Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Asus Air (O!Play HDP-R1) vs Extreamer

hojko (14)|22.11.2010 11:33
Uvazujem nad kupou multimedialneho centra, nieco cenovo prijatelne a rad by som zariadenie s wifi, ci Air od Asusu alebo Extreamer + wifi modul. Problem je to, ze tahanie kablov by bolo trocha obtiazne a tak by som to najradsej vyriesil cez wifi.

Poziadavky nemam velke, rad by som tam pozeral len DivX/XviD, ostatne formaty ma prilis netrapia. Celkom ma vsak zaujala moznost Xtreameru, ze je moznost pomocou skryptov nahodit nove stanice a archiv, trebars pozriet si archiv JOJky a podobne.

Cital som aj diskusie k tymto prehravacom, pozdavaju sa mi oba, aj ked Xtreamer sa mi zda vdaka moznostiam a aktualizaciam firmware o nieco lepsi.

Aky mate nazor a ake su hlavne pre a proti tychto dvoch prehravacov?

Dakujem
matusco (376)|22.11.2010 13:03
[quote=hojko;308928]Uvazujem nad kupou multimedialneho centra, nieco cenovo prijatelne a rad by som zariadenie s wifi, ci Air od Asusu alebo Extreamer + wifi modul. Problem je to, ze tahanie kablov by bolo trocha obtiazne a tak by som to najradsej vyriesil cez wifi.

Poziadavky nemam velke, rad by som tam pozeral len DivX/XviD, ostatne formaty ma prilis netrapia. Celkom ma vsak zaujala moznost Xtreameru, ze je moznost pomocou skryptov nahodit nove stanice a archiv, trebars pozriet si archiv JOJky a podobne.

Cital som aj diskusie k tymto prehravacom, pozdavaju sa mi oba, aj ked Xtreamer sa mi zda vdaka moznostiam a aktualizaciam firmware o nieco lepsi.

Aky mate nazor a ake su hlavne pre a proti tychto dvoch prehravacov?

Dakujem[/quote]

Tak si si v podstate odpovedal aj sam... :-)

Myslim, ze oba prehravace ti posluzia k spokojnosti, vyznamne body vsak na tomto konkretnom fore (tvfreak) Xtreamer ziskava kvoli jeho podpore a komunite ludi, ktore sa na CZ/SK okolo neho utvorila.

Poobzeraj sa po webe a over si, ako budes na tom neskor s dostupnost aktualizacii, upgradu, pridavania novych vlastnosti a potom kupuj.

Ako vlastnik Xtreamer-a ti odporucam - co ine, ako Xtreamer. :-)