Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

killerman27 (871)|17.10.2011 23:20
Sealex

mrknu na ten channel casem, co se s tim da delat.

Playlisty zaradim do dalsi aktualizace a na svych strankach udelam i navod jak si tam pridavat vlastni, ale podle tveho zapisu vidim ze to umis ;)

Timto zadam vsechny kdo narazi na nejake pouzitelne playlisty necht je uvedou zde na foru at je muzu postupne pridavat do aktualizaci. Diky

EDIT: pridano do videi pro deti na druhou pozici pod nazvem Hrane pohadky

jedna se jen o uploadovane videa daneho uzivatele a to uz je hotovo :-)
milhauss (4)|18.10.2011 00:22
Možná někoho potěší

6106153EB7EBD1BB
Queen
ligo68 (35)|18.10.2011 08:55
Včera som dal aktualizovat xlivecz ako som dal staihnut 2.9 tak mi vyhodilo error404. Tak som dal preištalovat vše a urobilo to pri všetkých pokusoch to isté. Ale pri tom sa mi to tam naištalovalo pretože všetko beží v pohode youtube vyhladávanie a j playlisty. Spravilo to aj niekomu z Vás alebo je nejaká chyba u mna?
Hantronix (118)|18.10.2011 09:28
Včera jsem instaloval 2.9 a taky hláška "404 Not Found".
Nicméně i přes to se aktualizace nainstalovala a funguje to.
pas131 (37)|18.10.2011 09:51
zdravím všechny,
taky jsem včera naistaloval xliveCZ 2.9, také mi to hodilo hlášku "error404". Vše se ale bez problémů i tak nainstalovalo a funguje. Playlisty jsou supr.
Jen malé upozornění: jestli jsem to dobře pochopil, na aktualizaci je chybka která se objeví při této aktualizaci každému, ale instalace proběhne v pořádku. V příští aktualizaci to bude pravděpodobně odstraněno. To jen cituji Killermana27, tak nějak to uvedl včera ve foru v jiném tematu o Xtreameru. Killermanovi27 velké dík.
killerman27 (871)|18.10.2011 10:01
je to presne jak pise pas131, tedy pokud jsem v instalatoru opet neco neprehledl, ale snad uz ne :-)
ligo68 (35)|18.10.2011 12:14
A ešte k tomu OneHD super že tam je aj program ale som to nerozbehol za ten svet.
Hantronix (118)|18.10.2011 12:31
Já jsem včera zkoušel OneHD Dance a běželo to bez problémů. Jen trochu dýl trvá, než to naběhne.
Neví někdo, čím to může být, že se u některých TV objeví jen to odpočítávání a TV se nenačte ani po několika minutách? Vypadá to, jako by se Xtreamer odebral do křemíkového zapomnění. Nejde to ani zrušit. Musím vypnout napájení a znovu nastartovat. Dělá mi to cca u 2/3 TV.
RossiD (1271)|18.10.2011 16:28
Rozhodne to neni chyba XTR, u mne to bylo o nastaveni VDSL modemu a pomohlo toto:

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26063-xtreamer-xlivecz-installer-amp-updater#352551
Sealex (290)|18.10.2011 21:13
killerman27: jak píšeš na své stránce, byl bych pro sekci s vlastními playlisty, která by se nepřepisovala.

Ještě bych se rád zeptal, zda by nešlo u playlistů udělat textový seznam místo ikon? Zdá se mi to nyní trochu nepřehledné.
Hantronix (118)|18.10.2011 21:26
RossiD:
Díky za tip. Zkusím se na to mrknout.
Jenže já nemám VDSL ani ADSL. Mám připojení přes Wi-Fi a nemám přístup do routeru operátora. Nemám O2, ale místního poskytovatele.
A ještě se zeptám na jednu věc. Ptal jsem se na to už na jiném fóru, ale nebylo mi zodpovězeno.
U některých programů se po spuštění zobrazuje jen text s MusicBoxem v rohu. Tak mě napadlo, nepomohlo by si třeba u svýho providera zřídit veřejnou IP adresu?
killerman27 (871)|18.10.2011 21:37
sealex

jo ten odkaz na vlastni sekci co se nebude přepisovat udělám určitě, napadlo mě to jak jsem psal ten návod a čím víc jsem o tom přemýšlel, tím víc se mi to zdálo logické.

