Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

killerman27 (871)|13.12.2011 07:48
rinma

delali a dodelavaji nejake zmeny :-( snad to po tech zmenach pujde zase rozjet

z jejich webu:

"Prowadzone są prace testowe na serwerach dla użytkowników darmowych, dlatego osoby nie posiadające konta premium mogą mieć problemy z poprawnym odbiorem kanałów. Użytkownicy premium umieszczeni są na osobnych serwerach i nie powinni mieć problemów z odbiorem. Zmiany dla premium zostaną wprowadzone po pomyślnie przeprowadzonych testach."

http://weeb.tv/

Edit: zmeny delali protoze i uzivatel bez premium uctu, mohl koukat v klidu a nemusel cekat na volny slot, coz byla zasadni chyba
dimensionone (54)|13.12.2011 12:56
Ahojte, možno sa to už niekomu z vás stalo. Posledné dni ma začal mrznúť xtreamer pro pri prezeraní achívu TV. Normálne pozerám nejaký program a zrazu sa zasekne obraz. S Xtreamerom sa už nedá nič robiť, len ho reštartovať a potom zase všetko nejaký čas beží. Takisto, ak niekedy vypínam Xtreamer a nedám zastaviť video tak sa to celé kúsne a je potrebné Xtreamer reštartovať?

Čo odporúčate? Zmazať XLive, spustiť nad diskom disk scan a naišntalovať opäť?
slatored (292)|14.12.2011 11:19
[quote=killerman27;383854]Slatored

1)smaz cely xliveCZ
2)smaz i cely xtreamering z disku, ......
[/quote]

Pavle díky moc - už to funguje...
JJ
kralj (1)|14.12.2011 19:33
[quote=killerman27;376498]takze nejdriv dobra zprava v pristi verzi bude nastavovani kvality youtube pomoci tlacitek 1,2,3
ad nova sport - puvodni link uz nefunguje, ke spravnemu linku se umim dostat manualne, automaticky zatim ne, ale budu to zkouset dale
ad seeon - ano je prazdny protoze jim spadly servery, uz delsi dobu se je snazi opravit, prazdny bude dokud nepojedou stranky seeon.tv
co se tyce te chyby bitoveho proudu - jsou to TV ktere casem bylky zablokovbane, udajne ale kdyz napises na ICQ: 34739703 a domluvis se s nimi a das jim svou verejnou IP adresu tak ti ty streamy povoli, nemam to ale odzkousene
ad Picasa Web albums - nevim, asi by to slo, mozna pristi rok na to mrknu, nic ale neslibuju[/quote]

nevim sice jak jsou uvnitr postaveny xstreamery, sam mam egreat ten vyuziva RSS reader, archivy novy a primy a i dalsi mi v tom funguji (DMD firmware), s povolovanim IP adres ke streamum problem neni pokud mate nejaky pripojeni k internetu (alespon 10mbit) live streamy maji prumerny datovy tok kolem 6mbit ve spickove 14mbit coz 8mbit ADSL (na providerovi nezalezi) nebo 10mbit UPC ustoji jen s potizema, mobilni operatory neuvazuju vubec, streamy jsou v nezmenene kvalite prevzate z DVB-T, streamujeme to pro nas pro lidi uvnitr na nasi siti, to ze se to sem tam nekudy dostane ven a dostanete stream s hlaskou o zablokovane IP ja neovlivnim...
killerman27 (871)|17.12.2011 15:36
Pozor, čtěte pozorně! Pro další aktualizaci je potřeba manuálně stáhnout nový instalátor! Stažený soubor rozbalte do scripts a nechte prepsat install.php

Myslím si, že za trochu snahy budete odměněni spoustou oprav žádaných věcí.

