Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

killerman27 (871)|7.2.2012 12:02
sealex uloz.to beru na vedomi
doporucuji si dat pod bradu misku, aby se ti ty oci nezakutalely :-D
wencaS (853)|7.2.2012 12:07
Mám v ToDo listu zobrazení kompletní biografie, její fotografie by nebyl zřejmě taky problém ale buď tam nejsou a nebo jsou dost prťavé. Navíc chci ty texty překládat pomocí translate.google. Pěkný překlad, že?
Draceksoptik (17)|7.2.2012 14:18
Je to super, po te aktualizaci a zvlaste to youtube mix.. i to ostatni.. Fakt jste borci..


To wencaS = to +xxx taky neni spatne, jen se ptam, zda u ostatnich funguje ci ne, me hlasi u vsechn 400 error, jen u Tveho to slape..(ale to mi tak netrapi..)

To ostatni (killerman a atd..) :
chci se pozeptat, zda je nejaka moznost u archivu ceske televize (nevim, zda u novy) pouziti tech titulku (skryte titulky), tam na jejich webech je moznost zapnout titulkovani (takovy ramecek pri spusteni klipu - mezi hlasitosti reproduktoru a zvetseni obrazu)..
Jde o to, ze mam nedoslychave dcery a tudiz by rady chtely videt na telce nez na notebooku (spatne se sedi a atd...).. Doufam, ze snad nejakym kouzlem asi lze, ale asi bude varianta, ze to nelze technicky asi implementovat nejakou aplikaci na zobrazeni titulku (nebo zapnuti specialniho tlacitka z ovladace).
Asi jsem spise jediny, ktery se pta, ci mohu snad i za nekolik lidi odvazit se pozeptat, zda technicky to lze..

Diky predem moc..
killerman27 (871)|7.2.2012 15:24
obavam se ze to nebude technicky mozne, ale touto problematikou jsem se nezabyval, zkusim si o tom neco najit, zda by to neslo, ale nedavam tomu prilis velkou nadeji :-(
Draceksoptik (17)|7.2.2012 15:25
Diky moc, aspon za ten pokus, zda by to slo..
bono111 (3)|7.2.2012 17:49
Jen takové upozornění a otázka na killermana... Při instalaci se mi přepsal soubor na soukromé kanály (yt_channels_soukromy.rss), naštěstí jsem měl zálohu v PC. V novém bylo několik kanálů, až na 2 (ceskeKOMedie a filmgoria) byl stejný jako yt_channels.rss. Je to možné, nebo byla nějaká zrada u mně?
Díky, jinak perfektní práce.
killerman27 (871)|7.2.2012 17:59
bono111

velke diky za upozorneni, opravdu se mi to tam pripletlo, vsem postizenym se velice omlouvam, uz jsem to z aktualizace odstranil
Sealex (290)|8.2.2012 13:01
Tak jsem koukal, že se nynější oficiální Xlive balík (dsapacTV) pomalu přetváří k obrazu XliveCZ :)
Zatím jde především o Youtube včetně Mixů, Počasí ...
Z toho mi vyplívá, že slovinská a česko-slovenská komunita je nyní kolem xtreameru nejplodnější.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Hantronix (118)|8.2.2012 20:18
Tak jsem zkoušel, jestli by šel do xLiveCZ zapracovat ten teletext.
A asi by to šlo.
Zatím je to jen taková pracovní beta verze a je tam jen TV program.
Bude to k něčemu dobré?



Omlouvám se za špatnou kvalitu. Je to natočeno jen mobilem.

Co se týče těch titulků, tak v teletextu ČT jsou na stránce 888. Bohužel v té webové verzi nejsou. :(
killerman27 (871)|8.2.2012 21:38
kazdopadne ten teletext byt to neni moc videt bude asi fajn pro ty co chteli TV program, takze az budes mit verzi kterou chces zverejnit tak se ozvi, bud to prihodim do nejakeho baliku nebo z toho udelame samostatny balicek na instalaci, muzes mi i poslat testovaci verzi a pokud budes chtit pisnu ti pripominky
Draceksoptik (17)|8.2.2012 21:40
Diky ze jsi to zkusil, jen mi je nejak divny, jak maji na tom archivu v ceske televizi, kdyz se spusti nejaky zaznam a ve flashu nebo v cem to je, ze pri kliknuti vedle hlasitosti zvuku a zvetseni obrazu se objevi takovy ramecek na titulkovani. Zrejme to asi bude nejaka jina stopa se zaznamem - jako zvlast softwarove nebo nejakym pluginem.. Dle mne to asi nevypada, ze by pouzili dle teletexu cislo 888.. Ale ja jsem v tom antitechnik , takze presne nevim.. To asi spise jen placam...
killerman27 (871)|8.2.2012 21:52
na webu je to celkem jednoduche, neberou to z teletextu jako v klasicke tv ale je to jen soubor na webu(klasicky textak, cili titulky s casovanim) v txt. ve flashi je celkem snadne takto zobrazovat externi titulky, ale celkem pochybuji ze dvdplayer(coz je binarka v xtreameru, ktera prehrava veskera multimedia) by toto podporoval. Nicmene se muzu mylit.
Xprodigy (5)|9.2.2012 09:38
[quote=killerman27;395404]Mart-in: vzdyt tam je, v novem archivu prima, tedy v tom s ikonkou NEW
hojko bud jsem slepy nebo Lokal TV televize JOJ zrusila z archivu, ale proste nikde nemuzu najit jediny odkaz na video z tohoto serialu[/quote]

