Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Varování před zakoupením ukradených DM8000

digicam (12)|30.10.2010 10:49
Citát:
Varování! Dne 27.10.2010 nás firma Dream Multimedia GmbH informovala, že se na trhu objevilo 128 kusů satelitního přijímače Dreambox DM 8000, které byly ze skladu výrobce prozatím neznámým pachatelem odcizeny. Sériová čísla těchto produktů naleznete na tomto odkazu (http://www.dream-multimedia-tv.de/en/stolen-dreamboxes-circulation). Pokud Vám budou tyto přístroje za velmi nízkou cenu (pod 20.000,- Kč) nabízeny ke koupi, ohlašte to prosím na kterékoliv policejní stanici.
Děkujeme za pozornost.

Citát z této stránky:
http://www.swoopo.cz/product_info.php?info=p17_DREAMBOX-DM-8000-S-PVR-ORIGINAL.html
StD (8612)|30.10.2010 11:58
Kdo je "nás"??? Jestli jsi "účastníkem řízení", tak se prosím neboj představit, jinak to vyvolává opačný dojem... Tady jsi na veřejnosti a klikat na podezřelé odkazy nemíním. Nejsem blbé.
Pitomec (10211)|30.10.2010 12:32
[quote=digicam;303847]Citát:
Varování! Dne 27.10.2010 nás firma Dream Multimedia GmbH informovala, že se na trhu objevilo 128 kusů satelitního přijímače Dreambox DM 8000, které byly ze skladu výrobce prozatím neznámým pachatelem odcizeny. Sériová čísla těchto produktů naleznete na tomto odkazu (http://www.dream-multimedia-tv.de/en/stolen-dreamboxes-circulation). Pokud Vám budou tyto přístroje za velmi nízkou cenu (pod 20.000,- Kč) nabízeny ke koupi, [COLOR=red]ohlašte to prosím na kterékoliv policejní stanici[/COLOR].
Děkujeme za pozornost.

Citát z této stránky:
http://www.swoopo.cz/product_info.php?info=p17_DREAMBOX-DM-8000-S-PVR-ORIGINAL.html[/quote]
A proč by to měl někdo ohlašovat? To je problém té firmy, že si neumí sklad líp zabezpečit, notabene když prodávají tak předražený krámy a výdělek mají víc než dobrý, takže na zabezpečení skladu by se jistě peníze taky našly 9-)
digicam (12)|30.10.2010 15:57
[quote=StD;303855]Kdo je "nás"??? Jestli jsi "účastníkem řízení", tak se prosím neboj představit, jinak to vyvolává opačný dojem... Tady jsi na veřejnosti a klikat na podezřelé odkazy nemíním. Nejsem blbé.[/quote]

Hey StD, cos dneska kouřil že blábolíš také nesmysly? Co já mám mít s tím společnýho? Myslíš, že tady začnu nabízet levný dreamboxy? Chlape probuď se a otevři oči. Stojí tam jasně "Citát" ne? Takže ten text není ode mě, chápeš? Chtěl jsem všechny jen varovat, aby si dávali pozor na levné nabídky a když už něco takovýho koupí, tak jedině "za polovinu" :-)
Zatím zdar..
d.c.
StD (8612)|30.10.2010 16:32
Kouřím stále stejný (silně zdaněný tabák) a to, že neumíš vysvětlit to NÁS tě neomlouvá. Buďto uvedeš přesné zdroje, nebo sem ty poplašné zprávy vůbec necpi. Máš za to u mne - (MINUS). Punkt.

Základní otázky: CO, KDE, KDY, KDO, JAK, PROČ, KOMU? Na kterou z nich jsi odpověděl, aby to mělo hodnotu alespoň minimálního sdělení?
Pavel_tempx2 (829)|31.10.2010 21:17
už vidím ty lidi jak se hlasí, v dnešní době, kdy pokud za to člověk legálně zaplatí v domnění že ta věc není kradená, tak jí to potom policie zabaví a může se jít klouzat (teda vymáhat peníze po nějakém zlodějíčkovi)...stejně to zboží nakonec dostane pojišťovna, která poskytne plnění poškozenému...je to trošku postavené na hlavu, měl by se v tom udělat pořádek
DVB (4)|11.11.2010 13:52
Jsem první v pořadí který si tento přijímač za poloviční cenu koupí,sem s ním ne vážně ty přijímače jsou sakra předražené až to hezké není oni si DM vůbec nechtějí připustit že už takových obdobných linux přijímačů běží na trhu požehnaně a za 1/4 ceny DM 8000,to že dali nějaké prachy za výzkum je sice hezké ale pak at se nediví že jim to bude ležet na skladech musejí vzít v úvahu hlavně realitu takže klonům a čorkám zdar .
anwar (20)|11.11.2010 15:16
[quote=DVB;306627]ne vážně ty přijímače jsou sakra předražené až to hezké není oni si DM vůbec nechtějí připustit že už takových obdobných linux přijímačů běží na trhu požehnaně a za 1/4 ceny DM 8000,to že dali nějaké prachy za výzkum je sice hezké ale pak at se nediví že jim to bude ležet na skladech musejí vzít v úvahu hlavně realitu takže klonům a čorkám zdar .[/quote]

