Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

peter77 (3)|6.10.2011 20:45
ahoj použil som index od Peatra a toto mam na XTR a you tube nefunguje ako to opravím dakujem.
screen 1.JPG screen 2.JPG
jarino1978 (8045)|6.10.2011 21:41
@paetro : hodíš úpravu na ten kinotip ? myslím do sekcie mojemenu...
jardaxy (32)|7.10.2011 09:38
[quote=MalaAdel;370352]Jasně já Kartina, Rodnoe a ... nepoužívám, místo toho mám naistalované jiné. Ty ty nemáš, tak tam máš prázdné řádky. Pro tebe by bylo lepší si upravit tvůj úplně původní index. Ale v nejhorším používej alespoň poznámkový blok pro úpravu. Worsdpad raději nepoužívej. Jinak index.php není Linux, ale PHP.[/quote]

PHP? výsledek je stejný ... takže je to Linux ... nerozumím tomu. :-)

jj, vím, že na editaci se doporučuje notepad, ale když to v něm otevřu, tak je struktura totálně rozbitá (když dám funkci format/wordwrap, tak to nepomůže a nelze se v tom vyznat (kilometrové řádky apod.) ... wordpad to má pěkně seřazené a tam chybu neudělám ... no a nic se nepokazilo, xtreamer takový soubor bere.
Pytkin (7947)|7.10.2011 10:07
pouzi napriklad http://www.editplus.com/ ..
Dreamboxlinux (19)|7.10.2011 14:20
Tak po nainstalování a spuštění archivu Prima,nejde spustit Autosalon.Furt načítá a nic.Jede to někomu ?
viliamko111 (309)|7.10.2011 15:20
ahoj, no neviem, mne autosalon na prime ide plynule tak chyba bude asi u teba.
gonsa (208)|7.10.2011 22:50
Děkuji všem co se snaží dělat SW2 snesitelnější..I když SW2 je sám o sobě slušně řečeno velký nedodělek..Nainstaloval jsem si ten xlive pack, ale je to zpomalené..Online TV se sekají (jedou zpomaleně, na SW1 v pohodě co si pamatuju)..Nova dle mého jede taky pomaleji, dlouho se to načítá, jsou tam problémy v menu s grafikou..
CHci se zeptat, jestli jdou přidat nové díly Ano šéfe ?
Díky
VladaT (3)|9.10.2011 12:25
Ahoj, ani po aktualizaci na 2.8 mi nejdou audiocasty Ceskeho rozhlasu a archiv CT1. Audiocasty se zobrazi, ale po odkliknuti se nic nedeje, u archivu CT se po vybrani poradu zacne nekonecne odpocitavani. Nepmohla ani preinstalace xLive. Vam to beha?

VladaT
peatro (1054)|9.10.2011 18:05
XliveCZ v2.8 pro ty , kdo uziva moji grafickou upravu staci jen rozbalit ve sripts, prepsat
ikdyz se Killermam vyjadril, ze o to neni zajem a proto to odmita zaradit, budu se snazit to upravit do doby pokud budu mit xtreamer , potom jedine od Zabijaka

VladaT beha i nebeha, bohuzel Xtreamer neumi buffer, tak CT1 ted co jsem ji pustil naposled sekala, ale spustit jde

Edit: Jeste mi tam vadilo, ze neslo u Youtube poradu posouvat o + 3min -1min nebo 30sec, nebo priradit titulky z disku, tak jsem tam dopsal switchViewer
Mart-in (143)|9.10.2011 18:41
killermann: hodis tam do techniky Appliště videopodcast - diky - http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Appliste/uploads?max-results=50&orderby=published
killerman27 (871)|9.10.2011 20:43
VladaT Cesky rozhlas by jiz mel jit, ad CT namatkove jsem zkousel 4teens a Berta a UFO ze serialu a jelo to, nekoukal jsem ale na cele

Mart-in hotovo

peatro mozna to nefunguje jen ve tve uprave zobrazovani apod to pousovani u YOUTUBE, protoze tak jak jsem vydal aktualizaci je to funkcni
mlenak (20)|10.10.2011 07:40
Namátkou sem si při zapnutí Xtreameru zkusil ověřit jestli není nějaká aktualizace a ejhle. Verze 2.8 s funkčním Youtube!!! Klobouk dolů páni tvůrci :-) Udělali jste kus práce za techniky z Xtreameru.

