Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

marfy (27)|27.1.2012 16:44
[quote=wencaS;393945]
Tak sem mu naordinoval emergency FW.[/quote]

Pomůže to? Taky mi to občas zamrzá při procházení archívy.
wencaS (853)|27.1.2012 22:29
marfy
Dnes zkoušeno přibližně ve stejnou dobu jako když sem s tím měl problém a bylo to naprosto v pořádku. Ještě je otázka jestli pomohl emergency, nebo jen byly prostě servery v lepší kondici.


[quote=Sealex;394010]wencaS: Super, večer vyzkouším .... ani jsem si nevšiml, že něco jako "mix for ..." na youtubu je[/quote]
YT Mix For je těžké se k nim normálně dostat. Vyhledávání na YouTube je jaksi nebere v potaz že hledáš právě mix pro nějakou skupinu. Já si toho všim náhodou, když projíždíš nějakou skupinu a z related vybíráš stále stejnou, tak se ti po nějaké době nabídne mix pro ní. Nenašel jsem žadný seznam, ani api tak sem se pustil do parseru.
wencaS (853)|28.1.2012 20:43
V příloze je nová verze. Už jde přidávat do seznamu z podobných umělců, a lze je i odstranit ze seznamu.
Ovládání je popsané.

Rád bych zpětnou vazbu od uživatelů, třeba koho přidat do hlavního seznamu.

Jako v předešlé verzi, rozbalit do sda1/scripts
Jako u předešlé verze není upraveno základní menu xLiveCZ takže po odkliknutí YouTube je položka na Y.T.M.F.... schovaná mimo obrazovku.

V hlavním seznamu je zatím toto:
AC/DC, Accept, Aerosmith, Aleš Brichta, Alice Cooper, Arakain, Avantasia, Beatles, Black Sabbath, Blondie, Bon Jovi, Bruce Dickinson, Deep Purple, Def Leppard, Dio, Elán, Elvis Presley, Foreigner, Gamma Ray, Genesis, Guns N' Roses, Hammerfall, Helloween, Jeff Beck, Judas Priest, Kabát, Katapult, Kiss, Led Zeppelin, Manowar, Metallica, Michael Jackson, Mike Oldfield, Motörhead, Mötley Crüe, Mr. Big, Nazareth, Nightwish, Olympic, Ozzy Osbourne, Pink Floyd, Queen, Rainbow, Rolling Stones, Running Wild, Saxon, Scorpions, Slade, Smokie, Suzi Quatro, Sweet, Team, Tublatanka, Turbo, Twisted Sister, Van Halen
Sealex (290)|29.1.2012 10:59
wencaS: je to perfektní, super klipy setříděné podle autorů na jednom místě a ta funkce "related" je lahůdka :)
.... přesně to bych si představoval u klasických youtube videí ;)
otestoval jsem i přidání ... vše funguje

maximálně mne napadá, zda by nešlo k jednotlivým videím dotáhnout jejich popis a případně na nějaké tlačítko dotáhnout obsáhlejší popis interpreta
dále zda zabudovaný list nějakým způsobem nerozčlenit na hudební styly

a tady pár mixů:
Bjork|GxdCwVVULXdvVsCOesYARBDrwvG-cuQ3
David Bowie|GxdCwVVULXeKBZbzNyDrXn1k_UU4pSf9
Goldfrapp|GxdCwVVULXfk5YB3t67XuuglACbMHPB9
Massive Attack|GxdCwVVULXfiRFWFF5abnGHG26H8SgvF
Radiohead|GxdCwVVULXdXOqB0Oxh2xV9tIsEx89q6
Red Hot Chili Peppers|GxdCwVVULXcYMYlXXmowKV7PEpAEDmi4
The Doors|GxdCwVVULXfT6X6Mu_T0QHZptsQ-AiiJ
The Cure|GxdCwVVULXdZmwK38HgLZ0ZIyRBWPt41
The Sisters of Mercy|GxdCwVVULXf8C15-99nDY2O3D5UaKRHz
Siouxsie and the Banshees|GxdCwVVULXctONce3BTdAkbQaArVr8b2
U2|GxdCwVVULXe-B4z8PldxdJhva8-L6z2C