Dobry den, prosim o radu. Jsem novym majitelem Xtreamer Prodigy, mam pevnou IP adresu,Nevim si rady jak uvedu do provozu archivy CT , Huste nebo zahranicni stanice. Nejde toho vic. Pri pokusu otevrit nektery soubor objevi se hlaska nacitani selhalo a nebo se v pravem hornim rohu objevi maly obrazek a dole informace o nelegalni IP adrese. Funguje vsak Archiv Prima, On line TVa jine. Mam Modem Huawei HG622u, neni nutne v nem nejake nastaveni ? Pokud napisu do nastaveni v Prodigy ručně pevnou pridelenou IP adresu tak se nepripojim vubec Mohu poprosit o informaci kde delam chybu.Velkym znalcem v teto oblasti nejsem. Dekuji
killerman27 (871)|9.2.2012 10:40
xprodigy

to ze ti nehraji rtmp streamy bych rekl ze je zpusobeno ze jsi nepustil na prodigy tento instalacni skript:

http://192.168.1.3/media/sda1/scripts/xLiveCZ/install/install_prodigy.php
Místo 192.168.1.3 dejte IP adresu vaseho Prodigy

https://sites.google.com/site/pavelbaco/xlivecz/xlivecz-na-prodigy

K te verejne IP adrese co s tim budes mit za chvili odpoved v soukrome zprave
Xprodigy (5)|9.2.2012 11:43
Velmi dekuji za radu, spatne jsem puvodne odeslal uvedeny skript. Napravil jsem to podle rady a jiz beha co jsem hlavne chtel archivy CT,Barrand,Huste,Kultura a snad i jine. Nejde Nova, ale to je asi obecny problem.
Podekovani take za radu v soukrome zprave
Ras2 (79)|9.2.2012 17:35
Chcel by som poprosit nejaku dobru dusu o heslo pre tv Nova. Ona mi sice viac nechodila, ako ano, ale teraz mi uz nejde vobec. Hladal som v tom odkaze aj heslo len neviem ci dobre :)


Tak s heslom, ale aj bez sa to chova rovnako, pravdepodobne padne xtreamering - vratim sa na uvodnu obrazovku Xtreameru. Rovnako to dopadne aj s Barandovom a Markizou. Joj, CT, STV a Prima hraju bez problemov.
Dakujem
davie15239 (1)|11.2.2012 15:31
ahoj, sice se muj dotaz netyka instalace, ale s Prodigy takovem. Pokousim se nejak spustit titulky do 3D filmu v originalnim jazyce, ale nejdal kam jsem se dostal je ze jsem ze .srt udelal idx/sub ktery jsem sice spustil jako externi file a fungovalo to, ale jen tak vzdy 4min filmu, kdy pak titulky zmizely a zamrzlo jakekoliv ovladani extreamru, zadne tlacitko nic, jen vytazeni kabelu s napajenim. Kdyz jsem pak zkusil pokracovat tam kde titulky zmizely, tak to zase slo asi tak 4min a pak to same..mate nekdo s timhle take stejne zkusenosti nebo nevite jak ty titulky ve 3D filmech prehrat?

Diky moc za pomoc !!!
Xprodigy (5)|12.2.2012 12:14
[quote=killerman27;396419]xprodigy

to ze ti nehraji rtmp streamy bych rekl ze je zpusobeno ze jsi nepustil na prodigy tento instalacni skript:

http://192.168.1.3/media/sda1/scripts/xLiveCZ/install/install_prodigy.php
Místo 192.168.1.3 dejte IP adresu vaseho Prodigy

https://sites.google.com/site/pavelbaco/xlivecz/xlivecz-na-prodigy

K te verejne IP adrese co s tim budes mit za chvili odpoved v soukrome zprave[/quote]

Zdravim, mam nejaky poznatek. Pokud pripojim do USB HDD disk tak pri pokusu o pripojeni k Xtreamingu hlasi ze neni k dispozici. Hleda jej tedy na tomto disku. Da se nekde nastavit, ze ho ma hledat na C. On si totiz ten externi HDD prejmenuje na C:. Mate nejaky recept na to nechat trvale pripojeny externi USB disk a pritom funkcni Xtreaming
Billy-sk (37)|12.2.2012 22:09
Da sa to vyriesit tak, ze adresar scripts skopirujes na vsetky disky a potom ti bude jedno ktory sa pripoji prvy :)
killerman27 (871)|13.2.2012 09:00
xprodigy