Tak uveď nějaký příklad přijímače do kterého můžeš dát až 4 tunery, má dvě čtečky karet, 4x CI slot a 2x SATA na HDD a mechaniku. Souhlasím s tím, že cena je vysoká, ale nic podobného s takovcou výbavou nenajdeš.
vprint (136)|11.11.2010 22:29
Ty vole, to si vážně myslíš, že těch pár věcí, co ta šunka umí, stojí za ty peníze? za to postavím celej komp, kerej udědlá stokrát víc práce, než ta ubohá bedna.
anwar (20)|12.11.2010 02:16
[quote=vprint;306761]Ty vole, to si vážně myslíš, že těch pár věcí, co ta šunka umí, stojí za ty peníze? za to postavím celej komp, kerej udědlá stokrát víc práce, než ta ubohá bedna.[/quote]

Ubohý je leda tak tvé vyjadřování. Postavit si můžeš co chceš, v tom ti nikdo nebrání. Dremboxy nejsou ani od toho aby nahrazovaly kompy. A můžu tě též uklidnit, já DM8000 nevlastním a ani ho neplánuji a to ze dvou důvodů. Jednak bych nevyužil ty výše popsané hardwerové možnosti a pak rovněž pár věcí co bych od takovýho multimedialního stroje požadoval neumí.
vprint (136)|13.11.2010 10:58
Tak se tady přede všemi omlovám anwarovi za ten "dobytek". nemyslel jsem to osobně, bylo to jen to klasický zvolání, jak je hojně v českých zemích užíváno. Ostatní platí jak jsem napsal. Dodávám, výrobce DM je nenažranej a kupodivu souhlasím s faktem, že DM není od toho aby nahrazoval komp, protože comp by za ty peníze dokázal mnohem víc.
A taky tě mohu uklidnit, nestavěl jsem a nevlastním žádný HDPC a ani v dohledné době tak nehodlám učinit.

PS: děkuji StD za skvělou stylistickou kontrolu, kterou tady provádí a trestání minusovýma bodama, jen tak dále.
anwar (20)|13.11.2010 13:22
[quote=vprint;307041]Tak se tady přede všemi omlovám anwarovi za ten "dobytek". nemyslel jsem to osobně, bylo to jen to klasický zvolání, jak je hojně v českých zemích užíváno. Ostatní platí jak jsem napsal. Dodávám, výrobce DM je nenažranej a kupodivu souhlasím s faktem, že DM není od toho aby nahrazoval komp, protože comp by za ty peníze dokázal mnohem víc.[/quote]

Omluva přijata. Stejně ti moc nevěřím že by jsi postavil HTPC které by dokázalo vše co DM8000 a případně i více. Spíše by to bylo tak, že by nějaké možnosti DM8000 nezvládalo či by byly hodně nespolehlivé a jiné věci co zvládá jakýkoliv PC ale né sat. přijímač by to HTPC umělo.
StD (8612)|13.11.2010 18:34
[quote=vprint;307041]...PS: děkuji StD za skvělou stylistickou kontrolu, kterou tady provádí a trestání minusovýma bodama, jen tak dále.[/quote]
Klidně ti ještě přidám... Jinak já mám Dreamboxe v LAN (legálně koupeného, tak laskavě nepomlouvej firmu, se kterou je naprostá spokojenost) a žádné přiblblé HTPC nepotřebuji.
Ivo Mašek (10205)|13.11.2010 19:02
.... udělai jste z toho threadu..... to si domyslete :-(
Pytkin (7947)|14.11.2010 02:28
[quote=vprint;306761]Ty vole, to si vážně myslíš, že těch pár věcí, co ta šunka umí, stojí za ty peníze? za to postavím celej komp, kerej udědlá stokrát víc práce, než ta ubohá bedna.[/quote]

Nie kazdy chce mat ale v obyvacke PC .. ja mam DM800 a som s nim maximalne spokojny .. nevidim ziaden dovod , si davat do obyvacky PC ..
vprint (136)|18.11.2010 11:03
[quote=Ivo Mašek;307112].... udělai jste z toho threadu..... to si domyslete :-([/quote]


Já myslel, že tohle je diskusní fórum. Obvykle je možné na diskusním fóru sdělit ostatním vlastní názor na danou tému. Jestli to tady není možné, pak nevím co to tady vlastně je. Já mám názor takový, že DM je předraženej a vzhledem k HW ze kterého je sestaven, je možné pomocí HTPC dosáhnout stejných výsledkú za podstatně nižší cenu. Múžete s tím souhlasit, nebo nesouhlasit, ale to je všechno co se dá proti tomu dělat. Já sám nejsem zastáncem HTPC. A co má kdo doma a je s tím spokojen, je každého osobní věc.
V tomhle kontextu a v návaznosti na název tématu mám další názor a to je, že se nedivím, když si někdo chce vylepšit svou finanční situaci krádeží tak kapitálově koncentrovaného zboží. A jestli bylo smyslem tohoto threadu jenom oznámit nějakou informaci, bylo pak vhodnější okamžitě jej uzamknout a zabránit tak jakékoli další diskuzi.
Pokud se tak nestalo, považuji za své právo vyjádřit zde svúj názor.