Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

peatro (1054)|20.9.2011 14:51
ok ptal jsem se hlavne na ikonku, pokud je s tim problem vytvorim si nove vlastni ikonky :-(
killerman27 (871)|20.9.2011 15:01
Ikonku dodelam to je to nejmensi, jen nevim jak moc to bude vyuzite.

Kazdopadne by jsi tu mohl postnout znovu navod a linky ke stazeni toho bbc iplayeru pro ostatni pokud ma byt v baliku xlivecz, a dat do plena i tu uk proxy at je to vyuzitelne
peatro (1054)|20.9.2011 21:25
OK tak jsem to jeste trochu poupravil a myslim, ze by to Killerman mohl nahodit na server jako dalsi aktualizaci, pokud proti tomu nic nema...

BBC iplayer pridany - archivy funkcni, Live TV si kazdy musi najit funkcni UK socks5 nebo si udelat proxy server z PC, Xtreamer nasmerovat na vlastni PC a pomoci free UK VPN pojede i Live TV nebo jeste lele, pokud to router umoznuje, nastavit VPN-ku primo na routeru.

to Killerman V cem delas ty ikony? Myslis, ze by jsi udelal podobne leskle, jak je ta BBC ikona?
killerman27 (871)|20.9.2011 22:27
V zoner photo studio delam ikonky, ted nejak mam mane casu takze tve upravy v Xtr vyzkousim asi az o vikendu

priklaadam BBC ikonu

Edit: nejde jen o me :-) otazka je do plena zda to takto jak jsi to predelal bude vyhovovat i ostatnim, prece jen pohyb po kategoriich bude o neco pomalejsi z duvodu moznosti jen dvousmerneho pohybu
bbc.jpg
peatro (1054)|21.9.2011 18:12
No je to tak schvalne, si kazdy muze dat vlastni pozadi, staci jen nakopirovat (prepsat) pozadi.jpg ve slozce ..\xLiveCZ\backgrounds\pozadi.jpg :-)
viliamko111 (309)|23.9.2011 08:38
archiv TA3 je nefunkcny, zrejem to suvisi s ich zmenou web stranky
peatro (1054)|25.9.2011 15:16
Dalo by se pridat do czXlive Filmy.cz nebo Filmy CPS ? Na samsungach to maji, takze by to melo byt nekde napsane, slo byt to? Myslim , ze Derby ma neco napsane....
carpi (2)|26.9.2011 18:54
Ahoj, zkousel nekdo xLive na fw 3.0.7? me to nefunguje, nebo jsem lama (to asi spis, moc s tim neumim, pred tydnem jsem si koupil svuj prvni xtreamer - sw2)
janhonza (18)|27.9.2011 17:27
Dobré odpoledne,

prvotně chci poděkovat všem kteří přispívají na tvorbu tohoto užitečného scriptu.

Chtěl jsem se vás zeptat ná následující problém s mým Xtreamerpro.

Většinou u Archivu Novy či ČT1 se velmi často obraz seká případně hodí hlášku o tom, že je medium vyjmuto s jediným potvrzovacím tlačítkem "OK"
Když mi toto udělá uprostřed seriálu tak mi nic jiného nezbývá než pusit seriál od začátku (s přehráváním rychlostí 2x). Nejhorší je, že se toto stává opakovaně a po opakovaném zastavení bych to vyhodil z okna. Připadá mi, že někdy stačí pozastavit přehrávání a seriál se pak donačte a vše funguje lépe ale není to pravidlem.

Vlastním VDSL připojení. Předpokládám, že s rychlostí problém nebude.
Download: 16 678,86 kbit/s (2 084,86 kB/s)
Upload: 977,27 kbit/s (122,16 kB/s)

neexistuje nějaká možnost jak se vrátit na úsek kde se přestalo přehrávat aby se zamezilo spouštení od začátku (obnovit přehrávání). Napadá mě mít určitý přehrávač, který dokáže přeskočit případně na příslušnou minutu/hodinu.

