Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sc-htb500 cinema speaker

maroth71 (19)|23.10.2010 18:32
Našel jsem jen verzi SU htb500 mužete mi poradit v čem je rozdíl o proti SC HTB500 ? Taky jsem ho nenašel nikde v prodeji u nás myslíte že je to ještě brzo na panasonicu se avizovalo že v prodeji by měl být od října 2010 a zatím nikde nic .DÍKY
MarecekSVK (84)|22.11.2010 23:46
[quote=maroth71;302666]Našel jsem jen verzi SU htb500 mužete mi poradit v čem je rozdíl o proti SC HTB500 ? Taky jsem ho nenašel nikde v prodeji u nás myslíte že je to ještě brzo na panasonicu se avizovalo že v prodeji by měl být od října 2010 a zatím nikde nic .DÍKY[/quote]

SU-HTB500 je SoundBar sám o sebe, ktorý sa v kombináci s Kelton subwooferom (jeho kódové označenie si nepamätám) dodáva aj ako balík s označením SC-HTB500.
Dnes som zhodou okolností písal do Panasonicu dotaz na tento model a podľa ich odpovede je možné ho objednať, pretože ho vraj majú skladom. Ale je fakt, že v malopredaji som ho ešte nevidel.
maroth71 (19)|23.11.2010 23:26
[quote=MarecekSVK;309087]SU-HTB500 je SoundBar sám o sebe, ktorý sa v kombináci s Kelton subwooferom (jeho kódové označenie si nepamätám) dodáva aj ako balík s označením SC-HTB500.
Dnes som zhodou okolností písal do Panasonicu dotaz na tento model a podľa ich odpovede je možné ho objednať, pretože ho vraj majú skladom. Ale je fakt, že v malopredaji som ho ešte nevidel.[/quote]

Ahoj tak jsem na to přišel .SC-HTB500 je v provedení s 7,1 kanály a SU-HTB500 je s 2,1 kanály na výstupu .U nás v maloobchodě jsem ho teda taky nenašel SC-HTB500 ale za velkou louží by i s dopravou vycházel na nějakých 361,- us dolaru
MarecekSVK (84)|24.11.2010 00:18
Hm, nerád ti oponujem, ale musím trvať na tom, že SU-HTB500 je soundbar, ktorý sa v kombinácii s Kelton subwooferom SB-WA500EG predáva ako balík pod označením SC-HTB500. Mám to z veľkoobchodného cenníka Panasonic pre SR, kde ich majú aj samostatne nacenené. Existuje ešte lacnejšia verzia s integrovaným sobwooferom, ktorá má kód SC-HTB10. Je ale užšia (800 mm). V oboch prípadoch však ide o 2.1ch systémy. Momentálne je oba možné už aj objednať, tvrdili mi, že v Bratislave ich majú skladom...
MarecekSVK (84)|24.11.2010 00:25
Len doplním:
oba systémy disponujú funkciou ARC (Audio Return Channel), ktorá sa pri kompatibilnom TV prijímači dá využiť tak, že player, soundbar a TV je možné prepojiť jediným HDMI káblom (pričom soundbar je zapojený ako medzičlánok) a vtedy bude soundbar reprodukovať nielen audio z playera ale aj z TV. Zároveň pri takom zapojení funguje HDMI CEC (u Panasonicu označovaná aj ako Viera Link), takže zariadenia sa napríklad zo standby režimu "oživia" automaticky.
...je to ale samozrejme podmienené kompatibilitou jednotlivých prístrojov (ARC napríklad podporujú iba tohtoročné modely TV Panasonic)
:(
carlito (2)|15.12.2010 13:21
[quote=MarecekSVK;309324]Hm, nerád ti oponujem, ale musím trvať na tom, že SU-HTB500 je soundbar, ktorý sa v kombinácii s Kelton subwooferom SB-WA500EG predáva ako balík pod označením SC-HTB500. Mám to z veľkoobchodného cenníka Panasonic pre SR, kde ich majú aj samostatne nacenené. Existuje ešte lacnejšia verzia s integrovaným sobwooferom, ktorá má kód SC-HTB10. Je ale užšia (800 mm). V oboch prípadoch však ide o 2.1ch systémy. Momentálne je oba možné už aj objednať, tvrdili mi, že v Bratislave ich majú skladom...[/quote]

a prosim ta kde je mozne objednat ten soundbar presne? maju web adresu? dik.
MarecekSVK (84)|15.12.2010 21:56
Model SC-HTB10, čo je verzia bez subwoofera (presnejšie povedané má údajne "integrovaný" subwoofer) ponúka napríklad Andrea Shop:
http://www.andreashop.sk/internetovy-obchod/cierna-technika/video-domace-kino/multimedialny-system/panasonic-sc-htb10eg-k

Spomínaný vyšší model SC-HTB500 som videl v predajni Sat Electronic vo Zvolene, ale na svojej webovej stránke ho v ponuke nemajú. Majú tam fyzicky vystavený kus s cenovkou 399 Eur a potvrdili mi, že centrála Panasonic vybavuje objednávky na tieto nové soundbary bez problémov.
carlito (2)|16.12.2010 13:35
[quote=MarecekSVK;315368]Model SC-HTB10, čo je verzia bez subwoofera (presnejšie povedané má údajne "integrovaný" subwoofer) ponúka napríklad Andrea Shop:
http://www.andreashop.sk/internetovy-obchod/cierna-technika/video-domace-kino/multimedialny-system/panasonic-sc-htb10eg-k

Spomínaný vyšší model SC-HTB500 som videl v predajni Sat Electronic vo Zvolene, ale na svojej webovej stránke ho v ponuke nemajú. Majú tam fyzicky vystavený kus s cenovkou 399 Eur a potvrdili mi, že centrála Panasonic vybavuje objednávky na tieto nové soundbary bez problémov.[/quote]

Riadne predrazene to tam maju, oficialna odporucana cena Panasonic pre:

SC-HTB10 je $130.00, co je v prepocte asi 98 € a Andrea Shop ho ponuka za 214 € !!
SC-HTB500 je $212.50$, co je v prepocte asi 160 € a predajna Sat Electronic vo Zvolene ho ponuka za 399 € !!
MarecekSVK (84)|16.12.2010 22:36
Hm, nuž na newegg.com je SC-HTB10 za 199,99 $ a SC-HTB500 za 399,99 $