Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

viliamko111 (309)|13.6.2011 18:11
mne sa toto tiez niekedy stalo, nesuvisi to nijak s tvojim modemom. proste sa pri instalacii nieco potentovalo..nic sa nedeje , musis urobit emergency reinstalaciu , tu si ho stiahni

http://download.xtreamer.net/Firmware/emergency_pro_2.7.0.zip

navod ako postupovat :

Nouzové obnovení firmware:
Pokud přehrávač přestane reagovat a po odpojení a připojení elektrické energie nedojde k restartu
přehrávače – přehrávač má problémy při startu nebo se vůbec nespustí – musíte provést nouzové
obnovení firmware.
Pokračujte podle následujících instrukcí:
(1) Stáhněte a rozbalte Emergency "install.img"
(2) Zkopírujte “install.img” soubor do kořenového adresáře USB disku nebo interního disku (soubor
nesmí být ve sloţce)
(3) Odpojte napájení Xtreameru. Počkejte minutu. Znovu připojte napájení( Disconnect all the cables, remove WIFI antenna and any other USB storage devices. Take the unit out of the electricty power on the wall for 30 minutes. Plug the power in again.)
(4) Na dálkovém ovládání zmáčkněte "Home" poté zmáčkněte "3" a nakonec zmáčkněte "Power"
(5) Po dokončení procesu proveďte RESTORE DEFAULT z menu SETTINGS. Veškeré nastavení
bude resetováno


a tu mas este par rad co mozes skusit pred tym este :

Xtreamer se nezapne a nesvítí LED ukazatel
Zkontrolujte, zda je zapojeno napájení
Oranžové LED bliká a Xtreamer se zastavil na úvodní obrazovce
Na několik minut odpojte přehrávač z elektřiny. Pokud po opětovném zapojení se Xtreamer správně
nezapne, musíte provést nouzové obnovení hardware.
Na TV není nic vidět
Zkontrolujte, zda je přehrávač správně připojen a zkuste přepnout na jiný TV OUT mód. Také
zkontrolujte, zda máte zvolen správný kanál na TV.
Nejde provést upgrade firmware – po restartu přehrávač zůstane na úvodní obrazovce
Připojte přehrávač k televizi RCA kabelem a proveďte upgrade znovu
Xtreamer ztrácí připojení k wi-fi signálu
Pro vylepšení kvality wi-fi signálu můţete:
* Nastavit wi-fi kanál 1 nebo 11 na routeru.
* Nastavit 20 MHz channel width.
* Přepnout router na 2.4 GHz
killerman27 (871)|13.6.2011 19:59
ONLINE aktualizace SH souboru verze 2.4

Nutny pro prehravani nove pridanych TV online v detske sekci
janhonza (18)|14.6.2011 11:22
viliamko111: dekuji moc. už jsem zase IN.

mam jenom problem s nastavenim CZlive

udělal jsem vše jak bylo řečno na začátku tohota fora.
Nainstaloval jsem CZ live do /scripts/
mam nyní v Scripts:
Xtreamering
XJukebox
Xlive
xliveCZ

v XLiveCZ je adresář Install a v tomto adresáři install.php

upravil jsem soubor index php v adresari Xtreamering. Prikládám tento soubor.

mám firmware 2.7.0
v menu xtreamering mi dává update pouze Xlive na verzi 10.5...už jsem asi 5x instaloval a pořád nabízí abych nainstaloval verzi 10.5. ze současné verze 10.0.

nikde se mi bohužel nenabízí možnost vybrání instalace XliveCZ.

můžete prosím poradit...případně kam se mám podívat.

Díky za pomoc předem

Honza
viliamko111 (309)|14.6.2011 12:46
takze postupne.
co sa tyka nahliadana do indexov a ich pripadne prepisovanie, na to su to ini odbornici, ja si na toto moc netrufam ,aby som nieco nezmrsil(
ale, spominate ze stale aj po aktualizacii xLIVE na 10.5 vam stale dava na novo moznost aktualizacie a tvari sa to ze mate verziu 10.0. ale v skutocnosti mate tu 10.5 , len sa to neprepisalo,ale na to sa mozete vykaslat, robi to aj mne a aj vsetkym ,uz sa to tu spominalo.

co sa tyka ceksej verzie xLIVE. jej aktualizacia sa nerobi v menu v polozke Firmware Online Udpate ako ostatne oficialne funkcie extreameru...
xLive CZ sa aktualizuje nasledne :
vosjt do menu Xtreameringu
postavit sa na polozku Xtreamer Live CZ - stalcit na dialkovom tlacidlo 1. a vtedy sa vam ponukne aktualizacia.
inak neviem ak to takto robite v com je problem..
janhonza (18)|14.6.2011 17:16
díky za informaci. Bohužel se mi v Xtreameringu položka Xtreamer LiveCZ vůbec neobjevila.