jo to je tezke, ale vzhledem k tomu ze xlivecz je i na egreatech diky martinimu, tak se snazime tento problem resit (problem mapovani disku, na egreatech to dela take, ze se disk pokazde namountuje jinak), uz mame vymyslenu i koncepci snad, jeste doladuju nejake veci a pak uz zbyva to nejmensi, prepsat stovky souboru :-D
Nitro70 (21)|13.2.2012 18:30
Dobrý podvečer,
mám problém s připojením na tv online markýza, joj a joj+. Když na to najedu zčerná mi obrazovka a nic se nepřipojí.Čekal jsem i 10 minut a nic.Asi v něčem mám chybu, ale nevím kde. Neměli byste někdy chuť a čas kouknout na to?
Moc děkuji.
Billy-sk (37)|14.2.2012 08:09
Inak neslo by konecne vyriesit, ze ak sa nepripoji napr do 30s, tak sa prerusi? Takto to zmrzne a musime restartovat pristroj. Radsej to skusim znovu, ako cakat 10min a nic.
Xprodigy (5)|14.2.2012 09:48
[QUOTE=Billy-sk;397080]Da sa to vyriesit tak, ze adresar scripts skopirujes na vsetky disky a potom ti bude jedno ktory sa pripoji prvy :)[/QUOTE]

Diky, to by asi slo, pravda, je to trosku neohrabane v pripade disku, s kterym prijde na navstevu kamarad.
Xprodigy (5)|14.2.2012 09:50
[QUOTE=killerman27;397115]xprodigy

jo to je tezke, ale vzhledem k tomu ze xlivecz je i na egreatech diky martinimu, tak se snazime tento problem resit (problem mapovani disku, na egreatech to dela take, ze se disk pokazde namountuje jinak), uz mame vymyslenu i koncepci snad, jeste doladuju nejake veci a pak uz zbyva to nejmensi, prepsat stovky souboru :-D[/QUOTE]

Dekuji ze reakci, nezaznelo to doufam jako vytka, spis jako podnet.
killerman27 (871)|14.2.2012 10:17
Beru to jako podnet, neboj, uz to asi 10 dnu prave pripravuju s Martinim a probiram jak to udelat aby to bylo opravdu univerzalni, jen je to "beh na delsi trat" a opravdu to bude hromada prepisovani a uprav, takze to bude trvat delsi dobu, ale rad bych dospel do stavu, kdy to proste bude jedno jestli bude disk namountovany jako sda1 nebo sdc8
Hantronix (118)|14.2.2012 17:28
[QUOTE=killerman27;396332]kazdopadne ten teletext byt to neni moc videt bude asi fajn pro ty co chteli TV program, takze az budes mit verzi kterou chces zverejnit tak se ozvi, bud to prihodim do nejakeho baliku nebo z toho udelame samostatny balicek na instalaci, muzes mi i poslat testovaci verzi a pokud budes chtit pisnu ti pripominky[/QUOTE]

Tak jsem vytvořil druhou beta verzi, která už tak trochu funguje.
Tady je náhled. Tentokrát jsem to radši natočil foťákem.
A Killermanovi jsem to poslal na otestování.
Draceksoptik (17)|15.2.2012 12:16
Ahojky, jen jsem chtel nekoho pozadat s dotazem..
Nejak mi prestal fungovat Xtreamening, kdyz kliknu na Xtreamering (nebo to druhe uz si nepamatuji ted presne nazev) v tom menu. Objevi se kolecko a pak se vrati opet na Menu. A atd...
Mohl by mi nekdo z Vas poslat slozku Xlive (ne Xlivecz), zrejme tam asi bude nejaky problem se soubory.

Nebo jinak se pozeptam, kdybych delal tu Emergency, ztratim vsechna data na disku? Nechce se mi kvuli tomu prekopirovavat data na jiny disk a pak vratit zpet na ten disk (filmy a hudba..). Jestli jo, tak budu muset to prekousnout a udelat to..

Predem diky za linky k novejsim Emergency a odpovedi..
VladaT (3)|16.2.2012 09:01
Ahoj, jedou někomu online české TV, v sekci alternativní? Koukal jsem do rss zdrojů a zřejmě jsou streamy "ustřihnutý". Pátral jsem a pravděpodobně to souvisí s tímhle:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Dá se s tím něco dělat?
Billy-sk (37)|16.2.2012 11:30
Chlapi, skusal som archiv novy, ale aj ked mam nastavene heslo, stale mi z neho nic nejde. Heslo som zadal sposobom user.heslo, ale skusal som zadat aj iba heslo a nic. Stale pise ze nedokazal nacitat (Skusal som to na Prodogy 3.0.3 a xLive 3.9)
killerman27 (871)|16.2.2012 13:07
vladat s tim nikdo nic nenadela pokud to strihli, treba se jedna jen o docasny vypadek uvidime, jine reseni je najit jiny zdroj techto streamu, ja ale o zadnem nevim
billy-sk odpoved mas v SZ
draceksoptik pri emergency o data na disku neprijdes
pokud ti blbne xtreamering tak to nainstaluj od zacatku, tzn smaz celou slozku scripts a pak postupuj dale podle navodu

emergency pro SW1: http://download.xtreamer.net/Firmware/emergency_XT_2.7.0.zip
ShadowX (75)|16.2.2012 20:24
Mam Xtreamer SW, FW 2.7.0 - a u nekterych programu napr. HD - se obraz trha. U klasickych, napr. ruske stanice se mi nektere programy zobrazuji rozsypane jako by by to nestacilo streamovat. Linku mam UPC 30mbit... nevite co s tim?
Diky
wencaS (853)|16.2.2012 20:59
Vydrž, už balím kufry a jedu do ruska jim ty servery zpravit.
wencaS (853)|17.2.2012 23:15
Kdo by měl zájem otestovat novou verzi YouTubeMixFor 1.1b18 tak ke stažení je v příloze.