Jen jedna věc mě funguje nějak divně. Fungovala tak i u MyXlive a už sem to tu psal. Když vyhledávám na youtube tak mi najede výpis najitých videí (vždy 27 videí - např. když hledám Gotta :-) a když chci přepnnout na další stránku seznamu tak místo toho aby tam byly další videa tak sou tam zase ty stejný ze stránky jedna, stejně tak jako když najedu na stránku tři atd. Nevíte v čem je chyba? Na webu mi jich to najde daleko víc.
killerman27 (871)|10.10.2011 08:01
mlenak: vecer na to mrknu, to jsem nezkousel ve vyhledavanii ale v ostatnich kategoriich posun o stranku funguje, tam jsem to u nekterych testil, chlapci z eboda-hd-for-all-500 odvedli kus prace a diky nim implementace byla pomerne snadna, i kdyz jsem musel jejich skripty kapku poupravit pro nase potreby, zvlaste pak kvuli kanalum z youtube od uzivatelu vcetne dodatecnych vyberu videi od uzivatelu, diky tomu zase jedou veci v technice, detskych videich apod.
Nitro70 (21)|10.10.2011 11:26
Pánové,
velké dík Vám všem kteří tvoříte Xlive cz. Kdyby Ti "vývojáři" z xtreamru udělali alespoň z poloviny to co Vy, tak je FW. 4.0.
Za to vše Vám velké dík.
tom03 (29)|10.10.2011 16:59
Je super jak jste to šoupli zase o pořádnej kus dopředu.

Jen jedna věc mě nevýslovně štve. A to archiv TV NOVA. Zajásal jsem, když jste vydali novej xLiveCZ. Zformátoval jsem kvuli tomu HDD a nahodil xLiveCZ 2.8, ale archiv TV NOVA se pořád strašně škube(ostatní archivy jedou v pohodě). Už se to tady několikrát řešilo,ale nenašel jsem odpověď co by pomohla. Je to stejné na SW1 i na kámošovo SW2.

V archivu TV PRIMA nejsou vidět nové díly PARTIČKY.
Stream něm. EUROSPORTU asi po jedný minutě spadne do menu.

Za jakoukoli radu budu moc rád
peatro (1054)|10.10.2011 17:49
Bohuzes s tim co popisujes, nemuzes delat vubec nic, Nova skube, pockej si do vecernich ci nocnich hodin a skubat nebude, zalezi na vytizenosti serveru, xtreamer neumi buffer jako PC
Prima asi uklada nove dily na jine uloziste, zalezi na kilermanovi, pokud se mu podari udelat pharser na novy zdroj
eurosport plati to same, co pro novu
tom03 (29)|10.10.2011 21:55
Tak tomu se mi nechce věřit. Ta NOVA se škube stejně ať je ráno, odpoledne, nebo večer. Ostatní archivy jsou v pohodě i ve špičce.
Eurosport jede plynule a zničehonic se prostě vypne(vždy po stejné době). To si taky nemyslim, že je kapacitou serveru.
flep (34)|10.10.2011 22:25
Taky se přidávám s díky za xLiveCZ, bohužel ať dělám co dělám, nedaří se mi aktualizovat na 2.8, xtreamer hlásí 404 Not Found, nevíte někdo v čem je chyba? Díky za radu...
killerman27 (871)|10.10.2011 23:52
mlenak pri vyhledavani nefunguje posun na dalsi stranu - opravim v pristi verzi xLiveCZ + pokud se bude darit bude dalsi BONUS spojeny s youtube

tom03 NOVA je opravdu problematicka, nebeha poradne ani s novym rtmpdumpem v 2.4 ktery testuju. Co se tyce te primy, tak jak psal peatro jsou na novem ulozisti a ne uz jako drive na stream.cz. Takze to musim nejak napsat a pokusit se rozchodit. Jde ale o to ze tyhle veci delam pro XTR jen ja, a nemuzu stihat vse. Mam take rodinu a tak to proste je o case.

