Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

killerman27 (871)|8.8.2011 15:09
Problematika YOUTUBE

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Takze dobra zprava je ze FW3 uz zase youtube umi prehravat, spatna zprava je ze release stale neni a neni ani nove datum uvedeni
killerman27 (871)|8.8.2011 19:19
Online aktualizace v. 2.5 vcetne SH souboru v. 2.5

Co je noveho:

CZ a SK online TV - nove se otevre podnabidka jako prvni jsou alternativni a momentalne funkcni CZ online TV, ktere dodal Viliamko, za coz mu dekuji
Archivy - dalsi filmovy kanal z youtube, az zase bude funkcni
- jeden navrat jednoho nejmenovaneho archivu, ktery prosim nejmenujte pokud by jste k nemu chteli neco psat

Jeste doplnuji znovu czech.rss pro stahnuti komu by snad chybelo pocasi.
viliamko111 (309)|8.8.2011 21:20
chcem len vsetkych upozornit ze pri tv program Nova sport sa po jeho spusteni moze vyskytnut problem, ze sa spusti bez zvuku, treba vtedy len stlacit na dialkovom tlacitko HOME cim sa obraz stopne ale ostava na pozadi no vzapati stlac RETURN a stream sa zas rozbehne a tento krat uz aj so zvukom
Kodl1 (5)|10.8.2011 13:49
V sekci dětské mi nejde nic spustit, obrázky se načtou, ale nic se nespustí. Je to můj problém, nebo to nefunguje. Dík za odpověď
killerman27 (871)|10.8.2011 14:08
Stacilo by trochu cist v teto sekci a vedel by jsi ze chyba neni na tve strany. Sekce v xLiveCZ Jako Kultura, Sport, Detske, ... jsou zalozeny na youtube kanalech a youtube jako takovy prestal fungovat po zmenach ktere byly na yutube provedeny. Oprava je slibene az ve fw 3 na ktery vsichni cekaji jiz dlouho. Zadne oficialni vyjadreni ale snad neni, jen na offiko foru xtreameru to tam napsal site chief admin, takze to pokladam za "oficialni".
ligo68 (35)|20.8.2011 13:52
Zdravím.
Idem sa popýtať polsedné dni mi nejde spustit archív ČT a aj niektorých iných. Začne načitavať a po chvílke stmavne obraz a hodí ma spät do xtreamer nenu ale úplne na začiatok. Skúšal som primu autosalon HD to mi išlo. JOJ nešlo, nova išlo....neviete kde by mohol byt problém?
killerman27 (871)|22.8.2011 10:53
ligo68: a nemas nahodou net od O2?

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26063-xtreamer-xlivecz-installer-amp-updater#352551

jinak me napada max preinstalovat xliveCZ, archivy pokud vim jsou funkcni.
ligo68 (35)|22.8.2011 15:06
tak to už som skúšal niekolko krát....výsledok rovnaký...som z toho smutný ...do teraz to všetko šlapalo ako hodinky...
killerman27 (871)|23.8.2011 06:59
zkousel jsi to s tou DNSKOU? biz odkaz v prispevku???
muze to delat nekdy i u jineho poskytovatele.
ligo68 (35)|23.8.2011 17:34
No poviem tak....pozeral som do toho ...ale mal som z toho španielsku dedinu...updatol som nový firmwar do routeru tak to idem vyskúšat....
ligo68 (35)|27.8.2011 09:21
Stale mi to nefunguje...niečo ide niečo nie...ešte skúsim vymeniť kábel a uvidime čo to povie.
jeromme (8)|1.9.2011 09:35
Tak jsem asi po dvou mesicich spustil archiv Novy, bohuzel se mi nove pridane porady sekaly, tak jsem zkusil updat - to same. Zkusil jsem CT archiv - nejede, nevim co se stalo ... :-(. Internet mam od UPC, tak nevim ...
flep (34)|2.9.2011 12:54
Archivy ČT, případně Primy mně jedou v pohodě, ale s Novou mám taky problémy, přehrávání se seká, někdy XTR dokonce napíše "nepodporovaný formát". Mám sice jen 5Mbit připojení, ale zvládá streamovat i HD kanály, takže v tom problém asi nebude. Škoda, že archiv Novy nenabízí jako ČT výběr rozlišení, třeba by to s nižším nedělalo problémy...
ligo68 (35)|3.9.2011 09:58
[quote=jeromme;364476]Tak jsem asi po dvou mesicich spustil archiv Novy, bohuzel se mi nove pridane porady sekaly, tak jsem zkusil updat - to same. Zkusil jsem CT archiv - nejede, nevim co se stalo ... :-(. Internet mam od UPC, tak nevim ...[/quote]