Na seznam to přehodím, bude to asi opravdu přehlednější

hantronix možná pomohla, prý když napíšeš na to CIQ co je tam uvedené a dáš jim svou veřejnou IP adresu tak tě prý povolí, jen nevím zda si někdo dělá srandu nebo to tak opravdu je, já jsem to nezkoušel
RossiD (1271)|19.10.2011 10:37
Hantronix
Tak nepocital jsem, ze budes u O2, jen jsem chtel "nahodit" moznou zavadu, ktera by mohla byt u jakehokoliv modemu/routru, proste u zarizeni blokujiciho spatnym nastavenim tok internetovych dat ...
pas131 (37)|19.10.2011 15:36
čauky,
tak přesně podle Killermanova27 návodu, který má na svých stránkách, jsem si přidal do svého Xtr SW2, do xLiveCZ - youtube playlistu toto:


9466176CDC69FC24
NHL Post Game Highlights


Něco pro fandy NHL. Jak je už z názvu vidět, jde o sestřihy z nočních zápasů NHL. Ale asi budou den opožděné... .
V pohodě mi to chodí, obraz slušný a jestli se vůbec dá mluvit o trhání obrazu, tak je to úplně stejné jak na netu. A co se týče instalace, když se to povedlo bez problémů mě, tak trochu trdlu na PC, asi vkládání nových playlistů nebude takový problém ani pro ostatní...
pas131 (37)|20.10.2011 10:22
killerman27 :
-jak se tu už někde objevilo, také bych zůstal u tvé úpravy xLiveCZ. "Přejíždění" na ikony do všech stran je určitě lepší než vidět jen pár ikon (a hezký obrázek) a rolovat vlevo a vpravo a hledat...
-určitě bych také uvítal v Youtube v playlistech seznam místo ikon,jak už tu bylo také zmíněno a dle toho co jsem četl, tak to tak zřejmě i bude :-)
-a teď k tomu co máš na svých stránkách:
Mám návrh na vložení dalších playlistů do Youtube, rád se o ně podělím a ty je pak klidně dej do aktualizcí. Mám ale obavy, že pokud se playlistů sejde hodně, bude toho pak opravdu moc a bude to nepřehledné. Nehledě na to, že některé videa určitě někoho nebudou vůbec zajímat. Takže jsem jednoznačně pro soukromé playlisty. Né že bych se nechtěl dělit, ale spíš abych neotravoval. Samozřejmě ale kalkuluju s tím, že po tvé aktualizaci se mi můj soukromý playlist nepřepíše a nezmizí.
Můj návrh na další playlisty jsou videa z hor - skialpinismus, lyžování, skalní lezení, vysokohorská turistika apod. Bude o to ale zájem?


4463FEC2EC7B0CAC
Ski Snowboard Snowshoes Skate



43C7170B505EF5AC
Climbing Mountaineering
bono111 (3)|20.10.2011 14:50
V prvé řadě bych chtěl poděkovat za xLive na xtreamer, hlavně youtube a k tomu funkční playlisty, jsou supr.
Zajímá mě jedna věc, přidat vlastní playlisty je jednoduché, adresu si zjistím na své stránce-udělám si nějaká seznam klipů pod nějakým názvem a na stránce playlistu zmáčknu tlačítko "Sdílet" a 16 posledních znaků vložím do youtube_playlists.rss na další položku.
Jak ale přidám klipy z nějakého kanálu(například NHL Post Game Highlights není playlist, ale kanál, jestli se nepletu)-například uváděný kanál NHL Post Game Highlights: tady vidím že má číslo 9466176CDC69FC24, ale jak mám k němu dojít (pokud dám zobrazit zdrojový kod stránky, tak se tam to číslo několikrát vyskytuje)?