Když aktualizuji Xlive tak se ukáže pouze 10.5 verze a verzi X Live CZ zde nevidím....

posílám obrázek z obrazovky. Někde jsem udělal chybu ale nevím kde...soubor index PHP jsem poslal v minulé zprávě....a upravil jsem ho dle instrukcí...

diky předem za pomoc
obrazovka.JPG
viliamko111 (309)|14.6.2011 17:36
musim uz utekat no nocnej sluzby, ale tak jasne ze tam mate chybu, najdite si hoc aky prispevok od wencaS, v kazdom jeho prispevku je na konci odkaz na xLive CZ s podrobnym a presnym navodom ,postupom, ked sa budete drzat krok za krokom, nieje mozne aby ste to nespravili spravne.
wencaS (853)|15.6.2011 12:53
janhonza
Použij tenhle index.php

Abys to celé rozjel, musíš ještě rozbalit stažený xLive Installer Updater, ten patří do: /sda1/scripts/
Celá cesta k instalátoru bude tedy: /sda1/scripts/xLiveCZ/install/install.php
Potom vejdeš do Xtreamering a instalátor ti dodělá automaticky přípravu index.php
Při dalším vstupu do Xtreameringu už tam uvidíš položku na xLiveCZ. Zmáčkni 1 na DO a doinstaluj zbytek.
Julius (11)|15.6.2011 21:03
Nevíte někdo jak modem comtrend vr-3026e přepnout do režimu bridge? V návodu jsem to nenašel a v jeho rozhraní se moc neorientuji. Nefunguje mi kvůli němu xLiveCZ. Předem díky za radu.
randolph (2)|20.6.2011 23:31
Ahoj všem!
Předem chci poděkovat všem, kteří se podílejí na tvorbě xLIVE CZ - skvělá opráce, moc díky.

Chci přispět taky se svou troškou do mlýna:) Jelikož jsem jako spousta lidí vyslyšel vábení vO2dníků navýšení rychlosti za stávající cenu, což je skvělé:).... Ale jaké bylo mé nemilé překvapení, poté co jsem si vyměnil doposud bezproblémový modem Zyxel P-660HW-T3 v2 za "korunový" Comtrend VR-3026e! Dříve plně fungující xLIVE Cz přestalo fungovat....sice sekce se ukázaly, ale nedaly se otevřít, většinou se jen roztočilo odpočítávadlo a běželo a běželo....ale jinak nic.... Lámal jsem si hlavu co by to tak mohlo být...zkoušel jsem všechno možné a pořád si říkal, že to je určitě něco velmi jednoduchého a že to musí být někde v nastavení toho nového modemu, ... ale jak jsem dnes zjistil, tak to byla jenom půlka pravdy.....ale už vás déle nebudu napínat....jdeme na to:

Problém je zřejmě ve špatném předávání DNS serverů.
Je nutné nastavit ručně DNS servery jak na routeru Comtrend (po přihlášení k routeru vyberete v levém menu položku Advanced Setup a podsekci DNS...zaškrtněte položku Use the following Static DNS IP address: ........a zadejte ručně primary a secondary DNS ... můžete použít jak public DNS třeba od Google (8.8.8.8 | 8.8.4.4) ...nebo doporučené DNS od vO2dníků (194.228.41.65 | 194.228.41.113)....fungují oboje-mám to vyzkoušené.... a stiskněte tlačítko Apply/Save....následným restartem routeru nic nezkazíte).....avšak stejně tak musíte nastavit DNS server v nastavení xTreameru (settings / síť / nastavení pevné sítě / funguje jak automaticky z DHCP, tak i ručně, ale !!! musíte tam stejně ručně zadat přímo DNS (8.8.8.8 / 194.228.41.65......atp., pokud zasáte IP adresu routeru, tak to nefunguje!!!) po uložení nastavení sítě ...restartem xTreameru nic nezkazíte....jak se říká jeden restart navíc neuškodí:)

Přeju hodně radosti s funkčním xLIVE CZ a ať Vás provází síla:)))

"""Jen tak pro úplnost mám xTreamer Pro fw 2.7.0 Boot:14 AL"""