Nazdar, mal som podobný problém ako môžeš čítať hore. Jednoducho treba dat spraviť kontrolu HDD a problém bude vyriešený.
kury32 (2)|4.9.2011 14:34
Ahoj přečetl jsem toto forum i jiné co se týká o xtreamer. Take mám problém z xLIVE CZ. Zajimavé, že u položky TV cs-sk jdou SK TV a CZ TV ne. A druhý dotaz mám, kdo mi pomůže doštelovat - ukázat xtreamer pro. Mám ho asi 10 dni. Mám namysli ako se tam kopírujou sw. doplnky. příklad: změna v menu - vzhled atd...... Nebudte moc přísný, jsem začátečník. Ahoj kury32.
killerman27 (871)|5.9.2011 07:02
Posledni verze xLiveCZ je verzi 2.5, tam jsou ceske TV online zvlast, protoze viliamko ktery nam poskytl linky pro tyto TV si nepral aby byly verejne pristupne napr na metafeeds.
Po zvoleni CZ a SK online se zobrazi na vyber jen dve polozky a pak az v jedne z techto dvou jsou funkcni CZ TV, SK zustavaji tak jak byly.
kury32 (2)|5.9.2011 20:25
JJ, dík funguje to.
raja (3)|11.9.2011 11:38
Ahoj,

potreboval bych si jenom overit ze aktualni verze 2.5 online cz tv je funkcni. Koukam na xlive ze zahranici a jeste minuly tyden mi vsechno slo. A pak zniceho nic odpocitavani .....

Zkousel jsem Ocko TV, to funguje. Ostatni Online TV ne, samozrejme jsem

Muze mi nekdo potvrdit ze mu to funguje?

Diky
Nitro70 (21)|11.9.2011 16:27
Dobrý den pánové,
mám problém s on line tv nova sport,v sobotu jsem ji zapl a obraz naskočil ovšem zvuk ne.Zkoušel jsem i jiné tv a jeli bez problémů.Jen občas zmrzne Xtr. Připojení je v pořádku (kabel PODA 20 mega)
Zkoušel jsem přeinstalovat live cz, firmware ale výsledek: 0
Zvuk i obraz jedou na všech tv jen Nova, Nova sport Je bez zvuku.Archívy jsou funkční.
Prosím poraďte co s tím. Díkec
viliamko111 (309)|11.9.2011 17:52
streamy nova a nova sport su z ineho zdroja ako ostatne..moze sa stat ze sa pri ich spusteni nespusti audio stopa, vtedy urob len to ze ako bezi obraz stlac na dialkovom tlacitkoHOME a nasledne zas tlacitko RETURNa uz by mal aj zvuk nabehnut, ostatnym na otazky ci maju aktualny Xlive CZ, co sa tyka on line tv. Nema to s tym nic spolocne, zbytocne si to preinstalovavate..Tie streamy sa za kazdu cenu snazia ofiko zdroje blokovat,pretoze samozrejme toto nieje celkom koser.. preto ak vam nejaka tv prestane ist, proste Ip zdroj odkial sa ta tv streamovala bol bloknuty,offnuty,pripadne ma len vypadok docasny , trvaly. ale nema to vobec nic spolocne s funkcnostou xliveCZ preto sa vobec nezdrzujte s jeho preinstalaciou
raja (3)|11.9.2011 21:07
@viliamko111

diky za odpoved, ja bych jenom potreboval aby mi nekdo rekl jestli mu jedou tv online alternativni nebo nejedou ... at vim jestli mam resit router (viz prispevek ve vlaknu) a nebo ne.

Projevuje se mi to tak ze mi bezi odpocitavani a to je vse.