elektronika:
Armin van Buuren|GxdCwVVULXfmMn68Q8aPLPb8T-QWworr
Daft Punk|GxdCwVVULXdoMgoVZr_K9d8CXXSb1xvF
DJ Tiësto|GxdCwVVULXdxuwWNJv9OpwIA4vnoEbL7
Faithless|GxdCwVVULXemUcDZ4_RpTIwFqzuBymDR
Moby|GxdCwVVULXegzhNx9XTX61QcBANtOJDI
Paul van Dyk|GxdCwVVULXcdtv9XYUB05gi4IWgJuyjM
Robert Miles|GxdCwVVULXdAuo_hTdFmygJr9AdRldV-
The Chemical Brothers|GxdCwVVULXej96ovepRTMjkYz2MVyNmd
The Prodigy|GxdCwVVULXdGa4VEZiiEveHmSs_wfiOi
Underworld|GxdCwVVULXe0Acuzverxnh3SLh24tz2o
Hantronix (118)|29.1.2012 11:01
[quote=wencaS;394000]... Právě chystám YouTube Mix For ... . ...
Uvítám připomínky.[/quote]
Dobrý nápad.
Trochu jsem se na to díval a zjistil jsem, že ta dlouhá a těžko zjistitelná adresa
např.: http://www.youtube.com/artist?a=GxdCwVVULXejqUFxalmG6M6HjqOMcXMr
lze nahradit naprosto jednoduchou adresou
např.: http://www.youtube.com/artist/Aerosmith
a dostanete se ke stejnému obsahu.
A tím pádem se dá jednoduše dostat k YouTube mix for ...
Taky jsem zjistil, že u víceslovných názvu to bere název s mezerou i bez mezery.
Např. http://www.youtube.com/artist/DavidGuetta nebo http://www.youtube.com/artist/David%20Guetta je totožné.
Hantronix (118)|29.1.2012 12:09
[quote=Sealex;393983]... v tom slovinském balíku, mají některé vychytávky youtubu, které by byly perfektní i v našem xlivecz ;)
zejména mne zaujaly možnosti:
- related videa (velmi pěkná věc pro hledání určitého obsahu)
- prohlížení podle typu obsahu např. hudba, film atd.
- navázaná videa na definovaného uživatele (favourites, uploaded videos, subscriptions)[/quote]
Mě zase u toho slovinskýho balíku zaujala u YouTube volba Options, kde je, mimo jiné, volba Region, kde se dá nastavit oblast pro vyhledávání (např. na Global).
Ale jinak je tam spousta obsahu, který však pro většinu z nás není v ničem přínosný.
Sledovat slovinský televize opravdu asi nebudu.
Sealex (290)|29.1.2012 13:23
Hantronix: dobrý tip ... občas mně to docela trvalo, něž jsem se k mixu proklikal ;)
wencaS (853)|29.1.2012 14:38
Hantronix, Sealex
díky oběma za připomínky.
Kategorizace dle hudebních stylů ... nevím ... nevím. Možná do budoucna by sem vymyslel nějaký způsob, ale většinou bývá problém skupinu dobře kategorizovat (obdoba u filmů: akční, sci-fi, drama, thriller ... kam s tím potom?).

O těch url /artist/xxxx samozřejmě vím a na tomhle principu získání url bych se chtěl pokusit vytvořit vyhledávání, ale asi to bude stejně stát na "pokus/chyba", buď daný autor bude mít mix for a nebo nebude. Taky mi napadlo využít googla na hledání kde se obvykle povede najít, jenže ten je taky ze seo url tak opět komplikace jak získat kód, kterej je prostě jistější a nezaměnitelný. Další problém s tím spojený jsou related, kde na stránce s umělcem můžeš vyčíst url ve tvaru /artist?a=xxx proto to nyní stojí na těchto url.
Hantronix (118)|29.1.2012 15:41
Tak ještě jeden tip.
Na té stránce YT mix for... jsou vlevo odkazy "Podobní umělci".
Kliknu na některého z nich a pak zpět a mám ten dlouhý odkaz.
Příklad:
Zadám např. již zmíněnou adresu: http://www.youtube.com/artist/DavidGuetta
V "Podobní umělci" kliknu např. na Benny Benassi a u nich opět v "Podobní umělci" kliknu zpět na David Guetta no a nahoře mám adresu: http://www.youtube.com/artist?a=GxdCwVVULXckRhTaLQ7mS7RZM5ev1o4G&feature=artist
Pak už jen umažu &feature=artist a mám požadovanou adresu: GxdCwVVULXckRhTaLQ7mS7RZM5ev1o4G
Ne vždy je nalinkovaný interpret v "podobných" zpět. Ale za pokus to stojí. :)
wencaS (853)|29.1.2012 15:54
Hantronix
Dobrej tip, díky za něj, a díky němu jsem si teprve teď všim, že kód je i na té stránce pod tlačítkem "Přehrát vše"
/watch?v=p4kVWCSzfK4&feature=artist&playnext=1&list=AVGxdCwVVULXckRhTaLQ7mS7RZM5ev1o4G

