Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

RossiD (1271)|24.5.2011 08:28
Tak xLive 10.5 za to nemuze, prekopiroval jsem do XTR Pro v.10.0 z XTR SW a problem pretrvava :( Ja to snad budu muset preinstalovat od zakladu :( .... coz se mi vubec, ale vubec nechce ...

Edit: Tak jsem se obrnil trpelivosti a zde jsou vysledky. Pokud necham XTR treba v archivu nejakou dobu "loadovat" , nahledy poradu se zobrazi a pote jede vse normalne - je faktem, ze cela procedura je dosti zdlouhava, vypada to jako kdyby ony nahledy ci prvotni vstup mezi jednotlive snimky byl necim brzden, po dokonceni "loadu" neni problem s vlastnim prehravanim zvoleneho serialu /bez trhani/.
Julius (11)|24.5.2011 21:03
Přeinstalace, ani od základu, nepomohla - v mém případě. Zajímavé je, že originál odkazy fungují. Nejdou jen ty české...
RossiD (1271)|25.5.2011 12:58
U mne je to bohuzel takrka u vsech odkazu podobne, pravda u "originalnich" je najezd o neco rychlejsi.Zkousel jsem i emergency a FW 2.6.0, stale stejny problem, dokonce i pocasi nabiha pomaleji.Rekl bych, ze je to zalezitosti vDSL modemu, ale proc sakra XTR SW na tom samem "spagate" a za naprosto stejnych podminek funguje bez chybicky???!!!! Co je na XTR Pro tak jine a rozdilne ??? Sitove kabely, vstupy a vystupy - vse zkouseno a zprehazeno ....
Jinak stahovani upgrade trva XTR par vterin, zde se blokace/brzdeni vubec neprojevuje.
Myslim, ze tento problem jiz neni zalezitosti tohoto vlakna a nebudu zde tvorit zbytecne OT, ale neskutecne mne to stve ...
killerman27 (871)|25.5.2011 13:21
Zdar, chlapi verim ze to stve, ale z nasi strany se s tim asi fakt nic delat neda, co se tyka rozdilnosti mezi Pro a SW verzi tak je jasna, Pro je vetsi a na velke disky a ma vetsi RAM, deska, chip a dalsi jsou uplne stejne.

Opravdu me nenapada co by vam to mohlo zpusobovat.

Julius vyzkousej si to u nekoho znameho na jinem pripojeni
RossiD (1271)|25.5.2011 14:53
Ano, rozdily jsou mi jasne, otazka byla polozena vicemene ironicky :) Jde tu o zaklad pristroje a ten je az na detaily shodny, proto nechapu rozdil ve funkcnosti ktery se projevil /zrejme/ po prechodu na vDSL :(
Vypada to, ze naprava prijde jedine v nejakem novem FW, pokud vubec nejaka bude a pokud tuto technologii pripojeni k netu v zahranici nekdo pouziva a vyskytne se u nej podobny problem ...
Ovsem otazkou je zda tento zadrhel neni uplne nekde jinde ?????? Ach jo, jestli to bude nejaka ptakovina /coz vetsinou byva .../ >:>:
wencaS (853)|25.5.2011 15:34
RossiD
Skusil bych změnit IP u obou přístrojích. Tedy se podívej na jaké IP máš SW, pak ho vypni a zadej tu IP do Pro-čka, pak IP z Pro-čka nastav do SW.
RossiD (1271)|25.5.2011 19:16
2 wencaS

Kdepak toto nezabralo, mimo jine, na modemu mam napevno pridelene IP k MAC adresam jednotlivych zarizeni - tlouct mezi sebou by se nemely ... Komunikace po domaci siti je absolutne bez problemu, naopak si myslim, ze cca 6,2MB/sec prenasenych dat PC/XTR je v ramci danych moznosti vynikajici, stejne tak /jak jsem jiz psal vyse/ download update souboru ktere si stahuje XTR Pro z netu.
kolins (4)|25.5.2011 20:58
[quote=ratafak;347506]zle si upravil subor index.php.