Aktualizace xLiveCZ v. 3.5
pas131 (37)|17.12.2011 19:17
ahojte,
- mé postřehy po přeinstalaci xLiveCZ na 3.5 :
1. Zvětšily a zkvalitnily se mi náhledy v youtube a všem co s tím souvisí, ale nejsou vidět první a poslední tři písmena v textu. Předpokládám že je to úpravou thx od Sealexe. Nutno podotknout, že mám asi 5 let starou TV, samozřejmě ne 16:9, je to tím? Dříve to bylo OK. Dá se to sice na tento formát přepnout, ale text chybí stejně. Ale není to nic co by mi vadilo.
2. NovaSport mi chodí tak 3 vteřiny, pak se začne cukat a vyhodí mě to ven. No to mi ale taky nevadí (možná mám pomalejší net), mám NovaSport normálně v TV.
3. Archiv tv N... - otevřu to, chybí tam oproti dřívějšku myslím sport, na čtvrtém řádku už mám heslo, ale vložit tam nejde, objeví se na prázdném pátém řádku. Tudíž tento archiv nejede.
Je tam chyba, nebo jsem něco zvrtal?
A ještě poznámka - mám Xtreamer SW2 - jestli toto není teď problém...

díky
killerman27 (871)|17.12.2011 19:49
ad 1) o jaky text se jedná? moc to nepoužívám tak nevím co m,áš na mysli, a ano úpravy jsou od Sealexe
ad 2) mi to chodí solidně, ale občas se mi stalo že se mi nespustila
ad 3) sport chybí, protože v novém archivu už není, aspoň zatím
zkus smazat tento soubor: scripts/xLiveCZ/category/nova/novapass.dat a zadej heslo znovu
pas131 (37)|17.12.2011 20:21
1- názvy videí, uvedené vlevo vedle náhledu videa - náhled se oproti dřívějšku zvětšil, a pak info o videu (pokud ho má) pod náhledem tohoto videa
3- smazal jsem to, heslo z pátého řádku zmizelo. Zadal jsem ho tedy znovu, ale ta potvora se opět objevila na prázdném pátém řádku... Takže nic. A teď když to v PC rozbalim, onen novapass.dat je tam zpět.
killerman27 (871)|17.12.2011 20:58
3 - to je v pořádku, jedná se pouze o souřadnice kde se má zobrazit, tím že ubyl sport jsem to mohl posunout nahoru, ale je nepodstatné kde se zobrazuje, podstatné je zda je zadáno správně, což předpokládám že ho máš správně,a ten soubor se vytvoří právě zadáním hesla.
Archiv jinak funguje bezproblému.
Co ti to tedy dělá, dostaneš se až k nabídce pro přehrání pořadu?
pas131 (37)|17.12.2011 21:18
Killerman, dík za trpělivost,
kde byla chyba fakt netušim, dostal jsem se vždy na konkrétní díly seriálů, ale když jsem to spustil, házelo mě to ven, ale už je to dobrý.
Řešení: smazal jsem komplet celý xtreamering, naformátoval USB, kde to vše mám, nainstaloval znovu xtreamering 1.2, od tebe z návodů stáhl scripts s upraveným xtreameringem, nechal to přepsat, od Wencas jsem tam vložil z Updateru 3.0 celý xLiveCZ, vše jsem naistaloval a teď jede archiv jak hodinky....
killerman27 (871)|17.12.2011 21:23
tak to jsem rad ze ti to jede
wencaS (853)|18.12.2011 21:18
JEN PRO TY CO UŽ PROŠLI PŘEDINSTALACÍ!!!
Přeci jen jsem tam udělal drobnou chybu v úpravě xtreameringovýho index.php -> vypadlo mi SwitchViewer(7);
Kdo by si to chtěl opravit, tak na řádku 221 najdi


[/code]
[COLOR=#4000FF]Aktualizován balíček XXX+18 (v.1.7) aktualizujte online[/COLOR]

Seznam změn:


  • Opravené servery opět funkční:
    • digipxxxx.cz
    • pxxxx69.cz
    • zvraceny.cz