Predem diky
viliamko111 (309)|11.9.2011 21:34
ceske tv ani v alternativnych momentalne nejdu ,len prima love,takze chyba nieje u teba,hovorim, montalne su tie streamy stopnute
teda este novy idu ale to je iny zdroj, preto tie idu
mlenak (20)|12.9.2011 12:54
Mám Xtreamer SW pár dnů s instalovaným xtreamer CZ live a chci se zeptat, zdali je možné aktualizovat odkazy v archivech televizí, bez aktualizace celého live CZ. Např. u České televize mi v celkovém seznamu pořadů nějaké chybí. Nebo třeba i u Novy nemůžu najít nový seriál Expozitura. Musím čekat na aktualizaci, nebo je možné soubory se zdroji aktualizovat i jinak? Děkuji.
killerman27 (871)|12.9.2011 13:56
Ahoj, co neni v CT??? Sam to celkem vzato nemas moznost menit, ale muzu na to mrknout.
Co se tyce novy, tu delal wencaS, ktery ma ted velmi malo casu, nicmene inkriminovany serial stejne nebezi primo na voyo.cz ale zkusebne ho pokud vim dali na stream.cz

Kazdopadne skripty na novu mas primo v xtr, takze jestli se ti chce v tom hrabat, muzes zkusit :-)

Jinak budes muset vyckat na aktualizaci.

Edit:
v archivu joj jsem doplnil tyto porady:Mama ožeň ma, Hoď svišťom,Ako som prežil
viliamko111 (309)|12.9.2011 20:49
killerman prosim ta nemozes pridat na jojku alebo primu do archivu CS ma Talent ? diky
Nitro70 (21)|13.9.2011 07:39
Viliamko111,
dík za radu, ale bohužel mi to moc nepomohlo.Provedl jsem to přesně podle Tvé rady, ale po stlačení tlačítka HOME se nahoře v pravo objevilo přeškrtlé kolečko a po stlačení RETURN jsem se vrátil do hlavní nabídky.Po znovu načtení tv stejné, obraz ok, zvuk 0.
Jinak mám Xtr... připojený přes HDMI.
Já vím že se to snaží tv blokovat, ale díky Tobě a ostatním co se staráte se jim to moc nedaří, za což velké díky.
mlenak (20)|13.9.2011 09:42
[quote=killerman27;366082]Ahoj, co neni v CT??? Sam to celkem vzato nemas moznost menit, ale muzu na to mrknout.
Co se tyce novy, tu delal wencaS, ktery ma ted velmi malo casu, nicmene inkriminovany serial stejne nebezi primo na voyo.cz ale zkusebne ho pokud vim dali na stream.cz

Kazdopadne skripty na novu mas primo v xtr, takze jestli se ti chce v tom hrabat, muzes zkusit :-)

Jinak budes muset vyckat na aktualizaci.

Edit:
v archivu joj jsem doplnil tyto porady:Mama ožeň ma, Hoď svišťom,Ako som prežil[/quote]

No na ČT mi chybí třeba pořad "Rozhlédni se člověče" :-) Dále mi pak nefungují podcasty Evropy 2 atd. Jinak četl jsem tvůj příspěvek na fóru xtremer.net ohledně youtube (teda pokud seš tam registriovanej taky jako killerman). Nedávno jsem tam psal něco podobnýho, ale bez odezvy a druhej den byl můj příspěvek smazanej a to sem byl slušnej. Tak uvidíme jestli to smáznou, nebo konečně odpoví na snad nejčastější dotaz na jejich fóru.
killerman27 (871)|13.9.2011 10:54
K tomu ČT, ten pořad prostě nemají na webu ;)

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/r/

Jinak jo to jsem tam psal ja, s tim youtubem me uz kapku ser.......