musis ten novy riadok s kodom vlozit hned za bodkociarku ;[/quote]

Diky moc za radu pomohlo to
gos (64)|26.5.2011 10:00
Tak jsem včera taky přešel na VDSL (modem Comtrend VR-3026e), ale mám ho nastavený s největší pravděpodobností úplně jinak než většina nebo všichni tady. Já ho mám nastavený v režimu bridge a o vytáčení(přes něj) a routování se mi stará router s sw Mikrotik a tak jsem to měl i na ADSL, takže ten VDSL modem se mi stará jenom o to, aby tekla data z něj do toho routeru a když se podívám na modem, tak mi na něm nesvítí ani ta kontrolka internet jen power, ADSL a lan1 a když se podívám do něj přes webové rozhraní, tak mi ani nezobrazuje že je připojený. O tyto věci se právě stará až ten router co je za ním. Tak to testnu jestli mi to pojede, protože jsem ještě na to neměl čas. Jinak možná jedna malá rada. Pokud nepoužíváte O2 IPTV, tak si v tom modemu spusťe ten setup wizard a v něm si vyberte ten profil bez te O2TV, ať máte všechny porty nastavené na počítačovou síť, nastavte si tam na pevno VDSL a u IPV6 nedávejte enable, protože ještě určitě jedete přes IPV4, tak ať tam nemáte pozapínané zbytečnosti. A pokud jste s modemem nic nedělali, žádné nastavení, měl by fungovat taky, ale nepoužívejte ten port 2, který je vyhrazený pro IPTV. Když tedy budu mít čas a vzpomenu si večer, tak to testnu a napíšu, jestli mi vše v extreameru funguje jako do teď.
helpfinder (52)|26.5.2011 11:14
ahojte,
lammerska otazka, ale tak musim . :)
ak to spravne chapem tak na rozchodenie xLive potrebujem mat v XTR udrety interny disk alebo flashku a na nej script .. tak?
alebo je mozne ak mam na domacej LANke NAS aby to bolo rozbalene tam . ?

diky
killerman27 (871)|26.5.2011 11:19
Idelani je mit disk v Xtr, jde to i s flashkou ale muzou nastat problemy kdyz se flashka nehlasi jako SDA1 (idealne ji tam mit potom porad zapojenou ve stejnem USB portu kdyz neni uvnitr disk) z nasu to nejde
viliamko111 (309)|26.5.2011 16:39
dnes som si vsimol v archive tv prima ze pribudola show jana krausa. Moc krat dakujem, konkretne tejto realcie som sa dlho dozadoval) diky,diky
peatro (1054)|26.5.2011 16:48
jeste sefa na grilu a bude to vse :-)
viliamko111 (309)|26.5.2011 16:54
[quote=peatro;348056]jeste sefa na grilu a bude to vse :-)[/quote]

ved ten uz tiez pribudol ) aj ked ja osobne neviem, co je to za relaciu
killerman27 (871)|26.5.2011 20:05
Show Jana Krause je diky Marcelovi79, ten chlapik je blazen, v dobrem slova smyslu :-)
Sef na grilu uz tam je taky
Brzy bude aktualizace, wencaS dodelava to pocasi, tak aby slo vybrat i to mesto

Budou i nejake dalsi drobne zmeny
Vse pak oznamime
wencaS (853)|26.5.2011 21:13
Tak jsem dodělal plánované změny a úpravy toho počasí.
Kdo chce může otestovat ... a rád bych slyšel připomínky. Tedy něco není podle mých představ ještě (např. bych chtěl oddělit volbu města CZ a SK zvlášť, zatím je to na jedné straně).

