Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vantage 8000Hd - žádný video/audio

pavel.34 (8)|2.10.2010 13:37
Dobrý den, mám problém, nemám tak dlouho Vantage, takže se učím, ale když jsem prolaďoval sat, tak mě najednou zmizel obraz a hlásí mě to, že nemám video/audio signál ikdyž mám plný signál. Na druhém přijímači mě to jde bez problémů. Dík
jarino1978 (8045)|2.10.2010 15:54
skús to bližšie konkretizovať. Aká pozícia ? Aký TP ? Je možné, že máš úplne inú pozíciu , akú by si chcel mať...
Rybička (89)|2.10.2010 18:38
[quote=pavel.34;299146]Dobrý den, mám problém, nemám tak dlouho Vantage, takže se učím, ale když jsem prolaďoval sat, tak mě najednou zmizel obraz a hlásí mě to, že nemám video/audio signál ikdyž mám plný signál. Na druhém přijímači mě to jde bez problémů. Dík[/quote]

Ja si myslím,že si sa snažil dat nové TP.Asi si nepridal,ale si len nejaký zmazal a upravil.Tak sa ti všetko posunulo.Takže pozor pri editácii frekvencii.Najprv červené tlačitko,potom zelené.To ti pridá nové TP a až potom daj potrebné čísla kanálu...Takže všetky nájdené kanaly nastav,potom pridaj nové TP,čo potrebuješ a vyhladaj všetky kanály.Myslím,že to bude ono.Stalo sa to i mne,ked som ešte nebol tak znalý po kúpení Vantagu HD
Rybička (89)|2.10.2010 21:44
[quote=Rybička;299207]Ja si myslím,že si sa snažil dat nové TP.Asi si nepridal,ale si len nejaký zmazal a upravil.Tak sa ti všetko posunulo.Takže pozor pri editácii frekvencii.Najprv červené tlačitko,potom zelené.To ti pridá nové TP a až potom daj potrebné čísla kanálu...Takže všetky nájdené kanaly nastav,potom pridaj nové TP,čo potrebuješ a vyhladaj všetky kanály.Myslím,že to bude ono.Stalo sa to i mne,ked som ešte nebol tak znalý po kúpení Vantagu HD[/quote]

Oprava-nájdené kanály vymaž,potom...
pavel.34 (8)|5.10.2010 21:30
no ...dělá to přepínač diseq, jak to máte nastaveno vy?Dnes nový přepínač Mascom 1-4