Nové je v nastavení možnost přepnout do angličtiny (a z5).

Funkci Play All otestujte, spouští se tlačítkem Play (kdo by to byl řek :-D). Podařilo se mi ošetřit, když se nejdříve spustila skladba ENTERem, pak tlačítko Play nebylo již funkční. Bohužel se mi nedaří zprovoznit zastavení tlačítkem STOP. Problém je že i přehrávač na konci přehrávaného videa odešle stop, a dosud se mi nepodařilo identifikovat zda je nějaký rozdíl mezi přehrávačovo stop a stopem z dálkáče. Zastavit to jde tedy zatím pouze dvojím stisknutím returnu. Chce to pravda ale trochu cviku.

[COLOR=#ff0000]Očekávám jako vždy vaše postřehy a připomínky.
[/COLOR]


Záměrně nepíšu jak to nainstalovat, protože kdo to nedokáže bez popisu nainstalovat, tak mi nebude stejně ani schopen poskytnout zpětnou vazbu od uživatele, a bude si muset tedy počkat až na finální odladěnou verzi.


Pravidelně spouštím script doplňující interprety do seznamů automaticky z YouTube dle kategorií, zřejmě asi taky nevědí přesně kam koho zařadit takže např. Whitney Houston je ve třech kategoriích. Když pominu i další duplicity tak seznamy obsahují momentálně 700 interpretů.
[SPOILER=Alternativní]Adele
Avril Lavigne
Celine Dion
Christina Perri
Coldplay
Foo Fighters
Gotye
Green Day
Gym Class Heroes
Jason Mraz
Jesse & Joy
Kelly Clarkson
Lana Del Rey
M.I.A.
Maroon 5
Nirvana
OK Go
Red Hot Chili Peppers
The Black Keys
[/SPOILER][SPOILER=Avantgarda]Arabesque
Arvo Pärt
Axwell
Björk
Blue Foundation
Blue Man Group
Bob
Brian Eno
Buckethead
Can
Carl Orff
David Byrne
Erik Satie
Erkan Ogur
Frank Zappa
George Harrison
Jean-Michel Jarre
John Mayer
Kraftwerk
Laibach
Miami Horror
Michael Nyman
Nino Rota
Pete Namlook
Philip Glass
Pink Floyd
Porcupine Tree
Ryuichi Sakamoto
The Art of Noise
The Lacs
Vinicio Capossela
Yasmin Levy
Yellow Magic Orchestra
[/SPOILER][SPOILER=Blues]B.B. King
Billie Holiday
Bonnie Raitt
Cream
Ella Fitzgerald
Eric Clapton
Etta James
Everlast
Fleetwood Mac
Jeff Beck
Jimmy Page
Joe Jonas
John Lee Hooker
Led Zeppelin
Muddy Waters
Ray Charles
Rod Stewart
Stevie Ray Vaughan
The Allman Brothers Band
The Animals
The Blues Brothers
The Rolling Stones
Zucchero
[/SPOILER][SPOILER=Humor a mluvené slovo]Crazy Frog
Dave Chappelle
Fatal Bazooka
Flight of the Conchords
Frank Zappa
George Carlin
Gummibär
Katt Williams
Patrick Sébastien
Polo Polo
Rodney Carrington
The Chipmunks
The Lonely Island
Tom Waits
Weird Al Yankovic
[/SPOILER][SPOILER=Country]Blake Shelton
Brad Paisley
Brantley Gilbert
Brontosauri
Carrie Underwood
Jaromír Nohavica
Jason Aldean
Joan Sebastían
Johnny Cash
Lady Antebellum
Lenka Filipová
Luke Bryan
Nedvedi
Rascal Flatts
Shania Twain
Taylor Swift
The Band Perry
The Jordanaires
Tim McGraw
Toby Keith
[/SPOILER][SPOILER=Easy listening]Aiza Seguerra
André Rieu
Andy Williams
David Garrett
Domenico Modugno
Drew's Famous
Franco Battiato
Gheorghe Zamfir
Hayley Westenra
Henry Mancini
Il Divo
Il Volo
Itzhak Perlman
James Horner
James Last
John Williams
Josh Groban
Kenny G
Lamb
Paul Mauriat
Perry Como
Pink Martini
Ray Conniff
Raúl Di Blasio
Richard Clayderman
Rondó Veneziano
The Red Army Choir
[/SPOILER][SPOILER=Elektronika]2 Brothers on the 4th Floor
2 Unlimited
49'ers
Adamski
Alexandra Stan
Aqua
Armin van Buuren
ATB
Backstreet Boys
Black Box
Bomb the Bass
Brooklyn Bounce
C+C Music Factory
Cappella
Captain Hollywood Project
Corona
Culture Beat
David Guetta
Deadmau5
DJ Bobo
DJ Tiësto
Dr. Alban
E-Rotic
Eiffel 65
F.P.I. Project
Faithless
Floex
Flo Rida
Fun Factory
Gigi D'Agostino