  • Dočasně odstraněn:
    • rozzlobenimuzi.com

PS: za xxxx dosadit (v jiném pořadí) n o r o
Sealex (290)|18.12.2011 22:28
killerman27, wencaS: Díky moc za další aktualizaci. Dobrá práce :)

Mám tu pár drobných úprav či faceliftů pro verzi 3.5:

úprava Počasí ..... doplněna minimální a maximální teplota pro aktuální den, doplněno zobrazení dnů v týdnu; lehká korekce češtiny

úprava TV OneHD - korekce zobrazení programu (více řádků a písmen)

úprava Youtubu - upraveno zobrazení playlistů a kanálů (nyní 8 řádků místo 5)

facelift úvodního menu - jemně poladěno zobrazení teploty/města/obrázku

instalace: nahradit původní soubory
trebor (40)|19.12.2011 20:26
Zdravim.
Mam problem z aktualizaciou xLiveCZ. Predinstalacia cez web rozhranie prebehla ok no pri aktualizacii mi vyhodi 404 no found. Moze to byt sposobene tym ze fungujem cez externy hardisk cez USB?
jarino1978 (8045)|19.12.2011 20:29
vyskúšaj stlačiť 1 ( update ) 2-3x, až pokiaľ neprebehne celá aktualizácia ( uvidíš zmenu na 3.5 ). Potom už po ďaľších updatoch hlášky nebude. U mňa to bolo rovnaké.
trebor (40)|19.12.2011 20:37
Jarino dik za odpoved ale skusam tu 1 mačkať akokolvek no aktualizacia neprebehne.
killerman27 (871)|19.12.2011 21:29
predinstalace je jedna vec, druha je, zda jsi si stahl i novy instalator?
hasch (24)|19.12.2011 22:53
dobrý den, jsem tu s vámi téměř od počátku a jsem pouhý uživatel Xstreameru. Nicméně aktualizuji dosud bez obtíží až do dnes. Verze 3.4 kde jsem skončil blbla a tak jsem opět zabrousil na vaše aktualizace a nyní již 4 hod nejsem schpen dle návodů se dostat nikam!!!! Hrozně mě to štve a tak jsem vymazal celý skript a mám ho.... Proto bych chtěl moc poprosit, zda by jste si mohl někdo z vás vzdělaných představit tu situaci tak, že jsem si právě koupil nový Xtreamer SW připojil na něho externí disk a mohl byste mi říci po krocích jak se od zčátku dostanu k Xlive CZ verze 3.5????
Nejsem úplně hloupý, rok už mi vše šlape al právě jsem se zcela ztratil. Děkuji moc za ochotu, doufám, že nejsem jediný, a kdyby já to snesu.....
kmarty (81)|20.12.2011 00:29
Snad neudelam chybu ze se do toho micham, protoze preinstall je myslim ciste Wencova zalezitost a co se preinstallu tyce, jsem na tom uplne stejne jako kazdy jiny uzivatel.
Kazdopadne verze 3.5 je velka zmena. Ani ne tak v samotnem xLiveCZ jako prave v preinstallu a instalaku/updateru coz vyzaduje akci typu "vsechno vylejt a zaciname odznovu".
  • Pujdes na http://www.wencas.cz/xtreamer
  • Stahnes odtamtud "xLiveCZ Installer Updater v3.0" (stazeny soubor je "Updater_3.0.zip")
  • Rozbalis tenhle ZIP soubor na HDD Xtreameru do slozky scripts/ (do te, kde vidis i adresar Xtreamering)