Já teď momentálně makám na PoUp oknech s informacemi např o úspěšném odstranění ze seznamu atd.
Tak jestli máš chuť se těm odkazům věnovat ... je třeba identifikovat jestli se před kódem vyskytuje vždy[code]&list=AV[/code]
Sealex (290)|29.1.2012 16:00
Ad. kategorizace ... je to možné nechat na uživateli úpravou souboru yt_mix_for_save.list
Po přidání nového zpěváka si uživatel ručně horní záznam přesune do potřebné kategorie a seřadí dle abecedy
např. takto:
==== Elektronika ====
Armin van Buuren|GxdCwVVULXfmMn68Q8aPLPb8T-QWworr
Daft Punk|GxdCwVVULXdoMgoVZr_K9d8CXXSb1xvF
==== Alternative ====
Bjork|GxdCwVVULXdvVsCOesYARBDrwvG-cuQ3
Goldfrapp|GxdCwVVULXfk5YB3t67XuuglACbMHPB9
Massive Attack|GxdCwVVULXfiRFWFF5abnGHG26H8SgvF
==== Hard Rock ====
Hantronix (118)|29.1.2012 18:25
[quote=wencaS;394341]... Tak jestli máš chuť se těm odkazům věnovat ... je třeba identifikovat jestli se před kódem vyskytuje vždy &list=AV[/quote]
Tak jsem se na to díval a je to tak. Zkoušel jsem to u cca deseti interpretů.
Takže stačí zadat např.: http://www.youtube.com/artist/Seal,
kliknout na "Přehrát vše" a z adresy vykopírovat část za &list=AV a vložit za artist?a=
wencaS (853)|29.1.2012 21:10
Tak jsem to vyhledávání jakž takž vytvořil, pouze z hlavního seznamu tlačítkem 4, malej problém s přesměrováním v případě že Mix For hledaného autora neexistuje (mělo by být už ošetřeno), Seal našel v pohodě, víc jsem zatím nezkoušel, tak je otestování na vás. Chyby mi prosím nahlašte. Díky předem.


  • Do hlavního seznamu jsem přidal Mixy od Sealex ...díky. Nyní je tam 77 položek.
  • Přidal jsem informační okna (malý tip: není bezpodmínečně nutné je zavírat, bude to reagovat i nadále na všechny povely, nicméně do budoucna bych to chtěl zavírat přes OK a všechny ostatní povely z DO zakázat).



Sealex
díky za návrh kategorizace, do budoucna se o řazení do kategorií pokusím. Teď pokud se neobjeví nějaké chyby si rád od toho odpočnu.
Hantronix (118)|30.1.2012 19:51
Pro ty, kteří mají raději taneční muziku, si můžete vyměnit soubor yt_mix_for.list v adresáři xLiveCZ\category\youtube\ za ten, který přikládám.
A nebo si přikopírovat jeho obsah ke stávajícímu.
Obsahuje 85 interpretů pop/dance/house/techno/trance (průřez od konce 80. let do současnosti).
wencaS (853)|30.1.2012 20:17
Hantronix
No super, dík. Nejdříve jsem to sloučil a seřadil podle abecedy s tím původním, no ale teď koukám že tam je celkem už 164 položek a přidávat další ... mno, nevím, nevím ... myslím že to vážně bude chtít kategorie a základní seznam pak nechat uživatele z které kategorie se bude brát. Jenže to by chtělo aby přiložili i další ruku k dílu, protože já třeba sem na tvrdší hudbu rock metal ... a country kategorii lovit nebudu, nic mi neříká a vůbec nemám tucha co tam zařadit a co ne a to i přesto že i nohavica hraje na kytaru (jak říká Ozzák):-E.
Základní kategorie na YouTube jsou:

O načítání kategorie dle navolené by neměl bejt velkej problém vytvořit (třeba tl. 0 by vybrala základní kategorii, možná podobně jako v počasí se volí jazyk).