flep ano uz mi to nekdo hlasil, instalator psal wencaS ktereho se nedari kontaktovat, ja ho jen upravil aby sel xLiveCZ i na SW2, patrne jsem tam neco prehledl, zkusim casem odzkouset, ale i presto ze to vyhodi chybu mel by jsi mit xLiveCZ v 2.8 a funkcni youtube v menu xLiveCZ, jinak defacto instalator ted dela uz jen to ze stahne ode me zip soubor a rozbali ho tam kde ma s kontrolou verzi
MarPo (7)|11.10.2011 10:19
Pánové, také děkuji za odváděnou práci všem, kteří se přičinili za to, co vše Xtreamer umí. A aby na nás Killerman27 nezanevřel, posílám i malé finanční poděkování.
killerman27 (871)|11.10.2011 11:17
MarPo Díky
Mart-in (143)|11.10.2011 12:57
diky killerman: neprihodis jeste jana krause? http://www.youtube.com/user/SJKshow
killerman27 (871)|11.10.2011 13:38
dal jsem to do archivu Primy - Show Jana Krause - nove dily
melo by to snad i fungovat, nemam odzkousene
marfy (27)|11.10.2011 14:02
Šlo by prosím přidat i Ano, šefe! ?
killerman27 (871)|11.10.2011 15:10
mozna casem, ano sefe je novem archivu primy primo na prima strankach, jeste jsem na to nemel cas, Show Jana Krause je na youtube, ktery jsem nedavno rozchodil a proto sel pridat snadno
BigLive (4)|11.10.2011 20:11
Dobrý večer přátelé !

Dnes dopoledne jsem se stal "šťastným" majitelem Xtreamer SW. Instalace XLive CZ verze 2.8 včetně on-line aktualizace proběhla zdárně. Pouze jsem musel rozchodit XXX+18, po korektní instalaci včetně aktualizace na verzi 1.6 vůbec nic z této kategorie nechodilo. V podvečer také nechodil archiv CT z důvodů výpadků scriptů na http://zam.opf.slu.cz/baco. V této chvilce již běží CT OK.

Všem zúčastněným na tomto projektu velké díky, dobrá práce !

Přeji pěkný večer.
P.S. OPRAVDU ŠŤASTNÝM !
Krnawski (0)|11.10.2011 20:32
Dobrý večer, koupil jsem starší XTR PRO a zde jsem se dočetl o existenci a možnostech XLive CZ. Jsem totální IT lama a zvládnul jsem pouze upgrade na verzi 2.7.0. Již cca hodinu tady hledám a nedaří se mi najím návod - spíše kuchařku jak naistalovat XLive. Rád bych vás-zkušené požádal o link popř. srozumitelný návod jak to naistalovat. Btw, s tou verzí 2.7.0 nefunguje ani Youtube pouze pár net TV. Předem děkuji za váš čas s radou. Gustav.
killerman27 (871)|11.10.2011 20:35
klikni na link v mem podpisu, stahni prilohu rozbal na disk v xtreameru a v menu xtreameringu na prvni polozce zmackni jedna

ostatne to je i na tech strankach napsane
Krnawski (0)|12.10.2011 08:36
...asi až na třetí pokus... :o), se mi to podařilo správně naistalovat a posléze i dokonce zprovoznit! :o). Moc děkuji za radu a také se přidávám s velkým poděkováním za ty hodiny a dny práce s vývojem aplikace! SUPER.
Hantronix (118)|12.10.2011 09:57
[quote=flep;371092]Taky se přidávám s díky za xLiveCZ, bohužel ať dělám co dělám, nedaří se mi aktualizovat na 2.8, xtreamer hlásí 404 Not Found, nevíte někdo v čem je chyba? Díky za radu...[/quote]

Taky mi to hlásilo 404 Not Found. Ale zkusil jsem to znovu asi 3x nebo 4x a nakonec se zadařilo. Chce to zkoušet.
Sealex (290)|13.10.2011 14:57
Chlapi moc díky za aktualizaci Xlive. Jste fakt borci :)
Mám Xtreamer Pro necelý týden a zatím spokojenost.

