Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

peatro (1054)|22.11.2011 22:41
hmm a me nic z niceho nic, zive.cz cokoliv co je na youtube se nechce pripojit.....
killerman27 (871)|22.11.2011 22:43
no me taky hraje, uz jsem se tedy malem lek ze se cosi opet pomenilo
sealex pekne
peatro i zive mi funguje
peatro (1054)|22.11.2011 22:54
diik za reakce, ze to jede, tak jsem to cele preinstaloval a uz mi to jede taky
rinma (42)|23.11.2011 11:12
ahojte,
jsem novym majitelem Xtreameru SW, nainstaloval jsem pres flashku xLive Installer Updater verze 2.0, ale to asi nebude aktualni, jak to tu procitam. k aktualizaci na xlive 3.4 musim vse znovu instalovat nebo staci jen najaka uprava souboru? ptam se proto, protoze kdyz vytahnu flaschku s xtreameru, tak mi pak dost casto po vraceni hlasi no HDD.
dekuji za rady
trebor (40)|23.11.2011 12:47
Zdravim.
Chcel by som poprosit o pridanie serialu Nevinny do archivu Tv JOJ. A vdaka chlapi za Vasu skvelu pracu.
wencaS (853)|23.11.2011 14:40
[quote=kmarty;379579]
*) Takovej pokus o prepis ktery jsem zacal delat hlavne proto, abych se vyznal v tom co install.php dela a ma delat. On se zase tolik od puvodniho instalaku nelisi. Nejvic se lisi tim ze mu chybi to ockovani Xtreameringovyho index.php :-).[/quote]
No ale ono právě to "očkování" Xtreamering/index.php je důležitý. \\/ To tam zůstat musí. A nejen to z odstraněných věcí.
kmarty (81)|23.11.2011 16:26
[quote=wencaS;379751]... To tam zůstat musí. A nejen to z odstraněných věcí.[/quote]Dalsi z odstranenych veci jsou uz spis jen zakomentovany bloky a nepouzity/nadbytecny funkce.
Jako injektovatku se nebranim, ale v tuhle chvili bych byl osobne radeji kdyby bylo samostatny, mimo install.php.

Hele nic, domluvime se online/pres PM. Tohle nejde resit takhle.
Sealex (290)|23.11.2011 21:11
Upravil jsem i zbytek předloh pro celou sekci youtube.
Tzn. nyní je celé youtube s pořádným náhledem ;)
Změny se týkají i jiných sekcí, které využívají Youtube např. Dětská videa, Technika ...

změny:
- náhled je nyní ve vysokém rozlišení, zvětšena velikost zobrazovaného náhledu a upraven správný poměr stran
- rozšířen prostor pro názvy videí
- u komentáře zmenšeno písmo a zvětšen počet řádků
- jiné drobné úpravy vzhledu, popisků atd.

instalace: přepište soubory v adresáři scripts\xLiveCZ\category\youtube\
rinma (42)|24.11.2011 08:15
ahoj, tak jsem zjistil, ze mam verzi 3,4, ale archiv novy mi nejede, porad to stahuje, ale nerozbehne se to. nejede mi ani nova sport, nevite jak na to? pri stahovani mam takove to platno (filmovy pas), kde se odpocitava cas
dik
killerman27 (871)|24.11.2011 18:51
rinma
nova-sport je v CZ alternativa nefunkcni, kvuli ukonceni streamu ze ktereho byl spousten,
u archivu n*** musis zadat heslo, je jako posledni polozka pri otevreni archivu n***
rinma (42)|24.11.2011 20:00
[quote=killerman27;380042]rinma
nova-sport je v CZ alternativa nefunkcni, kvuli ukonceni streamu ze ktereho byl spousten,
u archivu n*** musis zadat heslo, je jako posledni polozka pri otevreni archivu n***[/quote]

dekuji za vysvetleni, mam ten pristroj teprve 3 dny, tak vsechno procitam atd.
skoda toho sportu a myslim, ze ani ocko online mi nejede
k tomu archivu n..., nemuzu nikde najit, kde mam napsat heslo viz foto, polozka heslo tam vubec neni