http://www.youtube.com/user/NHLVideo

Díky moc za odpovědi, jestli můžu ještě k tomu něco říci, tak uživatelské playlisty dávat raději bokem, aby se vždy po instalaci nepřepsali.
pas131 (37)|20.10.2011 16:18
Ano, uvedený odkaz je kanál, do něho vstoupím, kliknu na NHL Post Game Highlights a buď kliknu na další info a nebo přejdu na zobrazení v mřížce. Nad videama pak vedle URL je adresa a na jejím konci ono dlouhé číslo. Mám ale pocit, že to číslo zjistím jen pokud má kanál vytvořen seznam videí. A myslím si, že to jsou právě ty playlisty. Už jsem to tu někde psal, na PC jsem lama, tak mě když tak někdo opravte...
peatro (1054)|20.10.2011 17:33
srato (56)|21.10.2011 08:00
prosim o pridani poradu Nove hnizdo na TV Prima do archivu. Dekuji, zena mne za to pochvali :)
gonsa (208)|21.10.2011 22:48
Ahoj, chci se zeptat uživatelů xlive packu a xtreamer 2, zda se jim stává, když si zapnou nějaký pořad a pak se vrátí, že se jim xtreamer zasekne ? Pak se musí přístroj vypnout a zapnout a pak znova (takže díky toho je to nepoužitelné..) Díky
Sealex (290)|22.10.2011 10:16
Chtěl bych se zeptat, zda je schválně nastavené omezení na youtube a jiné streamy, aby zobrazovaly maximálně rozlišení 720p?

gonsa: teď jsem zkusmo pustil jeden příspěvek v archivu TV barandov a taktéž tvrdý zásek, ale pokud už něco funguje, tak se záseky objevují výjimečně.
killerman27 (871)|22.10.2011 11:54
natvrdo to nastavene neni, respektive u youtube je to nastavene tak ze pokud najde nejvysi kvalitu pousti ji, tedy pokud je dany klip v 1080p pusti tento, pokud 720p pusti tento, pokud je pouze nizsi pusti tento.

ostatni streamy v lepsi kvalite nejsou. Napr v online TV je nejkvalitnejsi ONE HD a i ten vysila "pouze" v 720p.
Sealex (290)|22.10.2011 12:27
killerman27: tak to schválně vyzkoušej u sebe ... najdi si na youtube video, co má třeba v názvu 1080p a spusť ho ... poté stiskni info na ovladači a vlevo nahoře, jak je zobrazené rozlišení, jsem nikdy neviděl více než 720p (HD)
killerman27 (871)|22.10.2011 13:52
mrknu na to, je možné že jsem něco přehlédl
Hantronix (118)|22.10.2011 15:25
Proč jsou programy v SeeOn TV seřazeny ve třech sloupcích? Ten náhled je překrývá a špatně se v tom orientuje. Nešlo by ten seznam udělat pod sebe?
A kam ze SeeOn zmizelo MTV? To mi fungovalo a teď tam zbylo jen MTV2.
Je některé MTV v hudebních TV funkční? Mě totiž nejede ani jedno. Jen MTV Ukraina, ale to se hrozně seká a kostičkuje.
Jo a české MTV by se sehnat nedalo?
A ještě jedna věc. Jak přesně YouTube v Xtreameru vyhledává? Když totiž zadám nějaké slovo v PC a Xtreameru, tak to najde naprosto rozdílné výsledky. V předchozí verzi, kde to nepodporovalo víceslovné výrazy, se mi zdálo, že to hledá stejně jak na PC.
MILOSHKO (587)|22.10.2011 18:53
nova sport by mal opat fungovat
xcem sa opytat ci vam funguje russia iptv (teda ak ju tam mate) robene pre samsung
killerman27 (871)|22.10.2011 19:01
[quote=Hantronix;373405]Proč jsou programy v SeeOn TV seřazeny ve třech sloupcích? Ten náhled je překrývá a špatně se v tom orientuje. Nešlo by ten seznam udělat pod sebe?
A kam ze SeeOn zmizelo MTV? To mi fungovalo a teď tam zbylo jen MTV2.[/quote]

