Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

Julius (11)|30.5.2011 16:30
... a nefungují ani odkazy na YouTube. Funguje vyhledávání, ale když na něco najedu, nic se nespustí a vše zamrzne - na dlouho...
peatro (1054)|30.5.2011 17:45
[quote=MalaAdel;348668]Vykašli se na Paetra.

Nic neudělal jen kritizuje, asi proto, že toho moc neumí, tak si tím honí mindráky.

Počasí bylo prvně uveřejněno ode mě a paetro s tím jak zázrakem přišel o několik dní později. Přejmenoval adresář Weather na Pocasi, udělal trochu jiný překlad toho samého a je král.

U mě bylo uvedeno, že se jedná jen o upraveninu. Paetro ještě nepochopil, že se zveřejňují zdroje. Následně když už bylo počasí implementováno, tak byla zveřejněna moje úprava implementovaného do xLiveCZ - chybného překladu. A to o chyby zásadní, protože paetro si nepřečetl co se vlastně zveřejňuje a tudíž aktuální stav nazval předpovědí na dnešek, rozdíl 10°C mezi nocí a polednem ho netrápí..
Takže když má máslo na hlavě měl by mlčet a né tady zase kritizovat.
Úplně ho ignoruj.
Nebo chce asi jen odradit lidi, aby tady nic nezveřejňovali a nikam to neposunovali dál.

EDIT:
To bylo jen pro pořádek.
Za všechny ostatní slušné tobě i klukům děkujeme.[/quote]

tak toto me nenecha chladnym, tak preklad z angl. jsem samozdrejme udelal ja, dnes nebo aktualne je veliky rozdil :D i dement pochopi, ze se behem dnesniho dne muze pocasi menit
to je ta tva korekce, jedno prepsane slovo s opsanyma hrubkama a o druhych tu budes vypisovat ze nic neumi? kopirovat jako ty umi kazdy.
zdroj ty chytroline byl zde

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

ja vubec nestojim o zadne zverejnovani , nepotrebuji se chlubit cizim perim :D, jen pro poradek opisovat vcetne hrubek opravdu umi kazdy, priste, kdyz nekoho chces opravovat, tak to oprav poradne !!

EDIT: Mindraky si urcite nelecim, IT jsem bohuzel nestudoval, ale to co jsi predvedl zde ty, zvladnu levou zadni, kritika je jen soucast zpetne vazby kdyz verim , ze to jde lepe a WencaS predvedl, ze to umi lepe, ale jak bylo psano, nema moc casu
Jo a nelzi , ze jsem prisel o par dni pozdeji jak se zazrakem, prepsal Weather na Pocasi a trochu jiny preklad, ta opsana hrubka mluvi za vse!!
Original jsem prepsal z vyse mnou uvedeneho linku, samozdrejme to je poznat i podle slozky Lang jake jazyky tam zustaly, protoze jsem jine smazal z originalu, bych se vsadil, ze ty at jsi zverejnoval cokoliv, zadny preklad jsi tam nemel :D
Jsi k smichu
RossiD (1271)|30.5.2011 20:48
[quote=RossiD;347401]Hmm, mam take podobny problem, do xLive CZ se bez problemu dostanu, stejne i do jednotlivych podsekci, lec bohuzel bez moznosti spusteni cehokoliv /nahledy se take nezobrazi/.Obcas pomuze kompletni preinstalace xLive Cz, po dalsim spusteni /druhy den/ je vse pri starem.Bohuzel vice nez castym jevem je "zamrzani" pri nacitani dat z internetu, ze by opravdu vDSL a jeho Comtrend??? Je faktem, ze pri starem ADSL jsem problemy nemel, nemohu vsak potvrdit zda pocatek souvisi presne se zmenou net pripojeni ...[/quote]

Hlasim problem vyresen, jelikoz vlastnim 2x XTR, doslo v Comtrendu k prekryvani nazvu myxtreamer a tudiz i spatnemu smerovani na port 80.V nastaveni pristroje pres webove rozhrani (napr. http://xx.x.x.xx) jsem v sekci Workgroup/Hostname prejmenoval jeden z XTR /konkretne SW/ na myxtreamerb a voala vse na XTR Pro se rozjelo jako drive vcetne zachovani plne funkcnosti XTR SW. Jak jsem rikal, prkotina, ktera mi bohuzel zabrala 14 dni reinstalu,prehazovani kabelu a dalsich zbytecnosti :(
Julius (11)|30.5.2011 21:33
To mi teda moc nepomůže...
MalaAdel (143)|31.5.2011 08:52
Paetro - jsi arogantní a jen urážíš.