dik za rady
archiv.jpg
killerman27 (871)|24.11.2011 21:38
Ahoj,

smaz si celou stahnutou slozku xliveCZ a zacni znovu.
Stahni si tuto prilohu:
http://sites.google.com/site/pavelbaco/xlivecz/scripts.zip?attredirects=0&d=1

rozbal na disk v xtr, pokud nemas hdd tak na flashku a nech prepsat vse
proved znovu instalaci xlivecz

jde o to ze jsi pouzil uplne pouvodni instalator ktery momentalne neni aktualni a dost toho je jinak
wade (2)|25.11.2011 09:29
Zdravím pánové.Především chci projevit svůj hluboký obdiv autorům za skvělou práci a obrovskou trpělivost z jakou zvládáte všechny změny.Nejsem žádný programátor,ani odborník přes scripty,na to upozorňuji předem.Jen jsem si upravil drobně některé vzhledové záležitosti a neustále se mi samozřejmě při aktualizaci vrací zpět.Pokud autor uzná za vhodné byl bych rád,kdyby je doplnil do dalších aktualizací.Jsou to vážně jen drobnosti.V souborech zábava,serialy,publicistika,sport,nova.rss z adresáře nova jsem upravil řádek "nova archiv" odstranil text nova archiv(objevoval se zdvojeně).Ještě v souboru nova.rss úprava "itemImageYPC=20" a "itemYPC=20" tímto jsem posunul celé menu,aby nezasahovalo do horní lišty.Teď nevím jaké tam byly hodnoty původně.Nakonec jsem si trošku upravil obrázek top.png ze scripts\xLiveCZ\backgrounds\.Obrázek přikládám na uložto [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].Jistě autor nemusí mé připomínky akceptovat,ale myslím,že mu to nedá mnoho práce a jsou to kroky podle mne k lepšímu.
killerman27 (871)|25.11.2011 09:45
wade: diky
upravy pro novu jsem delal zrovna vcera, tedy ty graficke aby to bylo cele pod tim topem, bude v pristi aktualizaci :-) drive mi na to nezbyl cas. Obrazek pouziju tvuj libi se mi ta kolonka pro text. Na zbytek se podivam a urcite nebude problem tam tech par radku prepsat
MILOSHKO (587)|25.11.2011 20:12
pridal som viac ako 300 funkcnych TV USA,DE,SLOVINSKO,RU,XXX,... pre SAMSUNG
/kto ich xce upravit pre XTR. kontakt SZ
rinma (42)|25.11.2011 20:16
[quote=killerman27;380089]Ahoj,

smaz si celou stahnutou slozku xliveCZ a zacni znovu.
Stahni si tuto prilohu:
http://sites.google.com/site/pavelbaco/xlivecz/scripts.zip?attredirects=0&d=1

rozbal na disk v xtr, pokud nemas hdd tak na flashku a nech prepsat vse
proved znovu instalaci xlivecz

jde o to ze jsi pouzil uplne pouvodni instalator ktery momentalne neni aktualni a dost toho je jinak[/quote]

ahoj, dik za rady, zkousim to, ale nedati se.
prepsal jsem xliveCZ i Xtreamering, ale pise mi to 404 not found
potom jsem dal zpet puvodni slozku Xtreamering a prehral jen xliveCZ, ale vysledek byl stejny
asi to vse vymazat a zkusit uplne znovu
jarino1978 (8045)|25.11.2011 22:26
rinma (42)|26.11.2011 22:02
ahoj, opravdu nevim, kde delam chybu, delal jsem vse podle navodu. i zkousel jine veci, prepsat php v ixtreamingu, bohuzel nic nefunguje. bud chyba 404 nebo se pri oznaceni slozky moviejukebox nedostanu na stranku s xlive, ale vrati me to zpet na hlavni menu stranku
opravdu uz nevim, co s tim
killerman27 (871)|26.11.2011 23:15
pokud to mas na USB flash disku zkus jiny, nektere typy proste s xtreamerem blbnou
rinma (42)|27.11.2011 06:38
uz jsem na to prisel, psalo mi to 404 not found, ale 1 se to dalo nainstalovat, huraaaa
helldrakon (2)|27.11.2011 16:43
Možno hlúpa otázka,ale chcem vedieť na akom xtreameri pôjde Xtreamer CZ xLive Installer & Updater.
Ďakujem.
RossiD (1271)|27.11.2011 16:59
Za sebe mohu potvrdit funknost na Xtreamer Pro a SW1 ;)
Mundy (1)|28.11.2011 00:24
Potreboval bych poradit s CZ programama co u nich je funkcni jen s verejnou IP adresou, verejnou IP mam a presto mi nejedou. Je moznost je nejak rozjet? Dik...
kocjur (2)|28.11.2011 09:58
nazdar, v prvom rade by som chcel podakovat za vytvorenie xLiveCz a pravidelne update,..klobuk dole,..vela krat mi nebolo vsetko jasne a vdaka tomuto foru som si pomohol,..chcel by som sa opytat co sa stalo so sport1? a neslo by tam spojazdnit aj sport5,..este raz vdaka
killerman27 (871)|28.11.2011 19:42
[quote=kocjur;380833]chcel by som sa opytat co sa stalo so sport1? a neslo by tam spojazdnit aj sport5,..este raz vdaka[/quote]