První spuštění jde na volbu města. Zvolené město se potvrdí "OK". Pokud někdo bude chtít kdykoli v budoucnu změnit město tak tlačítkem "5" se vyvolá volba města, tu je možné zrušit také tlačítkem "5" a nebo si vybrat nové město. Aktuálně vybrané město je v seznamu zelenou barvou.

Je to testovací verze a spouští se zatím z hlavní nabídky xLiveCZ první položkou, momentálně bez ikonky.
helpfinder (52)|26.5.2011 21:24
ahojte,
nakopiroval som co bolo treba, ipravil xtreamering\index.php
stane sa vsak to ze ked vstupim do extreameringu, tak dostanem modru obrazovku, kde sa mozem hybat hore/dole > v spodnej casti vidim popisky ako "1/9 Stahnut&instalovat vse:` :2/9 stahnut a instalovat xLive CZ v2.1" .. atd
nech dam cokolvek dostanem hlasku: 404 Not Found

nejake riesenie? diky moc
wencaS (853)|26.5.2011 21:38
Skus xtreamering/index.php ode mně, jestli ti to pomůže.
A pozor ... teď sem si všim že v návodu je chybav cestě k install.php (vypadlo "x"), správně má být:

[COLOR=Red]sda1/scripts/xLiveCZ/install/install.php[/COLOR]

Ve staženém zipu je cesta správně!
helpfinder (52)|26.5.2011 21:47
v tvojom index.php je to:
//if (file_exists("/tmp/usbmounts/sda1/scripts/xLiveCZ/install/install.php")) require_once("/tmp/usbmounts/sda1/scripts/xLiveCZ/install/install.php");

maju tam byt na zaciatku tie slashe (//)?

tak s tym tvojim indexom vyzera ze to ide

diky
gos (64)|26.5.2011 22:16
Moc pěkné. Má Zlín nebo Vsetín taky nějaký ten kód? Nejbližší totiž z těch měst mám Trenčín.
wencaS (853)|27.5.2011 05:31
helpfinder: Ten zápis tam je pouze na nastartování. Po automatické modifikaci updaterem se zakomentuje (//) jinak by ses nikam jinam nez na kontrolu aktualizaci nedostal.

gos
Pokud mi nějaké město vypadlo se můžeš podívat sám do seznamu města a pokud mi vypadlo nějaké město v SK tak připojuji url i na SK. czech-republic slovakia
MalaAdel (143)|27.5.2011 10:21
[quote=gos;348121]Moc pěkné. Má Zlín nebo Vsetín taky nějaký ten kód? Nejbližší totiž z těch měst mám Trenčín.[/quote]

Seznam kódů najdeš na str. 27 v ném příspěvku. Bohužel Zlín, ani Vsetín tam není a je to kompletní řada do 49. Dodělat se nedá, jelikož se čerpá ze zashraničního serveru, kde jsou čísla pevně přidělena. Musel by jsi sehnat jiný server, který bude prostřednictvím rss kanálů aktualizovat požadované informace pro tvou konkrétní lokaci.
MalaAdel (143)|27.5.2011 10:28
[quote=wencaS;348105]Tak jsem dodělal plánované změny a úpravy toho počasí.
Kdo chce může otestovat ... a rád bych slyšel připomínky. Tedy něco není podle mých představ ještě (např. bych chtěl oddělit volbu města CZ a SK zvlášť, zatím je to na jedné straně).

První spuštění jde na volbu města. Zvolené město se potvrdí "OK". Pokud někdo bude chtít kdykoli v budoucnu změnit město tak tlačítkem "5" se vyvolá volba města, tu je možné zrušit také tlačítkem "5" a nebo si vybrat nové město. Aktuálně vybrané město je v seznamu zelenou barvou.

