Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

FERGUSON ARIVA 200_problém s čítaním kariet SKYLINK

porast (6)|23.10.2010 17:43
uvažujem nad kúpou Ferguson Ariva 200HDhd, ale predajca ma od neho odraďuje a povedal mi že už sa začínajú sťahovať z predaja k vôli vznikajúcim problémom s čítaním kariet SKYLINK, čo je na tom pravdy?
dosť ma táto info zarazila bo všade na internetových fórach má táto mašinka celkom pozitívne ohlasy
losos (2977)|23.10.2010 19:30
Nejspíš bys měl jít za jiným prodejcem - takovým, co ti nebude věšet bulíky na nos... ;)
vprint (136)|24.10.2010 09:11
Chlapci mu to už na "cotoje Abforum" vysvetlili :--D
Rada8 (84)|1.11.2010 20:01
Zdravím! Taky jsem slyšel, že je nutné k Arivě 200 mít čtečku kryptoworks. Ale taky vím od známého, že univerzální čtečka funguje. Je teda ji potřeba kupovat? A ještě jeden dotaz, prý je poruchovost cca 40%, je to pravda? Moc jsem o koupi Arivy uvažoval, ale teď váhám... Nebo raději přejít na jinou značku, ale kterou? Jsem začátečník, poraďte. Díky
vprint (136)|2.11.2010 12:09
Človeče, kde si takéto bláboly čítal, daj link, ja chcem tiež vidieť, čo píšu zhulení magori. Ja mám dve arivy200. - Naprostá spokojenost.
losos (2977)|2.11.2010 15:33
[quote=Rada8;304443]Zdravím! Taky jsem slyšel, že je nutné k Arivě 200 mít čtečku kryptoworks. Ale taky vím od známého, že univerzální čtečka funguje. Je teda ji potřeba kupovat? A ještě jeden dotaz, prý je poruchovost cca 40%, je to pravda? Moc jsem o koupi Arivy uvažoval, ale teď váhám... Nebo raději přejít na jinou značku, ale kterou? Jsem začátečník, poraďte. Díky[/quote]

Příteli, víš, měl bych jednu připomínku :
než začneš psát takovéto doslova hloupé a ovšem i nesprávné informace, tak si nejprve projdi zdejší diskuse o Arivě a jiných přijímačích. Dozvíš se tak mnohem víc informací (pravdivých), než se ti podařilo získat dosud někde jinde... rozumíš ?
Maximum informací (snad i těch správných) získáš jedině čtením - je zde toho na čtení dost, to mi věř, ale je zde i čtení, které tě třeba zaujme... ;)
A pokud by ti ani to nestačilo, tak se můžeš s dalšími přispěvateli spojit buď soukromou zprávou, nebo např. na Skype - všimni si té zelené ikonky Skype vlevo dole pod mým jménem... - stačí na ni kliknout... A JE TO ! :)
Rada8 (84)|2.11.2010 16:35
Dekuji za odpovedi, ikdyz ne moc pratelske... Ja bych cetl, ale nevim, kde presne...Je tady toho opravdu hodne. Tady stravim tyden:o).... Jinak mi to rikali na e-satelity, kde to chci koupit:o). Jinak ja chci koupit najednou 3, chce ji cela rodina, cena/vykon parada... Takze pokud mi doporucite spravny link co cist, budu vdecny:o)).
losos (2977)|2.11.2010 17:01
Tak tobě se nechce číst ? A jak se tedy chceš něco dozvědět ? Telepaticky ? :)
Neumíš česky ? Napsal jsem " O ARIVĚ" !!!!

https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=301815&postcount=24

hlavní pokec o Arivě je tohle :

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=21830