Evropa audiopodcast, to delal marcel79, muzes se na to marceli mrknout????
mlenak (20)|13.9.2011 12:34
Máš recht, není. Já ho našel v seznamu programů a myslel sem si, že je automaticky i v archívu. Tak to se omlouvám ;-)
viliamko111 (309)|13.9.2011 15:42
[quote=Nitro70;366149]Viliamko111,
dík za radu, ale bohužel mi to moc nepomohlo.Provedl jsem to přesně podle Tvé rady, ale po stlačení tlačítka HOME se nahoře v pravo objevilo přeškrtlé kolečko a po stlačení RETURN jsem se vrátil do hlavní nabídky.Po znovu načtení tv stejné, obraz ok, zvuk 0.
Jinak mám Xtr... připojený přes HDMI.
Já vím že se to snaží tv blokovat, ale díky Tobě a ostatním co se staráte se jim to moc nedaří, za což velké díky.[/quote]

ked budem doma, pozriem to ako to presne robim, aby mi tam nabehol zvuk . a dam ti vediet.
co sa tyka prispievania, moj podiel je tu uplne mizerny a zanedbatelny, a aj to cim som prispel a co sa za pomoci killermana aj v XT cz objavilo,uz bohuzial prestava momentalne byt funkcne ((
killerman27 (871)|13.9.2011 16:31
Do archivu Jojky pridano Česko Slovensko má talent
viliamko111 (309)|13.9.2011 17:00
dakujem
viliamko111 (309)|13.9.2011 19:54
vsetky ceske tv streamy pocnuc ct a konciac tv barandov su obnovene ))) v zalozke On line TV -CZ TV alernativny zdroj
viliamko111 (309)|13.9.2011 20:06
[quote=Nitro70;366149]Viliamko111,
dík za radu, ale bohužel mi to moc nepomohlo.Provedl jsem to přesně podle Tvé rady, ale po stlačení tlačítka HOME se nahoře v pravo objevilo přeškrtlé kolečko a po stlačení RETURN jsem se vrátil do hlavní nabídky.Po znovu načtení tv stejné, obraz ok, zvuk 0.
Jinak mám Xtr... připojený přes HDMI.
Já vím že se to snaží tv blokovat, ale díky Tobě a ostatním co se staráte se jim to moc nedaří, za což velké díky.[/quote]


takze este raz. u novy sport je problem ze sa pri spusteni streamu nespusti audio. aspom u mna to funguje takto :
1-spustim stream NOVA SPORT
obraz bezi
2 do toho na dialkovom stlacim tlacitko HOME
obraz sa zastavi ale ostava na pozadi
3 stlacim tlacitko RETURN
obraz sa zasa rozbehne ale ide uz aj zvuk, treba to urobit aj 2-3 x za sebou ,ak sa nechyti na prvy krat
raja (3)|13.9.2011 20:36
@viliamko111

diky moc ... ! :)
beavisCZ (18)|14.9.2011 09:05
Zdravím,
můžete mi prosím poradit jak zprovoznit XliveCZ? Provedl jsem formát interního disku, upgradoval na firmware 2.7.0, dále jsem poté zaktualizoval ten xtreamering na 1.1 verzi a dal stahovat xlive. Sice mi to uvádí, že poslední verze je 10.5 tak se mi nainstaluje verze 10.0 a opět mi to nabízí 10.5 a takto stále dokola. Tak jsem nechal verzi 10.0. Zatím tam v tomto stavu nemám vůbec nic CZ. Poté jsem přesně dle návodu nakopíroval ten updater a upravil index.php u xtreamingu ale když udělám tu změnu v index.php tak už se to něj nedostanu. Prostě na xtreameru kliknu na MovieJukeBox a vrátí se mi to po dvou sekundách zpět do hlavního menu.

Můžete mi někdo prosím poradit co dělám blbě a jak postupovat?
Pavol23 (15)|15.9.2011 10:54
Ahoj vsichni,

jsem novy a zatim spokojeny majitel SW2 -> po drobnych problemech s externim diskem (vyresil to format:)) jsem nainstaloval xtreamering a vse tam jede ...

pak jsem podle navodu pridal xLive CZ a v menu Xtremaring mi naskocila polozka "xLive CZ" ale kdyz ji otevru dostanu hlasku "404 not found" a kdyz zkusim pres "1" instalovat posledni verzi tak sice vidim vsechny ty instalacni moznosti ale kdyz vyberu kteroukoliv z nich tak se mi pouze zobrazi menu s polozkami "navrat" a "check posledni verzi" ...

Zkousel uz nekdo xLive na FW3 ?