P.S. ještě jednou díky wencas a killermanovi ... ostatním....and so on.....a pokud budete spokojeni s touto radou a překypovat štěstím a nějakou tou Donatkou, tak jim to klidně pošlete, ať mají chuť do další práce....
killerman27 (871)|21.6.2011 07:44
To je dobra zprava pro ty co maji O2, diky, s tvym svolenim bych tvuj prispevek nahodil jeste na jedno forum, take tam psali lidi ze s tim maji problemy
pekak (12)|21.6.2011 12:14
Moc ,moc diky Randolphe na tohle nastaveni O2 Comtrendu cekam jak na smilovani,porad hledam nekde navod ,ale nikdo nebyl schopen na to prijit . Nastavil jsem to podle tveho navodu a svete div se, ono to opravdu jede ....SUPER! Uz jsem litoval ze jsem presel na VDSL a mel jsem kvuli tomu nefunkcni Xlive.Jeste jednou diky tobe a celemu teamu co se tu stara o CZXlive :-D PS: mohl by si to preposlat primo tady do fora "Xtreamer PRO - Media Player & Streamer"
randolph (2)|21.6.2011 15:05
[quote=killerman27;352571]To je dobra zprava pro ty co maji O2, diky, s tvym svolenim bych tvuj prispevek nahodil jeste na jedno forum, take tam psali lidi ze s tim maji problemy[/quote]

samozřejmě....jen rozešlete posly do všech stran....ať VDSLáci zahodí zas všechny chmury a náladu svou povznesou....vždyť XTReamer a XLIVE CZ je zas plně ready a štastné okamžiky nám zas přinesou:)))



jen....funguj:)
Julius (11)|26.6.2011 20:48
Děkuji moc randolphovi za návod, jak rozchodit xLiveCZ na VDSL. Už jsem ztrácel naději...
viliamko111 (309)|1.7.2011 01:35
chlapci, tak konecne som sa naucil ako prestreamovat obsah z PC cez VLC po sieti do XT) tak ak bude zaujem , mozem napisat postup) teda , mozno som "objavil ameriku" ale pytal som sa to tu za posledny pol rok asi 3x a nik mi neporadil, tak predpokladam ze asi to az tak bezne pouzivane to nieje )
Pytkin (7947)|1.7.2011 08:41
viliamko : jaky to ma zmysel ? ved xtreamer prehra skoro vsetko priamo ..
viliamko111 (309)|1.7.2011 11:08
aha, samozrejme, zda sa to zbytocne, ale len do momentu, ked mame naprikal nejaky subor, zlozku alebo samotny link na stream televizie ktora nieje priradena v xlive cz. pokial sa clovek sam nauci ,ako napriklad ja (samozrejme tomu predchadzali dlhe konzultacie s killermanom za co mu nesmierne dakujem) zasahovat do menu.rss v xlive cz a vytvarat si svoj protokol , mozem si potom vdaka tomu prehrat stremy zo siete, ktore by som inak nevedel do XT dostat pretoze ich link je v tvare ktory Xtreamer nepodporuje.

alebo sa to da vyuzit ak si stiahneme do pc nejaky film ktory si chcem vzapati spustit a nechceme stracat minuty casu ne jeho prenos po sieti alebo cez kabel na disk xtreameru )
Pytkin (7947)|1.7.2011 14:01
no ale sak z xtreameru si rovno prehras videa z pocitaca ..
viliamko111 (309)|1.7.2011 15:27
no ale nie videa ulozene na verejnej sieti, a potom boli snahy aj prestreamovat obsah dvb-t karty do xt.ale ved ano ok, kazdeho tu berie nieco ine, mna streamovanie ))
Pytkin (7947)|1.7.2011 16:27
viliamko : streamovanie bere aj mna .. zivim sa tym uz druhy rok :)
viliamko111 (309)|1.7.2011 16:32
jak zivis) mas napredaj nejake kvalitne tv streamy ? ) dohod ,dohodneme sa)
Pytkin (7947)|1.7.2011 20:02
viliamko : staram sa o streamovaciu farmu , streamujeme na internet regionalne televizie , parlament , a podone .. kukni http://www.media-planet.sk, respublica.sk

inak dakto mi poslal daky balik streamov televizii na internete .. daj mail a poslem ti to ..
viliamko111 (309)|1.7.2011 20:10
mas ho v sukromnej poste )
viliamko111 (309)|13.7.2011 14:56
inak dakujem killermanovi za polske streamy, je tam HBO aj HBO2,CINEMAX. inak povedzte, su ti poliaci kompletni ? oni este aj za to platia ze maju stale dabing vsetkeho jednym hlasom ? existuje tot este vobec niekde inde v civilizovanom svete ??
ShaneZB (7)|16.7.2011 22:30
Ahoj, bylo by možné do rádii doplnit ČR Leonardo a Proglas (http://www.play.cz/radio/proglas128.m3u)?
killerman27 (871)|18.7.2011 07:40
Leonardo je pridano primo v radiich xLiveCZ, nevim jak radia poustis.