Global Deejays
Gotye
Groove Coverage
Guru Josh
Haddaway
Ice MC
Inna
Inner City
Janet Jackson
Jennifer Lopez
Justin Timberlake
Kraftwerk
La Bouche
Lady Gaga
Laurent Wolf
Lisa Stansfield
LMFAO
Loft
Londonbeat
Madonna
Magic Affair
Marc Anthony
Mark 'Oh
Marusha
Master Blaster
Masterboy
Mauro Picotto
MC Hammer
Milli Vanilli
Moby
M People
Mr. President
N-Trance
Novaspace
P!nk
Pakito
Paul van Dyk
Pitbull
Rednex
Robert Miles
Rozalla
Run-D.M.C.
S'Express
Safri Duo
Scatman John
Scooter
Seal
Shakira
Shaun Baker
Skrillex
Snap!
Soul II Soul
Technotronic
The Beatmasters
The Black Eyed Peas
The KLF
The Prodigy
The Pussycat Dolls
The Real McCoy
The Shamen
Tim Berg
Tiziano Ferro
Twenty 4 Seven
U96
Underworld
Utah Saints
Vengaboys
Verona
WestBam
Whigfield
Whitney Houston
[/SPOILER][SPOILER=Folk]Andy McKee
Beirut
Ben Howard
Bob Dylan
Charlene Soraia
Damien Rice
Don McLean
First Aid Kit
Francis Cabrel
Itzhak Perlman
James Vincent McMorrow
Joan Baez
John Denver
Loreena McKennitt
Mumford & Sons
Of Monsters and Men
Old Crow Medicine Show
Peter, Paul and Mary
Ray LaMontagne
Regina Spektor
Renaud
Secret Garden
Soggy Bottom Boys
Susan Enan
Tegan and Sara
The Dubliners
The Pogues
Tracy Chapman
Zucchero
[/SPOILER][SPOILER=Prázdninová]Beckah Shae
Billy Vaughn
Cambridge Singers
Captain Cook und Seine Singenden Saxophone
Christmas Orchestra
Crystal Lewis
DJ Ötzi
Donald Lawrence
Foster & Allen
Gregorian
John Carpenter
Kaitlyn Maher
King's College Choir of Cambridge
King's Singers
Las Ardillitas de Lalo Guerrero
Laura Bell Bundy
London Symphony Orchestra
Marcos Witt
Mason Williams
Max Raabe
Mormon Tabernacle Choir
Phil Coulter
Raffi
Ray Boltz
The Cambridge Singers
The O'Neill Brothers
The Three Tenors
Trans-Siberian Orchestra
[/SPOILER][SPOILER=Mezinárodní]Aventura
Baris Manco
Enrique
Enya
Eros Ramazzotti
Ibrahim Tatlises
Jovanotti
Ligabue
Luis Miguel
Manu Chao
Marc Anthony
Moda
Mr. Children
Perfume
Roberto Carlos
Tarkan
The Cranberries
Tiziano Ferro
Vasco Rossi
Wando
Xavier Naidoo
Zaz
[/SPOILER][SPOILER=Jazz]Alpha Blondy
Amy Winehouse
Barbra Streisand
Bill Black
Bobby McFerrin
Celia Cruz
Chet Baker
Diego Verdaguer
Engelbert Humperdinck
Frank Sinatra
Frank Zappa
Joe Satriani
John Mayer
Jovanotti
Katie Melua
Kenny G
Kool & the Gang
Louis Armstrong
Michael Bublé
Nat King Cole
Nina Simone
Norah Jones
Orhan Gencebay
Ray Charles
Santana
The Roots
Willie Colón
[/SPOILER][SPOILER=K-Pop]2NE1
2PM
Girls' Generation
IU
Kara
miss A
SHINee
Sistar
Super Junior
T-ara
Wonder Girls
Yiruma
[/SPOILER][SPOILER=Latinská]Aventura
Camila
Daddy Yankee
Don Omar
Enrique Iglesias
Jennifer Lopez
Jesse & Joy
La Arrolladora Banda el Limón de René Camacho
Laura Pausini
Maná
Marc Anthony
Michel Teló
Pitbull
Prince Royce
Ricardo Arjona
Shakira
Wisin & Yandel
[/SPOILER][SPOILER=Metal]AC/DC
Accept
Aerosmith
Aleš Brichta
Alice Cooper
Alice in Chains
Annihilator
Anthrax
Arakain
Avantasia
Avenged Sevenfold
Black Sabbath
Bon Jovi
Bruce Dickinson
Def Leppard
Dio
Dokken
Evanescence
Gamma Ray
Guns N' Roses
Hammerfall
Helloween
Iron Maiden
Judas Priest
Kabát
Korn
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Megadeth
Metallica
Michael Schenker
Motörhead
Mr. Big
Mötley Crüe
Nickelback
Nightwish
Ozzy Osbourne
Queen
Rainbow
Rammstein
Ramones
Ratt
Red Hot Chili Peppers
Running Wild
Saxon
Scorpions
Sisters of Mercy
Slayer
Slipknot
System of a Down
The Sex Pistols
Tublatanka
Twisted Sister
UFO
Van Halen
Whitesnake
[/SPOILER][SPOILER=New Age]Andy McKee
Carl Orff
Cirque du Soleil
