)
Ale pořád bych to hledal na trase (IPadresy).
Pytkin (7947)|19.9.2010 11:00
no tie aplikacie (ak ich tak chceme nazvat) su WEB stranky z internetu .. cize ak je na druhej strane s nimi daky problem , tak sa proste neotvoria .. ty to nijako nemozes ovlivnit ..
radiotv-tiskovky (62)|19.9.2010 11:35
[quote=Pytkin;297425]no tie aplikacie (ak ich tak chceme nazvat) su WEB stranky z internetu .. cize ak je na druhej strane s nimi daky problem , tak sa proste neotvoria .. ty to nijako nemozes ovlivnit ..[/quote]

Aha, no tak teď mi to je jasný. Chyba prostě není na mojí straně. Problém musí odstranit poskytovatel služeb. Zajímavý ale je, že nefunguje teda ni jedna z nich... Počítám, že přes víkend si s tim nikdo nebude dělat vrásky, ale přes tejden to snad zprovozněj.

Ještě obecně k tomu centru, když jsem si ho loni v listopadu za pět tisíc kupoval, udělal jsem blbej kauf, poslední firmware snad vyšel v září 2009 a podpora je na tom hodně špatně. Nefunguje tu YouTube, což mě hodně štve... Holt je to poučení pro příště.
radiotv-tiskovky (62)|19.9.2010 12:04
Takže aktualizace: Opět vše běží tak, jak má. Rozběhlo se to samo a nečekaně bez vnějšího zásahu. :D
StD (8612)|19.9.2010 12:59
[quote=radiotv-tiskovky;297431]Takže aktualizace: Opět vše běží tak, jak má. Rozběhlo se to samo a nečekaně bez vnějšího zásahu. :D[/quote]

Ten "vnější zásah Boží" udělal zřejmě tvůj IP, leč to nic nemění na faktu tom, aby jsi si to trochu proštudoval, aby jsi jim mohl příště patřičně zanadávat přes Hot Line a zažádat o slevu na platbách... :-E
Pytkin (7947)|19.9.2010 16:09
nemusi to suvisiet s provajderom .. skorej prevadzkovatel tej sluzby to mal cele spadnute ..