Pokud primo z menu internetova radia uprav si jeden soubor s priponou plsx a adresa radia Leonardo je:

mms://netshow4.play.cz/croleonardo128


Co se tyce proglasu, hod naky primy link na to radio, nic jsem nenasel, snad jen ze to jsou nejake zpravy na radiz cro 2
peatro (1054)|21.7.2011 20:50
ja uz jsem davno daval asi 5 tech ceskych filmovych serveru a nikomu se to nechce napsat :-( coz je skoda, protoze v budoucim fw 3.0 ma byt buffer.
killerman27 (871)|22.7.2011 08:15
V příloze je můj překlad, byl bych rád kdyby se někdo na to také podíval, je to celkem pakárna a určitě jsem nasekal nějaké chyby. Nepřekládal jsem úplně vše.
MalaAdel (143)|22.7.2011 17:52
Tak tady ti to přikládám s nějakýma úprava a doplněním.
Z překladu bude asi pěkný blábol. Překládat bez znalosti a možnosti vidět souvislosti je na nic. Výsledek bude „já být dobrá Čech“.
Někde je Volume - což je u burzy cenných papírů ale objem – podle předchozího Ticker symbolu.
Jindy zase je do angliny přeloženo jako Ken Burns – jazzmen – má to ale asi být jemný posun po obrazovce (Pan a Zoom).
Někde slang jako Buddy – kámoš.
Jinde Catalan – nevím, jestli náhodou nemá jít o kurzívu.
Opraveny překlepy, nesrovnalosti a jiné, něco dopřeloženo. Některé věci je lepší nechat v angličtině, na serverech a routerech jsou potom srozumitelnější.
Samozřejmě by se dalo opravovat ještě dále.
Nitro70 (21)|30.7.2011 15:55
Pánové,moc prosím o radu.
Když jsem zapl XLIVE CZ a najel na Nova Sport,na obrazovce se objevila tabulka nějakých odkazu a v levém horním rohu jelo jako obraz v obraze hudební vysílání.Tento problém je jen u Novy a Primy.Většina jiných TV jako Markýza Joj jede bez problémů.Taky archív Novy se mi neaktualizoval a jiné archívy a odkazy na ně jedou v poho.
Prosím Vás ještě odpověď, v čem bude lepší FW 3.0?
Díky za odpověďi a za opravy, vaše práce co děláte je úctyhodná a snese pouze chválu.
viliamko111 (309)|30.7.2011 18:25
to nieje vobec problem FW. ale je to u majitela IP ktory streamuje tie dane tv stanice. ja teraz niesom doma, tak neviem, ale ak sa to chova ako vravis,asi mu blokli IP,respektive tie streamy su z nejakeho dovodu zo strany vysielatela nefunkcne.. tak staci len vymenit zdroj streamu ,to vsak neurobis ty ale toto prevadzkuje marcel79 pripadne killerman, nahradnych zdrojov IP ktore tiez streamuju tieto tv je viacej, takze len trpezlivost, oni to chalani nahradia

dnes dodane plne funkcne ceske streamy ,takze majte strpenie. on line televizne vysielanie ceskych tv stanic bude v najblizsom case obnovene:-)
tieto streamy pouzivaju rozne formaty obrazu, tak potom treba sem tam pouzit na xtreamery tlacitko 4 ZOOM a upravovat si manualne format obrazu.
killerman27 (871)|31.7.2011 15:12
MalaAdel dik za korekce, jeste nekomu dik za upload na official forum, byl jsem na dovolene a nejak mi nedoslo ze se termin blizi.
ratafak (21)|31.7.2011 22:56
[quote=gos;333076]Šlo by přidat archiv pořadu Re-Play na Prima Cool? http://re-play.cz/category/videoarchiv/ :D Zatím tam toho moc není, ale určitě to bude přibývat. Tedy pokud není s tím Vimeo nějaký problém.[/quote]


Dalo by sa toto pridat do sekcie Technika? parser na youtube myslim mate funkcny.