Máte podobný problém nebo je chyba někde u mě? Mám FW 2.7 a nejposlednější update xLive CZ.
Nejsem si jist jestli to není VDSL linkou...hodně diskuzí bylo zde při přechodu z ADSL na VDSL ale snad to tím není....vše jsem tenkrát nastavil dle návodu od jenoho z uživatelů.

děkuji za případné připomínky
Mart-in (143)|27.9.2011 18:15
neni to tim a opravdu to dela..;( podleme nestaci xtreamer buffer stream, kdyz trosku zdroj nestiha - ono i na webu ti nekdy stream zasekne - prohlizec si s tim poradi - xtreamer ne ;(
viliamko111 (309)|27.9.2011 22:24
teraz som nahodne prisiel na to, ze mnou poskytnute streamy on line tv ceskych tv stanic su zas nefunkcne, nastastie doslo len k malej zmene ,ale tu musi urobit u seba killerman aby boli zase sprevadzkovane, tak chvilu strpenia.
eeyore (1)|27.9.2011 22:26
pani, rad by som vam vsetkym podakoval za existenciu, aktualizace a spravu xlive cz. vdaka tomu stupla hodnota mojho xtreameru niekolkonasobne (i napriek tomu, ze najma vyuzivam archiv)

zaroven vas prosim o prehodnotenie pridania stranky http://www.priatelia-sk.info/, ktora by mala mat (nie je to moja stranka) odkazy na streamy vsetkych casti priatelov

dakujem
Pytkin (7947)|28.9.2011 00:09
dnes sa trosku trapim s Xtreamerom a dosiel som na to, ze ked sa clovek drbe vo flashke , tak po case sa ona zaserie a uz sa na nu neda pisat .. na fore pisu , ze sa flashka zafragmentuje a i ked pise 30% free , tak sa neda nic zapisovat .. tam by asi bolo rozumne mat napriklad downloadovanie updatov xLiveCZ na disku a nie vo flashi .. po urcitom pocte updatov sa moze stat , ze bude treba preflashovat firmware ..

tak isto by xLiveCZ bolo kompatibilne so Sidewinderom 2 .. kde je FW3 .. cize prepokladam , ze aj na Xtreamer a Pro , ak pride FW3 , tak bude treba xLiveCZ prerobit , kvoli readonly filesystemu ..
killerman27 (871)|28.9.2011 13:46
Dobrá zpráva pro majitele SW2 je ta, že jeden dobrý člověk se obětoval a dovezl mi z Olomouce SW2 na zapůjčení abych rozjel xLiveCZ. Ještě lepší zpráva je že to půjde.
A teď ta špatná zpráva. Zabere mi to minimálně týden práce než celý xLiveCZ překopu tak aby to jelo na všech dostupných modelech Xtr. A nejen mi, ale i marcelovi79 který spravuje online streamy, čili se může stát že než vydám xLiveCZ verzi 2.7 může postupně docházet k výpadkům některých částí, archivy, online streamy apod.

wencaS

pokud nemáš čas překopu i celý install.php a novu tak aby to bylo kompatibilní. Pokud si najdeš chvilku, ozvi se mi na ICQ a uvedu tě do problematiky.
Pytkin (7947)|28.9.2011 15:42
ja som zmenil vsetky cesty v xLiveCZ a v pohode to frcalo na SW2 .. aj sa to nainstalovalo cez wencov pomeneny script .. akurat po prehrati dvoch videi SW2 zamrzol a bolo ho treba restartovat .. vlastne ale skusal som len novu .. dnes laborujem s CT a tam su scripty vonku na serveroch .. cize tam to bude treba pomenit vonku ..
killerman27 (871)|28.9.2011 15:59
No prave ze je toho potreba pomenit kapku hodne, jednak umisteni nova.sh, rtmpdumpu ktery musi byt jiny nez v SW1 protoze ten mi na SW2 nefungoval

a jeste jedna vec na co jsem zatim neprisel je jak na ty veci z youtube, protoze ty nejedou ani na SW2 presto ze youtube XL funguje

a nefungujou mms a mmsh streamy ani radia na mms
Pytkin (7947)|28.9.2011 16:18
mne to cele isto na SW2 .. len som si vsetko umiestnil na disk (do rootu sa neda) a nova mi hrala .. aj s povodnym rtmpdumpom .. sak som to vlastne cele instaloval cez wencov script .. napred som v nom pomenil cesty, kam sa ma vsetko ukladat .. a potom som si cez ten script nainstaloval xLiveCZ .. potom pomenil cesty v scriptoch ... a fungovalo .. teda hovorim , ze som vlastne skusal len novu .. chcel som checknut rtmpdump ...
peatro (1054)|3.10.2011 14:54
[quote=killerman27;368931]No prave ze je toho potreba pomenit kapku hodne
[/quote]