Když opomeneme literu zákona o autorství, tak alespoň shrnu to co tady každý mimo tebe vidí.
15.5.2011 na str. 27 Zveřejněna moje úprava programu Weather, včetně kódů pro dostupná města v ČR a SR. Citován zdroj.
22.5.2011 na str. 29 "tvoje počasí" stejný program, jen přejmenováno Weather na Pocasi a jiný - překlad češtiny. Bez kódů pro ostatní.Aby si to náhodou tak snadno neupravili pro sebe. Bez uvedení zdroje - Takže podle zákona plagiátorství.
23.5.2011 moje reakce, že se vlastně jedná o to moje ze str. 27 -bez tvé reakce, takže souhlas
26.5.2011 str. 32 zveřejněno od WencaS wpocasi.
27.5.2011 moje oprava čestiny z věcných chyb zveřejněných ve wpocasi a bylo jich tam víc, stačí porovnat od zveřejněné verze. Citován zdroj.

Tak to bylo pro pořádek.
Myslím, že jsi jediný, který tady na foru má problémy s ostatními.
Dokážeš otrávit svým vystupováním hodně lidí, kteří tady pomáhají. Mám chuť tady více nepracovat.
Víc se k tomu nebudu vyjadřovat.
viliamko111 (309)|1.6.2011 18:35
marcel79 dakujem za potriedenie nemeckych do samostatnej zlozky. vidim ze pribudla alternativa na VOX, zial bohu aj ten po chvily sa offne(ten vox bez ikony). skusil som oba
killerman27 (871)|2.6.2011 18:52
Online aktualizace SH souboru 2.1

Kdo by rad aby mu hralo Disney Junior z detske online a zahranicni necht udela aktualizaci
Marek71 (109)|2.6.2011 19:50
Ahoj.
V prvom rade veľká vďaka za xLiveCZ, doteraz som používal bez problémov a k plnej radosti seba aj rodiny :-)

Ale teraz mám problém...

Inštaloval som nový fw 2.7.0 a aj novú verziu Xtreamering (1.1) a xLive (10.5) a samozrejme, prepísalo mi to tú CZ verziu. Takže som sa pokúsil ju nainštalovať znovu:
- stiahol som zip súbor xLiveCZ
- podľa inštrukcie som zip rozbalil do Xtreameru do zložky sda1/scripts, takže teraz sú tam 4 zložky:
- xJukebox
- xLive
- xLiveCZ
- Xtreamering
V zložke xLiveCZ je ďalej /install/install.php
- upravil som index.php zo zložky Xtreamering podľa návodu, pridal som tam ten jeden riadok kódu

Diaľkovým ovládačom som z domovského menu navolil "Xtreamering". Zobrazila sa modrá obrazovka a menu s názvom "Updater xLive 2.0 by wencaS". Ale chýbajú mi tam položky toho menu, resp. sú prázdne. Normálne sa v nich dá pohybovať (je ich 9, napr. hneď prvá má popisok "Stáhnout a instalovat vše (4 aktualizace NEinstaluje XXX +18 !!!)" - ale to len dolu v popisku, menu položka je prázdna), menia sa aj popisky dolu na obrazovke, ale položky menu sú prázdne. A ak niektorú vyberiem a potvrdím, dostanem chybu 404.

Neviete, čím by to mohlo byť ? Nechýba mi náhodou niečo ? Nejaká definícia, odkiaľ má brať tie aktuailzácie (preto tá chyba 404 ???), alebo ???