Protože se mi ještě nepodařilo zkontaktovat marcela79 aby změnil šablonu na metafeeds v kanalu kam je seeon zařazený. Proto je špatně zobrazen. Kam zmizelo MTV nevím ale když jsem se prolistoval na další stranky seeon, bohuzel ted se to musi trefit ten klik na dalsi stranu, tak na posledni je music television, podle loga MTV. Skript to generuje automaticky ze stranek seeon.tv

[quote=Hantronix;373405]Je některé MTV v hudebních TV funkční? Mě totiž nejede ani jedno. Jen MTV Ukraina, ale to se hrozně seká a kostičkuje.
Jo a české MTV by se sehnat nedalo?[/quote]

nemožné na počkaní zázraky do tří dnu :-D Hudební projdu a co nehraje promažu až na to budu mít čas!!!!!!!

[quote=Hantronix;373405]A ještě jedna věc. Jak přesně YouTube v Xtreameru vyhledává? Když totiž zadám nějaké slovo v PC a Xtreameru, tak to najde naprosto rozdílné výsledky. V předchozí verzi, kde to nepodporovalo víceslovné výrazy, se mi zdálo, že to hledá stejně jak na PC.[/quote]

http://gdata.youtube.com/feeds/api/videos?q=dopln hledany vyraz&orderby=published&start-index=1&max-results=25

presne takhle vyhledava
killerman27 (871)|22.10.2011 19:13
ad NOVA: vzhledem k bezpečnostním opatřením, které zavedla TV NOVA nebude z mé strany podporována. Jde to zlomit ale v tomto případě se obávám právního postihu pro porušení paragrafu43 odstavce 2 autorského zákona a tedy:

(2) Do práva autorského neoprávněně zasahuje také ten, kdo vyrábí, dováží, přijímá, rozšiřuje, prodává, pronajímá, propaguje prodej nebo pronájem nebo drží k obchodnímu účelu zařízení, výrobky nebo součástky nebo poskytuje služby, které

a) jsou za účelem obcházení účinných technických prostředků nabízeny, propagovány nebo uváděny na trh,

b) mají vedle obcházení účinných technických prostředků jen omezený obchodně významný účel nebo jiné užití, nebo

c) jsou určeny, vyráběny, upravovány nebo prováděny především s cílem umožnit nebo usnadnit obcházení účinných technických prostředků.
killerman27 (871)|22.10.2011 21:58
[quote=Sealex;373388]killerman27: tak to schválně vyzkoušej u sebe ... najdi si na youtube video, co má třeba v názvu 1080p a spusť ho ... poté stiskni info na ovladači a vlevo nahoře, jak je zobrazené rozlišení, jsem nikdy neviděl více než 720p (HD)[/quote]

bude opraveno v pristi aktualizaci
killerman27 (871)|22.10.2011 23:39
[quote=MILOSHKO;373426]nova sport by mal opat fungovat
xcem sa opytat ci vam funguje russia iptv (teda ak ju tam mate) robene pre samsung[/quote]

NO tvuj playlist mame, ale na russia iptv se nedostaneme kvuli odlisne strukture pro xtreamer, u videa to nevadi xtr to zchrousta ale pokud je odkaz na rss,php,xml tak to neprekousne. Jinak ty TV ale funmguji. Nevim jakk je to na samsungu, ale zakladem je ze tam v tom hlavnim odkazu jsou pak takoveto dalsi: http://sovok.tv/api.php?channel=1
a az v nem je skutecny odkaz ktery je nejak generovany.
Pro xtr uz mam skript ktery to umoznuje prehrat, respektive precte hlavni odkaz tedy:http://freetv.germet.net/sovok_tv.php a pak z tech dilci ch sosa primy odkaz na stream

Pro potreby samsungu asi bude nutne upravit, posilam v priloze
MILOSHKO (587)|22.10.2011 23:56
killerman27:
dik nam to na samsungoch ide , len som xcel vyskusat ci si stym poradi aj XTR.pretoze mam tych streamov viac (takto urobenych) a akurat sa stym hram / tak ci ich posunut aj VAM alebo nie
RossiD (1271)|23.10.2011 20:28
Kua killermane, Ty jsi predbehl s v.3.0 pany vyvojare od Xtreameru, ze ti neni hanba - styd se :-D:-D:-D /mam samozrejme na mysli verzi pro XTR Pro/