  • Pokracujes za pomoci web browseru(!) podle tohoto navodu http://www.wencas.cz/xtreamer/79-predinstalace-xlivecz - tzn. ze v Xtreameru musi byt v Nastaveni->Aplikace povolena polozka Webovy server
      [*]nelekej se pokud pozadi bude, oproti screenshotum v navodu, cervene.
    • V navodu je zminovana adresa http://myxtreamer/media/sda1/scripts/xLiveCZ/install/preinstall.php (to je ta co zadavas do web browseru), nezapomen v teto adrese zmenit slovo myxtreamer za nazev, resp IP adresu Tveho Xtreameru.
    • Ti co instaluji jinam nez na interni disk Xtreameru jeste zpozorni u slova sda1 a vzpomenou si na nazev slozky ve ktere je slozka scripts kam rozbalovali Updater_3.0.zip - muze se lisit*.
    [*]To by melo byt vse, protoze zbytek je v tom preinstall navodu. Snad jen ze v te finalni instalaci kterou uz delas pres DO primo Xtreamerem, ze bys mel nainstalovat vsechny nabizene balicky
      [*]moznost "Nainstalovat vse" jsem sice do instalaku daval, ale tato volba se ukazuje pouze pokud neni nic nainstalovano - a on uz je vlastne od zacatku nainstalovan balicek Updater obsahujici preinstalak a instalak. Na jednu stranu skoda, na druhou stranu tim WencaS elegantne vyresil aktualizaci instalaku coz se jiste do budoucna hodi. Ale neco mne, pro zprijemneni prvotni instalace, presto napadlo.
*) Tady doufam ze to funguje i jinde podobne jako u meho Xtreameru SW1 kde sda1 je interni disk, sdb1 je externi USB disk a pri pripojeni Xtreameru pres sit k pocitaci vidim oba jako sdilene adresare Xtreameru. A protoze instaluju Xtreamering a xLiveCZ na interni disk, tak u mne zustava nazev 'sda1'
viliamko111 (309)|20.12.2011 18:43
pani, vysiel novy FW 2.7.1 (mam xtreamer pro)
hasch (24)|20.12.2011 20:21
kmarty: já každopádně moc děkuji vše mi bylo jasné jen ne kde spustím web což mi stejně trvalo dlouho než jsem přišel, že v kompu přes síť - to je to co mi nebylo jasné a nikdo jste to nepopsal. Holt pro vás automatická věc, já se ale IT neživím ani to není můj koníček. Ale každopádně díky moc - už jedu na 3.5
trebor (40)|20.12.2011 21:28
killerman27: ano stiahol a aj som ho vloyil do scripts ale stale mi to vyhadyuje 404 not found. Prave som to skusal asi 3x bezuspesne. Tak som skusil vymazat celi xLiveCz a nanovo ho naistalovat no neide mi to.
viliamko111 (309)|20.12.2011 21:42
ahoj,a preco nepostupujes podla navodu ako ho tu pekne vypisal KMARTY ? tak ti to isto pojde,4 prispevky vyzsie
palimt (42)|21.12.2011 08:56
Ahojte.V archive joj mi nefunguje Farmar hlada zenu a v stream One man show.Vam to ide?
viliamko111 (309)|21.12.2011 09:09
mne to poslednu dobu robi tiez, zvolena relacia sa neskutocne dlho nacitava a bud nic alebo sa niekedy chyti .. nemyslim si ze ti nefunguju skor je to takto ako pisem
killerman27 (871)|21.12.2011 09:45
palimt: mas verzi xlivecz 3.5? Tam byla oprava onemanshow