Nove diely na youtube:
[code]http://gdata.youtube.com/feeds/base/users/replayczech/uploads[/code]

Stare diely su na vimeo:
[code]http://vimeo.com/channels/replay/videos/rss[/code]

a na stream.cz
[code]http://www.stream.cz/kategorie/399-re-play[/code]
Nitro70 (21)|1.8.2011 07:19
[quote=viliamko111;359490]to nieje vobec problem FW. ale je to u majitela IP ktory streamuje tie dane tv stanice. ja teraz niesom doma, tak neviem, ale ak sa to chova ako vravis,asi mu blokli IP,respektive tie streamy su z nejakeho dovodu zo strany vysielatela nefunkcne.. tak staci len vymenit zdroj streamu ,to vsak neurobis ty ale toto prevadzkuje marcel79 pripadne killerman, nahradnych zdrojov IP ktore tiez streamuju tieto tv je viacej, takze len trpezlivost, oni to chalani nahradia

dnes dodane plne funkcne ceske streamy ,takze majte strpenie. on line televizne vysielanie ceskych tv stanic bude v najblizsom case obnovene:-)
tieto streamy pouzivaju rozne formaty obrazu, tak potom treba sem tam pouzit na xtreamery tlacitko 4 ZOOM a upravovat si manualne format obrazu.[/quote]


Děkuji za odpověď, ja si to myslel, ale díval jsem se asi dvě hodiny před tím a vše fungovalo a najednou byl problém.Měl jsem obavu jesli nemám problém já s xtr.
Prosím tě, mám verzi FW 2.7.0 a ve foru jsem četl o FW 3.0. Proto sem se ptal co bude v tom FW
vylepšené.Ještě jednou dík.
viliamko111 (309)|1.8.2011 09:39
na to ti ja neviem odpovedat a myslim ze z istotou to nevie nik,kazdopadne, nechajme sa prekvapit, horsie ako teraz to nebude hadam )
RoStaSR (27)|1.8.2011 12:00
Mňa skôr zaujíma, či na FW 3.x pôjde xLive CZ?
viliamko111 (309)|1.8.2011 20:11
a preco by nemal ? sak sa normalne doinstaluje ako do teraz,a keby nahodou cisto tecnicky to nebolo mozne, tak tak ja sa urcite vratim na predosli fw
RoStaSR (27)|2.8.2011 07:28
Prečo by nemal? Preto isté, prečo by mal...
Ale je predpoklad, že zachovajú podporu k Xtreamingu, to by išli proti sebe... teda aspoň dúfam...
Osobne som Xtreamer kupoval ako MMC, streamovanie je síce príjemné, ale pre mňa to bol bonus navyše. Teraz by ma mrzelo, keby to už nemám, ale ak opravia chybu, ktorá "znehodnocuje" data na diskoch, tak sa určite k 2.7 nevrátim...
MalaAdel (143)|2.8.2011 15:44
Nevím o žádné chybě, která znehodnocuje data na disku. Prozraď, s tím nemám zkušenosti. Aby našinec věděl čeho se bát.
Ano stalo se mě to ze začátku, když vytáhneš XTR z PC bez odpojení. Stačí USB vždy odhlásit - odpojit. Může se stát i při pádu XTR, ale Win mají v nástojích jednoduchou kontrolu dat a ta to dá do pořádku (checkdisk).

Jinak podle příkazů FW 3.0 nebude špatné, je jen otázkou co vše na které verzi HW půjde.
RoStaSR (27)|3.8.2011 10:06
Tu je o tom viac: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Osobne som kopíroval na interné disky cez USB z USB HDD a z USB DVD, niečo som ťahal po sieti... niektoré filmy sa mi po niekoľkých "použitiach" už nedajú prehrať... problém sa troška obmedzil, keď som vypol uspávanie diskov pri nečinnosti. chkdsk poznám, je mi to dosť ale nepraktické, ťahať k xtreameru nb, vtedy, keď moja 2.5 ročná dcéra chce pozerať svoje obľúbené rozprávočky... a nechce čakať...
Preto sa neviem dočkať FW 3.x a dúfam, že práve toto nevynechali...
Nitro70 (21)|3.8.2011 11:46
[quote=Nitro70;359796]Děkuji za odpověď, ja si to myslel, ale díval jsem se asi dvě hodiny před tím a vše fungovalo a najednou byl problém.Měl jsem obavu jesli nemám problém já s xtr.
Prosím tě, mám verzi FW 2.7.0 a ve foru jsem četl o FW 3.0. Proto sem se ptal co bude v tom FW
vylepšené.Ještě jednou dík.[/quote]

viliamko111:
Vše funguje jak má.Díky Všem těm, co to dali do pořádku.
Velké dík. :) :) :)
lubo1000 (5)|3.8.2011 15:37
Zdravim, mam zvlastny problem.