Je to testovací verze a spouští se zatím z hlavní nabídky xLiveCZ první položkou, momentálně bez ikonky.[/quote]

Pro ty co chtějí experimentovat, změňte si jazyk na přiložený soubor.
X:\sda1\scripts\xLiveCZ\category\Pocasi\lang\..
Některé překlady nesedí, hlavně to není předpověď na dnešek, ale aktuální počasí, které se několikrát denně mění, takže ráno je tam třeba 5°C a v poledne 15°C. čas zdroje dat je uveden dole, včetně místa.
viliamko111 (309)|27.5.2011 14:03
chalani, viem ze to pocasie je len v teste, ale take upozornenie, niekde je asi chyba,lebo po prepisani xLiveCZ s doplnenou verziou pocasie mi prestal fungovat archiv vsetkych tv, taktiez hudobne on line tv mi vobec nesli spustit, teda vzdy sa dostanem az ku konkretnej relacii v archive alebo tv hudobnej stanice,ale nejde spustit a po pouziti Return sa cely XT restartne. Po preinstalovani xLiveCZ povodneho, teda bez pocasia, zas vsetko funguje. Tak to len doplnam keby niekto zacal patrat preco mu iste veci prestali fungovat.
zool_cz (20)|27.5.2011 21:31
Potvrzuji funkcni pocasi a je to super zalezitost. Graficky povedene a celkem to pocasi i odpovida.
Udelal sem si sam prozatimni ikonu at tam neni to cerne misto, protoze to vypadalo fakt divne.

Diky za to Jenda
janhonza (18)|28.5.2011 00:04
[quote=RossiD;347885]Ano, rozdily jsou mi jasne, otazka byla polozena vicemene ironicky :) Jde tu o zaklad pristroje a ten je az na detaily shodny, proto nechapu rozdil ve funkcnosti ktery se projevil /zrejme/ po prechodu na vDSL :(
Vypada to, ze naprava prijde jedine v nejakem novem FW, pokud vubec nejaka bude a pokud tuto technologii pripojeni k netu v zahranici nekdo pouziva a vyskytne se u nej podobny problem ...
Ovsem otazkou je zda tento zadrhel neni uplne nekde jinde ?????? Ach jo, jestli to bude nejaka ptakovina /coz vetsinou byva .../ >:>:[/quote]


AHOJ kluci,

můžu bohužel potvrdit...dnes jsem přešel na VDSL na modem Comtrend a téměř xtreamering vůbec nefunguje...dlouho se načítají náhledy pokud vůbec a vše je hrozně zdlouhavé....

neuměl by někdo poradit co s tím...? prosím určitě i za ostatní kteří podobný problém mají...předtím ADSL a vše v pohodě.... :(

díky za pomoc případné rady
wencaS (853)|28.5.2011 09:56
gos
Zlín i Vsetín mají svůj kód a je stejný jako pro Holešov.


all
Dělám jiné pozadí podle zvoleného města, zatím jen pro Plzeň a Prahu a další pozadí měst by někdo mohl přiložit ruku k dílu. Pokud by pozadí někdo chtěl dělat tak rozměr by měl být 1276x720 (jpg) a ukládat pod názvem s kódem města (např. Praha: EZXX0012.jpg).

Já to ještě plánuju oddělit CZ a SK a vyrobit stránku s informacema jak to ovládat, funkční totiž plánuju další tlačítka DO: 1 - Xtreamering; 2 - xLiveCZ; a nějaké další pro volbu města CZ a SK. Mno uvidím jak to dopadne, času mám málo...

viliamko111
Nevím jak by počasí mohlo figurovat s problémem spustit něco z archívu. Tím že jsi to přeinstaloval se nic nemění, soubory s počasím ti tam zůstali, akorát nemáš na ně odkaz v menu.
To že se xtr restartuje když dáš return pokud zrovna neodpovídá je asi normální, děje se i u mně. Returnem se asi přeruší násilně načatá komunikace a on se s tím jinak asi nedovede vypořádat, než restartem.
viliamko111 (309)|28.5.2011 11:44
od wencaS:
Nevím jak by počasí mohlo figurovat s problémem spustit něco z archívu. Tím že jsi to přeinstaloval se nic nemění, soubory s počasím ti tam zůstali, akorát nemáš na ně odkaz v menu.
To že se xtr restartuje když dáš return pokud zrovna neodpovídá je asi normální, děje se i u mně. Returnem se asi přeruší násilně načatá komunikace a on se s tím jinak asi nedovede vypořádat, než restartem.[/QUOTE]



