Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HD přehrávač + externí DVD mechanika?

RudlikM (15)|7.10.2010 22:32
existuje nějaký HD přehrávač
(mám na mysli něco tohoto typu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]),
který by po USB komunikoval v pohodě s externí DVD mechanikou (aby se ona tvářila jako USB Mass Storage)?
má někdo osobní zkušenost s touhle kombinací zařízení, myslím aspoň principiálně?
Dík za info
Pytkin (7947)|8.10.2010 15:36
mozem ti to pondelok vyskusat s xtreamerom .. ale podla mna by to mali zvladat vsetky prehravace ..
RudlikM (15)|12.10.2010 08:40
[quote=Pytkin;300479]mozem ti to pondelok vyskusat s xtreamerom .. ale podla mna by to mali zvladat vsetky prehravace ..[/quote]
jo, to by bylo fajn, kdyby to nekdo zkusil, dik moc za snahu!
PS: ale mam nejake vnitrni obavy o to, ze proste externi mechaniky nesplnuji nejaky standardy na USB Mass Storage :-( nemam k tomu racionalni duvod, jen mi to proste prijde na vode, i kdyz treba notasy od Lenova maji interni DVDRW mechaniku na usb a da se normalne v systemu odpojit jako kdyz se odpojuje flashka... tak nevim...
OldmanKV (1)|12.10.2010 18:23
Zrovna možná řeším podobný problém - zaujalo mne toto:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - multimediální centrum s DVD
Lze také koupit včetně HDD, případně si tam vložit svůj.
Pytkin (7947)|12.10.2010 18:33
rudlik : a o co ti ide ? chces tam dat mechaniku , do nej disk (cd/dvd) s nejakymi subormi .. a tie pustat .. hej ? hudbu , aj filmy .. spravne rozumiem ?
RudlikM (15)|13.10.2010 08:38
[quote=Pytkin;301113]rudlik : a o co ti ide ? chces tam dat mechaniku , do nej disk (cd/dvd) s nejakymi subormi .. a tie pustat .. hej ? hudbu , aj filmy .. spravne rozumiem ?[/quote]
situace je takova, ze mam doma asi 450 DVD a CD (orig i palba) s filmama, animaky pro deti, veselosti pro dospele, proste kde co... neco v CZ neco s titulkama, neco DVD video stazeny z telky, neco origo...
a rad bych vyresil situaci, az mi skape DVDprehravac Manta Emperor III, nebo co mi to truni pod telkou ;-)))) ten tyhle vsecky placky prehraje, vcetne DivXu a titulku... bez zkriplenejch hacku a carek, v solidnim fontu titulku atp.
a kdyz uz nadejde ten den D, tak bych rad vedel, jaky mam moznosti, protoze bych nerad porizoval zas JEN DVD prehravac, ale neco co uz basti i mkv a novejsi formaty, coz ta moje hruza neumi, kdyz se narodila v roce 2005, nebo kdy...
a radu: preved to vsecko na HDD fakt nebastim... ;-)
nejlip, at komfort ZASUNOUT PLACKU A HRAT zustane a k tomu pribudou nejaky ficury s novejma formatama, to je moje predstava
RudlikM (15)|13.10.2010 08:43
[quote=OldmanKV;301109]Zrovna možná řeším podobný problém - zaujalo mne toto:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - multimediální centrum s DVD
Lze také koupit včetně HDD, případně si tam vložit svůj.[/quote]
trosku starej kousek ne, z roku 2008? ;-(
peatro (1054)|13.10.2010 17:28
tak original DVD s ochranou jedine DUNE HDI nebo TVIX
czchip (143)|13.10.2010 18:14
[quote=peatro;301268]tak original DVD s ochranou jedine DUNE HDI nebo TVIX[/quote]

Xtreamer prehrava v pohode, vyskouseno Transformers, 300 a dalsi...