P.s. Mohl jsi dat v.2.999, bude z toho mezinarodni konflikt \\/:-D

Jinak dekuji !
killerman27 (871)|23.10.2011 21:00
sakra to mi nedoslo asi bych se mel stydet :o

uvazuju o takove drobne zmene ve vzhledu a zobrazovani obrazku, jde o to ze ostatni obrazky budou v negativu a jen ten ktery je aktivni bude barevny, mohlo by to usnadnit orientaci.

viz video:



omluvte zhorsenou kvalitu

Pokud by byl zajem udelam to takto vsude tam kde to bude mozne.
Co vy na to?
RossiD (1271)|23.10.2011 21:55
Co se tyka "negativu", jsem pro - kazde usnadneni orientace v menu je vitano, alespon dle mne ;) Dekuji !
Sealex (290)|24.10.2011 09:52
Všechny změny jsou super :)
To dělá už z tak kvalitní záležitosti ještě kvalitnější ...

Jsem pro, abychom společně (uživatelé) prošli jednotlivé rubriky a vyházeli věci, které přestaly fungovat.
Zbytečně to zatuhává mašinu a degraduje výborný pocit z celé věci ;)
MarPo (7)|25.10.2011 11:59
Také jsem pro změnu v barevném zobrazování náhledů.
Sealex (290)|25.10.2011 19:17
Trochu jsem si hrál s hledáním na Youtube a pokud chcete, aby vyhledávání fungovalo stejně jako je výchozí nastavení Youtubu na PC, použijte lehce upravený script v příloze.

Úprava: nyní se hledá podle relevance, jinak to hledá podle posledního publikovaného videa

instalace:
- rozbalte zazipovaný soubor
- proveďte si zálohu původního souboru yt_search.php v adresáři xLiveCZ\category\youtube\
- nahraďte soubor yt_search.php
- spusťte znovu hledání youtube
killerman27 (871)|25.10.2011 21:13
pokud chcete youtube podle relevance klidne muze byt v zakladu, domnival jsem se ze podle published to bude aktualnejsi, ale stale plati staci napsat a zmenim, pokud to tedy bude davat smysl
Sealex (290)|25.10.2011 22:50
co se týká mne, byl bych spíše pro tu relevanci
připadá to mi to jako vyvážený mix nových a hodnotných odkazů
a je fajn pokud se to ve standardu chová stejně jak na PC, tak na Xtreameru

ad úprava zobrazení aktivního obrázku v navigaci - jsem také pro (vypadá to pěkně), pokud to nějak citelně neovlivní rychlost procházení
hojko (14)|25.10.2011 23:35
Vsimol som si, ze posledne dve verzia mali problem pri aktualizacii, teda 2.9 aj 3.0 hodila error 404 po aktualizacii, ale pri opatovnej kontrole uz napisalo, ze je vsetko aktualne. Cize sa asi stala niekde mala chyba :)

Nova Sport mi vobec nefungoval, skusal som streamovat CT4, Nova a nebol problem, ale Nova Sport mi nejde uz z dlhodobeho hladiska a tak aspon vidim, ze nie som prvy kto sa tu ozval, pretoze uz o tom pisal MILOSHKO, ze by to malo ist.

Inak ako je to s tym NHL, bude pridany do ponuky xLive, aby sli pozriet highlighty? Ak niekto sleduje stanice, ktore su tam pridane a pozna to, neviete na ktorom by som nasiel live stream anglickej futbalovej ligy? Marne som hladal cez vikend, nic neslo alebo zamrzol prehravac.