pozri ja len opisujem ze sa tento problem u mna vyskytol bezprostredne po prepisani suboru xLive CZ od teba kde je pridane pocasie. Nesla mi spustit v archive tv ziadna relacie zo ziadnej tv ,vyhadzovalo mi chybu . taktiez mi nesli spustit v hudobnych ziadna stanica, xtreamer po navoleni akejkolvek zamrzol, tak neviem ci to bola len akurat vsetko nahoda, ale ked som pouzil tvoj Instaler a tym padom aktualizaciami som si dal xLive do povodneho stavu ,teda zase bez pocasia, zase vsetko slapalo. netvrdim ze je to pocasim,ale mozno v tom danom upravenom subore s pocasim nieco chyba co sposobuje nefunkcnost tychto poloziek a co sa vyriesilo aktualizovani xLive CZ
Julius (11)|28.5.2011 16:29
Pro janhonza

O této závadě se všeobecně ví, ale nikdo se jí zatím moc nezabývá. Sám mám stejný problém. Zkouším různá nastavení modemu, ale zatím bez úspěchu. Určitě to bude nějaká maličkost.

Musíme mít trpělivost. :-)
killerman27 (871)|28.5.2011 18:53
Panove,

v xliveCZ neni nic zvlastniho proc by to nemelo byt funkcni na jakemkoliv pripojeni, sami vite ze na puvodnim vam to fungovalo. Jedine co me napada je ze na vasem novem vDSL je nejak blokovany port 1935, na tom bezi vetsina streamu, napr: NOVA, CT, JOJ a dalsi. V tom pripade by vam ale melo hrat cokoliv z PRIMY, MARKIZY. vDSL nemam cili to nemam jak odzkouset. Musite si s tim hrat vy co to mate, nebo pouzit modem k vDSL jen jako bridge do routeru. Nekdo tady psal ze mu to takto funguje. Vic vam asi nemam jak poradit, leda ze by jste byli nekdo z Orlové ;)
RossiD (1271)|28.5.2011 21:25
[quote=killerman27;348399] Jedine co me napada je ze na vasem novem vDSL je nejak blokovany port 1935[/quote]

Take bych tipoval blokovani portu, ale proc mi jeden XTR jede jak z praku a druhy stavkuje, muselo by se to prece tykat obou ?
killerman27 (871)|29.5.2011 12:36
ONLINE AKTUALIZACE verze 2.2

Co je noveho?

Počasí - wencaS, překlad MalaAdel
TV ONLINE - Marcel79 rotrizuje televize pro vetsi zprehledneni + doplnuje spoustu dalsich
Music TV - par novych hudebnich stanic - Marcel79,ja
Nezarazene - webkamery ze sveta - Marcel79(je tam i webka z Fukusimy)
Detske - 2 online TV pro deti
Prima - Show Jana Krause - za to diky Marcel79, jen LQ, v HQ haze nepodporovane rozliseni
- pridany porady - Šéf na grilu, Kam na výlet?, V náručí ďábla, Pravá tvář vášně
Radia - jednoduchy vyber radia, nic se na obrazovce nezobrazuje, jde spise o takovou dalsi alternativu abych nemusel vyjizdet z xliveCZ
Regiony CR - oprava Olomouce a Prostejova ( u Prostejova u vetsiny videi, ale haze nepodporovane rozliseni, pokud to bude delat dale tak to zrusim)

Info k Barrandovu: barrandov streamuje pres zabezpecene rtmpe a pouziva k tomu dynamic secure token, ktery se sice da zjistit decompilaci,ale to uz by se jednalo o prekonavani jisteho zabezpeceni cili jednoznacne o nelegalni cinnost, z tohoto duvodu jiz oznamuji, ze archiv barrandov nebude zpatky.