sport1 se napuvodni adrese streamu prestal vysilat, pokud mas nejake odkazy na stranky kde funguje at uz ta 1 nebo 5 sem s nima, podivam se co muzu pro to udelat, ja bohuzel o jinych streamech nevim, tedy krom tech ruskych, ale to nevim jestli je stejny sport1 nebo jiny
killerman27 (871)|28.11.2011 19:55
[quote=trebor;379727]Zdravim.
Chcel by som poprosit o pridanie serialu Nevinny do archivu Tv JOJ. [/quote]

bude v pristi aktualizaci
kocjur (2)|29.11.2011 11:06
[quote=killerman27;380914]sport1 se napuvodni adrese streamu prestal vysilat, pokud mas nejake odkazy na stranky kde funguje at uz ta 1 nebo 5 sem s nima, podivam se co muzu pro to udelat, ja bohuzel o jinych streamech nevim, tedy krom tech ruskych, ale to nevim jestli je stejny sport1 nebo jiny[/quote]

nasiel som sport1 ale na platenej stranke, ak by mal predsa niekdo zaujem tak je to (http://onlinetv1.net) sport5 neviem najst,..myslel som ci nahodou nemas nejake ine zdroje,..aj tak dik
hyky (15)|29.11.2011 16:27
Chlapi prosím vás nebyl by někdo tak hodný že by mi někam upnul celý xtreamering protože jsem si ho nějakým způsobem vymazal a teď nejde nainstalovat a nevím proč.Díky
trebor (40)|29.11.2011 19:47
[quote=killerman27;380918]bude v pristi aktualizaci[/quote]

Dakujem.
Billysk (109)|1.12.2011 08:54
Nevie niekto preco mi nejde v archive na STV - TEST magazin? Napr. na Markize mi archivb ide, ale tato STV nie. Len sa toci a nic.
slatored (292)|1.12.2011 12:48
Reakce na Váš příspěvek [post=380586]Re: Xtreamer CZ xLive Installer & Updater[/post]
[quote=rinma;380586]uz jsem na to prisel, psalo mi to 404 not found, ale 1 se to dalo nainstalovat, huraaaa[/quote]

ahoj, sorry, že otravuji. Mám stejný problém a chtěl jsem to opravit, podle Tvých příspěvků ve fóru. Zabrzdil jsem se ale u toho "ale 1 se to dalo nainstalovat".
Smazal jsem z XTR složky "Xtreamer CZ a Xtreamering", nakopíroval zpět oba nově stažené v souboru " scripts.zip". A teď nevím co dál.
Xtreamer CZ a Xtreamering kopíruji z Notebooku, takže s USB Flash problém není.
Když nyní spustím MovieJukeBox, tak tam mám už jen jednu položku - xLive CZ a už víc nic.

Jinde v diskusi jsem četl:
[musel som tým dobrodruhom poradiť toto :
1- odinštalovať komplet XLIVE CZ
2- odinštalovať komplet Xtreamering
3- nanovo inštalovať Xtreamering 1.2
4- poslať na HDD scripts
5- inštalovať X LIVE CZ
Iba týmto spôsobom sa zbavili 404 hlášky a už im to ide.]
Do bodu 3 dobrý, ale co dál? Jak nainstalovat xTreamering a kde ho vzít.
Když na xLive CZ kliknu ( že bych vše zaktualizoval) tak - 404 Error.