[COLOR=Navy]Do neděle to takto přichystám, zatím můžou lidi pohledat nějaké své žánry a řadit dle abecedy není nutné, scripot to seřadí za necelou vteřinu.

List od
[/COLOR]Hantronix sem zařadil do POP, o ROCK a METAL se postarám, ale klidně můžete někdo dát nějaké návrhy.
killerman27 (871)|30.1.2012 20:47
eva a vasek nebude? :-D
wencaS (853)|30.1.2012 20:51
Když si je najdeš budou i ooni (to není překlep :-E:-E:-E).
czchip (143)|31.1.2012 10:13
Ahoj, bylo by mozne u archivu CT vypis poradu po jednotlivych pismenech, jako je to androidi aplkace? Skupina pismen je sice fajn, ale u nekterych skupin je toho hodne a blbe se to vyhledava.
Dik
pytlak77 (3)|1.2.2012 12:26
Ahoj nefungují mi CZ a SK tv,když jakoukoliv spustím objeví se mi vpravo malé okno a jde tam stále jen hudební stanice (viz.příloha) a nefunguje N..A sport,nevím jestli to mám přeinstalovat nebo to nejde nikomu.
Díky
2012-02-01 12.20.51.jpg
killerman27 (871)|1.2.2012 13:47
pokud nemas verejnou IP adresu nemusis se tim zabyvat, pokud mas napis mi SZ a ja ti poradim co se s tim da delat
V pristi verzi tyhle TV oddelim do samostatne kategorie aby se nepletly mezi TV pro ktere neni nutna verejna IP adresa

czchip: moc se mi do toho nechce, mam to napsane tak prasacky ze kdyby to videl opravdovy programator tak se nejspise pobleje, ale nerikam ze to neudelam, jen to nebude hned
cufe (1)|2.2.2012 10:36
Zdravím Vás killermane, nejprve bych Vám chtěl poděkovat za Vaši práci, kterou věnujete xLiveCZ. Mám stejný problém jako pytlak77: Mám XtreamerPro a pokud si najedu na české stanice, kde se mi ukazuje, že se kanál přehraje, pokud mám veřejnou IP, tak přestože veřejnou iP mám, zobrazí se mi stejné okno jako uvedl pytlak77 na obrázku. Moc tomu nerozumím, ale úplně hloupý nejsem. Mohl bych Vás také požádat o nakopnutí/pomoc, jak toto vyřešit?

Předem děkuji za odpověď.
Cufe
killerman27 (871)|2.2.2012 17:09
odpoved mas v soukrome zprave
Mart-in (143)|2.2.2012 17:42
nevite jestli by slo youtube vlastni playlisty poustet komplet po sobe, aby se nevypla po jednozlive skladbe?

jinak wencas ten youtube mix je proste neskutecnyyyyy...uzasny..to pridavani..paradni..diky moooc

btw: jak z tohohle dostanu id playlistu pllls..v tech novych url to neni videt - resp. nefunguje to co je za list=

http://www.youtube.com/playlist?list=PL0C1E5A030D449108&feature=plcp
hojko (14)|2.2.2012 23:40
Skusal som vcera ci predvcerom archiv TV JOJ, relaciu Lokal TV a nic to nenacitalo, ostalo to prazdne.
killerman27 (871)|3.2.2012 00:02
mart-in: id playlistu je 0C1E5A030D449108, nebo si to pridej do skoukromych kanalu: id je GanjaNIN

hojko: mrknu se na to
pytlak77 (3)|3.2.2012 00:17
[quote=pytlak77;394932]Ahoj nefungují mi CZ a SK tv,když jakoukoliv spustím objeví se mi vpravo malé okno a jde tam stále jen hudební stanice (viz.příloha) a nefunguje N..A sport,nevím jestli to mám přeinstalovat nebo to nejde nikomu.
Díky[/quote]

Zdravím mohl bych taky dostat odpověd jako kolega co psal stejný problém prosím
killerman27 (871)|3.2.2012 07:43
odpovezeno v SZ
Mart-in (143)|3.2.2012 16:33
killerman:dekuju mooooc..nesel by jeste pridat do Prima archivu nej porad menZONE?
killerman27 (871)|3.2.2012 19:53
Mart-in: vzdyt tam je, v novem archivu prima, tedy v tom s ikonkou NEW
hojko bud jsem slepy nebo Lokal TV televize JOJ zrusila z archivu, ale proste nikde nemuzu najit jediny odkaz na video z tohoto serialu
wencaS (853)|3.2.2012 21:51
Mart-in
Díky. To mi fakt těší, že se ti YouTube Mix For ... zamlouvá. Taková reakce je jak injekce k další práci. Doufám další verze tě nezklamou. Takových postů víc.

killerman27
Díky za včerejší nakopnutí.