Ďakujem.
Marek.
wencaS (853)|2.6.2011 22:22
Mohl by si mi poslat svůj soubor Xtreamering/index.php
Zdá se že došlo k nějaké chybě při jeho novém vytvoření instalátorm a to by mi pomohlo pokud tam je bug ho najít a opravit.
Když tebou popisovaný postup zkouším u sebe tak mi to funguje bez problémů.
Marek71 (109)|2.6.2011 22:33
OK, tu je to v prílohe. Jediná zmena oproti povodnému je, že som pridal ten riadok kódu.
Mám xLive vo verzii 10.5.
wencaS (853)|2.6.2011 22:45
Tak skutečně s tvým se to chová jak si popisoval.
Podívej se jestli máš už vytvořen soubor sda1/scripts/xLiveCZ/versionxtreamering.xml , když ho odstraním aktualizace už proběhla v pořádku. Smaž ho, žádné jiné změny nedělej a vstup do Xtreameringu s DO. Měl by si již vidět CZ nabídku a pokračuj v instalaci xLiveCZ stisknutím 1 na DO.
Marek71 (109)|2.6.2011 23:13
OK. Díky moc, už to funguje ako má, v poriadku prebehla aktualizácia ! :-)
lagys (36)|3.6.2011 05:49
Takže chci porosit o radu.Včera jsem stáhnul verzi 2.7 a zárověn naistaloval podle návodu CZxlive.Vše proběhlo ok.V xtrelive jede vše ok od televizí,youtube atd.Když vlezu do cz xlive vidím vše ok,ale jakmile najedu na video jedno jakékoliv,naskočí černá obrazovka a xtreamer jakoby se restartnul a skočí do základního menu.Zkoušel jsem znouvu reinstal,ale pořád to samé.Díky za radu všem.
xBenny (15)|7.6.2011 14:34
Zdravim, tak jsem po dlouhe dobe aktualizoval a nejak mi to nemaka :) Mam vse az po menu Xtreaming -> xLiveCZ, pak stisknu 1 na DO a vyskoci mi 404 not found... :( Napred jsem se to xtreaming nemohl ani dostat ale to vyresil smazanim versionxtreamering.xml. Nevim ale co ted dal. Diky za kazdou radu
killerman27 (871)|7.6.2011 19:01
Prozatim si to stahni odsud a dej prepsat, pokud nemas v xtreamringu nic navic dej prepsdat vse a pak udelej znovu aktualizaci, problem uz je nahlasen a snad wencaS prijde na to proc to dela
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
crypton (3)|7.6.2011 22:23
ja mam problem ten, ze pokud chci otevrit menu xtreamering, tak mi hlasi, ze nemam nainstalovano (ikdyz me to jelo ok) a jestli chci stahnout novou verzi. Pokud dam nainstalovat tak mi zacne stahovat, ale po nainstalovani se nic nestane, pokud jdu opet do menu xtreamering zase mi hlasi ze tam nic neni. Pokud se podivam pres ftp do scripts/xtreamering vubec nic tam neni a ani nic zapsat tam nejde!! Nevi nekdo proc ?
viliamko111 (309)|7.6.2011 22:38
skus tu zlozku xtreamering celu vymazat a nanovo nainstalovat. ak ti nejde vymazat,len ju premenuj, hoc ako, trebars NIC a nanovo nainstaluj xtreamering. malo by to ist. potom ale ovsem budes musiet nanovo doinstalovat do jeho menu xLIVEcz od wencaS
crypton (3)|7.6.2011 23:06
prave ze ze slozkou xtreamering nejde pres ftp ani v NAS modu delat nic (smazat, prejmenovat, zapsat do ni, proste nic). Proto mi do ni ani nic nenaistaluje a xtreamering se vubec neotevre
viliamko111 (309)|7.6.2011 23:15
hmm, mne cez NAS vzdy takto zlyhana zlozka sla aspom premenovat,ked zmazat nesla...
neviem...snad ti tu este poradia chalani co sa viac do toho rozumeju..
na toto je asi dobre naozaj aby sa inastalovalo vsetko na samostatny HDD a vsetko ostatne,ako filmy a ost.mat na druhom HDD ,aby si v krajnej nudzi mohol disk s insalackami z formatovat a vsetko nanovo poinstalovat. ale hovorim ,to je uz posledna moznost
iv0 (5)|8.6.2011 01:13
[quote=iv0;327300]Vážení,

máte-li Pilsfree a Xtreamer (a případně jste jako já bez DVB-T tuneru), připravil jsem (a snad i budu zvládat udržovat) dva RSS kanály pro Xtreamer s kanály IPTV Pilsfree.