menu xLiveCZ mi v pohode zobrazuje vsetky podsekcie ale ked idem do podsekcii napr Technika-Zive.cz a kliknem na odkaz ten sa len vysvieti a nic sa nedeje
To iste som skusal v podsekciach Sport a Kultura a je tam ten isty problem.
Ale napr podsekcie Stream.cz ci Nezaradene idu v pohode (rovnako tak aj Live TV)

nestretol sa niekto s tymto problemom?

(btw reinstaloval som xtreaming, xliveCZ, nahraval z rozlicnych archivov - nepomohlo nic)

Dik
pablosV (9)|3.8.2011 17:13
lubo1000 - nejsi sám. Mám stejný problém. Některé dny to přitom chodí dobře.
lubo1000 (5)|3.8.2011 17:29
hmm...mne to nefunguje uz 5-ty den :(
killerman27 (871)|4.8.2011 07:12
a normalni youtube vam jede? mi ne, ty sekce o kterych pisete jsou jen kanaly z youtube a kdyz nejede youtube nemuzou jet ani tyto kanaly. Xtr neni jediny postizeny prehravac, ale napr. Iamm a Egreat podle dostupnych informaci funguji normalne.
palisandr (14)|4.8.2011 07:22
Zdravím, mám obdobný problém,nejdou mi spustit videa z xLiveCZ ani XtreamerLive včetně Youtube. Online TV jedou.
Další problém se týká aktualizace XtreameruLive. Nyní mám verzi 10, nabídne mi to sice novou 10.5, ale po stažení a instalaci je tam pořád desítková verze.
Můžete mi prosím poradit?
Děkuju
vectors (9)|4.8.2011 15:39
Nainstaloval někdo xLive na Xtreamer DVD ? Mořím se s tím půl dne bez úspěchu. Jaký je správný postup? V menu se mi nabízí k nainstalování xLive 10.5 ale po stažení dojde často k zatuhnutí Xtreameru a pokud ne, stejně se to nenainstaluje. V předním USB mám flashku. Když dojde opět k totálnímu zákysu, ji naformátuju a zkouším znovu ale pořád jsem se k ničemu nedobral.

EDIT: Mraky se protrhly... Místo flashky jsem zkusil SD kartu, zatuhávání přestalo. Pochopil jsem že xLive nerovná se xLiveCZ a tak nějak to pomalu začíná fungovat :-)
jarino1978 (8045)|4.8.2011 17:47
FW 3 vyzerá veľmi sľubne.
lubo1000 (5)|5.8.2011 10:44
[quote=killerman27;360359]a normalni youtube vam jede? mi ne, ty sekce o kterych pisete jsou jen kanaly z youtube a kdyz nejede youtube nemuzou jet ani tyto kanaly. Xtr neni jediny postizeny prehravac, ale napr. Iamm a Egreat podle dostupnych informaci funguji normalne.[/quote]

je to tak ako pises, youtube nefunguje (dokonca ani odkazy v xtreamer live)

existuje na to nejaky fix?

netreba zmenit nastavenia siete alebo nieco podobne?
killerman27 (871)|5.8.2011 12:04
o zadnem fixu zatim nevim, neni ani na offiko foru, jedine co tusim je ze to souvisi s tim ze na youtube(google) prevadeji videa do noveho formatu VP8/WEBM a mozna delaji i dalsi zmeny. Zvlastni je ze na Iammech a Egreatech podle poslednich informaci youtube funguje.

Z toho usuzuji ze problem bude v tom jak ktery vyrobce implementoval pordporu pro youtube do svych prehravacu. Cili patrne rozdilne. :-(

Obavam se ze nam nezbyva nez pockat, az se google vyradi a pak kluci sikmooci opravi FW(byt na offiko foru tvrdi ze to neni problem FW) a vydaji snad i opravnou verzi jeste pred tolik ocekavanym FW3.
lubo1000 (5)|7.8.2011 17:34
sakris...no nic, kazdopadne dik, ze si mi to potvrdil, aby som nestravil mladost zmenou nastaveni..:)

dufam, ze ta 3-ka bude coskoro. vyzera fakt prijemne