pamatuji si ze farmar hlada zenu blbne i na webu v PC, desne dlouho se nacita samotne video, nekdy se ani nenacte, takze s tim nejspis nic nevymyslim
rinma (42)|21.12.2011 14:08
[quote=pas131;385408]ahojte,
- mé postřehy po přeinstalaci xLiveCZ na 3.5 :

2. NovaSport mi chodí tak 3 vteřiny, pak se začne cukat a vyhodí mě to ven. No to mi ale taky n


díky[/quote]

nova sport mi taky blbne, spusti se a hned me to vyhodi ven. skoda, na tuhle stanici jsem se tesil.
polaci uz jsou ted taky na prd. uprostred koukani to treba cloveka vyhodi, protoze neni premium user(teda myslim)
killerman27 (871)|21.12.2011 14:20
nova-sport mi taky nekdy blbne ale nekdy jede v pohode, je to prebirany stream ze zapni.tv
co se tyce tech polaku, jedine co muzu udelat je ze upravim skript pro moznost zadani jmena a hesla pro premium uzivatele, kdo si to zaplati muze koukat neomezene. Bohuzel se asi polakum nelibilo ze se hodne lidi kouka na jejich streamy jen tak zadara :-(
palimt (42)|21.12.2011 15:05
[quote=killerman27;385975]palimt: mas verzi xlivecz 3.5? Tam byla oprava onemanshow

pamatuji si ze farmar hlada zenu blbne i na webu v PC, desne dlouho se nacita samotne video, nekdy se ani nenacte, takze s tim nejspis nic nevymyslim[/quote]

ano mam 3.5.one man show mi nacita uplne prazdy zoznam.a to iste aj farmar.farmar v starej verzii fungoval ale dlho mi ho otvaralo tak ako pisete.ale myslim,ze v novej je tiez len prazdna zlozka
viliamko111 (309)|21.12.2011 16:34
mozem potvrdit, teraz som to skontroloval, na tv archiv tv joj - farmar hlada zenu je po otvoreni prazdna zlozka.

re killerman- dakujem za pridanie lokal TV )
trebor (40)|21.12.2011 19:32
[quote=viliamko111;385940]ahoj,a preco nepostupujes podla navodu ako ho tu pekne vypisal KMARTY ? tak ti to isto pojde,4 prispevky vyzsie[/quote]

ahoj...postupoval som podla navodu no aj tak mi to neslo. Stale to hlasilo chybu 404 not found. Nakoniec uz som bol bezradny tak som skusil aktualizovat firmware v stroji a ono to normalne nabehlo :-). mal som tam uz teraz neviem presne ale nejaky 2.5.x este som ho neaktualizoval.
Chlapi velka vdaka Vam za tu pracu ktorou pretvarate obycajne MMC na skvele MMC.
killerman dik za nevinnich v joj archive.
killerman27 (871)|22.12.2011 07:30
Farmar hlada zenu by uz mel jet, presunuli stanky z http://www.farmarhladazenu.sk/ na http://farmarhladazenu.joj.sk/ proto to nejelo
tom03 (29)|22.12.2011 12:09
Nejřív bych chtěl znova smeknout před tvůrci xLiveCZ. Já jsem absolutně spokojený.

Poslední dobou mám akorát problém s archivem TVN. Stává se mi, že během přehrávání vyskočí hláška medium vyjmuto a to samozřejmě znamená ukončení přehrávání. A když se to stane po půl hodině rozkoukaného videa, tak bych vyskočil z kůže. Stává se to někomu? Nejde nějakým způsobem se vrátit na místo kde se mi to seklo? Přetáčet rychlostí 2x půl hodiny videa je jen pro otrlé.

Hezký svátky všem
viliamko111 (309)|22.12.2011 13:18
[quote=tom03;386134]Nejřív bych chtěl znova smeknout před tvůrci xLiveCZ. Já jsem absolutně spokojený.

Poslední dobou mám akorát problém s archivem TVN. Stává se mi, že během přehrávání vyskočí hláška medium vyjmuto a to samozřejmě znamená ukončení přehrávání. A když se to stane po půl hodině rozkoukaného videa, tak bych vyskočil z kůže. Stává se to někomu? Nejde nějakým způsobem se vrátit na místo kde se mi to seklo? Přetáčet rychlostí 2x půl hodiny videa je jen pro otrlé.