Jen malý dotaz, zda by nebylo možné udělat archiv na pohadkar.cz?
Měl jsem ho mezi archivy na Mediaportalu (PC) a bylo to fajn pro moje nezbedná dítka ;)
killerman27 (871)|13.10.2011 15:16
sealex on to je defacto youtube nic jineho, takze v podstate jsou uz nejake videa v Videa pro děti a neni jich zrovna malo, a v dalsi aktualizaci vydam podporu pro youtube playlisty, kdy si budete moci prehrat napr takovyto playlist:

http://www.youtube.com/user/mirorek2#g/c/03DDB60638123DD9

Pripadne si na youtubku udelate vlastni playlist a ten si pridate do xtreameru a muzete prehravat
Sealex (290)|13.10.2011 16:09
Máš pravdu, na pohadkar.cz je asi vše youtube. Na něm byla zajímavá jen ta strukturovanost a velký rozsah.

Playlisty budou super, už se těším :)

BigLive: v XXX+18 se mi podařilo rozchodit pouze 2 a 5 sekci
_FrOst_ (17)|13.10.2011 22:29
Zdravim
Po dlouhé době jsem provedl aktualizaci x live a při přehrávání Ulice z archívu novy mi při začátku přehrávání vyskočí hláčka "medium vyjmuto, A pod tím zastavit přehrávání... V pozadí však přehrávání pokračuje jen po stisknutí OK se vše stornuje.. Někdo radu jak řešit tento problém ??
Nitro70 (21)|14.10.2011 11:34
Ehm..., pánové dnes jsem se chtěl podívat na Nova sport na tréninky F1 a jako na potvoru nejde, na původním linku vůbec a na alternativě mám černu obrazovku a potom se přepne do alternativního menu.
Prosím Vás jde s tím něco udělat? Ostatní tv jedou a ani není problém při načítání.
A ještě takovou drobnost, jde do archívu dostat z Prima Cool, Top Gear, Trucky na ledě nebo jiné pořady a nebo internetovou http://www.taxu.cz/
Dík dopředu.
tom03 (29)|14.10.2011 11:55
Nevím co se stalo, ale po dlouhé době mi zase jede archiv novy bez sekání. SUPER!!

Teď už jen ty nové díly Partičky :)
killerman27 (871)|14.10.2011 13:11
frost, tom03 nic se nestalo, nova je proste desne nestabilni a dela si co chce, jednou jede dobre, jednou ne, a to jeste na dvou ruznych prehravacich ackoliv se stejnym nastavenim tak na jednom se cuka, na druhem jede OK, pak zase naopak, nehodlam tomu uz venovat svuj cas, pokud chcete muzete zkouset ladit parametry pro rtmpdump, soubor nova.sh mate jiz jednoduse pristupny

nitro70 nova-sport skoncila na puvodnim streamu vysilat, nahradni zdroj zatim neni, jednalo se o jiny zdroj nez jsou ostatni TV tak proto ti to nejde. V pristi verzi ji odstranim.

Trucky na lede, dej link kde jsou nejaka videa delsi nez 2 minuty, jsou to jen ukazky aspon to co jsem nasel.

ad http://www.taxu.cz/ - ja tyhle veci jako kinotip, piratske filmy a podobne weby delat nebudu, na to musite ukecat nekoho jineho.
peatro (1054)|14.10.2011 14:00
Killerman ale tu moji upravu by jsi zaradit mel, at to nemusim prepisovat, sice se nikdo nevyjadril pro, ale kdyz kouknu zpatky 102 ztazeni hovori, ze zajem je :-)
Pripadne to stare puvodni si muzes archivovat, pokud by nekdo nadaval, ze to nechce, neni problem v dalsi verzi hodit zpet na server puvodni.
killerman27 (871)|14.10.2011 14:06
peatro

vytvor hlasovani a uvidim

edit: vim ze vzhled je nic moc, zatim to lepe neumim, a hlavne na vytvareni vzhledu mi nezbyva cas, mozna se jednou dohrabu k tomu abych to udelal libive jak to maji na egreatech, iamech diky derbymu00 ktery si opravdu vyhral, ale to vyzaduje spoustu studia.