V příloze je k dispozici další beta nejen k testování, obsahuje kompletní adresářovou struktůru, takže instalovat rozbalením archívu jako vždy do složky /scripts/
Pokud budou nějaké problémy nebo připomínky pište mi je. Díky předem.
Co vše jsem změnil si už nepamatuju přesně, bylo toho hodně. Vypíšu jen ty zásadnější změny.


  • protože souborů přibývalo oddělil jsem je pro větší přehlednost do samostatné složky. kdo má uložený už nejaký svůj seznam nepřijde o něj. první spuštění ho překopíruje na nové místo a název.
  • přepracovaný design, prostě jsem pro popis potřeboval víc místa tak jsem musel odstranit horní lištu ;-)
  • přidána navigace:
    • tl. 0 na menu Xtreameringu (funkční z každé strany)
    • tl. 1 na menu xLiveCZ (funkční z každé strany)
    • tl. 7 nastavení (funkční z každé strany, prozatím jen výběr kategorií, plánuju ještě další možnosti: např. možnost volit řazení dle abecedy, což se bude týkat hlavně vlastních seznamů, přednastaveno je řadit dle abecedy. kdo by chtěl řazení dle datumu přidání přepište si v souboru setup.conf položku na druhém řádku: sortyes na sortno

  • přidána stránka s nastavením kategorie (na výběr je načítat všechny kategorie nebo jednotlivou kategorii)
  • přidány základní seznamy kategoriích (načítám scriptem z YouTube, kde občas změní doporučované mixy, takže zatím tam v kategoriích moc toho není. uvítám i vaši spolupráci na seznamech pokud se někdo chce zapojit)
hojko (14)|4.2.2012 00:09
killerman27: Mas pravdu. Teraz som to dival na stranke Jojky, LokalTV tam proste chyba, nie je tam o tom ani ziadne info, ani reakcia na komentare.
MalaAdel (143)|4.2.2012 09:43
[quote=wencaS;395428]

V příloze je k dispozici další beta nejen k testování, obsahuje kompletní adresářovou struktůru, takže instalovat rozbalením archívu jako vždy do složky /scripts/
Pokud budou nějaké problémy nebo připomínky pište mi je. Díky předem.
Co vše jsem změnil si už nepamatuju přesně, bylo toho hodně. Vypíšu jen ty zásadnější změny.
[/quote]

Ahoj jen upřesnění, kdyby to někdo nakopíroval takhle, tak se mu zobrazí chyba 404. Můj případ
Problém je s odvolávkou
http://127.0.0.1/media/sda1/scripts/xLiveCZ/category/youtube/yt_mix_for.php
Není tam totiž plná cesta do adresáře, ale jen do youtube, takže buď dopsdat "/yt_mix_for".
http://127.0.0.1/media/sda1/scripts/xLiveCZ/category/youtube/yt_mix_for/yt_mix_for.php
Alespoň u mě tam v adresáři youtube soubor yt_mix_for.php nebyl. To je to testování. Proto se to testuje,
Každopádně velké díky, je to perfektní

Edit: Jedná se o úpravu souboru yt.rss a je to skoro ke konci
Sealex (290)|4.2.2012 10:28
VencaS: Vypadá to hodně slibně :) ... kategorie jsou paráda

- chtělo by to upravit yt.rss , kde zůstal baner top.png a nápis "Youtube Mix For ..." -> úvodní obrazovka je poté "nepěkná"
- u related je zdvojené logo
- lehký přepis ve výběru kategorie Volba výchozí ....
- potvrzuji samozřejmě chybku co hlásil MalaAdel
- trochu zatím nesedí kategorie - v popu je namíchaná elektronika a v elektronice je spíše pop ... když budu mít chvíli a neudělá to někdo dříve, tak se na to podívám
- vlastní by asi měly mít také svoji kategorii, když si vyberu nějakou kategorii, tak mám nahoře vždy zobrazené vlastní (v mém případě 40 řádků) a musím se jimi proklikat
wencaS (853)|4.2.2012 15:29
Sealex, MalaAdel
Díky za připomínky.