Hezký svátky všem[/quote]

ahoj, no mne sa to tiez sem tam stava, zial s tym nic nenarobime, neda sa to ani pretocit,ani pokracovat v tom prerusenom mieste(
palimt (42)|22.12.2011 15:14
killerman27: skusim ked pridem z prace.rano okolo 6:30 este nesiel,ale one man show uz ano.dakujem
BigLive (4)|23.12.2011 14:26
Všem přeji šťastné a veselé vánoce.
Jako vánoční "dárek" nabízím, prodávám Xtreamer SW1 bez HDD
nový, cca 14 dní předváděný, za cenu 1750,- Kč.
Máte nikdo zájem o pozdní vánoční dárek ?
Vzkaz prosím do SZ.

Pěkný den.
Petr
wencaS (853)|23.12.2011 22:32
Hezké vánoce Vám všem a zde máte malý dárek.

[COLOR=Red]Online aktualizace[/COLOR]

[COLOR=Blue]Počasí 2.0[/COLOR]

Seznam změn:

  • přidána volba místa z celého světa (aktivace tlačítkem 3).
  • odebráno z SK volby měst England > West Yorkshire > Bradford (bylo přidáno na přání, již není nutné, lze navolit tlačítkem 3 jakékoli místo světa)


Modifikace Sealex, THX

  • doplněna minimální a maximální teplota pro aktuální den
  • doplněno zobrazení dnů v týdnu
  • lehká korekce češtiny
viliamko111 (309)|1.1.2012 16:24
ahoj te pani, vsetko dobre v roku 2012
a ze hned otravujem uz prvy rok v roku, len pre killermana)) jak trochu pooddpocivas)) a budes mat cas, mrkni na archvi tv joj, konkretne na local tv, tento serial je prazdny, neda sa z archivu spustit. skusal som na jojke ano sefe , tu najde, ale lokal tv je asi nejak presmerovany
rinma (42)|3.1.2012 20:18
ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli je i nejaky webovy prohlizec, co na tom jede, nenasel jsem ho. jedna se mi hlavne o to, ze bych se podival na televizni program. nebo jde nejak udelat stranku s programem, co by byla ve vyberu?
zhladik (3)|5.1.2012 03:10
Ahoj,

blahopreju k perfektni video aplikaci pro Xtreamer. Nikdy jsem nemel
moc casu si doladit vlastni Xtreamer1. Ted me kamarad pozadal o zprovozneni
XTr SW2 a ja si konecne nasel cas a hned jsem narazil jsem na
OSKLIVOU CHYBU - zrejme v instalaci Xtreamringu/unzipu (?)

Projevilo se to u cerstve koupeneho Xtr SW2:

Zcerstva updatovan na 3.0.11
Nainstalovan Xtreamer ring 1.2.
pote Instalator XliveCZ pro 3.5..(VencaS z 20.12.)

prosel prve dve obrazovky preinstall.php - po reinstalaci XtreamerRing 1.2
ale nedokazal uz najit ze se provedla i kdyz obsah adresaru
vypadal dobre...

Porovnanim soubory po ciste a nasladne instalaci jsem nalezl zboreny

\scripts\Xtreamering\version.xml

jeho obsah zrejme prepsal instalator xtreamerringu na miste a protoze
pracovni verze XliveCZ preinstalleru ho mela delsi (misto cisla verze
pomocny string)

zustal za spravnym xml "camfrnous" se zbytkem temp xml fajlu. Soubor pak
vypadal nasledovne:


Xtreamering
1.2
Xtreamer.net
GNU General Public License v2
License v2


Zmrseny konec (od druheho Licence do konce - zbytek prac verze?) zrejme rusi
kruhy funkci pro cteni xml pole version a to se vraci prazdne...

Stacilo soubor prehrat puvodnim a treti obrazovka instalace uz pak probehla bez problemu
a XliveCZ uz pak jela perfektne...

Mozna jde o chybu ktera ovlivnuje i jine skriptiky xtreamringu - update souboru ze zipu ho
misto nahrazeni prepise na miste ale pokud je novy soubor mensi neopravi delku.

Pro XLiveCZ installer by asi byl vhodny jako temp fix update pouzivajici misto dlouheho retezce
retezec o stejne delce jako cislo verze napr. "9.9" aby s nezmenila delka version.xml

Asi by taky stalo zato informovat nekoho z core teamu xtremaeru Umaxu. Pokud nekdo s nima
komunikujete - nevahejte...