Nejprve si nainstalujte české video podcasty od Wencase.

Do souboru czech.rss (nebo někam jinam, dle libosti) přidejte jednu z následujících položek (nebo obě):[/quote]

Zde jsou upravené playlisty pro firmware 2.7:

Playlist v nízké kvalitě:
[code]

On-line TV na Pilsfree LQ
http://www.metafeeds.com/channel/pilsfreeiptv/rss

rowCount=4
columnCount=5
drawItemText="no"
menuBorderColor="0:0:0"
sideColorBottom="0:0:0"
sideColorTop="0:0:0"
itemImageXPC="10"
itemOffsetXPC="7"
backgroundColor="0:0:0"
sliding="no"
idleImageXPC=45
idleImageYPC=42
idleImageWidthPC=10
idleImageHeightPC=16
>
image/POPUP_LOADING_01.jpg
image/POPUP_LOADING_02.jpg
image/POPUP_LOADING_03.jpg
image/POPUP_LOADING_04.jpg
image/POPUP_LOADING_05.jpg
image/POPUP_LOADING_06.jpg

České a slovenské online TV na Pilsfree LQ



[/code]
Playlist ve vysoké kvalitě:
[code]

On-line TV na Pilsfree HQ
http://www.metafeeds.com/channel/pilsfree-iptv-hq/rss

rowCount=4
columnCount=5
drawItemText="no"
menuBorderColor="0:0:0"
sideColorBottom="0:0:0"
sideColorTop="0:0:0"
itemImageXPC="10"
itemOffsetXPC="7"
backgroundColor="0:0:0"
sliding="no"
idleImageXPC=45
idleImageYPC=42
idleImageWidthPC=10
idleImageHeightPC=16
>
image/POPUP_LOADING_01.jpg
image/POPUP_LOADING_02.jpg
image/POPUP_LOADING_03.jpg
image/POPUP_LOADING_04.jpg
image/POPUP_LOADING_05.jpg
image/POPUP_LOADING_06.jpg

České a slovenské online TV na Pilsfree HQ



[/code]
Do adresáře /sda1/scripts/xLive/image/
si nahrajte přiložený pilsfree_iptv.jpg
pilsfree_iptv.jpg
viliamko111 (309)|8.6.2011 07:35
mozem pre takych menej zdatnych este raz vysvetlit presny postup ?

ikonu pilsfree som si stiahol a ulozil do script/xLiveCZ/image

obsah playlistu v HD kvalite z tvojho vlakna som skopiroval do menu.rss v xLiveCZ a pridal som ho na koniec menu.
restartoval som XT siel do xLiveCZ ale nikde sa mi ziadan zmena nepridala, nezmenila,takze ,kde robim chybu ?
ligo68 (35)|8.6.2011 09:18
Nazdar Vili...som na to teraz mrkol ale vyzerá to tak že to pôjde iba tým čo majú pilsfree net. To znamená Plzeň a okolie.
viliamko111 (309)|8.6.2011 09:20
myslis ? hmm, tak tomu som neporozumel,ale bolo by fajn,keby autor to trochu objasnil
viliamko111 (309)|8.6.2011 17:13
okrem prima love mam prakticky vsetky online CESKE tv (CT1,2,NOVA,PRIMA,COOl,CINEMA) problem spustit,proste to prestalo ist. Sportove a hudobne uz ani neskusam, pri i ich spustani mi XT zamrzne. mate podobny problem ?