A to som vlastne aj chcel, pri niektorych staniciach mi rovno zamrzne prehravac, nepomoze nic, jedine ho vytiahnut kabel a opat zapnut. Inokedy sa stane, ze pustim nejaky stream, ktory nenacitava, zrazu tma a z nicoho nic restartuje prehravac. Nema niekto podobne problemy?
viliamko111 (309)|26.10.2011 01:48
co sa on line tv tyka, osobne mozem povedat ze 100% su funkcne tv oznacene ako alternativa v CS ako prva polozka a to pocnuc CT1 konciac Tv barandov

ku TV od Miloshka sa vyjadrovat nejdem, opakovane som tu pripomienkoval ze tie tv nikdy co su v xtreamery nefungovali a osobne nechapem na co to tam bolo pridane, samozrejme ja nejdem rozhodovat o nicom, ked to niekomu vyhovuje ,budis,len nerozumiem pointe, pretoze to proste vobec nefunguje, tv od miloshka sa nacitavaju tak 2 min a potom kazdu sekundu sek za sekom, to je proste nepozeratelne
pas131 (37)|26.10.2011 08:58
[quote=hojko;374100]Vsimol som si, ze posledne dve verzia mali problem pri aktualizacii, teda 2.9 aj 3.0 hodila error 404 po aktualizacii, ale pri opatovnej kontrole uz napisalo, ze je vsetko aktualne. Cize sa asi stala niekde mala chyba :)

Nova Sport mi vobec nefungoval, skusal som streamovat CT4, Nova a nebol problem, ale Nova Sport mi nejde uz z dlhodobeho hladiska a tak aspon vidim, ze nie som prvy kto sa tu ozval, pretoze uz o tom pisal MILOSHKO, ze by to malo ist.

Inak ako je to s tym NHL, bude pridany do ponuky xLive, aby sli pozriet highlighty? Ak niekto sleduje stanice, ktore su tam pridane a pozna to, neviete na ktorom by som nasiel live stream anglickej futbalovej ligy? Marne som hladal cez vikend, nic neslo alebo zamrzol prehravac.

A to som vlastne aj chcel, pri niektorych staniciach mi rovno zamrzne prehravac, nepomoze nic, jedine ho vytiahnut kabel a opat zapnut. Inokedy sa stane, ze pustim nejaky stream, ktory nenacitava, zrazu tma a z nicoho nic restartuje prehravac. Nema niekto podobne problemy?[/quote]

zdravím,
Nova Sport mi také nejde (mám ale to štěstí že ho mám normálně v TV), co se týče NHL Highlightů, Killerman27 to nepřidal do základu v aktualizaci 3.0, on by o to fakt asi nebyl zájem.
Ale to není problém. Přidal tam soukromé playlisty, které se při aktualizacích nebudou přepisovat. Takže si ony Highlighty tak jak jsem je uvedl dříve dej přesně podle Killermanova návodu do soukromých playlistů. Na onen návod se dostaneš přes Killermanův podpis. Mě to chodí super, jen u některých z nich, ale je jich málo, nejde zvuk. A kromě Highlightů se dají přidat i další playlisty z NHLVideo. Za chvilku doplním odkaz.
Slíbený odkaz: http://www.youtube.com/user/NHLVideo?feature=grec_index#g/p
stačí otevřít jednotlivé ikony a v adrese se objeví požadované číslo. Jen pozor, do názvu se musí dát přesně to co je v názvu, ne si ho upravit dle svého :-)
pas131 (37)|26.10.2011 09:35
Také se přidávám pro "negativy" a relevanci. Jinak Killerman, SUPER PRÁCE !!!

Někde tu myslím Sealex psal, že navrhuje protřídit nefunkční věci. S tím bych souhlasil také.
Už z toho důvodu, že Xtreamer se mi kousne prakticky jen při dvouch věcech (vlastním SW2).
Za prvé - když s prominutím hlavně ze zvědavosti vlezu někam a ono to není funkční a udělám to takto tak 2-3x za sebou (nejdříve zkusím jeden kanál a pak další a další, který není funkční),
a Za druhé, to ale nesouvisí s oním protříděním, to je spíš jen malá rada či postřeh pro ty kdo s tím má problém - když jsem nedočkavej a rychle přepínám na dálkovém ovladači. Pokud TRPĚLIVĚ čekám až se mi kurzor přesune na další pole a teprve pak přepínám dál, nikdy Xtreamer nezamrznul. Ale odezva DO je fakt špatná a ona trpělivost musí být občas velká :-). Uvidíme s čím přijde pro majitele SW2 finální FW3.0.8.....
ligo68 (35)|26.10.2011 12:52
[quote=Sealex;374091]co se týká mne, byl bych spíše pro tu relevanci
připadá to mi to jako vyvážený mix nových a hodnotných odkazů
a je fajn pokud se to ve standardu chová stejně jak na PC, tak na Xtreameru

ad úprava zobrazení aktivního obrázku v navigaci - jsem také pro (vypadá to pěkně), pokud to nějak citelně neovlivní rychlost procházení[/quote]