Drson
kmarty (81)|5.1.2012 09:48
[quote=zhladik;388953]Pro XLiveCZ installer by asi byl vhodny jako temp fix update pouzivajici misto dlouheho retezce
retezec o stejne delce jako cislo verze napr. "9.9" aby s nezmenila delka version.xml[/quote]
Prosim, neplet si Preinstaller a samotny xLiveCZ installer, to bych si mohl brat osobne :-).
xLiveCZ Installer&Updater do Xtreamering/version.xml vubec nesaha ani nekouka. To dela jen Preinstaller (nojo, oba jsou ve stejnem bundlu, to je fakt).

Ze u Xtreameru SW2 ma preinstaller (resp. originalni Xtreameringovy instalak) nejakou potiz, to uz myslim WencaS vi (minimalne nejsi jediny s SW2 komu to takhle zbusilo Xtreameringovy version.xml).
Ale mas pravdu, ze nastaveni verze napr. "0.0" (nebo jakykoliv spolehlive nizsi cislo verze) pro vynuceni reinstalace Xtreameringu by mohlo tenhle bug obejit. Anebo fakt jen nahrazeni obsahu mezi ... cimkoliv o stejne delce, protoze to stejne vypada ze si to nehraje na cislo verze, ale na rozdilnost od verze dostupne, a jestli Xtreamer SW2 takhle trpi pretecenim, tak buhvi kde by se to zastavilo kdyby ten soubor byl naopak mensi (abysme pak v version.xml nekoukali na krasnej dump casti pameti :-)).


P.S. (nebo spis ? :-) ): Jo, a je to /scripts/Xtreamering/version.xml, ne \scripts\Xtreamering\version.xml :-). (zpetne lomitko znamena kdekoliv mimo MS Windows zcela neco jineho - napr: /adresarova/cesta\ s\ mezerami/ - backslash rusi ridici priznak nasledujiciho znaku. Naopak v jakemkoliv OS, krome MS Win, je normalni lomitko oddelovacem adresaru).
zhladik (3)|5.1.2012 15:20

P.S. (nebo spis ? :-) ): Jo, a je to /scripts/Xtreamering/version.xml, ne ?\scripts\Xtreamering\version.xml :-). (zpetne lomitko znamena kdekoliv mimo MS Windows zcela neco jineho - napr: /adresarova/cesta\ s\ mezerami/ - backslash rusi ridici priznak nasledujiciho znaku. Naopak v jakemkoliv OS, krome MS Win, je normalni lomitko oddelovacem adresaru).[/QUOTE]


Jojo to samozrejme vim ale vetsina BFU se v tom bude stourat pres Sambu (NAS) (net use x: \\ipaddr\xtreamer) kde to vidi s lomitky zpetnymi. BTW sam ani nevim jak slozite je se dostat do shellu. Ma to ssh nebo telnet? Mozne sa pak da otestovat choviani toho unzipu...

Drson
kmarty (81)|5.1.2012 15:48
Standardne Xtreamer nema nic. Ale da se to tam doockovat pomoci XMP (v tu chvili je ale vic nez vhodny si interni disk naformatovat na ext3 nez na ntfs).

Hele, ciste teoreticky. Ty tam ted mas NTFS, zejo? Nechces hodit, ciste cvicne, kontrolu NTFS pres MS Windows (disk z xtreameru ven a pripichnout k widlim. Nebo pouzit Xtreamer jako USB ramecek - ale on je jako ramecek hrozne pomalej)?
Protoze jakakoliv non-MS implementace NTFS neni uplne spolehliva a relativne snadno se tam tvorej chyby. A nakoplej filsystem dokaze delat divy.
zhladik (3)|5.1.2012 17:33
[quote=kmarty;389058]Standardne Xtreamer nema nic. Ale da se to tam doockovat pomoci XMP (v tu chvili je ale vic nez vhodny si interni disk naformatovat na ext3 nez na ntfs).

