Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

5.1 zvuk z multimedialniho centra

bobrb (26)|19.10.2010 12:38
Resim zpusob zapojeni v obyvaku. Chtel bych mit moznost na Full HD televizi prehravat MKV, DivX a pod soubory se zvukem 5.1. Mam v tuto chvili tu televizi a NAS server. Myslel jsem si jak koupim nejaky jednoucelovy prehravac ala Asus O!Play a k nemu pripojim nejakou sestavu bedynek ala
Genius SW-HF 5.1 5050
Ted jsem ale zjistil , ze takoveto multimedialni prehravace maji temer vsechny pouze opticky audio vystup, coz klasicke bedynky neumi (nemluvim o tom drahem Logitechu). Co mam za moznost? Koupit zesilovac jen kvuli zvuku pro filmy? Postavit male HTPC?
peatro (1054)|19.10.2010 13:07
kdyz chec zapojit neco jako genius bez recieveru tak jedine DUNE HDI ten ma jediny dekoder 7.1 s analogovymi vystupy
jarod72pm (841)|19.10.2010 14:29
Není škoda na 5.1 na kino bedny Genius? to raději pohledej někde na bazarech nebo aukru nějaký receiver a k němu dokup časem postupně nějaké bedýnky.
k TV a na 5.1 pohodu domácího kina bych rozhodně nedegradoval zvuk do Geniusů ale trochu rozumných bedýnek a je jich dost na výběr.
Fakt je lepší si počkat a našetřit než tohle.
bobrb (26)|19.10.2010 14:43
[quote=peatro;302029]kdyz chec zapojit neco jako genius bez recieveru tak jedine DUNE HDI ten ma jediny dekoder 7.1 s analogovymi vystupy[/quote]
Kdyz to jsme cenove o neco vys nez jsem predpokladal, ze budu :-(
Ja na tech konkretnich Genius bednach netrvam, jen jem je uvadel jako priklad jak jsem si to puvodne predstavoval. Klidne pujdu i do nejakeho recieveru, ale tam predpokladam budu drazsi (reciever za min 6kKc + bedny ani netusim za kolik)
ma smysl kupovat nejaky bazarovy? Jako treba:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Pokud ano co k tomu pripojit za bedynky - predpokladam, ze aktivni nemuzu...
Pytkin (7947)|19.10.2010 15:17
bobrb : ak nechce zabijat pristor receiverom , kup si onkyo .. to ma vsetko zabudovane v SUBe ..

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]