RossiD no to je divne, ale nemam tuseni
Lake292 (2)|29.5.2011 13:02
Ahojte, precital som si poslednych par stran a nevsimol som si, ze by tu niekto spominal ze im nefunguje archiv JOJky.

Skusal som si to aj preinstalovat ale ked si vylistujem zoznam relacii, niaku vyberiem (napriklad ano sefe, bordelari, chutis mi) tak je tam prazdno len "Dalsi strana".

Robim niekde chybu alebo momentalne to nefunguje? Viem ze JOJka robila redesign stranok tak sa mozno nieco pomenilo.

Dik za odpoved
viliamko111 (309)|29.5.2011 13:20
ja som dnes rano pozeral z archivu tv joj nove byvanie a v pohode mi slo. ono niekedy ked uz navolis konkretnu relaciu a otvori sa ti prazdna obrazovka, staci sa len vratit tlacitkom RETURN a znovu navolit tuto konkretnu relaciu a uz sa objavi, aspom u mna to tak funguje
killerman27 (871)|29.5.2011 13:52
U jojky se to muze stat, pokud naky porad nefunguje napiste mi to sem, ale konkretni porad, prekontroluju to, neni v mych silach to porad dokola kontrolovat ;-)
peatro (1054)|29.5.2011 15:46
pocasi je skvele, jeste tam je po mne gramaticka chyba ve slove "nejnizsi":D

PS: kez by tak skvele byl i ten zbytek udelan
wencaS (853)|29.5.2011 16:16
Hmmmm, tak kdo tedy dělal ten překlad? Aby mi tady někdo pak náhodou nekamenoval, že tam není uvedenej.

PS: máš možnost s tím zbytkem něco udělat, schválně co na to řekne tvá rodina. Já více času tomu věnovat prostě nemůžu, navíc kupujem chalupu tak spíš počítejte že aktualizací z mé strany bude ubývat.
peatro (1054)|29.5.2011 16:47
spatna otazka, spis kdo delal ty korekce :D

tak je to strasny zrout casu
helpfinder (52)|29.5.2011 20:35
je mozne stiahnut tu verziu 2.2 niekde priamo ako instalacku.. ?
viliamko111 (309)|29.5.2011 21:14
wencaS ma predsa v kazdom svojom prispevku odkaz na tento instaler a je tam aj presny postup. a potom ked ho uz mas pridany v ponuke xtremaringu ,tak ho aktulaizujes len volbou 1 na DO
helpfinder (52)|29.5.2011 21:17
venca ma odkaz na verziu 2.0
tus om mal ale update akosi nechodi dobre, vzdy mi to dofaka xtreamering, preto sa pytam ci nie je priamo 2.2 installer

diky
wencaS (853)|29.5.2011 21:25
helpfinder
Jakým programem upravuješ soubor Xtreamering/index.php ?
Máš ten index.php už nějak upraven? (vlastní modifikace)
Na předchozí stránce najdeš modifikovaný index.php co sem někomu připojil, tak ho skus.
Jinak v návodu je furt ta chyba .... ještě sem neměl čas požádat zdejší vedení o opravu návodu, správná cesta je xLiveCZ/install/install.php ale ve staženém zipu jsou názvy složek v pořádku.
helpfinder (52)|29.5.2011 21:48
ahoj,
upravujem cez PSPad
nemam ho nijako inak uupraveny (nijake moje alebo niekoho ineho modifikacie)
ten som pouzil uz pri instalacii v 2.0 (z tvojej stranky), ale skusim este raz
jj .. to chybajuce x-ko tam registrujem
pazravak (9)|30.5.2011 12:23
Ahoj, prosim o opravu archivu TV LUX, nefunguje napr. porad Doma je doma (http://www.tvlux.sk/relacie/relacia_detail/doma-je-doma). Diky.
MalaAdel (143)|30.5.2011 12:39
[quote=wencaS;348572]Hmmmm, tak kdo tedy dělal ten překlad? Aby mi tady někdo pak náhodou nekamenoval, že tam není uvedenej.