KLidne tam muzes potom rovnou pridat

http://files.internet-tv.webnode.sk/200000229-2483c2504b/eurosport.xml
killerman27 (871)|4.10.2011 18:22
Online xLiveCZ v 2.7

vydana kvuli kompatibility s SW2

Velmi dekuji marcel79 za aktualizaci vsech odkazu v online TV zahranici, mel s tim spoustu prace
+ Miloshkuv palylist online TV thx Miloshko samsung
+ oprava online TV CZ thx Viliamko
- TA3 archiv - po jejich zmenach to vypada beznadejne
+ nova polozka v menu - Mojemenu
najdete si mojemenu.rss a tam si muzete davat sve veci treba to co postnul peatro od Samsung userů viz: https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=369896&postcount=680
v dalsich aktualizacich jiz nebude mojemenu.rss cili tento soubor vam zustane zachovan, pokud budete chtit muzu vam pak udelat ikonky na ty veci z kinotip.rar
verim ze peatro vam tu pak postne upravene mojemenu.rss ktere bude obsahovat odkazy na ten kinotip
Ja to nebudu delat z duvodu meho pravniho pohledu na vec

Snad jsem nic nezanedbal, bylo toho opravdu dost a doufam ze bude vse fungovat jak ma. Pokud narazite na chybu prosim o report teto chyby.

peatro
vzhled jsem nemenil protoze se k tomu nikdo nevyjadril, upravit si to zvladnes hrave zase sam

Majitele Xtr SW2 necht si zde stahnou potrebny startovaci soubor a rozbali jej na disk a nechaji prepsat soubory, pak uz jen v menu Xtreameringu stisknout na polozce xLiveCXZ tlacitko 1

Na SW2 je ale vse dost nestabilni obecne, FW je opravdu spatny, mrzne prehravac i mimo xLiveCZ, to jen aby nedoslo k nedorozumeni.
peatro (1054)|4.10.2011 19:56
Tam stejne neni nic noveho, jinak jestli to jede na SW2, tak tady je prepis menu s lepsim vzhledem https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26063-xtreamer-xlivecz-installer-amp-updater#367707

staci udeal instalaci, aktualizaci od Killermana a kdo chce si to potom muze prepsat, staci rozbalit na sda1
viliamko111 (309)|4.10.2011 20:02
killerman :

velmi som sa potesil v aktualizacii hlavne kvoli online TV thx Miloshko samsung
ale musim povedat, ze hned doslo u mna ku velkemu sklamaniu. Killerman ako to slape tebe ? alebo inym? pretoze mne niektore tv nejdu ani spustit a tie co idu sa pravidelne sekaju,je to nepozeratelne( zial...a rychlostou mojej optiky to isto nebude
killerman27 (871)|4.10.2011 20:06
viliamko: jsem na tom stejne, jde o odkazy z jednoho ruskeho fora ktere sleduju, ale protoze se to sekalo neposilal jsem to ani marcelovi at to popridava, nicmene na prani jsem pridal ten mix od Miloshko, je to bez prace ;-)
peatro (1054)|4.10.2011 20:08
[quote=viliamko111;370131]killerman :

velmi som sa potesil v aktualizacii hlavne kvoli online TV thx Miloshko samsung
ale musim povedat, ze hned doslo u mna ku velkemu sklamaniu. Killerman ako to slape tebe ? alebo inym? pretoze mne niektore tv nejdu ani spustit a tie co idu sa pravidelne sekaju,je to nepozeratelne( zial...a rychlostou mojej optiky to isto nebude[/quote]

placec na spatnem hrobe, Killerman pouze zaradil to co jsem mu postnul odsud https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26727-samsung-widgety-netplayer-a-ine#369438
viliamko111 (309)|4.10.2011 20:14
neplacem...ja viem ze to nieje od neho zdroj, len ma zaujmalo ci je to odskusane ked je to xlive zaradene, pretoze je to nepozeratelne..tak ma zaujima ci mam tento problem len ja..ale pochybujem kedze mam dost rychly net..tym to teda nebude