Mám tedy zásadní dotaz: Nemohl by sem někdo dát odkaz na stažení kompletního balíku s poslední verzí Xlive CZ ? Člověk by pak nemusel prohledávat celé fórum a instalovat různé části zvlášť.
Představoval bych si to tak, že bych z HDD smazal vše, kromě vlastních mediál. souborů a nakopíroval kompletní soubor potřebných složek a souborů.
( mám xTreamer SW )
díky JJ
slatored (292)|1.12.2011 13:35
Ještě jeden dotaz: Mohu Updatovat přístroj z " Firmware Update" originální SW (ne CZ).
Jednou jsem to udělal a přestal mi fungovat xLive CZ.
Omlouvám se, jsem lama, ne ale zase tak úplná.
dík JJ
rinma (42)|2.12.2011 12:01
Když na xLive CZ kliknu ( že bych vše zaktualizoval) tak - 404 Error.

ahoj, toto jsem taky tak delal, klikl na xlive a byl error, ale nevsiml jsem si, ze je vpravo nahore napsano por instalaci stac 1, tak najet na xlive a stlac 1
rinma (42)|3.12.2011 06:36
ahoj, trosku mimo misu, ale zeptam se tady. u filmu v mkv, treba 720p, se mi stava, ze se mi sem tam kostickuje obraz, stava se to i vam? je to normalni?
Heartwork (2358)|3.12.2011 08:05
[quote=rinma;381998]ahoj, trosku mimo misu, ale zeptam se tady. u filmu v mkv, treba 720p, se mi stava, ze se mi sem tam kostickuje obraz, stava se to i vam? je to normalni?[/quote]

Snad nemyslíš při přehrávání z nějaké live služby - tam se může stát prakticky cokoli. :)

Pokud se ti to stává u nějakého konkrétního ripu (filmu) - zkoušel jsi, zda-li se tak děje na stejném místě nebo zda-li se ti obraz rozpadá i při přehrávání např. v PC? Může se samozřejmě stát, že máš nekvalitní, případně nekompatibilní rip.

Jinak nevím - normální to není a na svém Xtreameru s tím nemám žádné problémy.
rinma (42)|3.12.2011 08:16
samozrejrme myslim u prehravani filmu z externiho HD, podivam se na rip v pocitaci
dik, me jen zajimalo, jestli to dela i dalsim
Heartwork (2358)|3.12.2011 08:30
Na vině může klidně být i ten externí HDD, nějaký kabel, rip..., těžko říct, to se musí všechno vyzkoušet.

Testuj a piš poznatky. 8-)
Sealex (290)|3.12.2011 09:00
[QUOTE=Heartwork;382006]Na vině může klidně být i ten externí HDD, nějaký kabel, rip..., těžko říct, to se musí všechno vyzkoušet.

Klidně můžeš mít mizerný HDMI kabel ... proto mám raději Xtreamer připojený tímto:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

a PS3 tímto:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Heartwork (2358)|3.12.2011 09:30
jj, čistě teoreticky to může být i kabelem - já zatím kupoval kabely PremiumCord (sice jen 1.3b), ale žádný problém jsem nezaznamenal ani při délce 10 m.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
rinma (42)|3.12.2011 15:33
diky za rady, objednal jsem novy kabel a v pondeli uvidim
pesiiin (4)|3.12.2011 23:47
Ahoj, můžete prosím mrknout na One Man Show ve Stream.cz ? Nevidím tam jediný díl, jen "další stránka"
Díky
Prevor (18)|5.12.2011 22:17
Ahojky chci se zeptat ci vam jede prehravani v Tv archiv me to jen nacita a nic se nedeje nevim cim to je ... ale treba technika a v ni mobilmanie jede vpohode v hd a ahrchiv jen jako nacita a nic at dam cokoli :-(
rinma (42)|8.12.2011 09:28
[quote=rinma;382089]diky za rady, objednal jsem novy kabel a v pondeli uvidim[/quote]