Enigma
Enya
Era
Franco Battiato
Gipsy Kings
Gregorian
Hans Zimmer
Jim Brickman
Kari Jobe
Kitaro
Loreena McKennitt
Ludovico Einaudi
Material
MercyMe
Mike Oldfield
Nino D'Angelo
Nolwenn Leroy
Pete Namlook
Raphael
Richard Clayderman
Vangelis
Yanni
Yolanda Adams
[/SPOILER][SPOILER=Pop]A-Aha
Ace of Base
Alizée
Alphaville
Army of Lovers
Avril Lavigne
Beyoncé
Britney Spears
Bruno Mars
Camouflage
Cher
Chris Brown
Christina Aguilera
Dalibor Janda
Depeche Mode
Donna Summer
Drake
Duran Duran
Erasure
Eurythmics
Falco
Fine Young Cannibals
George Michael
Glee
Hana Ulrychová
Hana Zagorová
Helena Vondrácková
Jessie J
Justin Bieber
Kanye West
Karel Gott
Katy Perry
Kylie Minogue
Lady Gaga
Lil Wayne
Linkin Park
Lucie Bílá
Lucka Vondrácková
Mariah Carey
Marta Kubisova
Michael Jackson
Michal David
New Order
Nicki Minaj
OMD
Paula Abdul
Pavol Habera
Petr Kotvald
Petr Muk
Pet Shop Boys
Prince
Richard Müller
Rick Astley
Rihanna
Sean Paul
Selena Gomez
Shakira
Taylor Dayne
Taylor Swift
The Cure
The Human League
Waldemar Matuška
Whitney Houston
[/SPOILER][SPOILER=R&B]Adele
Akon
Alicia Keys
Amy Winehouse
Beyoncé
Big Time Rush
Chris Brown
Christina Aguilera
Ciara
Drake
Jason Derulo
Jason Der lo
Jennifer Lopez
Lady Gaga
LMFAO
Mariah Carey
Michael Jackson
Ne-Yo
Nelly
Nicki Minaj
P!nk
Rihanna
Shakira
Trey Songz
Usher
Whitney Houston
[/SPOILER][SPOILER=Rap]2Pac
50 Cent
Bruno Mars
Don Omar
Drake
Eminem
Flo Rida
Kanye West
Lil Wayne
LMFAO
Nicki Minaj
Pitbull
Snoop Dogg
The Black Eyed Peas
Tyga
Wiz Khalifa
[/SPOILER][SPOILER=Reggae]Alborosie
Bob Marley
Colonel Reyel
Culcha Candela
Damian "Junior Gong" Marley
Gondwana
Gyptian
Matisyahu
Pitbull
Rebelution
Sean Kingston
Sean Paul
Shaggy
Soldiers of Jah Army
UB40
Vybz Kartel
[/SPOILER][SPOILER=Náboženská]Al Green
Aline Barros
Aretha Franklin
Casting Crowns
Chris Tomlin
Hillsong United
Hillsong
Jesus Adrian Romero
Jesus Culture
Johnny Cash
Kirk Franklin
Lifehouse
Marcela Gandara
Michael W. Smith
Skillet
Switchfoot
The Jordanaires
[/SPOILER][SPOILER=Rock]AC/DC
Aerosmith
Avenged Sevenfold
Avril Lavigne
Backstreet Boys
Bee Gees
Blondie
Bon Jovi
Bonnie Tyler
Britney Spears
Bruce Springsteen
Bruno Mars
Bryan Adams
Celine Dion
Daniel Landa
Deep Purple
Elvis Presley
Elán
Foreigner
Great White
Guns N' Roses
Jason Mraz
Jiri Schelinger
John Lennon
Katapult
Katy Perry
Kiss
Led Zeppelin
Madonna
Maroon 5
Metallica
Nazareth
Nirvana
Olympic
P!nk
Phil Collins
Pink Floyd
Queen
Red Hot Chili Peppers
Rod Stewart
Rolling Stones
Scorpions
Slade
Smokie
Status Quo
Suzi Quatro
Sweet
System of a Down
Team
The Beatles
Tiziano Ferro
Tri Sestry
Turbo
U2
[/SPOILER][SPOILER=Divadelní a filmová hudba]A.R. Rahman
Alan Menken
B'z
Barbra Streisand
Bill Conti
Bond
Earth, Wind & Fire
Ennio Morricone
Frank Sinatra
Glee
Hans Zimmer
Howard Ashman
James Brown
Kishore Kumar
London Festival Orchestra
Mark Knopfler
Marvin Gaye
Mohammed Rafi
The Muppets
Tony Bennett
Yann Tiersen
[/SPOILER][SPOILER=Zpěv]Adriano Celentano
Amy Winehouse
Barbra Streisand
Bobby McFerrin
Charles Aznavour
Dalida
Dean Martin
Demis Roussos
Diana Krall
Edith Piaf
Fiorella Mannoia
Frank Sinatra
Giorgia
Il Divo
Jackie Evancho
Jacky Cheung
Jacques Brel
Josh Groban
Julio Iglesias
K3
Katie Melua
Marilyn Monroe
Michael Bublé
Nat King Cole
Nina Simone
Norah Jones
Secret Garden
Susan Boyle
Tony Bennett
Udo Lindenberg
Wise Guys
[/SPOILER]
MalaAdel (143)|19.2.2012 09:14
[QUOTE=wencaS;398119]Kdo by měl zájem otestovat novou verzi YouTubeMixFor 1.1b18 tak ke stažení je v příloze.