re killerman: oki ,sak budis,mne to tam isto nezavadzia, len asi to bude nevyuzitelne(( skoda, lebo nemecke tv by ma potesili...
MILOSHKO (587)|4.10.2011 21:23
zdar streamy zacali aj mne sekat rano este vsetko islo bez problemov(samsung netplayer) .,. idem sa s tym trosku pohrat a pridam aj nejake new programy

viliamko111 tie cz-sk uz funguju ?
viliamko111 (309)|4.10.2011 21:39
ano su uz funkcne, co ti nejdu ??
Pavol23 (15)|4.10.2011 22:33
Diky moc chlapi, uz sleduju expozituru :) donatek urcite nejaky poslu ... ted jeste aby trochu hosi korejsti ustalili ten firmware ...

na druhou stranu jsem to kupoval hlavne jako prehravac na filmy do obyvaku abych nemusel pripojovat notas a s timto problem nebyl ani jeden ...
killerman27 (871)|5.10.2011 06:52
Tak branit se nebudu ;)

Ucinit tak muzes zde

hlavně ať slouží
jarino1978 (8045)|5.10.2011 20:30
chalani, vedeli by ste toto zapracovať do XLIVE CZ, vraj ide na FW 2.7 s týmto youtube...
večer to vyskúšam, či ozaj youtube ide...
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

http://www.multiupload.com/UU64EAWVTA
ratafak (21)|5.10.2011 21:01
wov, implementacia rssEx/media-translate!!!
tak toto som chcel kedysi odskusat na xTr sam. Konecne funkcne RSSparser VIMEO a YOUTUBE aj v HD. Idem to hned odskusat, snad sa to nebude byt s xlivecz, ked to zdiela rovnaky instalator a nova.sh script.

EDIT:
youtube funguje, prepisalo to xtreamering menu, cize nahradilo prvu polozku xLiveCZ za MyxLive, to sa ale dalo cakat.
jarino1978 (8045)|5.10.2011 21:27
potvrdzujem aj ja funkčnosť youtube, vrátane 1080p a takisto vimeo, vrátane 1080p. Prepis je samozrejmý, preto chcem od chalanov, či by to šlo upraviť na CZ verziu.
killerman27 (871)|5.10.2011 21:51
šlo, už jsem se na to taky díval. A RSS EX media translate jsem pro XTR zveřejňoval už dávno tehdy to bylo s verzí 2.0.6 Problém je že to nepůjde na SW2 kvůli read only filesystemu, takže mám v plánu vytáhnout z aktuální verze RSS EX 2.0.9 funkční youtube a případně i to vimeo a předělat ho tak aby jel i na SW2. Ale to bude u mě na dýl než to pochopím. Tak jak to zveřejnil ten westermier nebo jak se píše je to celkem sdnadné a funkční na všem krom SW2. Mění se tam totiž i konfigurace lokálního http serveru a vytvářejí symlinky v flash rom XTR
jarino1978 (8045)|5.10.2011 22:01
no potešilo by samozrejme na XTR PRO a SW. Samozrejme THX vopred...
MalaAdel (143)|5.10.2011 23:36
[quote=jarino1978;370312]potvrdzujem aj ja funkčnosť youtube, vrátane 1080p a takisto vimeo, vrátane 1080p. Prepis je samozrejmý, preto chcem od chalanov, či by to šlo upraviť na CZ verziu.[/quote]

Jen v rychlosti, né úprava CZ xLive, ale ponechání původního a zařezení nového MyxLive do menu.

