Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

zmařený flash firmware LG LH-T751TB - mrtvé DVD

dalalas (5)|28.9.2010 17:50
Zdravím, poradí mi někdo, jak napravit nepodařený flash mojí LG? Kamarád přinesl na cd firmware, založil mi do dvd a zapnul, na obrazovce se objevilo write a já jsem mu šel udělat kávu. Když jsem se vrátil, dvd vůbec nereaguje na dálku a nejdou ani vysunout dvířka na cd. Hledal na netu originál firmware, ale nic nenašel, tak zkouším ještě nějaké rady před návštěvou servisu. Díky za každou pomoc
Debil041 (130)|28.9.2010 18:10
Přístroj už asi nenapravíš, ale napravit bys měl seznam kamarádů, jestli mi rozumíš...:cool:
dalalas (5)|28.9.2010 18:14
To znamená, zmařit kamaráda a dvd vyhodit? to už si s tim neporadí ani v servisu? mi to docela mrzí, přehrávač je málo hranej
Debil041 (130)|28.9.2010 18:17
Néni su natolik technicky specializován, abych mohl hodnotit možnost nápravy tohoto konkrétního problému. Ale u všech warnings a disclaimers objevujících se u návodů či samotného firmware se vždy píše něco o tom, že když process upgrade selže, je to pro přístroj bohužel fatální. Ale zkus to, třeba servis pomůže...
dalalas (5)|28.9.2010 18:20
dobrá, zkusím obvolat pár servisů co mi řeknou, podomácku už jsem stejně nahraný, a žádného dalšího kutila k tomu nepustím
garb7 (1189)|28.9.2010 23:10
Pokud se Ti podaří vyndat to cd (opatrně rozšroubovat sundat kryt, větčinou jde sundat ten plast nad DVD dva šroubky nebo pomocí kol vysunout šuplík nervat to přes zuby) a dát do zár. servisu na 99,9% nepoznaj proč se to SW zhroutilo bud přehrají SW nebo daji novou desku.
dalalas (5)|29.9.2010 04:34
cd je venku a je to po záruce
PeLi (289)|29.9.2010 07:29
[quote=dalalas;298521]cd je venku a je to po záruce[/quote]No tak s tymto som sa volakedy zaoberal. Da sa to napraviť upgrade DVD cez seriovy kabel. Dosť informácií najdeš na http://personal.inet.fi/cool/mediatek/programs/
Každý lepší servis by takýto kabel mal mať a je to záležitosť 3 až 5 minut.
dalalas (5)|6.10.2010 15:00
tak dle info servisu vadný mainboard a oprava 3200, sám mi řekl, že se to nevyplatí, ale já teď nevím, co mám koupit, na stěnách mám repráky a potřebuju pouze samotné dvd bez beden s výstupem 5.1, na kabelech k bednám nemám cinche, jsou tam jenom dráty, které se zacvakly do takových zobáčků, lezu po netu a všude jsou obrázky jenom zepředu