Hele, ciste teoreticky. Ty tam ted mas NTFS, zejo? Nechces hodit, ciste cvicne, kontrolu NTFS pres MS Windows (disk z xtreameru ven a pripichnout k widlim. Nebo pouzit Xtreamer jako USB ramecek - ale on je jako ramecek hrozne pomalej)?
Protoze jakakoliv non-MS implementace NTFS neni uplne spolehliva a relativne snadno se tam tvorej chyby. A nakoplej filsystem dokaze delat divy.[/quote]

No to me taky napadlo ale camfrnous mensi nez delka sektoru ne tenhle problem nevypada, version.xml ma cca 120-190 bajtu. A zadny subalokace to nedela a je to opravdu presne puvodni obsah preplacly z unzipu. Pokud nekdo vidite do instaalcnich skriptu xtreamringu tak mozna budete schopny to prozkoumat a otestovat jestli neni bugy unzip utilitika/knihovna, pripadne napsat autorum xtremringu...

Na tom disku je FAT32. A ten uz je preci jen asi za ty leta je zvladnutej dobre...
Mart-in (143)|6.1.2012 11:20
Killerman: nekoukknul bys na Markizu - Particka? hlasi 404

jinak videli jste toto?

http://www.xtreamer.net/2012/
Sealex (290)|6.1.2012 16:38
Koukal jsem na xtreamer.com a u popisu Xtreamer Pro jsem našel větu:

*** Youtube support will be removed from our units in next FW upgrade due to official request from Youtube.

Tzn. oficiální podpora youtubu skončila a raději se budu pořádně dívat, co se v nových FW objeví ;)

Mart-in: koukám, žádná zmínka o trojkovém FW pro naše starší strojky :(
Hantronix (118)|6.1.2012 17:06
[quote=rinma;388547]ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli je i nejaky webovy prohlizec, co na tom jede, nenasel jsem ho. jedna se mi hlavne o to, ze bych se podival na televizni program. nebo jde nejak udelat stranku s programem, co by byla ve vyberu?[/quote]
V digitálních TV je program v EPG. Ale to na netu není.
Ale určitě je nějaký RSS na TV program někde z webu.
Ale napadlo mě, že program je v TV taky v teletextu. A ten je i na webu. Díval jsem se, jak je tam zapracovaný a většina našich TV (ČT, Prima, Nova, ...) ho mají jako grafiku. Myslím, že by se to dalo zapracovat do Xtreameru. Zkusím něco vymyslet.
rinma (42)|6.1.2012 18:38
super, jedna se mi hlavne o cizi tv, ceske jsou primo v EPG na TV, ale treba Nova sport, STV1,JOJ....

ohledne prohlizece netu, je nejaky na xtreamer?
Pytkin (7947)|7.1.2012 01:43
[quote=Sealex;389294]

Mart-in: koukám, žádná zmínka o trojkovém FW pro naše starší strojky :([/quote]

bud rad .. bez tak by si sa vratil k 2.7 , keby si vyskusal 3.0 a zistil , aky je pomaly ..
Hantronix (118)|8.1.2012 10:47
Prosím o opravu TV Slovácko v regionílních TV (hlavně TV Kyjov) do příští aktualizace. Bylo dřív na Stream, teď je na YouTube.
Taky bych chtěl pořádat o úpravu položek itemBorderColor="255:0:0", rowCount="5" a columnCount="6" u položky "Moje menu" v souboru czech.rss.
Nevím, kolik lidí používá "Moje menu", ale myslím, že většina si si tam netvoří dvojité aktivní/neaktivní ikony, takže minimálně ten rámeček by se tam hodil. Jinak se v tom špatně orientuje.
Já si to vždycky opravím sám, ale musím to udělat po každé aktualizaci.
Předem díky.