Omlouvám se všem, omylem při kopírování jsem tam nechal yt.rss ze staré verze. Samozřejmě že s takovým bugem v zobrazení bych to vůbec nevypouštěl, takže v domění že jsem to nakopíroval vše jsem to uvolnil. Zde je v příloze už to správné yt.rss.

Takže tím je vyřešeno co ohlásil MalaAdel. A zároveň co oznamuje Sealex (bodově) 1,2 a 4.
Nerozumím ale co je míněno bodem 3: - lehký přepis ve výběru kategorie Volba výchozí .... Tipuju že místo Volba kategorie => Volba výchozí kategorie.
K bodu 5 musím dodat že pro pop jsem použil list od Hantronix (tento). rock a metal se snažím sestavovat a doplňovat sám. Ale čas od času spouštím pro tento účel sepsaný kód, kterej z kategorií doplňuje když najde nějakou co tam ještě není. Takže rozčlenění bude taky hodně závislé na zařazení na YouTube, třeba Celine Dion a Britney Spear jsou v rock (tam podle mně urrčitě nepatří), AC/DC je v rock ale spíš by měli bejt v metal ... a našel bych i další špatně zařazené.

Nad zobrazením vlastních už jsem taky přemýšlel jak s nima nakládat. První spuštění jsou prázdné takže co když si někdo zapne pouze vlastní a nebude mít v nich nic? Asi to budu ignorovat a dam je jako kategorii. Zároveň mi napadlo že udělám možnost nastavit si kategorii víc.

Další co mi napadá pojmout Nastavení kategorií jako nastavení a umístit tam i další volby, jako třeba řadit dle abecedy atd. Ušetřil bych tím čas na další strany. Mám dát veškeré nastavení "pod jednu střechu"? Další užitečné by mohlo být navolit si víc kategorií a nebýt odkázán jen na jednu.


Pokud budeš přetřiďovat pop tak prosím použij soubory z verze 0.41, které se změnili je vypsáno zde:
[code]puvodni pocet 10, ulozeno 13 do: alternative.list
puvodni pocet 12, ulozeno 16 do: avantgarde.list
puvodni pocet 14, ulozeno 15 do: blues.list
puvodni pocet 11, ulozeno 13 do: comedy.list
puvodni pocet 11, ulozeno 12 do: country.list
puvodni pocet 13, ulozeno 16 do: easy.list
puvodni pocet 11, ulozeno 13 do: electronic.list
puvodni pocet 14, ulozeno 17 do: folk.list
puvodni pocet 13, ulozeno 16 do: holiday.list
puvodni pocet 12, ulozeno 14 do: international.list
puvodni pocet 14, ulozeno 17 do: jazz.list
puvodni pocet 8, ulozeno 8 do: kpop.list
puvodni pocet 11, ulozeno 11 do: latin.list
puvodni pocet 55, ulozeno 55 do: metal.list
puvodni pocet 13, ulozeno 16 do: newage.list
puvodni pocet 98, ulozeno 100 do: pop.list
puvodni pocet 11, ulozeno 14 do: r_and_b.list
puvodni pocet 10, ulozeno 12 do: rap.list
puvodni pocet 10, ulozeno 12 do: reggae.list
puvodni pocet 10, ulozeno 11 do: religious.list
puvodni pocet 41, ulozeno 44 do: rock.list
puvodni pocet 10, ulozeno 11 do: stage.list
puvodni pocet 11, ulozeno 14 do: vocal.list[/code]
Sealex (290)|4.2.2012 17:40
- bod 3 - lehký přepis Volba výchozí "kataegorie"
- u nastavení bych byl pro sloučení do jednoho místa
- co se týká více kategorií, pokud by to nebylo náročné tak určitě, jinak si uživatelé mohou namíchat do svého playlistu, co chtějí
oliver007 (3)|5.2.2012 10:31
funguje vám uloz to cz?za odpoved dakujem
killerman27 (871)|5.2.2012 10:50
bohuzel nefunguje, po zmenach ktere provedly ne, a nevim zda se povede to opravit, uloz.to LIVE mam opravene ale to standardni se nedari
Hantronix (118)|5.2.2012 13:50
[quote=wencaS;395531]... Pokud budeš přetřiďovat pop tak prosím použij soubory z verze 0.41, ...[/quote]