Ted mi i vyhovuje pohyb ve vice smerech v zakladnim menu, uz to mackam automaticky a ani nemusim na to koukat
ratafak (21)|14.10.2011 23:25
Suhlas, ja mam tiez radsej pohyb do viacerych stran, kedze sa na obrazovku zmesti viac moznosti, nez stale dokola posuvat vlavo alebo vpravo polozky na spodku a 3/4 zabere staticky obrazok na pozadi.

P.S.
archiv RE-PLAY z Youtube by ste nezaradili do nejakej sekcie?
killerman27 (871)|15.10.2011 09:37
re-play najdes v technice
Nitro70 (21)|15.10.2011 12:09
Dík za osvětlení situace, já chtěl vědět jesli není nějaký archiv Coolu, protože já taky našel pouze odkazy na You. a to pouze kousky. :(
Ta Nova sport mě mrzí, ale pokud bys ji našel, byl bych moc rád kdyby se to povedlo ji vrátit do menu.
O tom Taxu mě fakt nenapadlo uvažovat tak, že to není moc košer a samozřejmě s tebou souhlasím. I teď toho díky tobě funguje hodně.
tom03 (29)|16.10.2011 14:41
Tak jsem to zakřiknul, teď nejede archiv NOVY vůbec. Je škoda že už to nikdo nechce řešit. Pro mě byly archivy televizí(tedy vaše skvělá práce) rozhodující pro koupi extreameru. Myslel jsem, že archivy jsou takový základ pro xLiveCZ. :(
peatro (1054)|16.10.2011 16:00
Tvoje rozhodnuti asi nebylo nejmoudrejsi, pokud nejsi v IT dostatecne erudovany, aby sis dokazal tvorit urcite veci sam a kupujes zarizeni na zaklade domaci prace jineho uzivatele, treba si uvedomit, ze o cely xLiveCZ se stara pouze jeden uzivatel..........co budes delat, az se tento uzivatel rozhodne pro zmenu?
Bohuzel archivy nebo jine internetove domaci linky nemaji zadnou podporu ze strany ceskych distributoru, treba si to uvedomit!
Urcite bych se nerzhodoval pri koupi MMC , ze mi nekdo jiny umozni sledovat ceske archivy.
killerman27 (871)|16.10.2011 18:15
no u novy jsem myslel to sekani, kazdopadne nova udelala rozsahlou zmenu co se streamovani tyce, uz maji taky hash jako ct a dalsi zabezpecovaci prvky, nevim zda uz zmeny dokoncily ci nikoliv. Budu se snazit to dat dohromady, ale zatim nemuzu rici zda se mi to vubec povede. Vecer uvolnim verzi 2.9 kde budou alespon youtube playlisty+drobne upravy, nova tam urcite jeste opravena nebude.
mlenak (20)|16.10.2011 19:53
Možná už se tady na to někdo ptal, ale nikde sem to nenašel tak mne kdyžtak omluvte...Moje otázečka zní: "Nešlo by přidat online streamy z tv.hokej.cz"?
Marbles (1)|17.10.2011 09:48
Zdravím všechny, můžete mi prosím někdo poradit, jak nainstalovat Xlive do Xtreameru ultra?. zde popsané manuály jsou pro zařízení s firmware xteramer, ale ultra nic takového nemá. děkuji za všechny rady.

Marbles
Pytkin (7947)|17.10.2011 09:55
no v ultra asi zavisi co mas dnu .. trebars do XBMC to asi nenainstalujes ..
killerman27 (871)|17.10.2011 09:57
tak na ultra je vhodnejsi spise xbmc + doplnky:
http://www.hddplayer.cz/viewtopic.php?f=48&t=3074&sid=b679acafaad7ff082875bf8715ccf661

navic tam mas linux nebo neco podobne tudiz xLiveCZ ani nepotrebujes, vse ti pojede v pohode pres internetovy prohlizec
Sealex (290)|17.10.2011 22:21
killerman27: Díky, youtube playlisty jsou supr.

Dám hned k dobru dva playlisty: (první - plno písniček z českých pohádek, druhý - HD hudební klipy s taneční muzikou)


0D51FB97092852B7
Písničky z pohádek



2DF55464BF74BFC5
ArmadaMusic.TV dance playlist



Nešlo by použít podobným způsobem i youtube channel?
např. tento kanál by nebyl špatný .... http://www.youtube.com/user/96Zuzii#g/p