Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Bulsat versus SS2

DVB (4)|26.9.2010 13:08
Dozvěděl jsem se že je možný příjem prolomeného paketu Bulsat s kartou SS2 ,mám však problém se skenováním kanálů na této družici stáhne mi to pouze cca 25 kanálů a ani jeden z Bulsatu ,zřejmě to chce nový chanel list může mi někdo poradiot kde a jak se instaluje ?Děkuji za příkladnou pomoc.
Rybička (89)|26.9.2010 17:05
[quote=DVB;298194]Dozvěděl jsem se že je možný příjem prolomeného paketu Bulsat s kartou SS2 ,mám však problém se skenováním kanálů na této družici stáhne mi to pouze cca 25 kanálů a ani jeden z Bulsatu ,zřejmě to chce nový chanel list může mi někdo poradiot kde a jak se instaluje ?Děkuji za příkladnou pomoc.[/quote]

Neviem,ale od dnes je Bulsat asi down.Či niekomu fachá?Teda v emu.
vm224293 (19)|27.9.2010 10:37
Bulsat na 39 st. E HellaSat chodí v Emu, teď jsem ho zkoušel, Ariva 200 HD O.K.
Rybička (89)|28.9.2010 14:11
[quote=DVB;298194]Dozvěděl jsem se že je možný příjem prolomeného paketu Bulsat s kartou SS2 ,mám však problém se skenováním kanálů na této družici stáhne mi to pouze cca 25 kanálů a ani jeden z Bulsatu ,zřejmě to chce nový chanel list může mi někdo poradiot kde a jak se instaluje ?Děkuji za příkladnou pomoc.[/quote]

Musíš asi ísť do editacie a pridať jednotlivé kanály.Tie si pozri na stránke kingoffsat.A potom všetko hladaj ručne.