vcera jsem zkousel novy kabel a vypada to, ze ted to je v poradku, dik za rady
killerman27 (871)|8.12.2011 20:23
[quote=pesiiin;382196]Ahoj, můžete prosím mrknout na One Man Show ve Stream.cz ? Nevidím tam jediný díl, jen "další stránka"
Díky[/quote]

bude opraveno v pristi verzi
ROpa-SK (16)|10.12.2011 16:24
mam v 3.4 a mam dva problemy:

ked pozeram zo stareho archivu TV prima relaciu Ano Sefe tak po par minutach pozerania (sem tam sa objavia zelene kocky na okamih) mi to zastane na chybe "Unsupported resolution stop playback" ked to odkliknem tak sa to zatvori a mozem to pustit iba od zaciatku, nasledne mozem krokovat az k miestu kde mi to spadlo a napr. cez +30s ho preskocit a potom pozeram dalej. Prakticky malo ktory diel sa da dopozerat do konca bez uvedeneho problemu.


druhy problem je tiez archiv TV prima ale ten novy, strasne dlho trva nez sa k niecomu preklikam, zobrazuju sa tie hodinky, a ked konecne dam otvorit nejaky diel Ano sefe tak to zacne akoze otvarat, naskocia hodiny a tie sa tocia a tocia, nemal som nervy pri tom cakat viac ako 3 minuty, ked z toho tlacidlom Return chcem vyskocit tak to akoby vyskoci a cely xtreamering spadne, chvilu tma a som v zakladnom menu xtreamera.

vedel by mi niekto poradit v com je pes zakopany alebo kde robim chybu ? nainstaloval som 3.4ku podla navodu na prvej strane, upravil ten subor kde som dopisal jeden riadok a smitec. Treba este nieco dalsie ?

Dakujem Rasto
slatored (292)|11.12.2011 11:09
[quote=rinma;381808]
ahoj, toto jsem taky tak delal, klikl na xlive a byl error, ale nevsiml jsem si, ze je vpravo nahore napsano por instalaci stac 1, tak najet na xlive a stlac 1[/quote]

Dík za odpo. Tak jsem klikl "vpravo nahoře" a vše proběhlo v okeju.
Pak jsem ale přešel na xTreamer Live/Online aktualizace a stále se tam nabízí "Stáhnout podpůrný soubor". Když ho stáhnu, tak vše proběhne jak má, ale při další kontrole se tam ten podpůrný soubor nabízí zase. Když tady dám Přeinstalovat vše, tak zase : 404 Not found.
Co to a k čemu je ten Podpůrný soubor? Čemu vadí, že ho nemám?
dík
jj
slatored (292)|11.12.2011 11:14
Mám tedy ZNOVU zásadní dotaz: Nemohl by sem někdo dát odkaz na stažení kompletního balíku s poslední verzí Xlive CZ ? Člověk by pak nemusel prohledávat celé fórum a instalovat různé části zvlášť.
Představoval bych si to tak, že bych z HDD smazal vše, kromě vlastních mediál. souborů a nakopíroval kompletní soubor potřebných složek a souborů.
( mám xTreamer SW )
A ZNOVU ještě jeden dotaz: Mohu Updatovat originální FW přístroje z " Firmware Update" (ne jenom CZ) tak, abych nepoškodil CZ?
Jednou jsem to udělal a přestal mi fungovat xLive CZ.

dík JJ
killerman27 (871)|11.12.2011 14:13
Slatored

1)smaz cely xliveCZ
2)smaz i cely xtreamering z disku, pak se ti nabidne prave nova verze k nainstalovani tedy verze 1.2, nainstaluj ho
3)nech zkontrolovat disk v xtreameru na chyby a nech je opravit
4)stahni a rozbal na disk v xtreameru(ci flashku pokud nemas disk) tento soubor https://sites.google.com/site/pavelbaco/xlivecz/scripts.zip?attredirects=0&d=1
5)dej prepsat vse
6)proved instalaci xLiveCZ z menu MovieJukebox tlacitkem "1" pri aktivni polozce xLiveCZ

uplne normalne to takto funguje
rinma (42)|13.12.2011 07:04
chci se jen zeptat, jedou vam polske TV? mi prestaly