Nové je v nastavení možnost přepnout do angličtiny (a z5).

Funkci Play All otestujte, spouští se tlačítkem Play (kdo by to byl řek :-D). Podařilo se mi ošetřit, když se nejdříve spustila skladba ENTERem, pak tlačítko Play nebylo již funkční. Bohužel se mi nedaří zprovoznit zastavení tlačítkem STOP. Problém je že i přehrávač na konci přehrávaného videa odešle stop, a dosud se mi nepodařilo identifikovat zda je nějaký rozdíl mezi přehrávačovo stop a stopem z dálkáče. Zastavit to jde tedy zatím pouze dvojím stisknutím returnu. Chce to pravda ale trochu cviku.

[COLOR=#ff0000]Očekávám jako vždy vaše postřehy a připomínky.
[/COLOR]

[ATTACH]16348[/ATTACH][/QUOTE]

Velmi dobrá finkce automatického přehrávání - super, díky už se člověk opravdu o nic nemusí starat a nechá si to jako kulisu. U Pink Floyd mě to sice přeskočilo druhou skladbu (možná nedostupná, ale dál to jelo dobře) Se zastavením Returnem nemám problém.
Takže velké díky.
wencaS (853)|19.2.2012 09:34
Také velké díky za reakci. Přeskočení skladeb (někdy se prostě stane že jednu přeskočí) se snažím odladit, už mám i nějaké pokroky a stane se mi to (s posledníma změnama) už jen opravdu vyjímečně ne-li vůbec.

Zastavení budu pravděpodobně dělat na enter (moc tlačítek už volných nemám). Nemám ještě sice ani čárku ... tak snad se podaří.

Ale tam mi trápí ještě jedna věc. Loadující obrázky mám pouze při prvním spuštění, přesto že se volají funkcí. Zjistil jsem, že když použiju SwitchViewer(0); je pokaždé, ale zase nejde poskočit ve skladbě šipkama. Testoval jsem i přenastavení, ale buď je ta funkce v refresh nedostupná, nebo je tam bug ve fw Xtr. Snad to bude omluvitelné omezení, za to že uživatel ví že Xtr načítá další video.


EDIT// možná by stálo za úvahu přidat někam součet časů všech klipů.
Steeveee (5)|19.2.2012 18:01
Zdravím,

chtěl bych poprosit o radu, mam xtreamer sw1 firmware 2.7 xtreaming 1.2 xtreamer live 10.0, nainstaloval jsem podle návodu Xlivecz aktualizoval na verzi 3.9 ale nemuzu rozbehnout nova archiv, prima archiv jede. Kdyz spustim neco z nova archivu vyberu treba hq kvalitu zmacknu enter nebo play a nic se nedeje. Pak zmacknu sipku zpet a xtreamer se jako kdyby restartuje a nabehne home screen.
killerman27 (871)|19.2.2012 18:55
a heslo mas zadano? da se najit na netu, bez toho ti to nepujde

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
MalaAdel (143)|19.2.2012 20:12
WencaS:
Ten součet celkových časů by byl velmi zajímavý. S ukončením asi není třeba se trápit nad nějaký čas, ten Return funguje, i když to není úplně kosher :-)
wencaS (853)|19.2.2012 20:20
Nějak jsem se zasek na podpoře pro přepínání více jazykových verzí. Takže součet časů později, stejně tak i kompletní biografii. V příštích verzích bude nutno mačkat Stop a return pro zastavení protože nastavím SwitchViewer(0) a to kvůli loadujícím obrázků aby měl user přehled že se něco děje. Jinak docela hrozí autorestarty.
MILOSHKO (587)|19.2.2012 20:42
wencaS (853)|19.2.2012 23:51
Verze 1.1b20 kdo chcete testovat.
Aktuální seznam interpretů jsem umístil na stránku Seznam interpretů YouTubeMixFor.

Přidává možnost přepnout jazyk z: Czech, English, Hebrew, Romanian (thanks to dsapac for Hebrew lang file and sumer for Romanian lang file)

Snaha o stabilitu funkce Play All.
viliamko111 (309)|20.2.2012 05:52
vypada TO TAK ZE TV SYCHROVNET MA NAOZAJ UTRUM, NO CO CERT NECHCEL , OBJAVIL SOM FUNKCNE STREAMY VSETKYCH CESKYCH TV, TAKZE DNES DODAM KILLERMANOVI, TAKZE PO DALSEJ AKTUALIZACII SNAD UZ ON LINE CESKE ZASE BUDU FUNKCNE,TAK HADAM SOM POTESIL POUZIVATELOV PRAVE TEJTO SLUZBY )
wencaS (853)|20.2.2012 09:45
[QUOTE=wencaS;398523]Verze 1.1b20 kdo chcete testovat.
Aktuální seznam interpretů jsem umístil na stránku Seznam interpretů YouTubeMixFor.