dufam ze je to len nejaka "udrzba"
mraz.mrazik (14)|8.6.2011 18:56
[quote=mraz.mrazik;346460]Jeste me napadlo, ze tyhle problemy se stream.cz v podstate nastali po vymene modemu (vDSL), ale jsou jen u stream.cz . Zajimave je chovani, kdyz prerusim tlacitkem stop ten tocici se odpocet, pak uz nefunguje nic z internetu - mozna na pozadi bezi jeste ten pozadavek.
Jinak pripojeni mam vDSL a rychlost v pohdoe na sledovani v HD.[/quote]

Tak problem je v modemu, ktery davaji k vDSL. Dostal jsem na zkousku novy Huawei a s nim problem neni a vsechno funguje jak ma. Budu to reportovat do O2, ze s tema puvodnima je v tomhle problem.

Jinak s tim puvodnim co jsem vysledoval, tak xtreamer nezamrzne, ale strasne dlouho trva nez to dojede na nejaky timeout. Zajimave bylo, ze se to nekdy rozjelo, ale po hodne dlouhem premlouvani.
viliamko111 (309)|8.6.2011 19:23
to sa mi len zda ,alebo do tej poslednej hadke tuna, sem uz prakticky nik nechodi a neprispieva :-(, nik neodpoveda, nereaguje...co ste povyhadzovali XT ??
Julius (11)|8.6.2011 20:48
[quote=mraz.mrazik;350406]Tak problem je v modemu, ktery davaji k vDSL. Dostal jsem na zkousku novy Huawei a s nim problem neni a vsechno funguje jak ma. Budu to reportovat do O2, ze s tema puvodnima je v tomhle problem.

Jinak s tim puvodnim co jsem vysledoval, tak xtreamer nezamrzne, ale strasne dlouho trva nez to dojede na nejaky timeout. Zajimave bylo, ze se to nekdy rozjelo, ale po hodne dlouhem premlouvani.[/quote]

Aha. Tak to mám jako jít do O2, že mi nejede XLIVE CZ na Xtreameru, ať mi vymění modem za jiný? Myslím, že bude docela těžké jim vysvětlit, o co jde.
mraz.mrazik (14)|8.6.2011 21:45
U me je to trochu jine, protoze v O2 pracuji a k tomuto testovani jsem prisel nahodou. Nevim, odkdy se ma tenhle novy modem nasadit i pro normalni zakazniky. Pravda je, ze tenhle novy modem je i na vDSL o neco rychlejsi.
ShaneZB (7)|8.6.2011 22:57
[quote=viliamko111;350380]okrem prima love mam prakticky vsetky online CESKE tv (CT1,2,NOVA,PRIMA,COOl,CINEMA) problem spustit,proste to prestalo ist. Sportove a hudobne uz ani neskusam, pri i ich spustani mi XT zamrzne. mate podobny problem ?

dufam ze je to len nejaka "udrzba"[/quote]

Mě taky nefunguje online TV nejede a modemem to určitě není.
hojko (14)|9.6.2011 01:54
Potvrdzujem slova, ktore napisal viliamko111. Pri prehravani niektorych online TV mi prehravac zamrzne, deje sa to uz podstatne dlhsie, mozno aj mesiac, tusim som tu tak pred dvomi tyzdnami o tom pisal, rovnako som sem pridal aj screeny zaujimavych chyb.

Archiv ako taky funguje v pohode, skusal som STV, Markizu, JOJ, tu nie je ziadny problem. No pri online streame zamrzne prehravac. Vsimol som si tiez, ze ked napriklad zabudnem prehravac vypnut a chcem tak spravit o hodinu, tak taktiez zamrzne a jedina moznost je vstat z postele a odpojit kabel (asi to bude skor chyba firmware).
killerman27 (871)|9.6.2011 07:38
Dalo se predpokladat ze ty streamy TV nebudou na zivu porad. Mozna se to jeste rozjede, ale to je tezko rict, Ty slovenske jsou odjinud proto zatim jeste jedou.
viliamko111 (309)|9.6.2011 07:42
hojko: ked ti zamrzne XT skus dlho drzat tlacitko OFF/ON na DO , vtedy sa XT vypne, nemusis ho odpajat od sietoveho kabla.