Ja sa pridávam k tomuto riešeniu, včera som vyhladával a mal som z toho dost nervy a nakoniec som skončil pri PCčku.
pytlak77 (3)|26.10.2011 13:51
Je to tady vše sice popsaný a nevím kde dělám chybu,mám aktualizovaný firmware na 2.7.0 ale tohle se mi nedaří.Stáhl jsem xLive CZ ale když to chci aktualizovat ve složce mi to nic nenajde:(
gonsa (208)|26.10.2011 15:26
[quote=pas131;374117]T
Pokud TRPĚLIVĚ čekám až se mi kurzor přesune na další pole a teprve pak přepínám dál, nikdy Xtreamer nezamrznul. Ale odezva DO je fakt špatná a ona trpělivost musí být občas velká :-). Uvidíme s čím přijde pro majitele SW2 finální FW3.0.8.....[/quote]

Já se třeba díval tři dny zpět na 3 poslední díly soukromých dramat t archívu primy. Vždy když jeden díl skončil a chtěl jsem si přehrát další, tak se SW2 sekla a já musel restarovat a tak to bylo po celou dobu. Takže si schválně něco pusť do konce a oak chtěj spustit něco jiného a určitě se ti to zasekne taky..
hojko (14)|26.10.2011 16:38
Ako tak citam, viacej ludi vidi problem v nefunkcnych streamoch. Co tak to teda potriedit? Som ochotny si vziat nejaku cast toho zoznamu a skusit tie streamy, zapisat si to a potom to hodit sem, ze co ide a co nejde. Urcite by vsak bolo dobre spravit ten test aspon 2-3, trebars dnes a aj zajtra, pripadne rano a vecer, aby sme sa vyhli moznym ciastocnym vypadkom. Avsak musi o tom rozhodnut killerman, pretoze on je hlavou tohto projektu a je na nom, ci pristupi k tomuto rieseniu alebo nie.
Sealex (290)|26.10.2011 17:10
Hojko: Přesně jsem to takto myslel v mém předminulém postu.
Každy si vezmeme část a projdeme a uděláme výpis nefunkčního a taktéž třeba i částečně funkčního s poznámkou (dlouhé načítání/spuštění, trvalé sekání, vytuhnutí mašiny atd.)
pas131 (37)|26.10.2011 18:08
[quote=gonsa;374148]Já se třeba díval tři dny zpět na 3 poslední díly soukromých dramat t archívu primy. Vždy když jeden díl skončil a chtěl jsem si přehrát další, tak se SW2 sekla a já musel restarovat a tak to bylo po celou dobu. Takže si schválně něco pusť do konce a oak chtěj spustit něco jiného a určitě se ti to zasekne taky..[/quote]

No, je pravda, že pouštím z archivů vlastně jen čt a to víceméně jen pohádky a nebo sport (občas se mi to samozřejmě trochu kousne - ale není to až tak hrozné), ale to že bych po skončení něčeho a hned puštění dalšího musel restartovat si opravdu neuvědomuju. Nicméně jsem teď schválně pustil přesně jak popisuješ Soukromá dramata a bez problémů jsem mohl po skončení dílu pokračovat na další. Po skončení dílu mi to skočí na rozlišení a jedu normálně dál. Jen u archivu Primy to "kouše" určitě víc než u archivu čt...
killerman27 (871)|26.10.2011 18:45
hojte, urcite by bylo fajn kdby jste se domluvili a prosli to, pak napsali co nejde, ja a Marcel79 zkusime kouknout pak na ty co nejedou a bud je opravit nebo smazat. Marcel ma na starosti celou sekci international a cele audiopodcasty takze toho neni malo. A porochazet to neni v silach ani casovych moznostech jedince. Takze vasi aktivitu jen uvitame.