Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD prehravac - nenacte CD,DVD

Jirda77 (5)|6.11.2010 19:24
Zdravim,
chci se zeptat, mam DVD prehravac philips, byl dlouho nepouzivany a ted jsem ho chtel zapojit, vse zapojim v pohode ale problem kdyz vlozim CD,DVD nechce to DVD prehravac nacist. nevi nekdo co stim ? dekuji
arkij (540)|6.11.2010 19:31
Budeš mít asi zaprášenou čočku - nejlépe vyčistit - zkusit sám pomocí čistícího CD (s kartáčkem), pokud to nepomůže, protože je špína příliš "zažraná", pak nejlépe servis, kde ho rozeberou a vyčistí mokrou cestou.
anwar (20)|6.11.2010 19:33
[quote=Jirda77;305565]Zdravim,
chci se zeptat, mam DVD prehravac philips, byl dlouho nepouzivany a ted jsem ho chtel zapojit, vse zapojim v pohode ale problem kdyz vlozim CD,DVD nechce to DVD prehravac nacist. nevi nekdo co stim ? dekuji[/quote]

Nejspíš odešel lejzr.
Jirda77 (5)|6.11.2010 19:44
tak to skusim vycistit..kdyz to nepude, do servisu to nema cenu , starej kram tak to vyhodim. jinak díky
arkij (540)|6.11.2010 19:48
[quote=Jirda77;305570]tak to skusim vycistit..kdyz to nepude, do servisu to nema cenu , starej kram tak to vyhodim. jinak díky[/quote]

Jestli je to tak, že pokud se nepovede, budeš vyhazovat, můžeš to i sám rozebrat, aby byla přístupná čočka a očistit ji přímo, ale velice jemně ať nerozhodíš nastavení (kvůli ostření) - zkus ale napřed to čistící CD i několikrát za sebou, aby se to ošoupalo..
algol (1)|7.9.2011 10:04
[quote=Jirda77;305565]Zdravim,
chci se zeptat, mam DVD prehravac philips, byl dlouho nepouzivany a ted jsem ho chtel zapojit, vse zapojim v pohode ale problem kdyz vlozim CD,DVD nechce to DVD prehravac nacist. nevi nekdo co stim ? dekuji[/quote]

pomůže jedině výměna laseru - viz http://dobranalada.cz/2011/09/vymena-laseru-v-radiomagnetofonu-s-cd-prehravacem/
Nejtezsi na tom je sehnat spravny nahradni dil, na vlastni vymene uz nic neni...
KOCOUR65 (653)|7.9.2011 22:08
sundej kryt a trosicku hni s lejsrem - vedle cocky je takove stelovatko - ale chce to jenom tupik