vcera vecer som chcel pozerat na Prima Cool jednu relaciu a slo to v pohode, som sa uz tesil ze je to zas ok, aj som o 22h skusil prenut na Prima Love a tiez to slo v pohode. ale potom zas problem. vsimol som si , ze ked opakovane vypnem a zanem XT a skusam tie TV tak sa sem ta chyti a ide...cize ono to vapada , ze tie streamy su v smere od zdroja v pohode, ale problem je niekde na ceste....

dnes rano zas total nic...len prima Love sa chyti okamzite a slovenske tiez. Samozrejme bavime sa o tych tv ktore su na zaciatku. lebo CT , Nova, Prima alternativy na konci valu idu chvalabohu tiez.
Lenze mne je zahada , ze ide prima Love medzi tymi na zaciatku, lebo pokial viem, ta je z toho isteho zdroja ako ostatne streamy okolo nej . Preto si nemyslim ze je chyba od zdroja..aj ked , samozrejme to je len moja laicka hypoteza
viliamko111 (309)|9.6.2011 07:43
[quote=killerman27;350492]Dalo se predpokladat ze ty streamy TV nebudou na zivu porad. Mozna se to jeste rozjede, ale to je tezko rict, Ty slovenske jsou odjinud proto zatim jeste jedou.[/quote]

no prave ale to je ta zahada ze Love ide , a ta je ten isty zdroj ako tie ostane nefunkcne, nie ?
killerman27 (871)|9.6.2011 08:10
To mas pravdu, ale neni to nutne zahada :-), na kazdy multiplex musi byt aspon jeden tuner, Love je ve tretim multiplexu, ostatni multiplexy nehrajou, muze se jednat jen o technickou zavadu treba(v coz asi doufa vetsina lidi co koukaji prres XTR na telku ;-) ). Navic kousek dal mas k nove a k ct alternativni zdroje a ty jedou.
viliamko111 (309)|9.6.2011 08:17
ano , tie alternativy spominam vyzsie,ze idu..nuz, tak potom asi fakt technicka zavada.
ligo68 (35)|9.6.2011 08:45
Aj ja som mal včera večer problém s niektorými stanicami. Ale páni, musíme si uvedomiť že sme XTR kupovali hlavne na prehrávanie v FullHD kvalitke. A o takýchto streamoch sme ani len nesnívali. Tak si myslím že môžeme byt vysoko spokojný s našimi investíciami do XTR. :) A vďaka pánom Wencas, killerman and company sa cena tohoto prístroja zdvojnásobila.....To by ste neverili ako vyvalujú oči moji známi a to sú všetci maniaci do satelitov a podobných záležitostí...:)
viliamko111 (309)|9.6.2011 08:54
ligo,ale aj to moze byt problem, ja sa napr s tym nikde nechvalim, lebo ,mozno to vyzneje egoisticky,ale ked si na zaklade tohoto kupi XT dalsich 1000 lud v celom CR-SK priestore, tak jasne ze sa potom zacnu on line streamy rucat ))

a ja sa nestazujem na to , ze to nejde, snazim sa len na to vzdy upozornit, pretoze pravda je ta, ze ludia ktori to teorticky mozu aj spravovat a dat do poriadku, su nasi ceski bratia, ktori ale maju totoznu skladbu tv programov cez kabel, antenu,a kym na to neupozornime, nemusia o zavade ani tusit, kedze tieto sluzby oni sami nepouzivaju
ligo68 (35)|9.6.2011 10:50
vili...nesmieš to brat tak vážne....v podstate máš pravdu...ale nezabrániš aby to ludia kupovali. A to čo som písal som nemyslel v zlom..:).
peatro (1054)|9.6.2011 14:12
[quote=viliamko111;350494]no prave ale to je ta zahada ze Love ide , a ta je ten isty zdroj ako tie ostane nefunkcne, nie ?[/quote]