Tak jsem ten seznam ode mě přetřídil (doufám) do správných kategorií. A ještě jsem další přidal. Už jsem jich tam dal víc jak 100. :)
Stačí si obsah složky LISTS nakopírovat na původní místo do xLiveCZ\category\youtube\yt_mix_for\lists\. Jako výchozí soubory jsem použil verzi youtube.mix.0.41.
Upravené jsou soubory: electronic.list, pop.list a rock.list.
hojko (14)|5.2.2012 15:12
Vsimol som si problem pri archive, konkretne TV JOJ a ich Sport, kde ostane len prazdy obsah. Takto to bolo posledne tri dni po sebe ked som to v noci skusal. Na internete archiv funguje: http://www.joj.sk/relacia-sport/sport-archiv.html

Druhy problem je pri archive TV Markiza, tam je to problem, ktory sa tu tusim uz par krat spominal. Ked som chcel zvolit Televizne noviny, vyhodilo chybu Unable to service... alebo nieco v tom style.
killerman27 (871)|5.2.2012 16:29
sport na jojce opraveny

ma tu markizu mrknu, delali asi nake zmeny protoze uz nejede vubec nic, nevim sice jestli to ma nejaky smysl kdyz to stejne spadne po cca 10 vterinach, ale treba jednou nekdo doladi parametry pro rtmpdump, ja uz to pomalu vzdavam, stravil jsem nad tim velmi mnoho casu a stejne na houby
wencaS (853)|5.2.2012 16:53
Hantronix
super práce, děkuju.
Porovnal jsem obsahy, udělal ještě pár drobných změn (mezitím mi script našel dalších pár interpretů) a dnes k večeru vydám finální verzi [COLOR=Blue]1.0[/COLOR], potřebuju ještě pár věcí otestovat.
slatored (292)|6.2.2012 17:14
To Killerman:
Taky jsem Ti poslal nějaké to "spropitné" přes PayPall. Ještě s tím platit moc neumím, dej mi pls vědět, jestli to dojte na to správné místo.
Dík
Slatored
killerman27 (871)|6.2.2012 18:47
slatored diky, jestli neco dojde dam ti vedet, pokud nedojde tak si s tim nelamej hlavu ;-)
Dalko (124)|6.2.2012 20:42
Vy jste mágové chlapi. Dík za všechno, co pro nás a naše mašinky děláte.
dimensionone (54)|6.2.2012 21:30
Ahojte, prosím, môžete pridať do archívu markízy seriál Mesto tieňov II. Je to v archíve na markize cez web.
killerman27 (871)|6.2.2012 22:06
dimensionone
no nejspis, nevim a polozim ti zasadni otazku:

tobe opravdu prehravani markizy v xtr funguje bez padani? me se kazdy porad cca po 10s vypne a koukam ze jsi z SK tak bych rad vedel jak se to chova na uzemi SK, diky za odpoved
viliamko111 (309)|7.2.2012 08:28
za slovensko sa mozem vyjadrit aj ja, mne uz dlhsiu dobu robi archiv to , pri markize aj tv joj, ze sa dostanem na zvolenu relaciu dam spustit a potom sa mi to nekonecne nacitava, alebo sa otvori prazdna stranka. takze som archiv prestal pouzivat. a aktualizacie xLive cz mam vzdy tie aktualne, posledne
killerman27 (871)|7.2.2012 09:10
hmmm, divne jojka mi funguje korektne v xtr coz se neda rict prave markize kde se snazim ladit parametry rtmpdumpu ale porad mi to pada
Sealex (290)|7.2.2012 10:04
killerman27: díky za další update, reorganizace youtube včetně zavedení kategorií se povedla na jedničku;
uloz.to live funguje opět perfektně, možná malý tip na přidání zobrazení se řazením podle nově přidaných videí (nyní je to podle nejlépe hodnocených)

wencaS: z youtube mixů je parádní aplikace a z xxx sekce mi vypadly oči z důlku ;)
tip pro youtube mix - pokud bys to chtěl ještě vyšperkovat, tak by bylo hezké třeba v seznamu skupin přidat klávesu na zobrazení detailního infa o kapele včetně její fotografie na samostatnou stránku :-)
Pytkin (7947)|7.2.2012 11:44
preco ty kokoti v tom realteku neimplementuju rtmp protocol .. v xbmc to lieta jak vino ..