Po instalaci podle návodu, t.j. stažení, nakopírování a spuštění se samozřejmě přepíše index.php v X:\sda1\scripts\Xtreamering\index.php
pro rychlé doplnění CZxLive tento soubor po odzkoušení můžete přepsat mnou narychlo upraveným.
Raději si samozřejmě původní zálohujte.
Tím budete mít skoro původní menu doplněné o MyxLive s fungujícím Youtube
jardaxy (32)|6.10.2011 00:01
to Mala Adel:

po tom tvém install mi zmizely některé služby (ruská nabídka - kartina, rodnoe a objevily se 2 prázdné řádky). navíc se mi objevila nabídka xt photos ... já to předtím zkusmo udělal tak, že jsem z instal od MYxlive vykopíroval wordpadem do instal od CZxlive pár řádků kde bylo zařazení Myxlive a fungovalo to ... ale taky ne dokonale ... obrázky byly šibnuté o jeden a zase se mi tam objevil jukebox vedle musicjukebox (grooveshark) ... takže takyn to není ideál ...

je to spíše tedy otázka, jestli takto to má vypadat, nebo se mi něco při přepisu pokazilo ...

už tomu možná rozumím ... je tam nějaké itemid ... což je řádek ... je to (linux) pro mě jako luštit jazyk pro commodore před 25 lety :-)
MalaAdel (143)|6.10.2011 00:43
Jasně já Kartina, Rodnoe a ... nepoužívám, místo toho mám naistalované jiné. Ty ty nemáš, tak tam máš prázdné řádky. Pro tebe by bylo lepší si upravit tvůj úplně původní index. Ale v nejhorším používej alespoň poznámkový blok pro úpravu. Worsdpad raději nepoužívej. Jinak index.php není Linux, ale PHP.
peatro (1054)|6.10.2011 01:03
jardaxy zkus tento, oba instalatory funguji pod 1 korektne, rozdelil jsem je pro MyXlive a XliveCZ

staci rozbalit ve slozce \scripts\xtreamering\ a dat prepsat
mlenak (20)|6.10.2011 07:19
A jakou máte zkušenost s tím novým youtube? Já moc dobrou ne. Vádí mi 2 věci:
1) na některé dotazy mi to vůbec nic nenajde, přitom pc na úplně stejný dotaz ano
2) když to nakonec něco najde a výsledků je víc rozdělených do stránek, tak při vstupu na "next page" tam jsou úplně stejný výsledky jako na "page 1"

Určitě je dobře, že se konečně něco pohlo, ale chtělo by to asi doladit. A pokud by se vám podařilo zapracovat podporu youtube videí z kanálů xLive CZ tak by to vůbec nemělo chybu ;-)
peatro (1054)|6.10.2011 11:56
To pochybuju, treba si uvedomit, ze youtube bezi jen diky zakaznikovy westerin z Nemecka stejne jako si jsi ty
Udelal to, co by mel delat Xtreamer, jako vzdy podpora samotne znacky Xtreamer je tragicka a velmi spatna..........nejhorsi na tom je, ze lide kteri neco udelaji, stejne nakonec ma z toho profit Xtreamer, takhle dlouho to nevydrzi, chybi motivace.........skvely developer Cap, ktery stal za vetsinu projektu nebo se z velke casti na nich podilel, uz neni po nem ani vidu ani slechu
killerman27 (871)|6.10.2011 13:12
Tady bych si te peatro dovolil jen poopravit, protoze youtube neni diky westerinovi ale autorovi RSS EX Serge.A.Timchenkovi, westerin pouze implementoval Timchenkovu praci.
viliamko111 (309)|6.10.2011 16:07
beriem nazad, uz som vychladol...
Pytkin (7947)|6.10.2011 16:14
zijeme ale v pravnom state ..
Ivo Mašek (10205)|6.10.2011 16:26
[quote=viliamko111;370408]tak to vypada tak , ze nam zase sekli tie ceske tv. co sa mna tyka, ja uz vzdavam boj neustale hladat nejake funkcne streamy, ked sa aj tak vzdy najde nejaky ubohy KOKOT , ktoreho ulohou je nic ine len taketo IP blokovat, musi to byt fakt riadny KOKOT,ked sa vsade kradne a nic nefuguje ako ma a tu sa ide niekto posrat z nejakych autorskych prav, ktore su nic len jedna velka KOKOTINA a inak je to hrube porusovanie volneho a JEDNOTNEHO trhu EU.
Sorry,ale som uplne vytoceny, toto nieje mierene na nikoho tu na fore.[/quote]
Každý nechť začne u sebe a přestane krást. Chápu, že v postkomunistických zemích, kde jsou snad všichni vychování ve stylu "kdo nekrade, okrádá rodinu", "urvi co můžeš", apod., to bude nesmírně těžké. Představ si, že vymyslíš nějaký program, software., vložíš do toho své peníze a čas a nervy a v závěru, kdyby jsi to měl prodávat, se najde filuta, který ti to ukradne a začne to prodávat s velkou slevou (on může defacto klidně i za korunu - nic do toho nevložil, tudíž vždy získá). A ten zloděj ještě navíc na tebe začne nadávat, jak jsi drzý, že mu bráníš v prodeji nakradeného produktu.
Když jsem se na konci roku 1989 jel poprvé podívat do Rakouska (já za komoušů na západ nesměl), tak jsem tam viděl v ulicích vystavené zboží všeho druhu, a žádného rakušana to nenapadlo to krást. Ale také jsem před těmi obchody viděl na krabicích napsáno: "Cesi - nekradte, prosimvas". Já jsem se ohromně styděl. Připadal jsem si jak prašivej a češtinu jsem radši vůbec nepoužíval. V Insbruku jsem před náměstím viděl ohromnou spoustu jízdních kol (do té doby jsem takové množství v životě neviděl). Ani jedno nebylo zamčené. U nás ještě dnes absolutně nemyslitelné.
viliamko111 (309)|6.10.2011 16:39
tak musim sa ohradit, pretoze to kradnutie ja tak isto neschvalujem ale prijimanie nejakych streamov ani ako kradnutie nepovazujem. to ze pripominam ze vsade sa kradne som chcel len poukazat na to,ako celu tuto planetu ovlada banda spinavcov ktori manipuluju absolutne so vsetkym a vsetkymi a mi sa tu v tychto pomeroch ideme teraz hrat na spravodlivych a hajit nejake prava televizie ? a ked sme uz pri tom, nech sa potom ceska republika postara o jednu patinu slovenska kde je presah vsetkych ceskych muxov z brna a zo zlina. takze to uz nermzi v cechach nikoho ? to uz mozu byt autorske prava porusene ? nedava mi logiku ze cez satelit to ide, cez dvb-t to ide, len ked ja chcem prijimat ceske tv ako stream po sieti tak kradnem ... vyborne...