M.
peatro (1054)|16.9.2011 07:34
Trosku jsem si pohral s menu Xlive CZ, tak jestli bude zajem, by mohl Killerman to nahodit na server pro stahnuti

Jedina vec, kterou nevim za boha prijit, je dostat nacitaci download kolecko v zakladnim menu do praveho horniho rohu i kdyz jsem zadal souradnice, tak jestli to Killerman opravi, budu rad.
killerman27 (871)|16.9.2011 08:45
peatro

nejake screenshoty by se hodily, at vime jak to vypada, co ty na to?
Pavol23 (15)|16.9.2011 16:29
@Paetro: pro Xtreamer SW2 a Firmware3 jsi to nahodou jeste nezkousel ?
peatro (1054)|17.9.2011 18:06
OK mensi pokus o graficke predelani iPrimy archivu, bohuzel se mi to nechce pripojit na killermanovo metafeeds, hodila by se pomoc :-(



Edit: pro ty, kteri jsou ochotni to rozchodit a pouzit to jako sablanu pro dalsi TV stanice sem pridavam link, pro uzivani nyni zatim nefunkcni !!!
killerman27 (871)|18.9.2011 13:04
peatro

Rad bych ti pomohl, ale do taju RSS commandu jsem nepronikl, snazil jsem se pochopit ty skriptiky co jsi nekde vyhrabal ale nepovedlo se mi to. Myslim si pouze ze problem je v tom ze cast toho skriptu se snazi o prehrani linku, misto aby ho to pustilo jako RSS.
Nevim jak to upravit aby to fungovalo.
peatro (1054)|18.9.2011 13:15
jsem na tom podobne, snazi se to prehrat video misto aby to vstoupilo na metafeeds
sejrac (2)|18.9.2011 17:06
Zdravim, byl by problem pridat do xLive presnosy z ELH?
peatro (1054)|19.9.2011 02:10
muj Xlive



zbytek uvnitr archivu zustal puvodni, se tam nedostanu, je to na serverech, tam musi jedine Killermam.......dobre by bylo, kdyby na serverech smazal mediaDisplay strukturu at se muze vzhled libovolne prenastavovat.

rozbalit na sda1
peatro (1054)|19.9.2011 20:29
Killerman
Slo by pridat BBC iplayer? Teda pokud mas ikonku...
jarino1978 (8045)|19.9.2011 20:38
s tým bude problém, pretože BBC používa lock na IP adresy ( mimo GB je lock ). Kedysi to šlo oblbnúť cez rôzne virtuálne IP adresy, ale bolo to prd platné. Aspoň tak to (ne)chodilo na PS3, resp. išiel len vybraný obsah.
Či už to ide ?
killerman27 (871)|20.9.2011 07:12
peatro

co se tyce mediadisplay zvazim to, problem je ze ty zapisy a zobrazeni se pouzivaji nejen pro xtreamer ale maji to rozchozene z mych skriptu a metafeeds i na jinych prehravacich.

K BBC iplayer uz jsem tu kdysi, mozna je to tak pulroku daval odkazy na stazeni a instalaci, problem byl v tom ze potrebujes UK PROXY, cili jako default to do xlivecz davat nebudu. Malokdo si plati uk proxy a ty free jsou vesmes funkcni par dni, nekdy vubec.
peatro (1054)|20.9.2011 12:15
to killerman
Stacilo by jen zaradit do hlavni nabidky tu ikonku s linkem ven do scriptu, kdo chce at si ho potom jen nainstaluje stejne jako music player, ktery bez zasahu taky neni funkcni. Co se tyce samotne proxy, me to zabralo asi minutu najit funkcni UK_IP, problem je pouze se socks5, kterou potrebujes jen pro Live TV. To se da samozdrejme cele obejit s free VPNkou, nasmerovat Xtreamer na PC nebo router jako proxy server a take rozchodit i Live TV.

mediadisplay neni potrebne, v jinych zarizeni se bude zobrazovat jejich vlastnimu nastaveni mediadisplay, ktery by mel byt nadrazeny, a na metafeeds by mely byt jen pripojovaci funkci linky.
killerman27 (871)|20.9.2011 14:31
tak samo si muzou lidi upravit index.php z xtreameringu a maji hotovo.

Pokud nemaji zadnou strukturu rss, ale jen moznost pridat si custom feed jeden jediny, primo z menu prehravace bez tvoreni mediadisplay, pouzije se to co je na metafeeds.

Ma to vice navaznosti nez se muze zdat