nevim odkud bral ty TV, je toho dost.
viliamko111 (309)|9.6.2011 14:25
peatro, to je super, len neviem ci to davas ako nejaku kompenzaciu pre takych ako ja, co nemaju iny zdroj ako sa ku istym tv dostat. za co dakujem, no len lepsie by bolo keby to niekto z vas, co to viete, dokaze nalinkovat do XT. pretoze toto je nad moje schopnosti...(
viliamko111 (309)|9.6.2011 19:11
chalani, dufam, ze sa na mna nik z vas nebude hnevat, ze to tu neustale zahlcujem samimi prispevkami o on line tv, ale tak kazdy z nas ma na XT nejaku TOP polozku,u mna je to prave tato). doslova mi to nedava spavat) kedze mam tento tyzden dovolenku,som casto doma, priebezne to skusam uz druhy den. dnes sa opakuje scena zo vcera. este pred hodinou neslo z ceskych tv nic, teraz vsetko. ked to zajtra rano zas nepojde, zacnem si mysliet, ze sa "zdroj" rozhodol ,zapinat techniku vzdy na vecer,ked pride domov z prace) alebo,uz bola dokoncena udrzba) kiezby..

napriek tomu by som sa prihovaral ku tym (a velmi prosim) , ktori to dokazu(marcel79,killerman,wencaS) keby ste nalinkovali on line tv aj zo zdroja co poskytol peatro(ak je to teda technicky mozne), aby boli vzdy v zalohe dalsie alternativy,ked dojde ku takymto vypadkom.
Julius (11)|9.6.2011 22:20
[quote=mraz.mrazik;350443]U me je to trochu jine, protoze v O2 pracuji a k tomuto testovani jsem prisel nahodou. Nevim, odkdy se ma tenhle novy modem nasadit i pro normalni zakazniky. Pravda je, ze tenhle novy modem je i na vDSL o neco rychlejsi.[/quote]

Takže zatím mám asi smůlu. Předpokládal jsem, že to je jen v nastavení modemu Comtrend. Možná by si s tím odborníci v O2 poradili...
ratafak (21)|10.6.2011 14:13
peatro: Vacsina ~95% uz je v xLiveCZ, pouziva to rovnake zdroje.
viliamko111 (309)|10.6.2011 14:30
rad by som upozornil, ze v on line tv co je prva ct1 a pod nou ikona ct2 je realne po spusteni tiez CT1. Viem ze su dalej este 3x alternativy na CT2 ktore aj funguju, len predsa na to upozornim, ak si to nevsimli ti,co maju dosah to opravit. dakujem
viliamko111 (309)|10.6.2011 17:32
ratafak: ako vies ze je to ten isty zdroj ? lebo nejde o to ci sa tam uz take nachadzaju,ale o zdroj samotny, ze ak je iny, bolo by dobre porobit zalohy aj z toho zdroja od peatra
killerman27 (871)|10.6.2011 19:02
ONLINE aktualizace SH souboru verze 2.2

Oprava archivu CT
czchip (143)|11.6.2011 00:12
Archiv Ct nefunguje, po vybrani poradu se jen toci odpocet.
killerman27 (871)|11.6.2011 09:28
Omlouvám se zůstalo mi tam něco navíc, již opraveno a snad v pořádku.

Nabídne se verze 2.3
czchip (143)|11.6.2011 12:57
Omlouvat se netreba ;) Jinak uz to funguje dik.
janhonza (18)|13.6.2011 16:56
AHOJ,

mám menší problém s XTR.

nainstaloval jsem firm. 2.7 a po automatickém restartu se mi objevila pouze uvodní obrazovka s velkým červeným X a bliká červeně kontrolka power....bezi to asi 10 minut a stále nic....

nemeli jste stejný problém?

Přešel jsem asi před 3 týdny na VDSL modem comtrend...a přestal mi fungovat X-live......začalo mi to psát napřílklad u Archivu TV Nova "unable to service request"....nedokázal jsem se ani podívat co uvedený archiv nabízí....udělal jsem veškeré dostupné aktualizace a stále nic...Z tohoto důvodu jsem začal instalovat nový firmware 2.7. a domníval jsem se, že X-live je již vyladěn na tento nový firmware...a stalo se to co jsem popsal v prvním odstavci.

nemáte nějakou radu?
Díky
ahoj H.