Přidává možnost přepnout jazyk z: Czech, English, Hebrew, Romanian (thanks to dsapac for Hebrew lang file and sumer for Romanian lang file)

Snaha o stabilitu funkce Play All.[/QUOTE]

Uvolněno do online aktualizací, protože updater nepodporuje beta verze, je pod označením verze 1.0120.
Hantronix (118)|22.2.2012 22:01
Takže Teletextový TV program jsem celkem zprovoznil.
Ale zatím je to pouze beta verze.
Mrknout se na to můžete tady:

Takže to pošlu Killermanovi a domluvím se s ním na distribuci v xLiveCZ.
Kdo nechce čekat a chce si to vyzkoušet, tak ať si stáhne soubor xLiveCZ_Teletext_0b3.zip a rozbalí ho do adresáře, kde je umístěn xLiveCZ (je zabalen s absolutní cestou).
Pokud používáte mojemenu.rss, tak si do něj nakopírujte kód:
[code]

TELETEXT
http://127.0.0.1/media/sda1/scripts/xLiveCZ/category/teletext.rss


[/code]
Pokud ho nepoužíváte, můžete si stáhnout celý soubor mojemenu.rss z přílohy a rozbalit do adresáře /xLiveCZ/category a původní soubor přepsat.
Teletext obsahuje TV program stanic Prima Family, Prima Cool, Prima Love, Barrandov, Óčko, Noe, Markíza, Doma, Joj a Joj Plus.
A a pak taky ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4. Ty jsou zatím pouze v testovací verzi.
Teletext Nova tam není, protože se mi ho nepodařilo někde na webu najít.
Rici.S (23)|26.2.2012 04:57
Ahoj. Nejdříve musím složit poklonu tvůrcům XLive CZ.Je to prostě super!!! Jelikož jsem fanoušek muziky musím samozřejmě vyzdvihnout od wencyS YouTubeMixFor ...
který mi udělal ohromnou radost + funkce Play All jako další vylepšení nemá chybu.Mám ale jeden malý postřeh-když spustím YouTubeMixFor ... tak rozlišení obrazu je 1080p a nejde přepnout na nižší.Jelikož nemám zrovna nejrychlejší internet tak je to pro mě dost problém.Musím podotknout že v ostatních kategoriích YouTube mi přepínání rozlišení obrazu funguje.Dále bych uvítal kdyby funkce Play All fungovala i v ostatních kategoriich You Tube(hlavně soukromý playlist a osobní YouTube Zatím velké díky.
jarino1978 (8045)|26.2.2012 08:49
[QUOTE=Rici.S;399509]když spustím YouTubeMixFor ... tak rozlišení obrazu je 1080p a nejde přepnout na nižší..[/QUOTE]

keď vstúpiš do sekcie youtube, tak dole máš farebné ikonky, prepneš napr. 720p , potvrdíš a potom všetko, čo lezie cez youtube pôjde max. 720p.
wencaS (853)|26.2.2012 09:27
Jak píše jarino1978 nastavení kvality YouTubeMixFor ... nepodporuje! Je to dělané jako samostaný balík a na přání adminů to odděluju přímo do Xtreameringu (apploader v prodigy) jako xListPlay. To je proč play all není i v ostatních YouTube listech.

Nastavení kvality budu dodělávat, volba bude v nastavení. Zatím se ale stále peru s Play All. Snažím se odladit že někdy přeskočí skladbu (i víc skladeb). Hodně záleží na vytíženosti YouTube. Když se nenaváže včas spojení přeskočí na další skladbu, když prodloužim čas čeká se na další video příliš dlouho. Tak hledám nějaký solidní kompromis. Zastavení a vypnutí Play All tlačítkem STOP už jsem vzdal.

[ATTACH=CONFIG]16553[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]16552[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16551[/ATTACH]
xListPlay_unfocus.png xListPlay_focus.png screenshot.png
MILOSHKO (587)|26.2.2012 14:56
zdar ak mate zaujem aplikacia pre PC
aGLOTZE http://hotfile.com/dl/147639395/0a29c00/aGlotze_v10.1.rar.html
su tam rozne streamy vacsinou nemecke (mozno ich uz mate v XTR.)
cmelak598 (5)|26.2.2012 21:04
Jsem novým vlastníkem Xtreameru DVD, mám ho cca. jeden týden, můžu říci že jsem poměrně spokojen. Jedinou výtku mám k DVD mechanice, která je dost choulostivá na poškrábaná média. Byl jsem schopen provést upgrade na 2.7 verzi, koukal jsem že je nová 2.7.1. . Pokoušel jsem rozchodit Xlive cz, balíček jsem zkopíroval do flashky, kterou mám samozřejmě jako HDD.Tedy strom je flash-scripts-xlivecz. Je to tak správně? Jak mám pokračovat dále? Díky.
killerman27 (871)|26.2.2012 21:08
ONLINE AKTUALIZACE v. 4.0


!!!!POZOR, ČTĚTE PROSÍM POKYNY K TÉTO AKTUALIZACI NA MÝCH STRÁNKÁCH, JE TO DŮLEŽITÉ, JINAK VÁM XLIVECZ NEPŮJDE!!!!