a nemaj iluziu o rakusanoch, asi by nikdy nebolo nutne menit kodvaci system na ich orf kartach ...sharuje sa tam uplne rovnako a emuluje ..jedna radnost

a naposledy, nechajme to tak, som sa vyzuril,povedal svoj nazor , zaprasil toto vlakno (. a nakoniec, streamy sa zas rozbehli...
Pytkin (7947)|6.10.2011 16:45
to je prave ten tvoj omyl , ze si myslis , ze primanie streamov neni kradnutie .. napriklad mozno preskakujes reklamy , ktore na webe musis vidiet .. alebo nieco podobne .. keby to vysielatelovi nevadilo , tak ti tie streamy umozni pozerat ..
viliamko111 (309)|6.10.2011 16:51
nemozem preskakovat rekalmy presne tak ako sa to neda cez antenu ci parabolu, su to live streamy a myslel som si ze s tym "pravnym" statom si to myslel ironicky, no vypada to tak ze tomu veris...ty si vobec nieco niekedy uz riesil na slovesku s policiou alebo pravnikmi ? lebo ja ano,naposledy ked ma jeden pan podnikatel okradol o 800eur. nepomohli mi policajti ani pravnici,musel som si nakoniec vsetko vymoct sam a po svojom, tu pravo neexistuje ,len pre mafiu
Pytkin (7947)|6.10.2011 19:48
jaj .. ja som myslel ze hovoris o nejakych archivoch ..

mne tiez v byvalej praci nevyplatili 7000 EUR a to som zo vsetkych dopadol najlepsie a zlodejom sa nic nestalo a veselo sa nam smeju do xichtu ..
ligo68 (35)|6.10.2011 20:14
Páni...nechcem Vám nijako zasahovat do debaty, ale myslím že to je uplne zbytočná rozprava. Mylsím že tu na tomto fore ani jeden národ nenapravíme k lepšiemu. Podme radšej vyskúšať ako bude bezať ten youtube ako to vôbec rozbehnem... :o)