PS: máš možnost s tím zbytkem něco udělat, schválně co na to řekne tvá rodina. Já více času tomu věnovat prostě nemůžu, navíc kupujem chalupu tak spíš počítejte že aktualizací z mé strany bude ubývat.[/quote]

Vykašli se na Paetra.

Nic neudělal jen kritizuje, asi proto, že toho moc neumí, tak si tím honí mindráky.

Počasí bylo prvně uveřejněno ode mě a paetro s tím jak zázrakem přišel o několik dní později. Přejmenoval adresář Weather na Pocasi, udělal trochu jiný překlad toho samého a je král.

U mě bylo uvedeno, že se jedná jen o upraveninu. Paetro ještě nepochopil, že se zveřejňují zdroje. Následně když už bylo počasí implementováno, tak byla zveřejněna moje úprava implementovaného do xLiveCZ - chybného překladu. A to o chyby zásadní, protože paetro si nepřečetl co se vlastně zveřejňuje a tudíž aktuální stav nazval předpovědí na dnešek, rozdíl 10°C mezi nocí a polednem ho netrápí..
Takže když má máslo na hlavě měl by mlčet a né tady zase kritizovat.
Úplně ho ignoruj.
Nebo chce asi jen odradit lidi, aby tady nic nezveřejňovali a nikam to neposunovali dál.

EDIT:
To bylo jen pro pořádek.
Za všechny ostatní slušné tobě i klukům děkujeme.
wencaS (853)|30.5.2011 12:55
MalaAdel
Já se ptal jen pro pořádek. Autoři jsou tam uvedeni stačí zmáčknout "INFO" na DO. Jen by to chtělo tam uvést i skutečného autora neb z našich stran se jedná jen o úpravy. Nevíš kdo je autorem?
MalaAdel (143)|30.5.2011 13:48
Je to v ofiko xLive - Beta"s. Autor z Holandska podle původní jazykové sady a nastavení města.

já se na to na staně 27 kde to bylo poprvé zvěřejněno jako upravené odvolávám.

Ale dodělali jste to pěkně, jednoduchý výběr, paráda.
killerman27 (871)|30.5.2011 14:39
[quote=pazravak;348666]Ahoj, prosim o opravu archivu TV LUX, nefunguje napr. porad Doma je doma (http://www.tvlux.sk/relacie/relacia_detail/doma-je-doma). Diky.[/quote]

Opraveno
Julius (11)|30.5.2011 16:27
[quote=killerman27;348399]Panove,

v xliveCZ neni nic zvlastniho proc by to nemelo byt funkcni na jakemkoliv pripojeni, sami vite ze na puvodnim vam to fungovalo. Jedine co me napada je ze na vasem novem vDSL je nejak blokovany port 1935, na tom bezi vetsina streamu, napr: NOVA, CT, JOJ a dalsi. V tom pripade by vam ale melo hrat cokoliv z PRIMY, MARKIZY. vDSL nemam cili to nemam jak odzkouset. Musite si s tim hrat vy co to mate, nebo pouzit modem k vDSL jen jako bridge do routeru. Nekdo tady psal ze mu to takto funguje. Vic vam asi nemam jak poradit, leda ze by jste byli nekdo z Orlové ;)[/quote]

Ono to není jak vyzkoušet. Nedostanu se z úvodního výběru xliveCZ nikam včetně online TV, archivů o dětské sekci ani nemluvím. Ta mě mrzí nejvíce. Když chci na něco najet, mohu jen donekonečna sledovat odpočítávání...a nic... Dnes nefungovala ani online aktualizace - prostě opět odpočítávání a nic....